sze, 2019 augusztus 21. @ 10:59 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Legnépszerűbb bajnokságok

Csapatok Hazai % Döntetlen % Vendég % U 2.5 % O 2.5 % Átlag gólok
UEFA UEFA Champions League 2018/2019
32 46.4 21.6 32 41.6 58.4 2.92
Olaszország Olaszország Serie A 2019/2020
20 0 0 0 0 0 0
Németország Németország Bundesliga 2019/2020
18 55.56 22.22 22.22 22.22 77.78 3.33
Spanyolország Spanyolország La Liga 2019/2020
20 40 20 40 60 40 2.6
Anglia Anglia Premiership 2019/2020
20 40 35 25 45 55 2.6

Mérkőzések - 2019.08.21

Csoportosítás: bajnokság szerint | idő szerint
Idő Hazai Eredmény Vendég 1 X 2 H2H
  Copa Sudamericana Copa Sudamericana 2019
02:30 Atlético Mineiro 2 : 1 La Equidad 1.28 4.86 10.44
  Dánia 1st Division 2019/2020
18:30 Viborg FF - : - Fredericia 1.87 3.43 3.91
19:00 Lolland-Falster Alliancen - : - Nastved 1.84 3.66 3.82
19:00 Roskilde FC 1906 - : - Herfölge 2.76 3.46 2.32
19:00 Hvidovre Kobenhavn - : - Amager FF 2.28 3.42 2.83
19:00 Kolding IF - : - Vejle BK 3.05 3.36 2.16
19:00 Hjörring IF - : - Skive 1.76 3.53 4.33
  Kolumbia Primera División 2019
23:00 Atlético Bucaramanga - : - Deportes Tolima 2.28 3.00 3.04
  Lengyelország I Liga 2019/2020
17:00 Warta - : - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2.79 3.07 2.42
17:30 Radomiak Radom - : - Jastrzebie GKS 2.37 3.09 2.82
19:00 Puszcza Niepo - : - Zaglebie Sosnowiec 2.41 3.02 2.78
19:00 Olimpia Grudziądz - : - Wigry Suwałki 2.02 3.25 3.31
19:00 Belchatów - : - Odra Opole 2.23 3.13 2.98
19:00 Tychy GKS - : - Chrobry G 1.68 3.49 4.48
20:00 Chojniczanka Chojnice - : - Miedz Legnica 2.94 3.09 2.25
20:00 Nieciecza LKS - : - Stal Mielec 2.39 3.12 2.73
20:30 Stomil Olsztyn - : - Sandecja Nowy Sącz 2.62 2.98 2.58
  Libertadores Kupa Copa Libertadores 2019
02:30 Gremio 0 : 1 Palmeiras 2.46 2.81 3.24
  Norvégia Adeccoligaen 2019
18:00 Jerv - : - KFUM Oslo 2.26 3.43 2.80
18:00 Ullensaker / Kisa - : - Sandnes Ulf 1.99 3.55 3.22
18:00 Sandefjord - : - Raufoss 1.44 4.36 5.93
18:00 Notodden - : - Nest-Sotra 2.68 3.39 2.30
18:00 Kongsvinger - : - Strommen 1.87 3.49 3.57
18:00 Tromsdalen - : - Sogndal 4.29 3.81 1.67
  Oroszország Cup 2019/2020
11:00 Chita FK - : - Luch-Energiya Vladivostok 3.71 3.55 1.84
15:00 Alania Vladikavkaz - : - Rotor Volgograd 4.64 3.44 1.71
16:00 Jaroslavl Shinnik - : - Tekstilshchik Ivanovo 1.54 3.72 5.52
16:00 Ararat Moscow - : - Nizhniy Novgorod FK 4.85 3.54 1.65
17:00 Akron Togliatii - : - Mordovia Saransk 2.26 3.17 2.98
17:00 Inter Cherkessk - : - Chayka 2.67 3.01 2.61
17:00 Chernomorets Novorossijsk - : - Torpedo Armavir 2.62 3.08 2.61
17:00 Salyut-Energiya Belgorod - : - Fakel Voronezh 2.24 2.95 3.18
17:00 Veles Moscow - : - Torpedo-ZIL Moskva 4.57 3.70 1.66
17:30 Kamaz Nab. Chelny - : - Neftekhimik Nizhnekamsk 2.72 3.14 2.42
17:30 Zvezda Razan - : - Chertanovo Moscow 5.37 3.67 1.58
17:30 Leningradets - : - Baltika Kaliningrad 3.17 3.20 2.17
18:00 Khimki FK - : - Avangard Kursk 1.80 3.38 4.02
  Svédország Svenska Cupen 2019/2020
17:30 Gottne IF - : - Brommapojkarna 6.32 5.07 1.35
18:00 Qviding FIF - : - Häcken BK 13.17 7.57 1.12
18:00 Tvaakers IF - : - Trelleborg FF 4.40 3.84 1.63
18:30 Lidingö IFK FK - : - Sundsvall 7.91 5.53 1.25
18:30 IFK Lulea - : - Hammarby 13.44 7.90 1.11
18:30 Sollentuna Fotboll IF - : - Degerfors 3.93 3.79 1.72
Postp. Enskede IK - : - AIK Stockholm - - -
18:30 Gamla Upsala SK - : - Västeras 5.70 4.62 1.41
18:30 Nyköpings BIS - : - Örebro SK 7.08 5.06 1.31
18:30 Karlstad BK - : - Sirius 6.25 5.00 1.39
18:30 Raslätts SK - : - GAIS Gothenburg 7.68 5.22 1.29
18:30 Forssa BK - : - Syrianska FC - - -
18:30 Trollhättan FC - : - Halmstad BK 4.08 3.81 1.68
18:30 Karlskrona AIF - : - Östers 3.44 4.06 1.81
18:30 Utsiktens BK - : - Örgryte 4.43 3.88 1.62
18:30 Eskilsminne IF - : - Norrby IF 3.85 3.78 1.73
18:30 Husqvarna - : - Mjällby 5.72 4.64 1.41
18:30 Gute FC - : - Dalkurd FF 7.40 5.02 1.30
18:30 Malmö Anadolu BI - : - Kalmar FF 7.93 5.56 1.25
18:30 Sandvikens IF - : - IK Frej 2.54 3.62 2.32
18:30 Torns IF - : - Jonkoping Sodra IF 4.76 4.24 1.52
18:30 IFK Timra - : - Norrkoping 13.58 7.90 1.12
  Szlovákia Cup 2019/2020
17:00 - : - Mlados 10.92 8.88 1.12
17:00 Ve - : - Prešov 14.42 10.83 1.07
17:00 Pr - : - Kom 20.00 10.50 1.05
17:00 Medzev - : - Sl 4.26 4.99 1.51
17:00 Demjata - : - 4.18 5.02 1.53
17:00 Kechnec - : - - - -
17:00 Gelnica - : - Spi - - -
  UEFA Champions League Qualification 2019/2020
21:00 Olympiakos Piraeus - : - Krasnodar FK 2.06 3.22 3.80
21:00 Dinamo Zagreb - : - Rosenborg Trondheim 1.61 3.96 5.28
21:00 Young Boys Bern - : - Crvena zvezda Bělehrad 1.82 3.50 4.55
Sorozatok
Leghosszabb nyereségi sorozat11 Serif Tiraspol / Divizia Nationala
Leghosszabb döntetlen sorozat4 Gamba / J League
Leghosszabb vereségi sorozat13 Bihor Oradea FC / Liga II - Serie 2
Leghosszabb under 2.5 pt. sorozat8 Atlético Junior / Primera División
Leghosszabb over 2.5 pt.sorozat12 Caransebes / Liga II - Serie 2
Nem rúgott gólok(sorozatban)11 Dunakanyar-Vác FC / NB II East
Nem kapott gólok(sorozatban)5 Djurgarden IF / Allsvenskan