k, 2019 július 23. @ 09:01 (Europe/Budapest) | Időzóna választás
Tippjáték, totó, virtuális fogadások - több, mint 1.000 Euró havi nyeremények ITT!

CL Champions League W 2009/2010


Play-off

  Elődöntők Döntő
                 
 Viborg HK 1  
 Larvik HK 1  
     Viborg HK 2
   Oltchim RM Valcea 0
 Györi ETO 0
 Oltchim RM Valcea 1  
Vib. 27:21 Lar. @ 2010.04.10
Lar. 27:26 Vib. @ 2010.04.17
Gy. 25:25 Olt. @ 2010.04.11
Olt. 24:20 Gy. @ 2010.04.18
Vib. 28:21 Olt. @ 2010.05.08
Olt. 30:31 Vib. @ 2010.05.15

Legutóbbi eredmények

Összes eredmény
Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
szo, 2010 május 15. @ 19:45
Oltchim RM Valcea 30 : 31 Viborg HK 1.53 10.50 2.78
szo, 2010 május 08. @ 16:15
Viborg HK 28 : 21 Oltchim RM Valcea 1.27 12.67 4.25
v, 2010 április 18. @ 16:15
Oltchim RM Valcea 24 : 20 Györi ETO 1.40 10.33 3.35
szo, 2010 április 17. @ 14:45
Larvik HK 27 : 26 Viborg HK 1.72 10.00 2.35
v, 2010 április 11. @ 17:00
Györi ETO 25 : 25 Oltchim RM Valcea 1.39 10.67 3.35
szo, 2010 április 10. @ 21:15
Viborg HK 27 : 21 Larvik HK 1.20 12.50 5.02
v, 2010 március 21. @ 17:15
Györi ETO 30 : 19 Leipzig 1.08 16.00 8.25
szo, 2010 március 20. @ 14:15
Viborg HK 33 : 26 Oltchim RM Valcea 1.30 11.83 3.90
Larvik HK 30 : 23 Ljubljana Krim 1.10 15.00 7.33
p, 2010 március 19. @ 20:15
Niederösterreich 28 : 26 Volgograd Dinamo 1.43 11.17 3.08
v, 2010 március 14. @ 18:00
Oltchim RM Valcea 32 : 27 Niederösterreich 1.12 14.33 7.00
szo, 2010 március 13. @ 18:00
Ljubljana Krim 24 : 24 Györi ETO 2.50 10.08 1.63
szo, 2010 március 13. @ 16:15
Viborg HK 35 : 28 Volgograd Dinamo 1.12 14.17 6.83
szo, 2010 március 13. @ 14:15
Larvik HK 31 : 21 Leipzig 1.06 17.00 9.33
v, 2010 március 07. @ 15:00
Leipzig 27 : 31 Ljubljana Krim 2.18 8.83 1.85

Csoportok

Poz Név LM Ny D V DG:KG GA Pt
Qualification Tour. 1 - Group A
1 Brühl Handball LC 2 2 0 0 58:49 +9 4
2 Sassari Citta' Dei Candelieri 2 1 0 1 58:58 0 2
3 Vrnjacka Banja ORK 2 0 0 2 50:59 -9 0
Poz Név LM Ny D V DG:KG GA Pt
Qualification Tour. 1 - Group B
1 Milli Piyango SK 2 2 0 0 58:53 +5 4
2 Amsterdam VOC 2 1 0 1 55:50 +5 2
3 Madeira Andebol SAD 2 0 0 2 53:63 -10 0

Poz Név LM Ny D V DG:KG GA Pt
Group A
1 Viborg HK 6 4 1 1 171:143 +28 9
2 Leipzig 6 3 1 2 154:158 -4 7
3 Trondheim Byasen 6 2 0 4 153:157 -4 4
4 Koprivnica 6 2 0 4 172:192 -20 4
Poz Név LM Ny D V DG:KG GA Pt
Group B
1 Ljubljana Krim 6 5 0 1 201:168 +33 10
2 Niederösterreich 6 3 1 2 168:168 0 7
3 Metz 6 2 1 3 163:174 -11 5
4 Aalborg DH 6 1 0 5 156:178 -22 2

Poz Név LM Ny D V DG:KG GA Pt
Group C
1 Györi ETO 6 4 0 2 153:149 +4 8
2 Oltchim RM Valcea 6 4 0 2 159:152 +7 8
3 Zvenigorod Zvezda SC 6 2 1 3 161:169 -8 5
4 Itxako Estella SD 6 1 1 4 148:151 -3 3
Poz Név LM Ny D V DG:KG GA Pt
Group D
1 Larvik HK 6 4 0 2 147:137 +10 8
2 Volgograd Dinamo 6 3 1 2 147:130 +17 7
3 Buducnost Podgorica 6 2 1 3 138:155 -17 5
4 FCK Handbold 6 2 0 4 140:150 -10 4

Poz Név LM Ny D V DG:KG GA Pt
Main Round - Group 1
1 Larvik HK 6 5 0 1 170:149 +21 10
2 Györi ETO 6 4 1 1 157:139 +18 9
3 Ljubljana Krim 6 2 1 3 163:166 -3 5
4 Leipzig 6 0 0 6 134:170 -36 0
Poz Név LM Ny D V DG:KG GA Pt
Main Round - Group 2
1 Oltchim RM Valcea 6 4 1 1 178:168 +10 9
2 Viborg HK 6 4 0 2 190:171 +19 8
3 Niederösterreich 6 2 0 4 163:182 -19 4
4 Volgograd Dinamo 6 1 1 4 166:176 -10 3

Poz Név LM Ny D V DG:KG GA Pt
Qualification Tour. 2 - Group 1
1 Trondheim Byasen 3 3 0 0 115:62 +53 6
2 Lublin MKS 3 2 0 1 92:75 +17 4
3 Rulmentul Brasov CS 3 1 0 2 90:108 -18 2
4 Sassari Citta' Dei Candelieri 3 0 0 3 79:131 -52 0
Poz Név LM Ny D V DG:KG GA Pt
Qualification Tour. 2 - Group 2
1 Zvenigorod Zvezda SC 3 3 0 0 102:57 +45 6
2 Olimpija Ljubljana RK 3 2 0 1 79:85 -6 4
3 Štart Bratislava 3 1 0 2 72:86 -14 2
4 Amsterdam VOC 3 0 0 3 74:99 -25 0

Poz Név LM Ny D V DG:KG GA Pt
Qualification Tour. 2 - Group 3
1 FCK Handbold 3 3 0 0 96:55 +41 6
2 Budapest FTC 3 2 0 1 81:76 +5 4
3 Smart Kryvoy Roh 3 1 0 2 70:79 -9 2
4 Brühl Handball LC 3 0 0 3 61:98 -37 0
Poz Név LM Ny D V DG:KG GA Pt
Qualification Tour. 2 - Group 4
1 Aalborg DH 3 3 0 0 107:69 +38 6
2 Astroc Sagunto 3 2 0 1 91:77 +14 4
3 Ormi-Loux Patras AC 3 1 0 2 66:102 -36 2
4 Milli Piyango SK 3 0 0 3 74:90 -16 0

Poz Név LM Ny D V DG:KG GA Pt
Qualification Tour. 1 - Group A
1 Brühl Handball LC 1 1 0 0 29:21 +8 2
2 Vrnjacka Banja ORK 1 0 0 1 29:30 -1 0
3 Sassari Citta' Dei Candelieri 1 0 0 1 28:29 -1 0
Poz Név LM Ny D V DG:KG GA Pt
Qualification Tour. 1 - Group B
1 Milli Piyango SK 1 1 0 0 31:30 +1 2
2 Madeira Andebol SAD 1 0 0 1 23:32 -9 0
3 Amsterdam VOC 1 0 0 1 23:27 -4 0

Poz Név LM Ny D V DG:KG GA Pt
Group A
1 Viborg HK 3 3 0 0 98:71 +27 6
2 Leipzig 3 2 1 0 80:74 +6 5
3 Koprivnica 3 2 0 1 91:87 +4 4
4 Trondheim Byasen 3 2 0 1 78:71 +7 4
Poz Név LM Ny D V DG:KG GA Pt
Group B
1 Ljubljana Krim 3 3 0 0 100:78 +22 6
2 Niederösterreich 3 2 1 0 82:75 +7 5
3 Metz 3 2 0 1 81:81 0 4
4 Aalborg DH 3 1 0 2 93:98 -5 2

Poz Név LM Ny D V DG:KG GA Pt
Group C
1 Oltchim RM Valcea 3 3 0 0 84:75 +9 6
2 Györi ETO 3 3 0 0 82:75 +7 6
3 Zvenigorod Zvezda SC 3 2 1 0 86:80 +6 5
4 Itxako Estella SD 3 1 0 2 69:70 -1 2
Poz Név LM Ny D V DG:KG GA Pt
Group D
1 Volgograd Dinamo 3 3 0 0 83:64 +19 6
2 Larvik HK 3 3 0 0 78:65 +13 6
3 FCK Handbold 3 2 0 1 69:67 +2 4
4 Buducnost Podgorica 3 1 1 1 73:73 0 3

Poz Név LM Ny D V DG:KG GA Pt
Main Round - Group 1
1 Larvik HK 3 3 0 0 90:71 +19 6
2 Györi ETO 3 3 0 0 83:65 +18 6
3 Ljubljana Krim 3 1 1 1 86:84 +2 3
4 Leipzig 3 0 0 3 68:77 -9 0
Poz Név LM Ny D V DG:KG GA Pt
Main Round - Group 2
1 Viborg HK 3 3 0 0 103:80 +23 6
2 Oltchim RM Valcea 3 3 0 0 89:77 +12 6
3 Niederösterreich 3 2 0 1 89:88 +1 4
4 Volgograd Dinamo 3 1 1 1 88:83 +5 3

Poz Név LM Ny D V DG:KG GA Pt
Qualification Tour. 2 - Group 1
1 Lublin MKS 2 1 0 1 62:51 +11 2
2 Trondheim Byasen 1 1 0 0 45:20 +25 2
3 Rulmentul Brasov CS 2 0 0 2 47:71 -24 0
4 Sassari Citta' Dei Candelieri 1 0 0 1 37:43 -6 0
Poz Név LM Ny D V DG:KG GA Pt
Qualification Tour. 2 - Group 2
1 Zvenigorod Zvezda SC 2 2 0 0 63:39 +24 4
2 Štart Bratislava 2 1 0 1 51:53 -2 2
3 Olimpija Ljubljana RK 1 1 0 0 33:31 +2 2
4 Amsterdam VOC 1 0 0 1 18:39 -21 0

Poz Név LM Ny D V DG:KG GA Pt
Qualification Tour. 2 - Group 3
1 Budapest FTC 2 1 0 1 47:55 -8 2
2 Smart Kryvoy Roh 2 1 0 1 46:52 -6 2
3 FCK Handbold 1 1 0 0 34:19 +15 2
4 Brühl Handball LC 1 0 0 1 21:34 -13 0
Poz Név LM Ny D V DG:KG GA Pt
Qualification Tour. 2 - Group 4
1 Aalborg DH 2 2 0 0 71:45 +26 4
2 Ormi-Loux Patras AC 2 1 0 1 47:62 -15 2
3 Astroc Sagunto 1 1 0 0 28:25 +3 2
4 Milli Piyango SK 1 0 0 1 24:36 -12 0

Poz Név LM Ny D V DG:KG GA Pt
Qualification Tour. 1 - Group A
1 Sassari Citta' Dei Candelieri 1 1 0 0 30:29 +1 2
2 Brühl Handball LC 1 1 0 0 29:28 +1 2
3 Vrnjacka Banja ORK 1 0 0 1 21:29 -8 0
Poz Név LM Ny D V DG:KG GA Pt
Qualification Tour. 1 - Group B
1 Amsterdam VOC 1 1 0 0 32:23 +9 2
2 Milli Piyango SK 1 1 0 0 27:23 +4 2
3 Madeira Andebol SAD 1 0 0 1 30:31 -1 0

Poz Név LM Ny D V DG:KG GA Pt
Group A
1 Viborg HK 3 1 1 1 73:72 +1 3
2 Leipzig 3 1 0 2 74:84 -10 2
3 Koprivnica 3 0 0 3 81:105 -24 0
4 Trondheim Byasen 3 0 0 3 75:86 -11 0
Poz Név LM Ny D V DG:KG GA Pt
Group B
1 Ljubljana Krim 3 2 0 1 101:90 +11 4
2 Niederösterreich 3 1 0 2 86:93 -7 2
3 Metz 3 0 1 2 82:93 -11 1
4 Aalborg DH 3 0 0 3 63:80 -17 0

Poz Név LM Ny D V DG:KG GA Pt
Group C
1 Oltchim RM Valcea 3 1 0 2 75:77 -2 2
2 Györi ETO 3 1 0 2 71:74 -3 2
3 Itxako Estella SD 3 0 1 2 79:81 -2 1
4 Zvenigorod Zvezda SC 3 0 0 3 75:89 -14 0
Poz Név LM Ny D V DG:KG GA Pt
Group D
1 Larvik HK 3 1 0 2 69:72 -3 2
2 Buducnost Podgorica 3 1 0 2 65:82 -17 2
3 Volgograd Dinamo 3 0 1 2 64:66 -2 1
4 FCK Handbold 3 0 0 3 71:83 -12 0

Poz Név LM Ny D V DG:KG GA Pt
Main Round - Group 1
1 Larvik HK 3 2 0 1 80:78 +2 4
2 Györi ETO 3 1 1 1 74:74 0 3
3 Ljubljana Krim 3 1 0 2 77:82 -5 2
4 Leipzig 3 0 0 3 66:93 -27 0
Poz Név LM Ny D V DG:KG GA Pt
Main Round - Group 2
1 Oltchim RM Valcea 3 1 1 1 89:91 -2 3
2 Viborg HK 3 1 0 2 87:91 -4 2
3 Volgograd Dinamo 3 0 0 3 78:93 -15 0
4 Niederösterreich 3 0 0 3 74:94 -20 0

Poz Név LM Ny D V DG:KG GA Pt
Qualification Tour. 2 - Group 1
1 Trondheim Byasen 2 2 0 0 70:42 +28 4
2 Rulmentul Brasov CS 1 1 0 0 43:37 +6 2
3 Lublin MKS 1 1 0 0 30:24 +6 2
4 Sassari Citta' Dei Candelieri 2 0 0 2 42:88 -46 0
Poz Név LM Ny D V DG:KG GA Pt
Qualification Tour. 2 - Group 2
1 Olimpija Ljubljana RK 2 1 0 1 46:54 -8 2
2 Zvenigorod Zvezda SC 1 1 0 0 39:18 +21 2
3 Amsterdam VOC 2 0 0 2 56:60 -4 0
4 Štart Bratislava 1 0 0 1 21:33 -12 0

Poz Név LM Ny D V DG:KG GA Pt
Qualification Tour. 2 - Group 3
1 FCK Handbold 2 2 0 0 62:36 +26 4
2 Budapest FTC 1 1 0 0 34:21 +13 2
3 Brühl Handball LC 2 0 0 2 40:64 -24 0
4 Smart Kryvoy Roh 1 0 0 1 24:27 -3 0
Poz Név LM Ny D V DG:KG GA Pt
Qualification Tour. 2 - Group 4
1 Astroc Sagunto 2 1 0 1 63:52 +11 2
2 Aalborg DH 1 1 0 0 36:24 +12 2
3 Milli Piyango SK 2 0 0 2 50:54 -4 0
4 Ormi-Loux Patras AC 1 0 0 1 19:40 -21 0


Ez az oldal tartalmazza a(z) Champions League W bajnokság 2009/2010 szezonjának az elkövetkezendő mérkőzéseit, fontosabb statisztikáit, korábbi nyertesek listáját, a tabellákat lebontva teljes, hazai és vendég eredmények szerint. Emellett megtalálod itt a csapatok listáját, a korábbi arhivált szezonokat. Innen eljuthatsz a csapatok statisztikai oldalakra valamint összehasonlithatod a csapatokat a következő mérkőzések alapján.