szo, 2020 október 24. @ 07:42 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Legnépszerűbb bajnokságok

Csapatok Hazai % Döntetlen % Vendég % U 52.5 % O 52.5 % Átlag gólok
Németország Németország Bundesliga M 2020/2021
20 51.16 11.63 37.21 48.84 51.16 53
Svédország Svédország Elitserien M 2020/2021
15 37.7 11.48 50.82 40.98 59.02 54.49
CL CL Champions League M 2020/2021
16 55.88 2.94 41.18 26.47 73.53 58.59
Spanyolország Spanyolország Asobal M 2020/2021
18 47.17 9.43 43.4 35.85 64.15 54.36
Franciaország Franciaország D1M 2020/2021
16 29.73 18.92 51.35 29.73 70.27 55.49

Mérkőzések - 2020.10.24

Csoportosítás: bajnokság szerint | idő szerint
Idő Hazai Eredmény Vendég 1 X 2 H2H
  Ausztria HLA M 2020/2021
19:00 Ferlach - : - HSG Graz 1.45 9.75 3.50
19:00 Hurricanes Linz - : - Alpla HC Hard 4.90 11.00 1.27
19:00 UHK Krems - : - Bregenz Handball A1 1.45 9.50 3.50
19:30 Austria Fivers Aon - : - HSG B 1.07 19.00 10.00
  CL Champions League W 2020/2021
16:00 Oltchim RM Valcea - : - Dortmund Borussia 1.38 9.75 3.90
16:00 Rostov Don - : - Vag Kristiansand 1.32 9.50 4.50
16:00 Budapest FTC - : - Ljubljana Krim 1.27 10.33 5.20
18:00 CSKA Moscow - : - Koprivnica 1.03 24.00 14.00
18:00 Buducnost Podgorica - : - Gy 5.50 12.00 1.23
18:00 Metz - : - Esbjerg 1.27 11.50 5.00
  Csehország Extraleague M 2020/2021
17:00 Nov - : - Zub - - -
17:00 Lovosice - : - Ji - - -
17:00 Brno - : - Dukla Praha - - -
18:00 Kop - : - Hranice - - -
19:00 Plze - : - Karvin - - -
  Dánia 1st League M 2020/2021
14:00 AAB Handbold - : - Arhus GF 1.13 17.00 8.50
16:00 Ribe-Esbjerg HH - : - Bjerringbro FH 4.80 11.50 1.30
  Dánia 1st League W 2020/2021
15:00 Vendsyssel - : - Randers HK - - -
16:10 FCK Handbold - : - Viborg HK 2.90 9.00 1.62
  Franciaország D1M 2020/2021
17:00 Montpellier HB - : - Saint-Rapha - - -
20:00 Nimes - : - Istres 1.11 13.33 9.67
  Franciaország Pro A W 2020/2021
18:30 Plan de Cuques - : - Toulon/Saint-Cyr - - -
20:00 Nantes - : - Bourg de Peage 1.30 9.50 4.90
20:30 Merignac - : - Nice 5.50 12.00 1.23
  Horvátország 1.liga M 2020/2021
18:00 Varteks Di Caprio - : - Bjelovar 1.16 14.00 7.00
19:00 Spacva Vinkovci - : - Sesvete 1.55 9.00 3.10
19:00 Pore - : - Umag 1.27 11.00 4.90
19:00 Dubrovnik - : - Zamet 2.35 8.25 1.85
  Lengyelország 1.liga M 2020/2021
14:45 Chroby Glogow AMD - : - Pulawy Wisla-Azoty 5.50 13.00 1.22
14:45 Kalisz MKS - : - Wisla Plock SSA - - -
16:00 Wisla Plock SSA - : - Kwidzyn MMTS - - -
17:30 Tarn - : - Wybrzeze Gdansk - - -
19:30 Gwardia Opole - : - Pogon Szczecin 1.42 9.75 3.60
  Lengyelország 1.liga W 2020/2021
12:20 Lublin MKS - : - Ruch Chorz 1.00 30.00 20.00
16:00 Piotrkow Piotrcovia - : - Politechnika KU AZS 1.82 8.25 2.45
19:00 Jaros - : - Lublin Zaglebie 3.60 9.75 1.42
  Németország Bundesliga M 2020/2021
20:30 Nordhorn - : - Kiel 15.67 22.00 1.04
  Németország Bundesliga W 2020/2021
16:30 Blomberg-Lippe HSG - : - Oldenburg VfL 1.14 15.00 7.50
18:00 Bensheim-Auerbach HSG - : - Frisch Auf G 1.50 9.25 3.30
18:00 Neckarsulmer - : - Rosengarten SG 1.27 11.00 4.90
19:00 Halle-Neustadt - : - Mainz 05 1.18 14.00 6.42
19:00 Bad Wildungen/Fr./B. - : - Buxtehuder SV 3.40 9.50 1.45
  Spanyolország Asobal M 2020/2021
18:30 Anaitasuna Helvetia - : - Granollers BM 3.08 9.17 1.55
18:30 Puerto Sagunto CB - : - Caja Espana Ademar - - -
18:30 Nava - : - Villa de Aranda - - -
18:30 Frig. Morrazo Cangas - : - Sinf - - -
18:30 FC Barcelona - : - Benidorm - - -
19:00 Darien Logrono - : - Puente Genil 1.26 11.67 4.92
20:00 Valladolid BM - : - CD Bidasoa 3.02 8.92 1.57
20:00 Rayet Guadalajara - : - Cisne 1.25 11.83 5.08
20:00 Huesca BM - : - Cuenca Ciudad Encantada - - -
20:30 Rayet Guadalajara - : - CD Bidasoa 8.25 16.00 1.12
  Svédország Elitserien M 2020/2021
15:00 Lugi HK - : - Varberg HK 1.15 15.00 7.00
  Szlovákia Extraliga M 2020/2021
18:00 Bratislava - : - Hlohovec - - -
18:00 Pre - : - Modra Slovan - - -
18:00 Pova - : - - - -
18:00 Ko - : - Topol - - -
18:00 Ko - : - Nov - - -
  Szlovénia 1.liga M 2020/2021
19:00 Trimo Trebnje - : - Maribor RK - - -
19:00 Ribnica - : - Velenje Gorenje RK - - -
19:00 Adria Krka - : - Celje Pivovarna Lasko - - -
19:00 Cimos Koper - : - Gradec Slovenj RK - - -
19:00 Jeruzalem Omro - : - Izola RD - - -
19:00 Dobova MRD - : - Ljubljana MRK 1.19 13.00 6.00
20:00 Termo - : - Slovan - - -
Sorozatok
Leghosszabb nyereségi sorozat8 Odense HC / 1st League W
Leghosszabb döntetlen sorozat3 Lubin Zaglebie / 1.liga M
Leghosszabb vereségi sorozat7 Larvik HK / Eliteserien W
Leghosszabb under 52.5 pt. sorozat5 Frisch Auf G / Bundesliga W
Leghosszabb over 52.5 pt.sorozat10 Kolding KIF / 1st League M