p, 2021 január 15. @ 16:51 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Keresés

Keresés

Találd meg a csapatokat és bajnokságokat gyorsan

Hasonlitás

Hasonlitás

Klikkelj erre h2h az ikonra bárhol a csapatok összehasonlitásához és a statisztikák megtekintéséhez

Mérkőzések

Mérkőzések

Nézd meg a mai mérkőzések, a holnapi mérkőzések, a tegnapi eredmények listáját vagy bármely dátum mérkőzéseit a naptár segitségével


Legnépszerűbb bajnokságok


Szeretsz fogadni? Látogasd meg a Sportfogadás weboldalunkat!

Mérkőzések - 2021.01.30

Csoportosítás: bajnokság szerint | idő szerint
Idő Hazai Eredmény Vendég 1 X 2 H2H
 Futball Albánia Super League 2020/2021
13:45 Kastrioti Krujë - : - Bylis Ballshi - - -
13:45 Skenderbeu Korca - : - Kukesi KS - - -
 Futball Anglia Championship 2020/2021
13:30 Norwich - : - Middlesbrough - - -
16:00 Brentford - : - Wycombe - - -
16:00 Nottingham - : - Barnsley - - -
16:00 Rotherham - : - Swansea - - -
16:00 Cardiff - : - Millwall - - -
16:00 Sheffield Wednesday - : - Preston - - -
16:00 Birmingham - : - Coventry - - -
16:00 Derby - : - Bristol City - - -
16:00 Watford - : - Q.P.R. - - -
16:00 Blackburn - : - Luton - - -
16:00 Huddersfield - : - Stoke - - -
 Futball Anglia Conference National 2020/2021
16:00 Halifax - : - Maidenhead United - - -
16:00 Weymouth - : - Notts County - - -
16:00 Hartlepool - : - Sutton UTD - - -
16:00 Woking - : - Stockport - - -
16:00 Altrincham - : - Macclesfield - - -
16:00 Kings Lynn - : - Wrexham - - -
16:00 Yeovil - : - Dover Athletic - - -
16:00 Barnet - : - Torquay - - -
16:00 Dagenham & Redbridge - : - Chesterfield - - -
16:00 Solihull - : - Wealdstone - - -
16:00 Boreham Wood - : - Eastleigh - - -
18:20 Bromley - : - Aldershot - - -
 Futball Anglia League One 2020/2021
14:00 Sunderland - : - Gillingham - - -
16:00 AFC Wimbledon - : - Milton Keynes - - -
16:00 Crewe - : - Ipswich - - -
16:00 Oxford - : - Fleetwood Town - - -
16:00 Blackpool - : - Burton - - -
16:00 Hull - : - Swindon - - -
16:00 Plymouth - : - Accrington Stanley - - -
16:00 Bristol Rovers - : - Rochdale - - -
16:00 Lincoln - : - Doncaster - - -
16:00 Shrewsbury - : - Peterborough - - -
16:00 Charlton - : - Portsmouth - - -
16:00 Northampton - : - Wigan - - -
 Futball Anglia League Two 2020/2021
14:00 Carlisle - : - Exeter - - -
16:00 Walsall - : - Mansfield - - -
16:00 Bradford - : - Barrow - - -
16:00 Harrogate Town - : - Newport - - -
16:00 Cambridge - : - Crawley Town - - -
16:00 Morecambe - : - Tranmere - - -
16:00 Forest Green - : - Cheltenham - - -
16:00 Oldham - : - Salford City - - -
16:00 Bolton - : - Leyton - - -
16:00 Grimsby - : - Stevenage - - -
16:00 Port Vale - : - Southend - - -
 Futball Anglia Premiership 2020/2021
13:30 Everton - : - Newcastle - - -
16:00 Manchester City - : - Sheffield United - - -
16:00 West Bromwich - : - Fulham - - -
16:00 Chelsea - : - Burnley - - -
16:00 Crystal Palace - : - Wolverhampton Wanderers - - -
18:30 Arsenal - : - Manchester United - - -
21:00 Southampton - : - Aston Villa - - -
 Futball Ausztria Bundesliga 2020/2021
17:00 Rheindorf Altach SC - : - Sturm Graz - - -
17:00 Hartberg TSV - : - Salzburg RB - - -
17:00 Ried SV - : - Admira/Wacker Mödling - - -
 Jégkorong Ausztria Eishockey Liga 2020/2021
17:30 Bratislava HC - : - Innsbruck - - -
 Futball Belgium 1e Klasse 2020/2021
16:15 Mechelen - : - Genk - - -
18:30 Eupen - : - Mouscron-Péruwelz - - -
18:30 Oud Heverlee - : - Beerschot - - -
20:45 Kortrijk - : - Charleroi - - -
 Futball Belgium 2e Klasse 2020/2021
20:45 RWDM - : - Union St-Gilloise - - -
 Futball Brazilia Serie A 2020
23:00 Atlético Mineiro - : - Fortaleza EC - - -
23:00 Ceará - : - Atlético Paranaense - - -
 Jégkorong CHL Kontinental Hockey League 2020/2021
12:00 Barys Astana - : - Ufa - - -
15:00 Kazaň - : - Red Star Kunlun - - -
15:00 Spartak Moskva - : - Petrohrad - - -
17:30 Jokerit Helsinki - : - Magnitogorsk 2.05 4.10 2.95
 Kézilabda CL Champions League W 2020/2021
16:00 Bucuresti CSM - : - Bietigheim SG BBM 1.17 13.00 6.50
18:00 Vag Kristiansand - : - Metz 1.74 7.75 2.67
 Futball Csehország 1. liga 2020/2021
14:00 Teplice - : - Karviná FC - - -
16:00 Slovácko 1. FC - : - České Budějovice - - -
16:00 Pardubice FK - : - Příbram - - -
18:30 Sparta Praha - : - Bohemians 1905 - - -
 Jégkorong Csehország 1st League 2020/2021
15:00 Slavia Praha - : - Vsetín - - -
16:00 Poruba - : - Přerov - - -
16:00 Ústí n. Labem - : - Kolín - - -
17:00 Benátky - : - Kadaň - - -
17:00 Frýdek - Místek - : - Šumperk - - -
17:00 Litoměřice - : - Havířov - - -
17:00 Prostějov - : - Sokolov - - -
17:30 Jihlava - : - Kladno - - -
17:30 Třebíč - : - Vrchlabí - - -
18:00 Sokolov - : - Třebíč - - -
18:00 Vrchlabí - : - Poruba - - -
18:00 Kadaň - : - Frýdek - Místek - - -
18:00 Šumperk - : - Jihlava - - -
18:00 Kladno - : - Slavia Praha - - -
18:00 Ústí n. Labem - : - Prostějov - - -
18:00 Přerov - : - Litoměřice - - -
18:00 Vsetín - : - Havířov - - -
 Jégkorong Csehország Extraleague 2020/2021
17:00 Kometa Brno - : - Litvínov - - -
 Kézilabda Csehország Extraleague M 2020/2021
10:00 Hranice - : - Lovosice - - -
16:30 Dukla Praha - : - Plzeň - - -
18:00 Jičín - : - Frýdek- Místek - - -
18:00 Zubří - : - Kopřivnice - - -
 Kosárlabda Csehország National League M 2020/2021
17:00 Nymburk - : - USK Praha - - -
18:00 USK Praha - : - Opava - - -
18:00 Děčín - : - Svitavy - - -
18:00 Hradec Králové - : - Olomoucko BK - - -
18:00 Kolín - : - Děčín - - -
18:00 Ústí nad Labem - : - Nymburk - - -
18:00 Olomoucko BK - : - Kolín - - -
18:00 Ostrava NH - : - Pardubice - - -
18:00 Opava - : - Ostrava NH - - -
18:00 Svitavy - : - Brno - - -
18:00 Brno - : - Ústí nad Labem - - -
 Kosárlabda Dánia 1st League M 2020/2021
14:00 Bakken Bears Academy - : - Amager BK - - -
 Kézilabda Dánia 1st League W 2020/2021
15:00 Ajax Kobenhavn - : - Randers HK - - -
15:00 Horsens HK - : - Odense HC - - -
15:00 Skanderborg - : - Esbjerg - - -
16:00 Arhus SK - : - FCK Handbold - - -
16:10 Ikast/Bording EH - : - Viborg HK - - -
 Jégkorong Finnország Mestis 2020/2021
Postp. KeuPa HT - : - Kiekko-Vantaa - - -
Postp. Iisalmen Peli-Karhut - : - Kiekko Espoo - - -
Postp. FPS Forssa - : - Hermes Kokkola - - -
Postp. SaPKo Savonlinnan - : - RoKi Rovaniemi - - -
 Jégkorong Finnország SM Liiga 2020/2021
16:00 Lukko Rauma - : - IFK Helsinki - - -
16:00 Ilves Tampere - : - Saipa - - -
16:00 Kärpät - : - Tappara Tampere - - -
17:30 Kalpa Kuopio - : - Sport Vaasa 1.95 4.20 3.20
17:30 TPS Turku - : - Ässät Pori - - -
18:00 Lahti Pelicans - : - Jyp Jyväskylä - - -
 Futball Franciaország Ligue 1 2020/2021
17:00 Montpellier - : - Lens - - -
21:00 Marseille Ol. - : - Rennes - - -
 Futball Franciaország Ligue 2 2020/2021
15:00 Troyes - : - Auxerre - - -
15:00 Toulouse - : - Clermont - - -
19:00 Chambly - : - Caen - - -
19:00 Nancy - : - Paris FC - - -
19:00 Amiens - : - Chateauroux - - -
19:00 Rodez - : - Sochaux - - -
19:00 Niort - : - Le Havre - - -
19:00 Ajaccio - : - Grenoble - - -
19:00 Valenciennes - : - Dunkerque - - -
19:00 Guingamp - : - Pau - - -
 Kosárlabda Franciaország Pro A M 2020/2021
20:00 Nanterre - : - Villeurbanne Asvel Lyon - - -
20:00 Orleanaise Entente - : - Limoges CSP - - -
20:00 Strasbourg IG - : - Paris-Levallois - - -
20:00 Boulazac - : - Elan Bearnais - - -
20:00 Bourg Jeunesse - : - Chalons-Reims - - -
20:00 Cholet Basket - : - Le Portel - - -
 Kosárlabda Franciaország Pro A W 2020/2021
15:30 Roche Vendee - : - Lyon - - -
17:00 Landes Basket - : - Lyon 1.10 - 5.80
18:00 Union Hainaut - : - Flammes Carolo - - -
18:00 Lille Villeneuve ESB - : - Montpellier AB - - -
20:00 Charnay - : - Roche Vendee - - -
20:00 Union Hainaut - : - Lyon - - -
20:30 Landerneau Bretagne - : - Tarbes Gespe Bigorre - - -
 Kosárlabda Görögország A1 M 2020/2021
17:00 Athens Panathinaikos - : - Promitheas Patras - - -
17:00 Iraklis Saloniki - : - Aris Saloniki - - -
17:00 Ionikos Nikaias - : - Harilaos Trikoupis - - -
17:00 Kolossos Rodou - : - Iraklis Saloniki - - -
17:00 Peristeri Athens - : - Ionikos Nikaias - - -
17:00 PAOK Saloniki - : - Athens Panathinaikos - - -
17:00 Lavrio GS - : - PAOK Saloniki - - -
17:00 Athens AEK - : - Peristeri Athens - - -
17:00 Aris Saloniki - : - Lavrio GS - - -
17:00 Ermis Agias Larissa - : - Athens AEK - - -
17:00 Harilaos Trikoupis - : - Kolossos Rodou - - -
17:00 Promitheas Patras - : - Ermis Agias Larissa - - -
 Futball Görögország B Ethniki 2020/2021
14:00 Xanthi - : - Chania - - -
14:00 Trikala - : - Levad Levadia - - -
 Futball Görögország Super League 2020/2021
14:00 Larissa AE - : - Volos NFC - - -
16:15 Asteras Tripolis - : - Aris Saloniki - - -
18:30 Panathinaikos Athens - : - Lamia - - -
 Futball Hollandia Eerste Divisie 2020/2021
14:00 Excelsior - : - Den Bosch - - -
16:30 Dordrecht - : - Kerkade Roda - - -
 Futball Hollandia Eredivisie 2020/2021
16:30 Heracles - : - Groningen - - -
18:45 Utrecht - : - Zwolle FC - - -
20:00 Sittard Fortuna - : - Venlo VVV - - -
21:00 Arnheim Vitesse - : - Waalwijk RKC - - -
 Futball Horvátország 1. HNL 2020/2021
15:00 HNK Osijek - : - Istra 1961 Pula - - -
17:05 Dinamo Zagreb - : - HNK Sibenik - - -
19:10 Hajduk Split - : - Lokomotiva Zagreb - - -
 Kézilabda Horvátország 1.liga M 2020/2021
19:00 Spacva Vinkovci - : - Poreč - - -
19:00 Gorica - : - Dubrovnik - - -
19:00 Sesvete - : - Varteks Di Caprio - - -
19:15 Bjelovar - : - Zamet - - -
 Kosárlabda Horvátország A1 M 2020/2021
18:00 Gorica - : - Sonik Puntamika - - -
18:00 Zabok KK - : - Split Croatia - - -
18:00 Alkar Sinj - : - Skrljevo KK - - -
18:00 Zadar KK - : - Dubrava Záhřeb - - -
18:00 Cibona Záhřeb - : - Hermes Zagreb - - -
 Futball Izrael Ligat Al 2020/2021
18:00 Beitar Jerusalem - : - Bnei Yehuda - - -
18:00 Ironi Kiriat Shmona - : - Maccabi Petah-Tikva - - -
18:00 Hapoel Hadera - : - Hapoel Tel Aviv - - -
18:00 Maccabi Tel Aviv - : - Bnei Sakhnin - - -
18:00 Hapoel Haifa - : - Maccabi Netanya - - -
18:00 Ashdod SC - : - Maccabi Haifa - - -
18:00 Hapoel Kfar Sava - : - Hapoel Beer Sheva - - -
 Kézilabda Lengyelország 1.liga W 2020/2021
13:30 Politechnika KU AZS - : - Piotrkow Piotrcovia - - -
16:00 Elblag Start - : - Kobierzyce KPR - - -
18:00 Ruch Chorzów - : - Lublin MKS - - -
 Futball Lengyelország Ekstraklasa 2020/2021
15:00 Warta - : - Cracovia Kraków 3.30 3.32 2.20
17:30 Lechia Gdaňsk - : - Jagiellonia Bialystok 2.24 3.45 3.10
20:00 Górnik Zabrze - : - Lech Poznan 3.20 3.45 2.18
 Kosárlabda Lengyelország Ekstraliga M 2020/2021
18:00 Slask Wroclaw - : - Trefl Sopot - - -
18:00 Astoria Bydgoszcz KS - : - Stargard Szczeciński - - -
18:00 Anwil Włocławek - : - Torun - - -
 Futball Libertadores Kupa Copa Libertadores 2020
21:00 Palmeiras - : - Santos 2.23 2.96 3.42
 Kosárlabda Litvánia 1st League M 2020/2021
16:00 Lietuvos Rytas - : - Lietkabelis 1.56 14.25 2.59
16:00 Juventus-LKSK Utenos - : - Neptunas Klaipeda - - -
 Kosárlabda Magyarország 1st League W 2020/2021
18:00 Budapest BSE - : - Vasas Csata DSE - - -
 Futball Magyarország NB I 2020/2021
12:30 Budapešť MTK - : - Puskas FC - - -
14:45 Mezokovesd Zsory - : - Ujpest Budapešť - - -
17:00 Ferencváros Budapešť - : - Varda SE - - -
19:30 Fehervar - : - Kispet-Honved - - -
 Futball Mexikó Primera Division 2020/2021
02:30 Puebla - : - Monterey - - -
02:30 Mazatlan - : - Pachuca - - -
 Futball Németország 2. Liga 2020/2021
13:00 Hamburg SV - : - Paderborn - - -
13:00 Hannover 96 - : - Osnabrück - - -
13:00 Holstein Kiel - : - Braunschweig - - -
13:00 Regensburg SG - : - Darmstatd 98 - - -
 Futball Németország 3. Liga 2020/2021
14:00 Uerdingen - : - Rostock - - -
14:00 Hallescher - : - Saarbrücken - - -
14:00 Unterhaching - : - Ingolstadt - - -
14:00 Kaiserslautern - : - Wehen SV - - -
14:00 Verl SC - : - Meppen - - -
14:00 Dresden - : - Bayern München (Am.) - - -
14:00 Türkgücü-Ataspor - : - Waldhof Mannheim - - -
14:00 Viktoria Köln - : - Magdeburg FC - - -
14:00 Duisburg - : - Lübeck - - -
 Kosárlabda Németország BBL M 2020/2021
18:00 Göttingen BG 74 - : - GHP Bamberg - - -
18:00 Chemnitz BV - : - Bayreuth BBC - - -
20:30 EnBw Ludwigsburg - : - Avitos Giessen - - -
20:30 EWE Baskets Oldenburg - : - Oliver Würzburg - - -
 Futball Németország Bundesliga 2020/2021
15:30 Frankfurt Eintracht - : - Hertha Berlin - - -
15:30 Berlin Union - : - Mönchengladbach - - -
15:30 Bayern München - : - Hoffenheim - - -
15:30 Dortmund - : - Augsburg FC - - -
15:30 Bremen - : - Schalke 04 - - -
18:30 Leipzig - : - Leverkusen - - -
 Kézilabda Németország Bundesliga W 2020/2021
18:00 Bensheim-Auerbach HSG - : - Frisch Auf Göppingen 1.50 9.25 3.30
19:00 Halle-Neustadt - : - Oldenburg VfL - - -
19:00 Bad Wildungen/Fr./B. - : - Neckarsulmer - - -
19:30 Dortmund Borussia - : - Mainz 05 1.00 30.00 21.00
 Jégkorong Norvégia Eliteserien 2020/2021
16:00 Manglerud - : - Narvik - - -
16:00 Sapsborg Sparta - : - Stavanger - - -
16:00 Valerenga Oslo - : - Lillehammer - - -
16:00 Grüner - : - Storhamar - - -
 Kézilabda Norvégia Eliteserien W 2020/2021
17:00 Storhamar - : - Fana - - -
18:00 Trondheim Byasen - : - Fredrikstad - - -
18:00 Molde HK - : - Aker - - -
18:00 Oppsal - : - Vag Kristiansand - - -
 Futball Olaszország Serie A 2020/2021
15:00 Cagliari - : - Sassuolo - - -
15:00 Crotone - : - Genoa FC - - -
15:00 Bologna - : - Milan AC - - -
18:00 Sampdoria Genoa - : - Juventus - - -
20:45 Inter Milan - : - Benevento - - -
 Futball Olaszország Serie B 2020/2021
14:00 Ascoli - : - Brescia - - -
14:00 Pordenone - : - Lecce - - -
14:00 Empoli AC - : - Frosinone - - -
14:00 Entella - : - Cosenza - - -
14:00 Pisa AC - : - Reggiana - - -
16:00 Spal - : - Monza - - -
21:00 Reggina - : - Salernitana - - -
 Futball Románia Liga I 2020/2021
19:00 FCSB Bukurešt - : - Politehnica Iasi - - -
19:00 Gaz Metan Mediaş - : - Academica Clinceni - - -
19:00 Sepsi Sfantu Gheorghe - : - Voluntari FC - - -
19:00 Chindia Targoviste - : - CFR Ecomax Cluj - - -
 Futball Skócia Premier League 2020/2021
Postp. Livingston - : - Aberdeen FC 2.69 2.88 2.86
 Futball Skócia Third Division 2020/2021
16:00 Stenhousehuir - : - Cowdenbeath - - -
16:00 Albion Rovers - : - Edinburgh City - - -
16:00 Stranraer - : - Brechin - - -
16:00 Annan Athletic - : - Elgin - - -
16:00 Queen's Park FC - : - Stirling Albion - - -
 Kosárlabda Spanyolország ACB M 2020/2021
18:00 Obradoiro CAB - : - Bilbao Basket - - -
18:00 Joventut Badalona - : - Fuenlabrada Baloncesto - - -
20:45 Morabanc Andorra - : - Unelco Tenerife - - -
20:45 Gipuzkoa San Sebastian - : - Estudiantes - - -
 Futball Spanyolország La Liga 2020/2021
14:00 Eibar - : - Sevilla - - -
16:15 Real Madrid - : - Levante - - -
18:30 Valencia FC - : - Elche FC - - -
21:00 Villarreal - : - San Sebastian Real - - -
 Futball Spanyolország Liga BBVA 2020/2021
16:00 Oviedo - : - Albacete - - -
18:15 Alcorcón - : - Málaga FC - - -
20:30 Mallorca - : - Girona FC - - -
21:00 Almeria - : - Castellon CD - - -
 Jégkorong Svájc Nationalliga A 2020/2021
19:45 Davos - : - SC Curych - - -
19:45 Fribourg - : - Lugano - - -
19:45 Rapperswill - : - Bern - - -
 Jégkorong Svájc Nationalliga B 2020/2021
17:00 GCK Lions - : - Ticino Rockets - - -
17:30 Olten - : - Sierre - - -
17:30 Thurgau - : - Chaux de Fonds - - -
17:30 Langenthal - : - Academy Zug EVZ - - -
17:45 Visp - : - Winterthur - - -
20:00 Ajoie - : - Kloten - - -
 Futball Svájc Super League 2020/2021
18:15 Vaduz - : - Luzern - - -
20:30 St. Gallen - : - Curych FC - - -
 Jégkorong Svédország Allsvenskan 2020/2021
15:00 Kristianstads - : - Väsby IK HK - - -
15:00 Mora IK - : - Karlskoga BIK - - -
17:30 Vita Hästen - : - Västerviks - - -
 Jégkorong Svédország Elitserien 2020/2021
15:15 Frolunda - : - Brynas Gavle - - -
15:15 Linköpings - : - Malmo IF 1.85 4.50 3.70
15:15 Skelleftea AIK - : - Rogle BK - - -
15:15 Leksand IF - : - Djurgarden IF - - -
18:00 Vaxjö Lakers HC - : - Oskarshamn - - -
18:00 Lulea HF - : - HV 71 - - -
18:00 Farjestad - : - Örebro HK - - -
 Kézilabda Svédország Elitserien M 2020/2021
15:00 Önnereds HK - : - Redbergslids IK 1.60 8.75 2.95
 Kézilabda Szlovákia Extraliga M 2020/2021
18:00 Hlohovec - : - Košice Crows - - -
18:00 Košice - : - Topolčany - - -
 Kézilabda Szlovénia 1.liga M 2020/2021
18:00 Velenje Gorenje RK - : - Cimos Koper - - -
 Kosárlabda Törökország TBL M 2020/2021
11:00 Bursaspor Durmazlar - : - Petkim Spor - - -
13:15 Afyon Belediye - : - Darüssafaka Istanbul - - -
15:30 Galatasaray Istanbul - : - Fethiye Bld. - - -
 Futball Uruguay Primera Division 2020
21:00 Cerro - : - Progreso - - -
21:00 Boston River - : - Peňarol - - -
21:00 Deportivo Maldonado - : - Montevideo Wanderers - - -
21:00 Defensor Sporting - : - Plaza Colonia - - -
21:00 Rentistas - : - Cerro Largo - - -
21:00 Danubio - : - Torque - - -
21:00 Fénix - : - Liverpool Montevideo - - -
21:00 Nacional - : - River Plate (URU) - - -

Sportstatisztikák

  • futball, kosárlabda, kézilabda és jégkorong statisztika több, mint 90 bajnokságból (eredmények, tabellák, következő mérközések, egyéb hasznos statisztikák, fogadóirodák oddsai)
  • egyéb hasznos dolgok: tippek; csapatok, illetve bajnokságok összehasonlitása; sorozatok (pl. egy csapat hány meccset nyert meg sorozatban); kiválasztások ( pl. melyik csapat nem nyert még mérközést); friss eredmények, fórum, sportfogadás.
  • az eredmények rendszeresen frissülnek, naponta többször

A funkciók részletes leirásait megtalálod a Súgóban.