sze, 2020 szeptember 30. @ 22:56 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Keresés

Keresés

Találd meg a csapatokat és bajnokságokat gyorsan

Hasonlitás

Hasonlitás

Klikkelj erre h2h az ikonra bárhol a csapatok összehasonlitásához és a statisztikák megtekintéséhez

Mérkőzések

Mérkőzések

Nézd meg a mai mérkőzések, a holnapi mérkőzések, a tegnapi eredmények listáját vagy bármely dátum mérkőzéseit a naptár segitségével


Legnépszerűbb bajnokságok


Tippjáték, totó, virtuális fogadások - több, mint 1.000 Euró havi nyeremények ITT!

Mérkőzések - 2020.09.22

Csoportosítás: bajnokság szerint | idő szerint
Idő Hazai Eredmény Vendég 1 X 2 H2H
 Futball Anglia Carling Cup 2020/2021
Postp. Leyton - : - Tottenham 14.13 6.97 1.18
20:00 Wolverhampton - : - Gillingham - - -
20:00 West Bromwich 2 : 3 ot(p) Brentford 2.20 3.48 3.18
20:00 Newport 3 : 1 Watford 4.50 3.47 1.84
20:30 West Ham 5 : 1 Hull 1.32 5.39 9.25
21:15 Luton 0 : 3 Manchester United 10.81 6.30 1.24
 Futball Anglia FA Cup 2020/2021
20:30 Crawley Down Gatwick 1 : 2 Hendon - - -
20:30 Hartley Wintney 5 : 0 Erith & Belvedere 1.19 6.50 8.94
20:30 Cowes Sports 0 : 5 Weston Super Mare - - -
20:30 East Grinstead Town 4 : 3 ot(p) Worthing - - -
20:45 Buxton 7 : 0 Belper Town 1.34 4.88 6.47
20:45 Brantham Athletic 1 : 0 St Ives Town - - -
20:45 Daventry Town 0 : 2 Evesham United - - -
20:45 Barnstaple Town 2 : 3 Wimborne Town - - -
20:45 Cobham 1 : 3 Risborough Rangers - - -
20:45 Atherton Collieries 3 : 0 Bamber - - -
20:45 Christchurch 2 : 1 Dorchester - - -
20:45 AFC Mansfield 3 : 0 Gainsborough 6.38 4.84 1.34
20:45 Chatham Town 3 : 2 Southall - - -
20:45 Swindon Supermarine 3 : 0 Shepton Mallet 1.15 6.70 11.25
20:45 Leiston 5 : 1 Biggleswade Town 2.50 3.85 2.23
20:45 Stalybridge 3 : 0 Bishop Auckland 1.20 5.72 10.42
20:45 Kings Langley 2 : 1 ot(p) Clacton - - -
20:45 Scarborough 0 : 2 Ashton United 2.26 3.43 2.67
20:45 Westfield Surrey 1 : 3 Worksop - - -
20:45 Quorn 0 : 2 Matlock Town 4.28 4.26 1.57
20:45 Welwyn Garden City 1 : 2 ot(p) Bishop Storford - - -
20:45 Mossley AFC 2 : 1 Ramsbottom United 3.74 4.02 1.68
20:45 Taunton Town 5 : 0 Wantage Town - - -
20:45 Margate 1 : 2 Hayes 2.42 3.70 2.35
20:45 Fairford Town 1 : 2 Sholing - - -
20:45 Haywards Heat Town 0 : 1 Hanwell Town - - -
20:45 Harlow Town 0 : 1 Waltham Abbey 2.11 3.83 2.67
20:45 Frome Town 4 : 1 Stoneham AFC - - -
20:45 Chasetown 2 : 1 Basford United 6.30 4.06 1.42
20:45 Bury 2 : 1 Brightlingsea Regent 2.41 3.58 2.40
20:45 Bowers & Pitsea 0 : 3 Hornchurch 3.01 3.48 2.05
20:45 Coventry Sphinx 0 : 2 Ilkeston Town 8.37 6.12 1.21
20:45 Barking 6 : 1 Dunstable Town - - -
20:45 Coalville 2 : 0 Sheffield 1.28 5.33 6.93
20:45 Ashford 1 : 4 Bracknell Town - - -
20:45 Chipstead 2 : 1 ot(p) Deal Town - - -
20:45 Yate Town 1 : 2 Bristol Manor Farm 1.47 4.21 5.22
20:45 Longridge Town 2 : 0 Charnock Richard - - -
20:45 Sunderland RCA 0 : 4 Prescot Cables 2.51 3.60 2.30
20:45 Leighton Town 4 : 0 Mildenhall Town FC - - -
20:45 Staines Town 1 : 2 Walton Casuals - - -
20:45 Corinthian Casuals 3 : 1 Sevenoaks Town - - -
20:45 Saltash United 3 : 1 Cirencester Town - - -
20:45 West Bridgford 0 : 1 Halesowen Town - - -
20:45 Potters Bar Town 1 : 0 East Thurrock United 2.17 3.92 2.53
20:45 Warrington Town 0 : 1(p) South Shields 2.60 3.52 2.27
20:45 Merthyr 0 : 3 Poole Town - - -
20:45 Tamworth 4 : 3 ot(p) Stourbridge 1.80 3.74 3.46
20:45 Ely City 1 : 2 Biggleswade Town - - -
20:45 Haverhill Rovers 0 : 3 Maldon & Tiptree - - -
20:45 Haringey Borough 5 : 1 Tunbridge Wells - - -
20:45 Frimley Green 2 : 1 ot(p) Marlow - - -
20:45 Chalfont St Peter 2 : 3 Farnborough - - -
20:45 Burnham 1 : 0 Northwood - - -
20:45 Bedfont Sports 3 : 1 Lewes 4.97 3.51 1.61
20:45 Consett 1 : 0 Stockton Town - - -
20:45 Banbury United 1 : 0 Carlton Town - - -
20:45 City of Liverpool 0 : 3 Morpeth Town 8.28 6.05 1.22
20:45 Chichester City 3 : 1 Cribbs 1.16 6.87 10.00
20:45 Winchester City 3 : 2 Clevedon Town - - -
20:45 Long Melford 1 : 3 Cheshunt - - -
20:45 Steyning Town 0 : 5 Sheppey United - - -
20:45 Leek Town 1 : 2 Mickleover Sports 2.01 3.87 2.82
20:45 South Park 3 : 2 ot(p) Bognor Regis Town 9.43 6.32 1.18
20:45 Horsham 2 : 1 Kingstonian - - -
20:45 Whitley Bay 3 : 2 Witton Albion - - -
20:45 Royston Town 2 : 0 Wroxham - - -
20:45 West Auckland 0 : 1(p) Colney Heath 4.87 4.12 1.51
20:45 Peterborough Sports 3 : 2 ot(p) Enfield - - -
20:45 Walthamstow 1 : 0 ot(p) St Margaretsbury - - -
20:45 Merstham 2 : 3 ot(p) AFC Dunstable - - -
20:45 Tadley Calleva 0 : 1 Truro City - - -
20:45 Hastings Utd 1 : 0 ot(p) Chesham United 2.83 3.87 2.02
20:45 Hanley Town 3 : 2 Redditch - - -
20:45 Frickley 0 : 1 Marine 2.75 3.68 2.10
20:45 Cambridge City 2 : 1 ot(p) Stowmarket Town 1.34 5.19 5.89
20:45 Bromsgrove Sporting 1 : 2 Stratford Town - - -
20:45 Dereham Town 0 : 2 Canvey - - -
20:45 Barwell 3 : 1 Bedworth United 1.41 4.58 5.51
20:45 Coggeshall Town 0 : 1 Stansted - - -
20:45 Aylesbury Utd. 2 : 3 ot(p) Moneyfields - - -
20:45 Cinderford Town 2 : 3 ot(p) Royal Wootton - - -
20:45 Rushden 0 : 5 Newark Flowserve - - -
20:45 Chertsey Town 1 : 0 ot(p) Leatherhead - - -
20:45 Whyteleafe 2 : 0 Binfield 1.19 6.25 9.47
20:45 Tadcaster Albion 7 : 2 Litherland Remyca 1.21 5.82 9.15
20:45 Little Common 0 : 3 Corinthian Casuals - - -
20:45 Stamford 4 : 0 Sudbury 1.53 3.94 5.01
20:45 Lancaster 1 : 0 ot(p) Runcorn 1.33 4.87 6.58
20:45 Shifnal Town 0 : 2 Alvechurch 2.71 3.58 2.17
20:45 Whitby 1 : 2 ot(p) Warrington Rylands - - -
20:45 Radcliffe 5 : 3 Workington 1.78 3.99 3.39
20:45 West Allotmen Celtic 0 : 5 Hyde United - - -
20:45 Nuneaton Borough 2 : 1 Loughborough Dynamo 1.41 4.59 5.57
20:45 Tividale 2 : 4 Nantwich Town 9.79 4.86 1.26
20:45 Marske United 1 : 0 Trafford 1.81 3.79 3.38
20:45 Hednesford 3 : 2 Long Eaton United 1.36 4.73 6.00
20:45 Grantham Town 3 : 2 Rushall Olympic 2.88 3.59 2.06
20:45 FC United Of Manchester 6 : 2 Pontefract Collieries 1.36 5.07 5.72
21:00 Skelmersdale United 2 : 1 Bootle 2.98 3.70 1.99
21:00 Lowestoft Town 2 : 3 Aveley - - -
 Futball Anglia LDV Trophy 2020/2021
18:30 Shrewsbury 3 : 0 Newcastle U21 1.42 4.17 5.93
19:00 AFC Wimbledon 2 : 0 Brighton U21 1.64 3.88 4.21
20:00 Wigan 6 : 1 Liverpool U21 2.01 3.59 3.02
20:00 Stevenage 2 : 1 Southampton U21 2.13 3.50 2.85
20:45 Oldham 4 : 0 Wolves U21 1.73 3.70 3.84
 Futball Ausztria ÖFB Stiegl Cup 2020/2021
19:30 Weiz SC 0 : 1 Elektra ASK 1.83 4.01 3.35
 Jégkorong CHL Kontinental Hockey League 2020/2021
16:00 Jekatěrinburg 3 : 4 ot Vitiaz Chekhov 1.61 4.52 4.58
16:00 Čeljabinsk 0 : 1 Čerepovec 1.56 4.56 5.33
Postp. Magnitogorsk - : - Barys Astana - - -
16:30 Ufa 2 : 3 Sochi 1.46 5.17 5.67
Postp. Dinamo Riga - : - Nižnyj Novgorod 2.80 4.07 2.22
Postp. Red Star Kunlun - : - Jaroslavl 5.13 4.95 1.54
18:00 Kazaň 2 : 1 ot(p) Omsk 2.23 3.88 2.85
18:30 Nižněkamsk 3 : 2 ot(p) Chabarovsk Amur 1.84 4.37 3.52
 Futball Csehország 2. liga 2020/2021
16:30 Chrudim AFK 1 : 2 Jihlava 2.32 3.36 2.68
 Jégkorong Csehország Extraleague 2020/2021
17:30 Litvínov 3 : 6 Třinec 2.88 4.42 2.02
 Kézilabda Dánia 1st League W 2020/2021
19:30 Vendsyssel 26 : 29 Silkeborg 6.00 13.00 1.20
20:00 FCK Handbold 32 : 24 Arhus SK 1.20 12.00 6.00
 Jégkorong Dánia SuperBest-ligaen 2020/2021
19:00 Rungsted 6 : 2 Herning 2.29 4.33 2.43
19:00 Sonderjylland IK 3 : 5 Aalborg 2.25 4.15 2.53
 Futball Hollandia Eerste Divisie 2020/2021
18:45 Excelsior 1 : 2 Telstar 1.76 3.98 3.71
21:00 Den Bosch 2 : 0 Maastricht 1.86 3.90 3.32
 Futball Irország Division 1 2020
20:45 Drogheda United 3 : 2 Shamrock Rovers II 1.26 5.06 9.00
 Jégkorong Jégkorong NHL 2019/2020
02:00 Tampa Bay 3 : 2 Dallas 2.03 3.97 3.22
 Jégkorong Lengyelország Ekstraliga 2020/2021
18:30 Stoczniowiec Gdaňsk - : - Polsko 20 - - -
 Kosárlabda Litvánia 1st League M 2020/2021
17:30 Rudupis Prienu 80 : 90 Lietuvos Rytas 7.75 24.50 1.08
 Futball Mexikó Primera Division 2020/2021
04:00 Leon 2 : 0 U.N.A.M. 1.67 3.87 4.43
 Futball Moldova Divizia Nationala 2020
15:00 Dinamo Cioburciu 1 : 1 Petrocub Sarata-Galbena 4.67 3.72 1.65
18:00 Milsami Orhei 2 : 0 Buiucani CSCA 1.26 4.55 10.75
 Futball Olaszország Coppa Italia 2020/2021
14:30 Sudtirol Bolzano FC 2 : 1 Latte Dolce 1.17 7.41 10.50
20:30 Ternana 1 : 2 Albinoleffe 2.20 3.20 3.12
 Futball Portugália Liga Vitalis 2020/2021
19:00 Vizela 2 : 1 Covilha 1.78 3.50 4.21
19:00 Feirense 2 : 1 Casa Pia 1.18 6.03 14.00
21:00 Varzim 0 : 0 Arouca 2.20 3.02 3.22
 Futball Románia Cupa Romaniei 2020/2021
Postp. Industria Galda - : - Unirea Alba Iulia 3.60 3.60 1.83
15:30 Gloria Lunca Teuz Cermei 3 : 1 Progresul Pecica - - -
15:30 Bacau CSM 0 : 4 Ceahlaul Piatra Neamt 4.25 5.00 1.50
15:30 Unirea Dej 7 : 0 Gloria Albesti 1.42 4.60 5.75
15:30 Recolta Gheorghe Doja 2 : 3 Faurei - - -
15:30 CSA Steaua Bucuresti 0 : 1 Popesti-Leordeni - - -
Postp. Unirea Bascov - : - Vedita Colonesti 3.40 3.73 1.87
Postp. Sporting Rosiori - : - Alexandria 1.65 4.25 3.80
15:30 Unirea Ungheni 0 : 1 Odorheiu Secuiesc - - -
15:30 Crisul Chisineu Cris 0 : 2 Soimii Lipova 2.43 3.53 2.43
15:30 Husana Husi 2 : 1 Sporting Liesti - - -
15:30 Victoria Cumpana 0 : 3 Axiopolis - - -
15:30 Metalul Buzau 3 : 2 ot(p) Blejoi Vispesti - - -
15:30 Viitorul Daesti 5 : 0 Flacara Horezu 1.87 4.10 3.10
15:30 Ghiroda 4 : 1 Hunedoara 1.95 3.70 3.20
Postp. Somuz Falticeni - : - Bucovina Radauti - - -
15:30 Sanmartin 3 : 2 ot(p) Luceafarul Oradea 1.24 5.25 9.33
15:30 ACS Suporter Club O 0 : 1 Focsani 1.50 4.57 4.77
15:30 Agricola Borcea 3 : 1 Inainte Modelu - - -
15:30 Pucioasa 2 : 1 Flacara Moreni - - -
15:30 Metalurgistul Cugir 3 : 4 Viitorul Selimbar - - -
15:30 Pobeda Star Bisnov 0 : 1 ot Dumbravita 2.70 4.00 2.10
15:30 Pascani CS 0 : 2 ot Stiinta Miroslava - - -
15:30 Sighetu Marmatiei 1 : 2 Sportul Simleu 2.25 3.75 2.55
15:30 Dacia Unirea Braila 4 : 1 Viitorul Ianca - - -
15:30 Tunari 0 : 3 Afumati 4.40 4.50 1.53
Postp. Olimpic Zarnesti - : - Municipal Brasov 5.00 4.20 1.50
 Futball Románia Liga II 2020/2021
18:00 Universitatea Cluj 3 : 1 Unirea Slobozia 1.36 4.29 7.30
 Kosárlabda Spanyolország 1st League W 2020/2021
20:45 Extremadura Badajoz 78 : 62 Lacturale Araski 3.18 15.75 1.39
 Jégkorong Svédország Allsvenskan 2020/2021
Postp. Bjorkloven - : - Vita H - - -
Postp. V - : - Timra IK - - -
 Jégkorong Svédország Elitserien 2020/2021
19:00 Malmo IF 3 : 5 Leksand IF 2.19 4.25 2.82
 Futball Svédország Superettan 2020
19:00 Norrby IF 0 : 1 Sundsvall 2.53 3.29 2.61
 Futball Szlovákia Super Liga 2020/2021
19:00 Sereď 1 : 1 Trenčín 2.80 3.43 2.23
 Futball UEFA Champions League Qualification 2020/2021
21:00 Maccabi Tel Aviv 1 : 2 Austria Salzburg 11.01 5.65 1.27
21:00 Krasnodar FK 2 : 1 PAOK Saloniki 1.99 3.41 3.92
21:00 Slavia Praha 0 : 0 Midtjylland FC 1.82 3.47 4.57

Sportstatisztikák

  • futball, kosárlabda, kézilabda és jégkorong statisztika több, mint 90 bajnokságból (eredmények, tabellák, következő mérközések, egyéb hasznos statisztikák, fogadóirodák oddsai)
  • egyéb hasznos dolgok: tippek; csapatok, illetve bajnokságok összehasonlitása; sorozatok (pl. egy csapat hány meccset nyert meg sorozatban); kiválasztások ( pl. melyik csapat nem nyert még mérközést); friss eredmények, fórum, sportfogadás.
  • az eredmények rendszeresen frissülnek, naponta többször

A funkciók részletes leirásait megtalálod a Súgóban.