szo, 2020 október 24. @ 07:20 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Keresés

Keresés

Találd meg a csapatokat és bajnokságokat gyorsan

Hasonlitás

Hasonlitás

Klikkelj erre h2h az ikonra bárhol a csapatok összehasonlitásához és a statisztikák megtekintéséhez

Mérkőzések

Mérkőzések

Nézd meg a mai mérkőzések, a holnapi mérkőzések, a tegnapi eredmények listáját vagy bármely dátum mérkőzéseit a naptár segitségével


Legnépszerűbb bajnokságok


Magyar sportfogadók közössége - Lépj be te is!

Mérkőzések - 2020.09.01

Csoportosítás: bajnokság szerint | idő szerint
Idő Hazai Eredmény Vendég 1 X 2 H2H
 Futball Anglia FA Cup 2020/2021
20:30 Stourport Swifts 1 : 3 Coventry United - - -
20:30 Penrith AFC 3 : 2 Pickering Town - - -
20:30 Hanley Town 3 : 1 Lye Town - - -
20:30 Wells City 2 : 0 Bovey Tracey - - -
20:30 Newark Flowserve 4 : 0 Deeping Rangers - - -
20:30 Northwich Victoria 1 : 0 Padiham - - -
20:30 Spalding United 1 : 3 Barton Town Old Boys - - -
20:30 Wythenshawe Amateurs 1 : 1 Shelley - - -
20:30 Racing Club Warwick 3 : 0 AFC Wulfrunians - - -
20:30 Kirkley & Pakefield 1 : 2 Cogenhoe United - - -
20:30 Stockton Town 3 : 0 Shildon - - -
20:30 Chelmsley Town 0 : 3 Shifnal Town - - -
20:30 Glasshoughton Welfare 1 : 1 Knaresborough Town - - -
20:30 Spelthorne Sports 1 : 0 Virginia Water - - -
20:30 Cockfosters 4 : 2 Stanway Rovers - - -
20:30 Wellington AFC 2 : 2 Bodmin Town - - -
20:30 West Bridgford 1 : 1 Dunkirk - - -
20:30 K Sport 0 : 2 Steyning Town - - -
20:30 Lancing 3 : 3 Phoenix Sports 4.10 4.00 1.62
20:30 Southend Manor 0 : 5 Ware - - -
20:30 Bemerton Heat 2 : 1 Horndean - - -
20:30 Broadfields United 3 : 0 Loxwood - - -
20:30 Burnham 0 : 0 Cheltenham Saracens - - -
20:30 Ardley United 0 : 0 Edgware Town - - -
20:30 Redbridge 0 : 2 Harpenden Town - - -
20:30 Camberley 0 : 0 Blackfield & Langley - - -
20:30 Abbey Rangers 3 : 1 Welling - - -
20:30 Lydney Town 0 : 1 Fairford Town - - -
20:30 Wellingborough Whitworth 1 : 6 Harborough Town - - -
20:30 Brockenhurst 0 : 1 Lymington Town - - -
20:30 Alfold 9 : 1 Shoreham - - -
20:30 Holmer Green 3 : 2 Shrivenham - - -
20:30 Thetford Town 2 : 0 Wellingborough Town - - -
20:30 Badshot Lea 4 : 0 Amesbury Town - - -
20:30 Molesey 0 : 7 Southall - - -
20:30 Oxhey Jets 1 : 0 Bishop's Cleeve - - -
20:30 Newmarket Town 0 : 0 Walsham Le Willows - - -
20:30 Highgate United 0 : 3 AFC Bridgnorth - - -
20:30 Uckfield Town 0 : 1 Little Common - - -
20:30 Congleton 1 : 1 Burscough - - -
20:30 Long Eaton United 3 : 1 Grimsby - - -
20:30 Darwen 2 : 4 Barnoldswick Town - - -
20:30 Radford 1 : 1 Shepshed Dynamo - - -
20:30 Longridge Town 2 : 1 Winsford United - - -
20:30 Whitchurch Alport 3 : 1 Haughmond - - -
20:30 Skelmersdale United 3 : 2 Penistone Church - - -
20:30 Marske United 3 : 0 North Shields - - -
20:30 Bewdley Town 1 : 5 OJM Black Country - - -
20:30 Whickham 0 : 0 West Allotmen Celtic - - -
20:30 Whitton United 4 : 3 Ipswich Wanderers - - -
20:30 Bearsted 3 : 5 Peacehaven & Telscombe - - -
20:30 Stansted 3 : 2 Takeley - - -
20:30 Odd Down 1 : 4 Helston Athletic - - -
20:30 Maltby Main 2 : 1 Handsworth Parramore - - -
20:30 Corinthian FC 2 : 1 Sheerwater - - -
20:30 Billingshurst 0 : 2 Westside - - -
20:30 Crowborough Athletic 3 : 4 Crawley Down Gatwick - - -
20:30 New Salamis 1 : 0 Colney Heath - - -
20:30 Westbury 0 : 2 Binfield - - -
20:30 Newhaven 1 : 1 Lingfield - - -
20:30 Royal Wootton 2 : 2 Chipping Sodbury Town - - -
20:30 Easington Sports 2 : 0 Tring Athletic - - -
20:30 Wroxham 5 : 0 Arlesey Town - - -
20:30 Basingstoke Town 1 : 1 Bournemouth - - -
20:30 Langney Wanderers 3 : 1 Tower Hamlets - - -
20:30 Aylesbury 1 : 2 Windsor - - -
20:30 Eynesbury Rovers 7 : 3 Desborough Town - - -
20:30 Bashley 8 : 2 Whitchurch United - - -
20:30 Broadbridge Heath 3 : 1 Raynes Park Vale - - -
20:30 Tuffley Rovers 2 : 5 Harefield United - - -
20:30 Diss Town 1 : 0 Framlingham Town - - -
20:30 Hamworthy United 3 : 0 Calne Town - - -
20:30 Lordswood 2 : 3 Hanworth Villa - - -
20:30 Brantham Athletic 1 : 1 Benfleet - - -
20:30 Keynsham Town 1 : 3 Exmouth - - -
20:30 Sunderland RCA 3 : 1 Durham City - - -
20:30 Sporting Khalsa 2 : 1 Boldmere St. Michaels - - -
20:30 Brislington 0 : 2 Cadbury Heath - - -
20:30 Athersley Recreation 1 : 4 Charnock Richard - - -
20:30 AFC Mansfield 2 : 1 Sherwood Colliery - - -
20:30 Eccleshill United 0 : 3 Silsden - - -
20:30 Lutterworth Town 2 : 0 Staveley MW - - -
20:30 Ashington 2 : 1 Goole AFC - - -
20:30 Heather St Johns 0 : 1 Walsall Wood - - -
20:30 Thornaby 2 : 0 Bridlington - - -
20:30 Consett 3 : 2 Sunderland Ryhope CW - - -
20:30 Stone Old Alleynians 0 : 0 Tividale - - -
20:30 Sawbridgeworth Town 2 : 1 Romford - - -
20:30 Millbrook 0 : 1 Bridgwater Town - - -
20:30 Long Melford 3 : 2 Northampton on Chenecks - - -
20:30 Knaphill 0 : 4 Deal Town - - -
20:30 Buckland Athletic 1 : 1 Bitton - - -
20:30 Saffron Walden Town 4 : 2 Little Oakley - - -
20:30 Portchester AFC 4 : 0 Sandhurst Town - - -
20:30 Fisher Athletic 2 : 0 Horsham YMCA - - -
20:30 Hounslow United 6 : 1 Banstead Athletic - - -
20:30 East Preston 0 : 2 Chatham Town - - -
20:30 Hoddesdon Town 1 : 2 Clacton - - -
20:30 Tadley Calleva 1 : 0 Alresford Town - - -
20:30 Tunbridge Wells 1 : 0 Erith Town - - -
20:30 AFC Dunstable 4 : 0 Hallen - - -
20:30 Newcastle Benfield 1 : 1 Seaham Red Star - - -
20:30 Stowmarket Town 2 : 1 Rothwell Corinthians - - -
20:30 Cowes Sports 1 : 0 Totton & Eling - - -
20:30 Kennington 0 : 1 Erith & Belvedere - - -
20:30 Cribbs 3 : 1 Newent Town - - -
20:30 Haverhill Rovers 2 : 1 Norwich United - - -
20:30 Frimley Green 1 : 0 Fareham Town - - -
20:30 Glebe 1 : 3 Whyteleafe - - -
20:30 Leverstock Green 3 : 1 Wembley - - -
20:30 Peterborough Northern Star 0 : 1 Potton United - - -
20:30 Corsham Town 2 : 2 Farnham Town - - -
20:30 Gresley Rovers 2 : 0 Wellington - - -
20:30 Northallerton Town 1 : 4 Billingham Town - - -
20:30 Rugby Town 0 : 2 Worcester - - -
20:30 Shepton Mallet 3 : 0 Torrington - - -
20:30 Daisy Hill 0 : 2 Colne - - -
20:30 Quorn 2 : 0 Melton Town - - -
20:30 Runcorn 2 : 1 Thackley - - -
20:30 Anstey Nomads 3 : 0 Sleaford Town - - -
20:30 Portland United 0 : 1 Clevedon Town - - -
20:30 Garforth Town 0 : 3 Whitley Bay - - -
20:30 Westfields 2 : 0 Brocton - - -
20:30 Newton Abbot Spurs 3 : 0 St Austell - - -
20:30 Hebburn Town 4 : 1 Hemsworth MW - - -
20:30 Hullbridge Sports 0 : 2 Hadley - - -
20:30 Plymouth Parkway 1 : 1 Saltash United - - -
20:30 Leicester Nirvana 1 : 3 Oadby Town - - -
20:30 Eastbourne United 0 : 1 Horley Town - - -
20:30 Pagham 2 : 1 Fleet Town - - -
20:30 Walthamstow 3 : 2 London Lions - - -
20:30 Christchurch 1 : 1 Ascot United - - -
20:30 Redhill 0 : 0 Egham Town - - -
20:30 North Greenford United 1 : 2 Brimscombe & Thrupp - - -
20:30 Leighton Town 3 : 0 Abingdon United - - -
20:30 Clapton 2 : 2 Sporting Bengal United - - -
20:30 Shaftesbury Town 2 : 2 Fawley - - -
20:30 Oakwood 2 : 0 Cobham - - -
20:30 Risborough Rangers 4 : 1 Longlevens - - -
20:30 Woodbridge Town 2 : 2 Biggleswade United - - -
20:30 Northwich 1874 1 : 6 Warrington Rylands - - -
20:30 Saltdean United 1 : 3 Eastbourne Town - - -
20:30 Winslow United 2 : 1 Newport Pagnell Town - - -
20:30 Gorleston 5 : 0 Swaffham Town - - -
20:30 Hamble Club 2 : 1 Reading City - - -
20:30 Croydon Athletic 0 : 3 Sutton Common Rovers - - -
20:30 Clanfield 0 : 1 Long Crendon - - -
20:30 Hadleigh United 3 : 4 Mildenhall Town FC - - -
20:30 Sheppey United 1 : 0 Sutton Athletic - - -
20:45 Harlow Town 5 : 1 Enfield 1.36 5.25 5.50
20:45 Irlam 2 : 1 Liversedge - - -
20:45 Burton Park Wanderers 0 : 0 Sudbury - - -
20:45 Romulus 0 : 0 Coventry Sphinx 1.60 4.25 4.00
20:45 Maine Road 0 : 5 Squires Gate - - -
 Futball Anglia LDV Trophy 2020/2021
18:30 AFC Wimbledon 2 : 1 Charlton 2.71 3.44 2.34
20:00 Carlisle 1 : 3 Fleetwood Town 3.99 3.69 1.79
 Futball Chile Primera Division 2020
18:00 Coquimbo Unido 0 : 0 Audax Italiano 2.08 3.41 3.03
 Kézilabda Dánia 1st League M 2020/2021
20:00 Ribe-Esbjerg HH 32 : 37 Tvis Holstebro 2.85 8.25 1.65
 Kézilabda Dánia 1st League W 2020/2021
17:30 Ikast/Bording EH 30 : 18 Arhus SK 1.10 16.00 9.25
18:30 Silkeborg 26 : 21 Randers HK 1.55 8.75 3.10
 Futball Dánia Landspokal 2020/2021
16:30 Glamsbjerg IF 0 : 8 Esbjerg FB 30.50 19.50 1.01
17:00 Frederikssund 1 : 4 Nastved 6.80 5.20 1.32
17:00 Sydvest 05 2 : 0 Fredericia 9.18 5.08 1.29
17:00 Ishoj BK 1 : 2 ot AB Kobenhavn 2.39 3.97 2.45
17:00 Aalborg Freja 0 : 4 Aarhus VSK 11.50 7.30 1.14
17:00 Vanlose IF 1 : 2 ot Hillerod 2.35 3.72 2.50
17:00 Bronderslev 0 : 4 Brabrand 42.00 11.50 1.01
17:00 Ringsted 3 : 0 Vordingborg 2.50 4.16 2.22
17:00 B 1908 1 : 3 Fremad Amager 11.25 6.52 1.17
17:15 Frem Saxkobing 1 : 6 Roskilde FC 1906 - - -
17:15 Utopia FK 2 : 1 ot(p) Bogense 4.50 4.87 1.53
17:15 NFB 1 : 3 LSF Smorum 23.50 11.00 1.06
17:15 Djursland 0 : 7 Skive 16.25 9.28 1.09
17:15 Allerod FK 3 : 1 Union Kobenhavn BK 2.14 3.78 2.81
17:15 SGI Sonderris 0 : 1 Kolding B 3.70 4.27 1.74
17:15 Hojslev IF 0 : 4 Viby IF - - -
17:15 Ringkobing IF 0 : 2 Vendsyssel 8.39 5.75 1.25
17:15 Egebjerg Fodbold 0 : 2 Kolding IF 29.50 18.25 1.01
17:15 Birkerod 1 : 0 Avedore 2.68 3.70 2.29
17:30 Morso 0 : 9 Viborg FF - - -
18:00 Skjold 1 : 2 ot(p) KFUM Kobenhavn - - -
18:30 Nakskov 0 : 3 Nykobing - - -
19:00 Bronshoj 2 : 1 Frem Hellebak 2.27 3.69 2.63
19:00 GVI 1 : 2 ot Avarta 4.71 4.13 1.57
19:00 Skovshoved IF 1 : 0 ot(p) HIK Hellerup 3.48 3.71 1.86
19:15 Aarhus ASA 4 : 0 Aalborg Chang 1.66 4.22 3.96
 Futball Ecuador Primera A 2020
19:15 Deportivo Cuenca 2 : 2 T 2.54 3.25 2.51
21:30 Orense 0 : 2 Mushuc Runa 2.20 3.13 3.13
23:45 LDU de Quito 1 : 0 Macar 1.68 3.59 4.56
 Futball Finnország Veikkausliiga 2020
17:30 Valkeakoski Haka 0 : 2 Ilves Tampere 3.39 3.41 2.02
17:30 Honka Espoo 0 : 1 HIFK Helsinki 1.67 3.48 5.25
 Futball Franciaország National 2020/2021
20:00 Cholet 3 : 1 Sete 2.18 2.96 3.32
20:00 Avranches 2 : 0 Cretiel 2.44 2.72 3.10
20:00 Briochin 0 : 2 Laval 2.98 2.84 2.44
20:00 Lyon Duchere 1 : 2 Concarneau 2.49 2.83 2.92
20:45 Red Stars 0 : 0 Le Mans 2.49 2.93 2.85
 Jégkorong Jégkorong NHL 2019/2020
01:00 Tampa Bay 3 : 2 ot Boston 2.22 4.02 2.82
03:45 Colorado 6 : 3 Dallas 2.12 4.17 2.97
 Kosárlabda Kosárlabda NBA 2019/2020
00:30 Milwaukee 104 : 115 Miami 1.50 14.75 2.89
03:00 Oklahoma City 104 : 100 Houston 2.90 14.75 1.50
23:30 Toronto 99 : 102 Boston 1.85 14.50 2.13
 Kosárlabda Kosárlabda WNBA 2020
04:00 Minnesota 96 : 78 Los Angeles 3.06 15.50 1.43
 Futball Mexikó Primera Division 2020/2021
04:05 Leon 2 : 1 Atlas 1.61 3.81 5.19
 Futball Románia Liga II 2020/2021
18:30 Petrolol Ploiesti 1 : 2 Farul Constanta 1.83 3.34 3.88
 Futball Szlovákia Cup 2020/2021
16:30 Kalinkovo 0 : 7 Senica SH 14.81 9.48 1.09
17:00 Hajn 2 : 3 ot(p) Rimavská Sobota 8.63 5.97 1.24

Sportstatisztikák

  • futball, kosárlabda, kézilabda és jégkorong statisztika több, mint 90 bajnokságból (eredmények, tabellák, következő mérközések, egyéb hasznos statisztikák, fogadóirodák oddsai)
  • egyéb hasznos dolgok: tippek; csapatok, illetve bajnokságok összehasonlitása; sorozatok (pl. egy csapat hány meccset nyert meg sorozatban); kiválasztások ( pl. melyik csapat nem nyert még mérközést); friss eredmények, fórum, sportfogadás.
  • az eredmények rendszeresen frissülnek, naponta többször

A funkciók részletes leirásait megtalálod a Súgóban.