szo, 2020 augusztus 15. @ 12:12 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Keresés

Keresés

Találd meg a csapatokat és bajnokságokat gyorsan

Hasonlitás

Hasonlitás

Klikkelj erre h2h az ikonra bárhol a csapatok összehasonlitásához és a statisztikák megtekintéséhez

Mérkőzések

Mérkőzések

Nézd meg a mai mérkőzések, a holnapi mérkőzések, a tegnapi eredmények listáját vagy bármely dátum mérkőzéseit a naptár segitségével


Legnépszerűbb bajnokságok


Szeretsz fogadni? Látogasd meg a Sportfogadás weboldalunkat!

Mérkőzések - 2020.08.28

Csoportosítás: bajnokság szerint | idő szerint
Idő Hazai Eredmény Vendég 1 X 2 H2H
 Futball Ausztria ÖFB Stiegl Cup 2020/2021
17:00 Blau-Weiss Linz - : - Team Wiener Linien - - -
17:00 Lafnitz - : - Bad Gleichenberg - - -
17:00 St. Pölten - : - Wolfsberg ATSV - - -
17:00 Amstetten SKU - : - Grödig SV - - -
17:00 Wiener SK - : - St. Jakob Rosental - - -
17:00 Tirol Innsbruck - : - Schrems ASV - - -
17:00 Vienna - : - Mannsdorf - - -
17:00 Grazer AK - : - Seekirchen SV - - -
17:00 Fc Admira - : - Hertha Wels - - -
17:00 St. Andrä - : - Neusiedl SC - - -
17:00 Hartberg TSV - : - Dornbirner SV - - -
17:00 Rapid Wien - : - St. Johann im Pongau TSV - - -
17:00 Floridsdorfer AC - : - Drassburg - - -
17:00 Wallern - : - Reichenau Innsbruck SVG - - -
17:00 Mattersburg SV - : - Gmunden SV - - -
17:00 Wörgl SV - : - Vöcklamarkt Union - - -
17:00 Sturm Graz - : - Innsbruck SV - - -
17:00 SC Rheindorf Altach - : - Gurten - - -
17:00 Austria Salzburg - : - Bregenz - - -
17:00 Austria Wien - : - Retz SC - - -
17:00 Steyer Vorw. - : - Bruck/Leitha - - -
17:00 Kapfenberger SV - : - Anif / Salzburg II - - -
17:00 Weiz SC - : - Elektra ASK - - -
17:00 Dornbirn FC - : - Allerheiligen USV - - -
17:00 Wattens - : - St. Anna - - -
17:00 Ried SV - : - Gleisdorf 1919 SC - - -
17:00 Austria Klagenfurt - : - Stadl-Paura - - -
17:00 Austria Lustenau - : - Stripfing - - -
17:00 Deutschkreutz - : - FC Wiener Neustadt - - -
17:00 Horn - : - Treibach-Kurbad Althofen - - -
17:00 Schwaz SC - : - Hohenems VfB - - -
17:00 LASK Linz - : - Siegendorf - - -
 Futball Belgium 1e Klasse 2020/2021
16:30 Oostende - : - Anderlecht - - -
 Futball Belgium 2e Klasse 2020/2021
20:00 Sérésien FC - : - Deinze - - -
 Futball Bulgária A PFG 2020/2021
17:45 Tsarsko selo - : - CSKA 1948 Sofia - - -
20:00 Beroe Stara Zagora - : - Botev Vratsa - - -
 Futball Ecuador Primera A 2020
21:00 Mushuc Runa - : - Deportivo Cuenca - - -
21:00 Aucas - : - Macará - - -
21:00 Universidad Catolica Quito - : - LDU Portoviejo - - -
21:00 Independiente José Terán - : - River Plate (ECU) - - -
21:00 Técnico Universitario - : - Emelec Guayaquil - - -
21:00 Delfin Manta - : - El Nacional Quito - - -
21:00 Orense - : - LDU de Quito - - -
21:00 Barcelona - : - Olmedo Riobamba - - -
 Futball Franciaország National 2020/2021
20:00 Cretiel - : - Orleans - - -
20:00 Bastia-Borgo - : - Bastia - - -
20:00 Villefranche - : - Cholet - - -
20:00 Concarneau - : - Briochin - - -
20:00 Sete - : - Lyon Duchere - - -
20:00 Bourg - : - Annecy - - -
20:00 Le Mans - : - Quevilly - - -
20:00 Laval - : - Avranches - - -
20:00 Boulogne - : - Red Stars - - -
 Futball Hollandia Eerste Divisie 2020/2021
18:45 Utrecht (Am.) - : - EW Eindhoven - - -
21:00 Cambuur Leeuwarden - : - NEC Nijmegen - - -
 Futball Irország Division 1 2020
20:45 Bray Wanderers - : - Shamrock Rovers II - - -
20:45 UCD Dublin - : - Athlone Town - - -
20:45 Drogheda United - : - Galway United - - -
 Futball Irország FAI Cup 2020
20:45 Galway United - : - Shelbourne United - - -
20:45 Shamrock Rovers - : - Cork City - - -
20:45 Cobh - : - Dundalk FC - - -
20:45 Bohemians Dublin - : - Cabinteely Dublin - - -
20:45 Athlone Town - : - Wexford Youths - - -
20:45 Bray Wanderers - : - Finn Harps - - -
20:45 Drogheda United - : - Derry City - - -
20:45 UCD Dublin - : - Sligo Rovers - - -
 Futball Irország Premier League 2020
20:45 Shelbourne United - : - Finn Harps - - -
20:45 Derry City - : - St. Patrick's Athletic - - -
20:45 Cork City - : - Dundalk FC - - -
21:00 Shamrock Rovers - : - Waterford - - -
 Kosárlabda Kosárlabda WNBA 2020
Postp. Connecticut - : - Phoenix - - -
01:00 Indiana - : - Chicago - - -
02:00 New York - : - Dallas Wings - - -
Postp. San Antonio - : - New York - - -
04:00 Seattle - : - San Antonio - - -
 Futball Lengyelország Ekstraklasa 2020/2021
18:00 Zaglebie Lubin - : - Warta - - -
 Futball Norvégia Adeccoligaen 2020
18:00 Sogndal - : - Oygarden FK - - -
18:00 Jerv - : - Ranheim - - -
18:00 Sandnes Ulf - : - Raufoss - - -
18:00 Asane - : - Grorud - - -
18:00 Lilleström - : - Strommen - - -
18:00 KFUM Oslo - : - Stjordals Blink - - -
18:00 Ullensaker / Kisa - : - Kongsvinger - - -
20:30 Hamar Kam - : - Tromsö - - -
 Futball Szingapúr S-League 2020
13:45 Home United - : - Young Lions - - -

Sportstatisztikák

  • futball, kosárlabda, kézilabda és jégkorong statisztika több, mint 90 bajnokságból (eredmények, tabellák, következő mérközések, egyéb hasznos statisztikák, fogadóirodák oddsai)
  • egyéb hasznos dolgok: tippek; csapatok, illetve bajnokságok összehasonlitása; sorozatok (pl. egy csapat hány meccset nyert meg sorozatban); kiválasztások ( pl. melyik csapat nem nyert még mérközést); friss eredmények, fórum, sportfogadás.
  • az eredmények rendszeresen frissülnek, naponta többször

A funkciók részletes leirásait megtalálod a Súgóban.