k, 2020 augusztus 11. @ 21:06 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Keresés

Keresés

Találd meg a csapatokat és bajnokságokat gyorsan

Hasonlitás

Hasonlitás

Klikkelj erre h2h az ikonra bárhol a csapatok összehasonlitásához és a statisztikák megtekintéséhez

Mérkőzések

Mérkőzések

Nézd meg a mai mérkőzések, a holnapi mérkőzések, a tegnapi eredmények listáját vagy bármely dátum mérkőzéseit a naptár segitségével


Legnépszerűbb bajnokságok


Magyar sportfogadók közössége - Lépj be te is!

Mérkőzések - 2020.08.19

Csoportosítás: bajnokság szerint | idő szerint
Idő Hazai Eredmény Vendég 1 X 2 H2H
 Futball Ausztrália A-League 2019/2020
11:30 Western United - : - Melbourne Heart - - -
 Futball Japán J League 2020
12:00 Shonan Bellmare - : - Nagoja - - -
12:00 Vissel Kobe - : - Reysol - - -
12:00 Hiroshima - : - Tokyo - - -
12:00 Shimizu - : - Marinos - - -
12:00 Gamba - : - Urawa - - -
12:00 Kawasaki F. - : - Cerezo - - -
12:00 Yokohama FC - : - Kashima - - -
12:30 Vegalta Sendai - : - Sagan Tosu - - -
12:30 Sapporo - : - Trinita Oita - - -
 Jégkorong Jégkorong NHL 2019/2020
02:00 NY Islanders - : - Washington - - -
 Kosárlabda Kosárlabda WNBA 2020
01:00 Minnesota - : - Dallas Wings - - -
01:00 Connecticut - : - Indiana - - -
01:00 Washington - : - Atlanta - - -
Postp. Indiana - : - Seattle - - -
01:00 Seattle - : - New York - - -
01:00 Los Angeles - : - Phoenix - - -
01:00 Chicago - : - San Antonio - - -
Postp. Dallas Wings - : - Washington - - -
Postp. San Antonio - : - Phoenix - - -
 Futball Oroszország Cup 2020/2021
15:00 SKA Rostov na Donu - : - Kuban Kholding - - -
15:00 Dolgie Prudy - : - Energiya Volzhskiy - - -
15:00 Avangard Kursk - : - Kaluga - - -
15:00 Dynamo Stavropol - : - Spartak Nalchik - - -
15:00 Biolog Novokubansk - : - Druzhba Maikop - - -
15:00 Zvezda Perm - : - Tyumen FK - - -
15:00 Sokol Saratov - : - Murom - - -
15:00 Metallurg Lipetsk - : - Znamya Noginsk - - -
15:00 Kamaz Nab. Chelny - : - Lada SOK Dimitrovgrad - - -
15:00 Chita FK - : - Radian Baikal Irkutsk - - -
15:00 Torpedo Vladimir - : - Rodina Moskva - - -
15:00 Salyut-Energiya Belgorod - : - Vidnoe FK - - -
15:00 Leningradets - : - Zvezda Sint Petersburg - - -
15:00 Inter Cherkessk - : - Mashuk Pyatigorsk - - -
15:00 Chernomorets Novorossijsk - : - Urozhay Krasnodar - - -
15:00 Volga Ulyanovsk - : - Volna Nizhegorodskaya Oblast - - -
15:00 Sakhalin - : - Kolomna FK - - -
15:00 Dynamo Makhachkala - : - Makhachkala Anzhi - - -
15:00 Sibir Novosibirsk - : - Dinamo Barnaul - - -
15:00 Chelyabinsk - : - Nosta Novotroitsk - - -
 Futball Oroszország Premier League 2020/2021
15:00 Ural Sverdlovskaya Oblast - : - Lokomotiv Moskva - - -
15:00 Ufa FK - : - Spartak Moskva - - -
17:00 Terek Groznyj - : - Rotor Volgograd - - -
18:00 Dynamo Moskva - : - Rostselmash Rostov - - -
19:00 Zenit St.Petersburg - : - CSKA Moskva - - -
 Futball Svédország Svenska Cupen 2020/2021
18:30 L - : - Eskilsminne IF - - -
19:00 Hudiksvalls ABK - : - Ytterhogdals IK - - -
19:00 Sleipner IK Norrkoping - : - Nyköpings BIS - - -
19:00 V - : - Utsiktens BK - - -
19:00 Karlbergs BK - : - Brommapojkarna - - -
19:00 Enskede IK - : - Täby IS - - -
19:00 Trosa-Vagnh - : - Sollentuna United FF - - -
19:30 Newroz FC - : - Gamla Upsala SK - - -
 Futball Szlovákia Cup 2020/2021
17:00 Ve - : - Slavoj Spi - - -
17:00 Svit FK - : - Bardejov - - -
17:00 Rusovce - : - Kom - - -
17:00 Dru - : - Dolné Vestenice - - -
17:00 Kysuck - : - Kr - - -
17:00 Gelnica - : - Trebišov - - -
17:00 Jasenov - : - Stropkov - - -
17:00 Brezno - : - - - -
17:00 Ve - : - Dru - - -
17:00 Pezinok PŠC - : - Rovinka TJ - - -
17:00 Ve - : - Hurbanovo - - -
17:00 Myjava - : - Trenčín - - -
17:00 NM - : - Rača - - -
17:00 Lokomotiva Ko - : - Čaňa - - -
17:00 Tovarn - : - Podbrezova - - -
17:00 Z - : - Roho - - -
17:00 Pova - : - Artmedia Bratislava - - -
17:00 Krompachy - : - Spi - - -
17:00 Ban - : - Ban - - -
17:00 Ke - : - Rud - - -
17:00 Gbelany - : - Sereď - - -
17:00 Hajn - : - Rimavská Sobota - - -
17:00 Sokol Jakub - : - Detva - - -
17:00 Olov - : - Košice FC - - -
17:00 Javorn - : - Bánová - - -
17:00 Martin - : - Poprad - - -
17:00 Nevidzany - : - Kol - - -
17:00 Vi - : - Liptovský Mikuláš - - -
17:00 - : - Imel - - -
17:00 Podkonice - : - Zlaté Moravce - - -
17:00 Kostoln - : - Skalica MFK - - -
17:00 Jednota Sokol - : - Šamorín - - -
17:00 Kalinkovo - : - Senica SH - - -
17:00 Dru - : - Gbely - - -
17:00 Dru - : - Horn - - -
17:00 Str - : - Pavlovce nad Uhom - - -
17:00 Ni - : - Be - - -
17:00 - : - Kov - - -
17:00 Mlados - : - Michalovce - - -
17:00 Slovan Modra - : - Most pri Bratislave - - -
17:00 Velký Lapáš - : - Dubnica - - -
17:00 - : - Sl - - -
17:00 Sabinov - : - Prešov - - -
17:00 Pie - : - Dunajská Streda - - -
17:00 Ko - : - Sl - - -
17:00 Gerlachov - : - Lubotice Sokol - - -
17:00 M - : - Hrocho - - -
17:00 Dev - : - Malacky - - -
17:00 Lokomot - : - Nitra - - -
17:00 Ve - : - Vranov - - -
17:00 N - : - Žilina - - -
17:00 Pova - : - Spartak Kva - - -
17:00 Mel - : - Nové Mesto - - -
17:00 Mal - : - Trnava - - -
17:30 - : - Pata - - -
 Futball UEFA Champions League Qualification 2020/2021
20:00 Klakksvik KI - : - Slovan Bratislava - - -
21:00 Floriana La Valetta - : - CFR Cluj - - -

Sportstatisztikák

  • futball, kosárlabda, kézilabda és jégkorong statisztika több, mint 90 bajnokságból (eredmények, tabellák, következő mérközések, egyéb hasznos statisztikák, fogadóirodák oddsai)
  • egyéb hasznos dolgok: tippek; csapatok, illetve bajnokságok összehasonlitása; sorozatok (pl. egy csapat hány meccset nyert meg sorozatban); kiválasztások ( pl. melyik csapat nem nyert még mérközést); friss eredmények, fórum, sportfogadás.
  • az eredmények rendszeresen frissülnek, naponta többször

A funkciók részletes leirásait megtalálod a Súgóban.