v, 2020 február 16. @ 21:43 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Keresés

Keresés

Találd meg a csapatokat és bajnokságokat gyorsan

Hasonlitás

Hasonlitás

Klikkelj erre h2h az ikonra bárhol a csapatok összehasonlitásához és a statisztikák megtekintéséhez

Mérkőzések

Mérkőzések

Nézd meg a mai mérkőzések, a holnapi mérkőzések, a tegnapi eredmények listáját vagy bármely dátum mérkőzéseit a naptár segitségével


Legnépszerűbb bajnokságok


Magyar sportfogadók közössége - Lépj be te is!

Mérkőzések - 2020.02.29

Csoportosítás: bajnokság szerint | idő szerint
Idő Hazai Eredmény Vendég 1 X 2 H2H
 Futball Albánia Super League 2019/2020
14:00 Luftëtari Gjirokastër - : - Laci SK - - -
14:00 Bylis Ballshi - : - Flamurtari Vlorë - - -
17:00 Teuta Durrës - : - Kukesi KS - - -
17:00 Vllaznia Shkodër - : - Skenderbeu Korca - - -
 Futball Anglia Championship 2019/2020
13:30 Hull - : - Leeds - - -
16:00 Q.P.R. - : - Birmingham - - -
16:00 Huddersfield - : - Charlton - - -
16:00 West Bromwich - : - Wigan - - -
16:00 Millwall - : - Bristol City - - -
16:00 Fulham - : - Preston - - -
16:00 Sheffield Wednesday - : - Derby - - -
16:00 Middlesbrough - : - Nottingham - - -
16:00 Cardiff - : - Brentford - - -
16:00 Reading - : - Barnsley - - -
16:00 Luton - : - Stoke - - -
16:00 Blackburn - : - Swansea - - -
 Futball Anglia Conference National 2019/2020
16:00 Ebbsfleet United - : - Stockport - - -
16:00 Bromley - : - Sutton UTD - - -
16:00 Woking - : - Maidenhead United - - -
16:00 Eastleigh - : - Halifax - - -
16:00 Boreham Wood - : - Hartlepool - - -
16:00 Torquay - : - Chorley - - -
16:00 Dagenham & Redbridge - : - Fylde - - -
16:00 Barnet - : - Barrow - - -
16:00 Solihull - : - Dover Athletic - - -
16:00 Chesterfield - : - Harrogate Town - - -
16:00 Yeovil - : - Wrexham - - -
 Futball Anglia FA Trophy 2019/2020
13:30 Notts County - : - Aveley - - -
16:00 Fylde - : - Harrogate Town - - -
16:00 Concord Rangers - : - Royston Town - - -
16:00 Barnet - : - Halesowen Town - - -
 Futball Anglia League One 2019/2020
16:00 Blackpool - : - Ipswich - - -
16:00 Tranmere - : - Fleetwood Town - - -
16:00 Doncaster - : - Wycombe - - -
16:00 Burton - : - Peterborough - - -
16:00 Rotherham - : - Milton Keynes - - -
16:00 Bristol Rovers - : - Shrewsbury - - -
16:00 Oxford - : - Southend - - -
16:00 Bolton - : - Accrington Stanley - - -
16:00 Gillingham - : - AFC Wimbledon - - -
 Futball Anglia League Two 2019/2020
16:00 Stevenage - : - Walsall - - -
16:00 Mansfield - : - Swindon - - -
16:00 Exeter - : - Crawley Town - - -
16:00 Port Vale - : - Scunthorpe - - -
16:00 Macclesfield - : - Salford City - - -
16:00 Colchester - : - Cheltenham - - -
16:00 Oldham - : - Newport - - -
16:00 Grimsby - : - Northampton - - -
16:00 Cambridge - : - Carlisle - - -
16:00 Morecambe - : - Crewe - - -
16:00 Forest Green - : - Leyton - - -
16:00 Bradford - : - Plymouth - - -
 Futball Anglia Premiership 2019/2020
13:30 Brighton - : - Crystal Palace 1.99 3.32 4.05
16:00 Manchester City - : - Arsenal - - -
16:00 Aston Villa - : - Sheffield United - - -
16:00 Bournemouth - : - Chelsea 5.22 4.06 1.63
16:00 West Ham - : - Southampton 2.67 3.53 2.53
16:00 Newcastle - : - Burnley 2.51 3.14 3.03
18:30 Watford - : - Liverpool 6.65 4.75 1.47
 Futball Ausztrália A-League 2019/2020
07:00 Newcastle - : - Perth Glory - - -
09:30 Melbourne Victory - : - Adelaide United - - -
 Futball Ausztria 1. Liga 2019/2020
14:30 Lafnitz - : - Kapfenberger SV - - -
15:30 Blau-Weiss Linz - : - Grazer AK - - -
17:30 Anif USK - : - Austria Klagenfurt - - -
 Kosárlabda Ausztria Basketball Bundesliga 2019/2020
17:30 Vienna Basket Clubs - : - Graz UBSC - - -
17:30 Wels WBC - : - Klosterneuburg Dukes - - -
17:30 St.Pölten UKJ - : - Oberwart Gunners - - -
19:00 Gmunden Swans - : - Kapfenberg Bulls - - -
 Jégkorong Ausztria Eishockey Liga 2019/2020
17:30 Salzburg - : - Graz - - -
17:30 Villach - : - Innsbruck - - -
17:30 Linz - : - Feh - - -
17:30 Znojmo - : - Dornbirn - - -
17:30 CE Wien - : - Klagenfurt - - -
 Kézilabda Ausztria HLA M 2019/2020
18:00 Austria Fivers Aon - : - Alpla HC Hard - - -
19:00 HSG Bärnbach/Köflach - : - HSG Graz - - -
19:00 Bregenz Handball A1 - : - West Wien - - -
 Futball Belgium 1e Klasse 2019/2020
18:00 Waasland - : - Anderlecht - - -
20:00 Waregem - : - Kortrijk - - -
20:00 Eupen - : - Mouscron - - -
20:30 FC Antwerp - : - Oostende - - -
 Futball Bosznia Premier Liga 2019/2020
14:30 Mladost Doboj Kakanj - : - Siroki Brijeg NK - - -
14:30 Zvijezda Brgule - : - Zeljeznicar Sarajevo - - -
17:30 Zrinjski Mostar - : - Sloboda Tuzla - - -
17:30 Borac Banja Luka - : - Sarajevo FK - - -
 Futball Bulgária A PFG 2019/2020
11:30 Dunav Ruse - : - Botev Vratsa - - -
14:00 Botev Plovdiv - : - Černo More Varna - - -
16:30 Tsarsko selo - : - CSKA Sofia - - -
17:00 Vitosha Bistritsa - : - Etar Veliko Tarnovo - - -
 Futball Chile Primera Division 2020
16:00 Cobresal - : - Municipal Iquique - - -
22:00 Colo Colo - : - Universidad de Concepción - - -
 Kézilabda CL Champions League M 2019/2020
16:00 CD Bidasoa - : - Wisla Plock SSA - - -
17:30 Brestskiy HC Meshkovo - : - Porto Vitalis FC - - -
17:30 Motor-ZNTU-ZAS Zaporozhye - : - Veszprém - - -
17:30 Vardar Vatrost. Skopje - : - Montpellier HB - - -
18:00 Kielce Vive KS - : - Kiel - - -
20:00 FC Barcelona - : - Szeged Pick SC - - -
 Kézilabda CL Champions League W 2019/2020
14:00 Oltchim RM Valcea - : - Sävehof IK - - -
15:00 Brest Bretagne - : - Ljubljana Krim - - -
19:15 Vag Kristiansand - : - Rostov Don - - -
 Futball Csehország 1. liga 2019/2020
14:30 Opava - : - Olomouc - - -
14:30 Teplice - : - Liberec - - -
14:30 Příbram - : - Mladá Boleslav - - -
14:30 Jablonec - : - Plzeň Viktoria - - -
17:00 Sparta Praha - : - Zlín - - -
 Jégkorong Csehország 1st League 2019/2020
15:00 Slavia Praha - : - Poruba - - -
16:00 Ústí n. Labem - : - Kadaň - - -
16:00 Chomutov - : - České Budějovice - - -
17:00 Fr - : - Prostějov - - -
17:00 Benátky - : - Sokolov - - -
17:00 Litoměřice - : - P - - -
17:00 Vsetín - : - Havířov - - -
17:30 Třebíč - : - Jihlava - - -
 Kézilabda Csehország Extraleague M 2019/2020
10:00 Hranice - : - Karviná Baník - - -
16:30 Dukla Praha - : - Zubří - - -
18:00 Jičín - : - Lovosice - - -
 Kosárlabda Csehország National League M 2019/2020
17:00 Opava - : - USK Praha - - -
17:30 Ostrava NH - : - Hradec Kr - - -
17:30 Pardubice - : - Olomoucko BK - - -
17:45 Kolín - : - Brno - - -
 Futball Dánia 1st Division 2019/2020
13:00 Kolding IF - : - Nastved - - -
14:00 Amager FF - : - Fredericia - - -
 Kézilabda Dánia 1st League M 2019/2020
15:00 Arhus GF - : - Fredericia HK 1990 - - -
15:00 Nordsjalland Handbold - : - Ribe-Esbjerg HH - - -
16:10 Kolding KIF - : - Skjern - - -
18:00 AAB Handbold - : - MORS HF - - -
 Kézilabda Dánia 1st League W 2019/2020
15:00 Ajax Kobenhavn - : - FCK Handbold - - -
 Futball Dánia Superligaen 2019/2020
16:00 Esbjerg FB - : - Nordsjalland FC - - -
 Jégkorong Finnország Mestis 2019/2020
16:00 HeKi Heinolan - : - KeuPa HT - - -
16:00 Jokipojat Joensuu - : - Kettera Imarta - - -
16:00 Kiekko-Vantaa - : - Iisalmen Peli-Karhut - - -
16:00 RoKi Rovaniemi - : - KOO-VEE Tampere - - -
 Jégkorong Finnország SM Liiga 2019/2020
16:00 Kärpät - : - Jyp Jyväskylä - - -
16:00 Hämeenlinna - : - Lahti Pelicans - - -
16:00 Saipa - : - Sport Vaasa - - -
16:00 Ilves Tampere - : - Kalpa Kuopio - - -
16:00 TPS Turku - : - Tappara Tampere - - -
16:00 Jukurit Mikkeli - : - IFK Helsinki - - -
16:00 Ässät Pori - : - Lukko Rauma - - -
 Futball Finnország Suomen Cup 2020
14:15 Inter Turku FC - : - TPS Turku - - -
18:00 IFK Mariehamn - : - HIFK Helsinki - - -
 Futball Franciaország Ligue 1 2019/2020
17:30 Paris SG - : - Dijon - - -
20:00 Montpellier - : - Strasbourg - - -
20:00 Monaco - : - Reims - - -
20:00 Toulouse - : - Rennes - - -
20:00 Brest - : - Angers - - -
20:00 Amiens - : - Metz - - -
 Futball Franciaország Ligue 2 2019/2020
15:00 Lorient - : - Chambly - - -
 Kosárlabda Franciaország Pro A M 2019/2020
19:00 Cholet Basket - : - Elan Chalon - - -
20:00 Le Mans - : - Bourg Jeunesse - - -
20:00 Dijon Bourgogne - : - Orleanaise Entente - - -
20:00 Nanterre - : - Boulazac - - -
20:00 Strasbourg IG - : - Le Portel - - -
 Kosárlabda Franciaország Pro A W 2019/2020
18:30 Montpellier AB - : - Union Hainaut - - -
20:00 Reze - : - Tarbes Gespe Bigorre - - -
20:00 Charleville - : - Lille Villeneuve ESB - - -
20:00 Lyon - : - Landerneau Bretagne - - -
20:00 Bourges CJM - : - Charnay - - -
 Kosárlabda Görögország A1 M 2019/2020
14:00 Larissa Faros BC - : - PAOK Saloniki 1.50 15.00 2.74
14:30 Panionios Athens - : - AEK Athens 7.40 24.00 1.08
14:30 Kolossos Rodou - : - Aris Saloniki 1.50 15.00 2.74
16:00 Panathinaikos Athens - : - Ermis Agias Larissa - - -
16:45 Peristeri Athens - : - Promitheas Patras 1.95 14.00 1.94
 Futball Hollandia Eredivisie 2019/2020
18:30 ADO den Haag - : - Heracles - - -
19:45 Zwolle FC - : - Vitesse Arnheim - - -
19:45 Venlo VVV - : - Sittard Fortuna - - -
20:45 Twente Enschede - : - Heerenveen - - -
 Futball Horvátország 1. HNL 2019/2020
15:00 HNK Osijek - : - Hajduk Split - - -
17:30 Dinamo Zagreb - : - HNK Rijeka - - -
 Kézilabda Horvátország 1.liga M 2019/2020
18:00 Poreč - : - Varteks Di Caprio - - -
18:00 Sesvete - : - Dubrovnik - - -
18:00 Bjelovar - : - Zamet - - -
18:00 Dubrava - : - Gorica - - -
18:00 Umag - : - Spacva Vinkovci - - -
 Kosárlabda Horvátország A1 M 2019/2020
18:00 Zadar KK - : - Sonik Puntamika - - -
18:00 Split Croatia - : - GKK - - -
18:00 Darda VROS - : - Alkar Sinj - - -
18:00 Skrljevo KK - : - Zabok KK - - -
18:00 Dubrava Zagreb - : - Hermes Zagreb - - -
18:00 Cibona Zagreb - : - Gorica - - -
 Futball Irország Premier League 2020
20:45 Sligo Rovers - : - Waterford - - -
 Kosárlabda Izrael 1st League M 2019/2020
17:15 Hapoel Beer Sheva - : - Maccabi Ashdod - - -
19:00 Maccabi Tel Aviv - : - Galil Elyon - - -
 Futball Izrael Ligat Al 2019/2020
17:00 Hapoel Kfar Sava - : - Hapoel Ranana - - -
17:00 Maccabi Netanya - : - Maccabi Tel Aviv - - -
17:00 Maccabi Haifa - : - Hapoel Beer Sheva - - -
17:00 SC Nes-Ziona - : - Ironi Kiriat Shmona - - -
17:00 Beitar Jerusalem - : - Ashdod SC - - -
17:00 Bnei Yehuda - : - Hapoel Haifa - - -
17:00 Hapoel Tel Aviv - : - Hapoel Hadera - - -
 Jégkorong Jégkorong NHL 2019/2020
01:00 Carolina - : - Colorado - - -
01:00 Philadelphia - : - NY Rangers - - -
01:00 Columbus - : - Minnesota - - -
04:00 Anaheim - : - Pittsburgh - - -
04:00 Las Vegas - : - Buffalo - - -
19:00 NY Islanders - : - Boston - - -
22:00 Tampa Bay - : - Calgary - - -
22:00 Los Angeles - : - New Jersey - - -
 Kosárlabda Kosárlabda NBA 2019/2020
01:00 Orlando - : - Minnesota - - -
01:30 Toronto - : - Charlotte Bobcats - - -
01:30 Atlanta - : - New Jersey - - -
02:00 Miami - : - Dallas - - -
02:00 Memphis - : - Sacramento - - -
02:00 New Orleans - : - Cleveland - - -
02:00 Milwaukee - : - Oklahoma City - - -
03:00 Phoenix - : - Detroit - - -
03:00 Utah - : - Washington - - -
04:30 L.A.Clippers - : - Denver - - -
23:00 New York - : - Chicago - - -
 Kézilabda Lengyelország 1.liga M 2019/2020
17:00 Kwidzyn MMTS - : - Kalisz MKS - - -
18:00 Chroby Glogow AMD - : - Gwardia Opole - - -
18:00 Wybrzeze Gdansk - : - Wisla Plock SSA - - -
19:00 Stal Mielec - : - Tarn - - -
 Kézilabda Lengyelország 1.liga W 2019/2020
13:15 Elblag Start - : - Kobierzyce KPR - - -
18:00 Politechnika KU AZS - : - Piotrkow Piotrcovia - - -
 Futball Lengyelország Ekstraklasa 2019/2020
15:00 Wisla Kraków - : - Plock - - -
17:30 Górnik Zabrze - : - Pogon Szczecin - - -
20:00 Legia Warszawa - : - Cracovia Kraków - - -
 Kosárlabda Lengyelország Ekstraklasa W 2019/2020
17:00 Wisla Krakow TS - : - Gdynia GTK - - -
17:00 Sleza Wroclaw - : - Uniwersytet Gdanski AZS - - -
17:00 Bydgoszcz Baton - : - Gorzow Wielkopolski PWSZ - - -
18:00 Politechnika Gdanska - : - Lublin AZS - - -
18:00 Widzew Lodz - : - Torun - - -
18:30 Poznan AZS - : - Polkowice - - -
 Kosárlabda Lengyelország Ekstraliga M 2019/2020
15:00 Legia Warszawa - : - Dabrowa G - - -
17:30 Slask Wroclaw - : - Stargard Szczeciński - - -
19:30 Lubin SMK - : - Starogard Gdaňsk - - -
 Futball Lengyelország I Liga 2019/2020
12:40 Miedz Legnica - : - Zaglebie Sosnowiec - - -
17:00 Belchatów - : - Jastrzebie GKS - - -
17:00 Tychy GKS - : - Sandecja Nowy Sącz - - -
17:00 Stomil Olsztyn - : - Odra Opole - - -
18:00 Nieciecza LKS - : - Chojniczanka Chojnice - - -
 Kosárlabda Litvánia 1st League M 2019/2020
16:00 Juventus-LKSK Utenos - : - Lietuvos Rytas - - -
16:00 Pieno zvaigzdes - : - Alytus Alita - - -
 Kosárlabda Magyarország 1st League W 2019/2020
17:00 Zalaegerszeg Volán TE - : - BEAC Újbuda - - -
17:00 Csata NKE Budapest - : - SEAT - Foton Győr - - -
18:00 Ceglédi EKK - : - Atomeromu KSC Szekszárd - - -
18:00 Vasas Csata DSE - : - Budapest BSE - - -
 Futball Magyarország NB I 2019/2020
17:00 Fc Fehérvár - : - Gabona Trans-Kaposvár - - -
17:00 Varda SE - : - Paksi FC - - -
17:00 Mezokovesd Zsory - : - Zalaegerszeg - - -
17:00 Budapest Honvéd - : - Diósgyőri VTK - - -
17:00 Újpest Budapest - : - Puskás Akadémia - - -
19:30 Ferencvárosi TC - : - Debrecen - - -
 Futball Mexikó Primera Division 2019/2020
02:00 Real San Luis - : - Juarez FC - - -
04:00 Atl. Morelia - : - Cruz Azul - - -
04:10 Tijuana Xoloitzcuintles - : - Puebla - - -
 Futball Montenegro Prva Liga 2019/2020
14:00 Mladost Lje - : - Mladost Podgorica FK - - -
14:00 Kom Podgorica - : - Grbalj Radanovici FK - - -
14:00 Zeta Golubovci - : - Iskra Danilovgrad - - -
14:00 Rudar Plevlja - : - Sutjeska Niksic - - -
14:00 Petrovac OFK - : - Buducnost Podgorica - - -
 Futball Németország 2. Liga 2019/2020
13:00 Fürth - : - Stuttgart - - -
13:00 Darmstatd 98 - : - Heidenheim 1.FC - - -
13:00 Aue Erzgebirge - : - Hamburg SV - - -
 Futball Németország 3. Liga 2019/2020
14:00 Münster - : - Rostock - - -
14:00 Zwickau - : - W - - -
14:00 Sonnenhof Grossaspach SG - : - Hallescher - - -
14:00 Braunschweig - : - Uerdingen - - -
14:00 Magdeburg FC - : - Jena - - -
14:00 Waldhof Mannheim - : - Kaiserslautern - - -
14:00 München 1860 - : - Chemnitzer - - -
 Kosárlabda Németország BBL M 2019/2020
18:00 Bayreuth BBC - : - Ulm - - -
20:30 Hamburg Towers - : - Crailsheim Merlins - - -
20:30 Vechta SC - : - Avitos Giessen - - -
 Futball Németország Bundesliga 2019/2020
15:30 Mainz - : - Paderborn 1.79 3.75 4.27
15:30 Hoffenheim - : - Bayern München 8.61 5.84 1.29
15:30 Dortmund - : - Freiburg 1.22 6.33 11.60
15:30 Augsburg FC - : - Mönchengladbach 3.27 3.65 2.07
18:30 Köln - : - Schalke 04 2.54 3.45 2.64
 Kézilabda Németország Bundesliga M 2019/2020
20:30 Rhein-Neckar-Löwen - : - Hannover-Burgdorf TSV - - -
20:45 Leipzig DHfK - : - Minden - - -
 Kézilabda Németország Bundesliga W 2019/2020
19:00 Bad Wildungen/Fr./B. - : - Ketsch TSG - - -
19:00 Frisch Auf Göppingen - : - Bensheim-Auerbach HSG - - -
19:30 Metzingen TuS - : - Dortmund Borussia - - -
 Jégkorong Norvégia Eliteserien 2019/2020
16:00 Stavanger - : - Sapsborg Sparta - - -
16:00 Gr - : - Frisk/Asker - - -
18:00 Manglerud - : - Valerenga Oslo - - -
 Kézilabda Norvégia Eliteserien M 2019/2020
18:00 St.Hallvard - : - Arendal IF - - -
 Kosárlabda Olaszország A1 M 2019/2020
20:30 Sassari - : - Cantů - - -
20:45 Regio Emilia - : - Scavolini Pesaro - - -
 Futball Olaszország Serie A 2019/2020
15:00 Lazio Roma - : - Bologna - - -
18:00 Udinese - : - Fiorentina - - -
20:45 Napoli - : - AC Torino - - -
 Futball Olaszország Serie B 2019/2020
15:00 Pisa AC - : - Perugia - - -
15:00 Juve Stabia - : - Trapani - - -
15:00 Cittadella - : - Cremonese - - -
15:00 Benevento - : - Spezia - - -
15:00 Venezia AC - : - Cosenza - - -
15:00 Empoli AC - : - Pordenone - - -
18:00 Frosinone - : - Salernitana - - -
18:00 Chievo Verona - : - Livorno - - -
 Futball Oroszország Premier League 2019/2020
12:00 CSKA Moskva - : - Ural Sverdlovskaya Oblast 1.46 4.06 6.85
14:30 Dynamo Moskva - : - Spartak Moskva 2.49 3.09 2.85
17:00 Terek Groznyj - : - Rostselmash Rostov 2.63 3.13 2.66
17:00 Zenit St.Petersburg - : - Lokomotiv Moskva 1.61 3.56 5.76
 Futball Portugália Liga Sagres 2019/2020
19:00 Rio Ave - : - Belenenses - - -
21:30 Boavista Porto - : - Gil Vicente - - -
 Futball Portugália Liga Vitalis 2019/2020
12:00 Farense - : - Viseu - - -
16:00 Peňafiel - : - Nacional - - -
18:15 Feirense - : - Coimbra - - -
 Futball Románia Liga II 2019/2020
10:00 ASU Poli Timisoara - : - Rapid Bucureşti - - -
10:00 UT Arad - : - Ripensia Timisoara - - -
10:00 Arges Piesti - : - Mioveni - - -
10:00 Turris-Oltul Turnu Magurele - : - Concordia - - -
10:00 Dunarea Calarasi - : - Csikszereda - - -
10:00 Petrolul Ploiesti - : - Farul Constanta - - -
10:00 Energeticianul - : - Pandurii - - -
10:00 Gloria Buzău - : - Universitatea Cluj - - -
10:00 Metaloglobus Bukure - : - Damila Maciuca - - -
 Futball Skócia First Division 2019/2020
16:00 Dundee FC - : - Arbroath - - -
16:00 Alloa - : - Ayr. United - - -
16:00 Queen of the South - : - Greenock Morton - - -
16:00 Caledonian Thistle - : - Partick Thistle - - -
16:00 Dunfermline - : - Dundee Utd. - - -
 Futball Skócia Scottish Cup 2019/2020
16:00 St. Johnstone - : - Celtic Glasgow - - -
16:00 Hibernian - : - Caledonian Thistle - - -
16:00 Hearts of Midlothian - : - Glasgow Rangers - - -
 Futball Skócia Second Division 2019/2020
16:00 Stranraer - : - Peterhead - - -
16:00 Clyde - : - Falkirk FC - - -
16:00 Montrose - : - Airdrieonians - - -
16:00 Forfar - : - East Fife - - -
16:00 Dumbarton - : - Raith Rovers - - -
 Futball Skócia Third Division 2019/2020
16:00 Queen's Park FC - : - Annan Athletic - - -
16:00 Cowdenbeath - : - Edinburgh City - - -
16:00 Brechin - : - Stirling Albion - - -
16:00 Stenhousehuir - : - Cove Rangers - - -
16:00 Albion Rovers - : - Elgin - - -
 Kosárlabda Spanyolország 1st League W 2019/2020
18:30 Lacturale Araski - : - Salamanca Halcon - - -
19:00 Ensino - : - Bizkaia Ibaizabal - - -
19:15 Valencia - : - Clarinos San Cristobal - - -
19:30 Caja Rural Tintos De Toro - : - Zaragoza - - -
20:00 La Seu D'Urgell - : - Bembibre PDM - - -
 Kosárlabda Spanyolország ACB M 2019/2020
18:00 Zaragoza CAI - : - Estudiantes - - -
18:00 Laguna Canarias - : - Joventut Badalona - - -
20:30 Fuenlabrada Baloncesto - : - Baskonia - - -
20:30 Morabanc Andorra - : - C.B. Gran Canaria - - -
 Kézilabda Spanyolország Asobal M 2019/2020
18:00 Sinf - : - Rayet Guadalajara - - -
18:00 Benidorm - : - Huesca BM - - -
18:30 Nava - : - Puerto Sagunto CB - - -
 Futball Spanyolország La Liga 2019/2020
13:00 Eibar - : - Levante - - -
16:00 FC Valencia - : - Betis Sevilla - - -
18:30 Leganes - : - Alavés - - -
21:00 Granada - : - Celta Vigo - - -
 Futball Spanyolország Liga BBVA 2019/2020
16:00 Ponferradina - : - Sporting Gijon - - -
16:00 Huesca - : - Extremadura - - -
18:15 Cádiz FC - : - Almeria - - -
20:30 Albacete - : - Vallecano Madrid - - -
21:00 Santander - : - Zaragoza - - -
 Futball Svájc Challenge League 2019/2020
17:00 Stade Lausanne Ouchy - : - Chiasso - - -
17:30 Wil - : - Lausanne - - -
17:30 Kriens - : - Schaffhausen FC - - -
 Jégkorong Svájc Nationalliga A 2019/2020
19:45 SC Curych - : - Zug - - -
19:45 Fribourg - : - Servette GE - - -
19:45 Langnau - : - Biel Bienne EHC - - -
19:45 Davos - : - Rapperswill - - -
19:45 Lugano - : - Ambri Piota - - -
19:45 Lausanne - : - Bern - - -
 Futball Svájc Super League 2019/2020
19:00 Young Boys Bern - : - Fc Zürich - - -
19:00 Sion FC - : - St. Gallen - - -
 Jégkorong Svédország Elitserien 2019/2020
15:15 Djurgarden IF - : - Oskarshamn - - -
15:15 Malmo IF - : - Farjestad - - -
15:15 Lulea HF - : - Frolunda - - -
18:00 Skelleftea AIK - : - Leksand IF - - -
18:00 Rogle BK - : - Linköpings - - -
18:00 HV 71 - : - Brynas Gavle - - -
18:00 Vaxjö Lakers HC - : - Örebro HK - - -
 Kézilabda Svédország Elitserien M 2019/2020
16:10 Varberg HK - : - Malmö HK IFK - - -
 Futball Svédország Svenska Cupen 2019/2020
12:30 Sirius - : - Västeras - - -
12:30 Sollentuna Fotboll IF - : - IFK Göteborg - - -
14:30 Östersunds FK - : - GAIS Gothenburg - - -
14:30 Eskilsminne IF - : - Häcken BK - - -
16:30 Örebro SK - : - Brage - - -
16:30 Oskarshamns AIK - : - Elfsborg Boras IF - - -
 Kézilabda Szlovákia Extraliga M 2019/2020
18:00 Prešov - : - Nové Zámky - - -
 Futball Szlovénia 1. SNL 2019/2020
14:00 Rudar Velenje - : - Olimpija Lublaň - - -
14:30 Bravo Publikum - : - Aluminij Kidricevo - - -
18:00 Maribor Branik NK - : - Tabor - - -
 Kézilabda Szlovénia 1.liga M 2019/2020
19:00 Izola RD - : - Maribor RK - - -
19:00 Dobova MRD - : - Adria Krka - - -
19:00 Ribnica - : - Termo Škofja Loka - - -
 Futball Törökország Super League 2019/2020
12:00 Kombassan Konyaspor - : - Kasimpasa SK Istanbul - - -
15:00 Trabzonspor - : - Caykur Rizespor - - -
18:00 Antalyaspor - : - Fenerbahce - - -
 Kosárlabda Törökország TBL M 2019/2020
11:00 Bahcesehir Koleji Istanbul - : - Darüssafaka Istanbul - - -
13:15 Galatasaray Istanbul - : - Tofas Spor Kulubu Bursa - - -
15:30 Bursaspor Durmazlar - : - Banvit - - -
18:00 Ankara Telecom - : - Pinar Karsiyaka Izmir - - -
 Futball Ukrajna Premier League 2019/2020
13:00 Lvov FC - : - Oleksandrija FK - - -
13:00 Desna Chernihiv - : - Illichivets Mariupol - - -
16:00 Kolos Kovalivka - : - Karpaty Lvov - - -
 Futball Wales Cup 2019/2020
15:30 Llansantffraid - : - Newtown AFC - - -

Sportstatisztikák

  • futball, kosárlabda, kézilabda és jégkorong statisztika több, mint 90 bajnokságból (eredmények, tabellák, következő mérközések, egyéb hasznos statisztikák, fogadóirodák oddsai)
  • egyéb hasznos dolgok: tippek; csapatok, illetve bajnokságok összehasonlitása; sorozatok (pl. egy csapat hány meccset nyert meg sorozatban); kiválasztások ( pl. melyik csapat nem nyert még mérközést); friss eredmények, fórum, sportfogadás.
  • az eredmények rendszeresen frissülnek, naponta többször

A funkciók részletes leirásait megtalálod a Súgóban.