sze, 2019 szeptember 18. @ 17:22 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Keresés

Keresés

Találd meg a csapatokat és bajnokságokat gyorsan

Hasonlitás

Hasonlitás

Klikkelj erre h2h az ikonra bárhol a csapatok összehasonlitásához és a statisztikák megtekintéséhez

Mérkőzések

Mérkőzések

Nézd meg a mai mérkőzések, a holnapi mérkőzések, a tegnapi eredmények listáját vagy bármely dátum mérkőzéseit a naptár segitségével


Legnépszerűbb bajnokságok


Magyar sportfogadók közössége - Lépj be te is!

Mérkőzések - 2019.09.07

Csoportosítás: bajnokság szerint | idő szerint
Idő Hazai Eredmény Vendég 1 X 2 H2H
 Futball Anglia Conference National 2019/2020
16:00 Torquay 4 : 2 Harrogate Town 2.34 3.38 2.73
16:00 Halifax 0 : 2 Yeovil 1.94 3.45 3.49
16:00 Boreham Wood 3 : 1 Dover Athletic 3.03 3.27 2.23
16:00 Sutton UTD 1 : 1 Notts County 2.94 3.18 2.28
16:00 Ebbsfleet United 1 : 1 Eastleigh 2.60 3.30 2.48
16:00 Alderschot 1 : 2 Barrow 2.56 3.34 2.49
16:00 Maidenhead United 0 : 1 Dagenham & Redbridge 2.29 3.34 2.83
16:00 Chorley 3 : 0 Stockport 2.86 3.40 2.23
16:00 Bromley 2 : 1 Chesterfield 2.01 3.36 3.40
20:30 Hartlepool 1 : 1 Woking 2.15 3.43 2.99
 Futball Anglia FA Cup 2019/2020
13:30 Thatcham Town 2 : 3 Salisbury - - -
13:30 Sholing 3 : 0 Bradford Town - - -
16:00 Cheshunt 1 : 0 Brightlingsea Regent - - -
16:00 Histon 0 : 3 Maldon & Tiptree 5.09 4.26 1.54
16:00 Chasetown 1 : 0 Staveley MW - - -
16:00 Hanwell Town 2 : 3 Staines Town - - -
16:00 Bognor Regis Town 3 : 0 Sittingbourne 1.53 4.22 5.10
16:00 FC United Of Manchester 2 : 2 Atherton Collieries 2.03 3.68 3.07
16:00 Banbury United 2 : 2 Gainsborough 1.53 4.14 5.29
16:00 Didcot Town 0 : 1 Poole Town - - -
16:00 Northwich 1874 2 : 0 Pickering Town - - -
16:00 Colney Heath 1 : 3 Corby Town - - -
16:00 Hythe & Dibden 2 : 4 Kidlington - - -
16:00 Stamford 1 : 0 Witham Town - - -
16:00 Wisbech 1 : 2 Hitchin - - -
16:00 Ware 5 : 1 Leiston - - -
16:00 St Neots Town 2 : 2 Biggleswade Town - - -
16:00 Maltby Main 1 : 5 Ramsbottom United - - -
16:00 Highworth Town 4 : 2 Exmouth - - -
16:00 Burnham 2 : 3 Tiverton - - -
16:00 Seaham Red Star 0 : 1 Witton Albion - - -
16:00 Willand Rovers 1 : 2 North Leigh - - -
16:00 Romulus 0 : 4 Buxton - - -
16:00 Weston Super Mare 3 : 0 Fareham Town - - -
16:00 Metropolitan Police 1 : 1 Horsham - - -
16:00 Trafford 3 : 0 Bamber 2.49 3.74 2.40
16:00 Longlevens 0 : 2 Portland United - - -
16:00 Tadcaster Albion 2 : 2 Ashton United 2.45 3.59 2.55
16:00 Lancaster 0 : 0 Northwich Victoria 1.35 5.04 6.79
16:00 Stafford Rangers 3 : 0 Mickleover Sports 2.46 3.41 2.61
16:00 Horsham YMCA 1 : 2 Margate - - -
16:00 Hastings Utd 3 : 3 Worthing - - -
16:00 Bromsgrove Sporting 0 : 1 Stourbridge 3.07 3.68 2.03
16:00 Halesowen Town 7 : 1 Lichfield City - - -
16:00 Biggleswade United 2 : 1 Tilbury - - -
16:00 Enfield 1 : 0 Rushden - - -
16:00 Ashford 0 : 3 Farnborough - - -
16:00 Dereham Town 1 : 1 Needham Market - - -
16:00 Cirencester Town 1 : 0 Gosport Borough - - -
16:00 Newcastle Benfield 2 : 3 Runcorn - - -
16:00 Winchester City 0 : 3 Taunton Town - - -
16:00 VCD Athletic 1 : 2 Moneyfields - - -
16:00 Stalybridge 0 : 2 Marine - - -
16:00 Lowestoft Town 2 : 0 Leighton Town - - -
16:00 South Shields 0 : 0 Colne - - -
16:00 Bowers & Pitsea 2 : 1 Brentwood Town - - -
16:00 Scarborough 1 : 1 Marske United - - -
16:00 Whyteleafe 1 : 0 Merstham - - -
16:00 Ramsgate 0 : 0 Arundel - - -
16:00 Warrington Town 2 : 2 City of Liverpool 1.27 5.25 9.50
16:00 Matlock Town 2 : 1 Basford United 2.06 3.59 3.09
16:00 Tooting & Mitcham United 3 : 1 Varndeanians - - -
16:00 Liversedge 0 : 2 Stockton Town - - -
16:00 Sutton Coldfield Town 1 : 1 Redditch 5.29 4.20 1.52
16:00 Kirby Muxloe 0 : 1 Boston Town - - -
16:00 Haywards Heat Town 0 : 1 Hayes - - -
16:00 Hornchurch 6 : 0 Kempston Rovers - - -
16:00 Chesham United 4 : 2 Fleet Town - - -
16:00 Hartley Wintney 3 : 0 Spelthorne Sports - - -
16:00 Bridgwater Town 1 : 3 Bristol Manor Farm - - -
16:00 Hadley 3 : 2 Arlesey Town - - -
16:00 Basildon United 2 : 1 Coggeshall Town - - -
16:00 East Thurrock United 1 : 1 Peterborough Sports - - -
16:00 Whitchurch Alport 0 : 2 Leek Town - - -
16:00 Deeping Rangers 2 : 2 Sudbury - - -
16:00 Cinderford Town 5 : 3 Bideford - - -
16:00 Glossop North End 1 : 3 Pontefract Collieries 3.07 3.78 2.03
16:00 Widnes 0 : 4 Whitby - - -
16:00 Tavistock 3 : 3 Shepton Mallet - - -
16:00 South Normanton Athletic 0 : 1 Coalville - - -
16:00 Loughborough Dynamo 1 : 0 Heather St Johns - - -
16:00 Wantage Town 0 : 3 Swindon Supermarine - - -
16:00 Haringey Borough 3 : 0 Herne Bay - - -
16:00 South Park 1 : 3 Badshot Lea - - -
16:00 Barwell 4 : 1 AFC Mansfield - - -
16:00 Rushall Olympic 3 : 1 Sheffield 1.58 4.22 4.90
16:00 Whitstable Town 0 : 4 Folkestone - - -
16:00 Plymouth Parkway 0 : 1 Merthyr - - -
16:00 Waltham Abbey 2 : 2 Canvey - - -
16:00 Mangotsfield United 0 : 5 Blackfield & Langley - - -
16:00 Thornaby 2 : 2 Ossett United - - -
16:00 Little Common 0 : 1 Hendon - - -
16:00 Sutton Athletic 1 : 1 Flackwell Heath - - -
16:00 Horley Town 1 : 3 Balham - - -
16:00 Chertsey Town 4 : 1 Sheppey United - - -
16:00 Harrow Borough 5 : 0 Binfield - - -
16:00 Bracknell Town 0 : 2 Carshalton Athletic - - -
16:00 Grays 3 : 1 March Town United - - -
16:00 Barton Rovers 4 : 0 Romford - - -
16:00 Dunstable Town 3 : 5 Bishop Storford - - -
16:00 Charnock Richard 0 : 4 Irlam - - -
16:00 Corinthian Casuals 4 : 0 Sevenoaks Town - - -
16:00 Kings Langley 3 : 1 Barking - - -
16:00 Chichester City 2 : 0 Chalfont St Peter 2.03 3.72 3.10
16:00 Belper Town 1 : 0 Alvechurch 2.87 3.61 2.16
16:00 Westfield Surrey 0 : 1 Chipstead - - -
16:00 Stratford Town 6 : 1 Boldmere St. Michaels - - -
16:00 Morpeth Town 3 : 1 Hyde United - - -
16:00 Kidsgrove Athletic 2 : 1 Cleethorpes Town - - -
16:00 Takeley 0 : 1 Potters Bar Town - - -
16:00 Dunston UTS 0 : 0 Sunderland RCA - - -
16:00 Soham Town Rangers 3 : 0 Whitton United - - -
16:00 Wingate & Finchley 4 : 1 London Colney - - -
16:00 Royston Town 7 : 2 Rothwell Corinthians - - -
16:00 Whitehawk 0 : 1 Abbey Rangers - - -
16:00 Nantwich Town 3 : 1 Grantham Town 1.85 3.64 3.71
16:00 Truro City 2 : 1 Wimborne Town - - -
16:00 Lutterworth Town 0 : 3 Hednesford - - -
16:00 Tamworth 3 : 1 Nuneaton Borough 2.09 3.64 3.03
16:00 Leatherhead 2 : 2 Lewes - - -
16:00 St Ives Town 2 : 1 Berkhamsted Town 2.05 3.49 3.24
 Futball Anglia League One 2019/2020
13:00 Milton Keynes 2 : 1 AFC Wimbledon 1.91 3.59 3.75
13:30 Doncaster 2 : 1 Rotherham 2.37 3.47 2.77
16:00 Fleetwood Town 2 : 1 Oxford 2.12 3.34 3.35
16:00 Coventry 3 : 2 Blackpool 2.18 3.21 3.34
16:00 Wycombe 3 : 1 Lincoln 2.62 3.22 2.65
16:00 Bristol Rovers 3 : 3 Accrington Stanley 1.85 3.64 3.87
16:00 Tranmere 2 : 2 Gillingham 2.44 3.30 2.80
 Futball Anglia League Two 2019/2020
16:00 Cambridge 0 : 1 Forest Green 2.37 3.17 2.98
16:00 Grimsby 0 : 2 Crewe 2.74 3.28 2.48
16:00 Morecambe 2 : 2 Salford City 2.88 3.33 2.34
16:00 Colchester 0 : 0 Walsall 1.97 3.24 3.90
16:00 Bradford 2 : 1 Northampton 2.10 3.38 3.33
16:00 Mansfield 2 : 0 Scunthorpe 1.92 3.39 3.92
16:00 Cheltenham 4 : 2 Stevenage 2.00 3.33 3.66
16:00 Macclesfield 1 : 1 Crawley Town 2.73 3.39 2.43
16:00 Plymouth 2 : 2 Oldham 1.66 3.82 4.84
16:00 Carlisle 1 : 3 Exeter 2.80 3.22 2.45
16:00 Leyton 1 : 3 Swindon 2.98 3.36 2.27
16:00 Newport 1 : 0 Port Vale 2.13 3.19 3.45
 Kézilabda Ausztria HLA M 2019/2020
19:00 Hurricanes Linz 32 : 32 Ferlach 1.89 8.25 2.34
19:00 HSG Bärnbach/Köflach 21 : 23 Schwaz 2.49 7.50 1.80
 Futball Belgium 2e Klasse 2019/2020
17:00 Westerlo 2 : 0 Beerschot 2.26 3.23 2.88
20:30 Oud Heverlee 4 : 0 Roeselare 1.31 4.80 7.92
 Futball Brazilia Serie A 2019
16:00 Corinthians 2 : 2 Ceará 1.67 3.35 5.54
16:00 Vasco da Gama 0 : 2 Bahia 2.17 3.12 3.39
22:00 Avai Florianopolis 0 : 3 Flamengo 8.25 4.42 1.37
22:00 Fortaleza EC 0 : 1 Fluminense 2.21 3.20 3.20
 Jégkorong CHL Kontinental Hockey League 2019/2020
09:00 Chabarovsk Amur 1 : 2 ot Čeljabinsk 2.65 3.56 2.50
12:30 Novosibirsk 1 : 3 Ufa 2.92 3.86 2.19
15:00 Jokerit Helsinki 7 : 2 Dinamo Riga 1.58 4.47 4.73
16:00 Sochi 3 : 6 Kazaň 3.45 4.15 1.87
 Kézilabda CL Champions League W 2019/2020
16:15 Rocasa Gran Canaria 21 : 28 Most 1.32 10.63 4.18
18:45 Kastamonu T 31 : 15 Jagodina ZORK 1.05 20.50 12.38
 Kézilabda Csehország Extraleague M 2019/2020
10:00 Hranice 28 : 21 Brno 2.26 8.00 1.88
16:30 Dukla Praha 29 : 16 Jičín 1.22 11.38 5.25
17:00 Nov 30 : 19 Malom 1.03 21.50 13.25
19:00 Lovosice 37 : 33 Kopřivnice 2.50 8.31 1.72
 Kézilabda Dánia 1st League M 2019/2020
15:00 Nordsjalland Handbold 27 : 28 Arhus GF 4.33 10.25 1.32
16:10 Svendborg TGI 30 : 34 AAB Handbold 2.85 8.56 1.61
 Kézilabda Dánia 1st League W 2019/2020
15:00 Aalborg EH 22 : 17 Horsens HK 2.61 7.44 1.75
 Futball Egyesült Államok MLS 2019
21:30 New York City FC 2 : 1 New England Revolution 1.74 4.05 3.93
 Futball Finnország Ykkönen 2019
16:00 EIF Tammisaari 2 : 3 MyPa Myllykoski 1.57 4.16 4.40
 Kézilabda Franciaország Pro A W 2019/2020
19:30 Nice 31 : 27 Chambray Touraine 1.50 9.13 3.18
20:00 Dijon 27 : 31 Fleury 2.35 8.19 1.85
20:00 Bourg de Peage 28 : 21 Merignac 1.45 9.69 3.38
20:30 Nantes 30 : 29 Issy Les Moulineaux 1.87 8.25 2.30
 Futball Hollandia Eerste Divisie 2019/2020
18:30 Telstar 0 : 2 Cambuur Leeuwarden 2.56 3.32 2.46
18:30 Dordrecht 1 : 1 Maastricht 2.30 3.38 2.76
20:45 Deventer 2 : 2 Excelsior 2.06 3.55 3.05
 Futball Irország FAI Cup 2019
20:45 Sligo Rovers 4 : 0 UCD Dublin 1.30 5.02 8.33
 Jégkorong Jégkorong Bajnokok Ligája Champions Hockey League 2019/2020
14:15 Banská Bystrica 3 : 4 ot Farjestad 5.30 5.15 1.44
17:00 Bern 1 : 2 ot(p) Kärpät 2.35 3.92 2.51
17:00 Hradec Králové 3 : 4 Frolunda 2.89 4.21 2.02
18:00 Rungsted 2 : 4 Plzeň 8.45 7.45 1.22
18:00 Hämeenlinna 1 : 3 Zug 2.53 4.10 2.28
19:15 Graz 2 : 5 Cardiff 1.53 5.20 4.31
19:30 Grenoble 1 : 4 Skelleftea AIK 6.05 5.20 1.39
19:45 Ambri Piota 2 : 3 ot(p) München 2.42 4.23 2.33
 Futball Kolumbia Primera División 2019
22:00 Cúcuta Deportivo 2 : 0 Atlético Bucaramanga 2.00 2.93 3.77
 Kosárlabda Kosárlabda WNBA 2019
01:00 Washington 86 : 73 Tulsa 1.03 31.00 11.50
01:00 New York 81 : 86 Indiana 2.17 14.25 1.79
01:30 Connecticut 104 : 109 ot Chicago 1.40 16.00 3.21
04:00 Phoenix 69 : 83 Minnesota 1.80 14.25 2.16
 Kézilabda Lengyelország 1.liga M 2019/2020
17:00 Pogon Szczecin 21 : 30 Kielce Vive KS 14.33 27.00 1.03
18:00 Stal Mielec 29 : 30 Kalisz MKS 3.30 8.75 1.46
18:00 Piotrkowianin-Kiper 24 : 33 Wisla Plock SSA 11.13 20.25 1.05
18:00 Chroby Glogow AMD 24 : 27 Kwidzyn MMTS 1.62 8.25 2.81
18:00 Tarn 27 : 35 Lubin Zaglebie 2.38 7.88 1.81
18:00 Pulawy Wisla-Azoty 32 : 24 Wybrzeze Gdansk 1.05 20.25 11.25
 Kézilabda Lengyelország 1.liga W 2019/2020
17:00 Kobierzyce KPR 21 : 22 Piotrkow Piotrcovia 1.24 11.75 4.93
17:00 Ruch Chorzów 20 : 30 Elblag Start 7.13 14.25 1.13
 Futball Lengyelország I Liga 2019/2020
14:45 Chojniczanka Chojnice 1 : 3 Stomil Olsztyn 1.90 3.34 3.62
18:00 Wigry Suwałki 2 : 3 Puszcza Niepo 2.73 3.03 2.43
19:10 Sandecja Nowy Sącz 1 : 1 Jastrzebie GKS 2.18 3.06 3.12
 Futball Magyarország NB II 2019/2020
17:00 Fc Ajka 3 : 4 Nyíregyháza 3.53 3.70 1.90
 Kézilabda Németország Bundesliga M 2019/2020
18:10 Magdeburg 32 : 31 Kiel 2.13 7.50 2.11
20:30 Nordhorn 17 : 27 Rhein-Neckar-Löwen 20.88 27.75 1.03
 Kézilabda Németország Bundesliga W 2019/2020
19:00 Bad Wildungen/Fr./B. 29 : 41 Buxtehuder SV 2.88 8.75 1.60
19:00 Frisch Auf Göppingen 26 : 33 Bietigheim SG BBM 7.88 16.25 1.12
19:00 Mainz 05 20 : 40 Thüringer HC 16.00 45.00 1.02
19:30 Bensheim-Auerbach HSG 33 : 24 Ketsch TSG 1.17 14.00 6.31
 Futball Nemzetközi EURO Qualifiers 2019/2020
15:00 Kosovo 2 : 1 Czech Republic 3.37 3.35 2.19
18:00 Lithuania 0 : 3 Ukraine 14.15 5.46 1.25
18:00 England 4 : 0 Bulgaria 1.10 9.90 25.70
18:00 Iceland 3 : 0 Moldova 1.24 5.96 12.00
20:45 Turkey 1 : 0 Andorra 1.01 24.60 55.80
20:45 Serbia 2 : 4 Portugal 3.36 3.43 2.16
20:45 France 4 : 1 Albania 1.15 7.68 21.05
 Futball Nemzetközi Friendly M 2019
02:30 United States 0 : 3 Mexico 3.11 3.22 2.26
02:30 Brasil 2 : 2 Colombia 1.58 3.92 5.63
04:00 Costa Rika 1 : 2 Uruguay 3.69 3.21 2.07
Postp. Zambia - : - South Africa - - -
 Kézilabda Norvégia Eliteserien M 2019/2020
18:15 Fyllingen 21 : 29 Drammen HK 3.01 8.94 1.55
19:00 Arendal IF 29 : 34 Haslum HK 1.17 13.00 6.44
 Kézilabda Norvégia Eliteserien W 2019/2020
17:00 Follo HK 18 : 33 Vag Kristiansand 18.33 27.00 1.02
 Futball Portugália Taça de Portugal 2019/2020
17:00 Pevidem 1 : 3 Berco - - -
17:00 Camara 0 : 4 Felgueiras 3.53 3.35 1.93
18:00 Lagos 1 : 0 Lusitano E. - - -
18:00 Manteigas 1 : 3 Bustelo 3.33 3.48 1.96
18:00 Sintra 1 : 0 Loures 2.31 3.24 2.78
18:00 Sao Joao Ver 0 : 3 Sanjoanens 5.13 4.22 1.51
19:00 Lusifania D.A. 1 : 2 Amora 5.83 4.67 1.41
 Futball Románia Liga II 2019/2020
10:00 Pandurii 0 : 0 Gloria Buzău 5.05 4.16 1.51
10:00 Damila Maciuca 0 : 2 Dunarea Calarasi 11.60 6.59 1.15
10:00 Turris-Oltul Turnu Magurele 2 : 0 ASU Poli Timisoara 1.54 3.79 5.37
10:00 Concordia 2 : 1 Rešita CSM 1.53 3.86 5.53
12:30 Juventus Bucureşti 0 : 2 Arges Piesti 3.89 3.46 1.80
16:15 Rapid Bucureşti 1 : 2 Energeticianul 1.40 4.53 5.78
18:45 Ripensia Timisoara 0 : 1 Petrolul Ploiesti 3.78 3.62 1.77
 Futball Skócia Challenge Cup 2019/2020
14:00 Airdrieonians 3 : 2 Bohemians Dublin 2.75 3.26 2.34
16:00 St. Mirren U20 1 : 0 Stirling Albion 2.31 3.61 2.50
16:00 Raith Rovers 2 : 0 Falkirk FC 2.81 3.37 2.24
16:00 Formartine Utd 0 : 3 Glenavon Lurgan 3.97 3.84 1.69
16:00 Stenhousehuir 2 : 1(p) Llansantffraid 4.54 3.88 1.60
16:00 Montrose 0 : 2 Partick Thistle 3.88 3.59 1.76
16:00 Dunfermline 1 : 2 Alloa 1.80 3.38 3.93
16:00 Kelty Hearts 1 : 2(p) Solihull 4.68 4.50 1.50
16:00 Dundee Utd. 0 : 1(p) Arbroath 1.64 3.76 4.46
16:00 Wrexham 2 : 1(p) Ayr. United 1.70 3.70 4.02
16:00 Caledonian Thistle 3 : 1 Greenock Morton 1.89 3.47 3.51
16:00 Clyde 3 : 2 Queen of the South 3.27 3.49 1.95
18:15 Connah's Quay 1 : 0 Cove Rangers 1.82 3.59 3.68
 Futball Skócia Second Division 2019/2020
16:00 Forfar 1 : 2 East Fife 2.39 3.26 2.72
 Kézilabda Spanyolország Asobal M 2019/2020
17:00 Cuenca Ciudad Encantada 32 : 23 Puerto Sagunto CB 1.38 10.06 3.70
18:00 Sinf 27 : 22 Huesca BM 1.72 8.19 2.61
18:00 Benidorm 31 : 30 Angel Ximenez 1.33 10.25 4.13
18:30 Frig. Morrazo Cangas 36 : 33 Granollers BM 4.72 11.13 1.27
18:30 Nava 31 : 29 Valladolid BM 2.68 8.06 1.67
19:00 Darien Logrono 25 : 23 Rayet Guadalajara 1.13 15.75 7.56
 Futball Spanyolország Liga BBVA 2019/2020
16:00 Deportivo La Coruna 0 : 1 Albacete 1.68 3.42 5.35
18:00 Fc Malaga 0 : 1 Almeria 2.45 2.98 2.98
20:00 Fuenlabrada 1 : 1 Ponferradina 2.10 3.05 3.72
20:00 Extremadura 0 : 0 Numancia 2.23 2.90 3.50
21:00 Tenerife CD 0 : 0 Las Palmas 2.05 3.14 3.75
 Futball Spanyolország Segunda B - Group I 2019/2020
18:00 Langreo 1 : 2 Atletico Madrid B 3.03 3.01 2.25
19:00 Marino Luanco 2 : 3 Getafe B 2.64 2.91 2.60
 Futball Spanyolország Segunda B - Group II 2019/2020
16:00 San Sebastian Real B 2 : 0 Guijuelo 1.71 3.41 4.59
17:00 Haro 1 : 1 Burgos Real 3.41 2.98 2.08
18:00 Osasuna B 4 : 1 Arenas de Getxo 2.19 2.99 3.17
 Futball Spanyolország Segunda B - Group III 2019/2020
18:00 Olot 0 : 1 Lleida 2.24 2.98 3.08
18:30 Levante B 1 : 0 Hercules 3.36 2.98 2.12
18:45 Prat 1 : 2 Llagostera 2.42 2.93 2.83
19:00 Villarreal B 2 : 1 Orihuela CF 1.48 3.86 5.79
20:15 Ejea 1 : 0 Barcelona FC B 2.66 2.82 2.64
 Futball Spanyolország Segunda B - Group IV 2019/2020
18:30 Cordoba 1 : 0 Murcia Real 1.75 3.21 4.43
19:00 Murcia UCAM 2 : 2 Marbella 2.23 3.01 3.08
20:00 Villarrobledo 2 : 1 Huelva 3.58 3.07 1.99
20:30 Don Benito CD 1 : 1 Atletico Sanluqueno 2.33 2.95 2.94
 Kézilabda Svédország Elitserien M 2019/2020
15:00 Ystad HK IFK 24 : 23 Helsingborg OV 1.37 9.44 3.98
15:00 Varberg HK 21 : 28 Lugi HK 2.88 8.50 1.61
18:10 Hallby IF 24 : 30 Redbergslids IK 3.34 8.88 1.48
 Kézilabda Szlovákia Extraliga M 2019/2020
18:00 Považská Bystrica 35 : 30 1.48 9.25 3.40
18:00 Modra Slovan 18 : 20 Topolčany 4.30 9.75 1.35
18:00 Hlohovec 26 : 26 Košice 3.30 9.50 1.48
 Kézilabda Szlovénia 1.liga M 2019/2020
18:00 Izola RD 21 : 32 Celje Pivovarna Lasko 12.00 22.00 1.05
19:00 Adria Krka 27 : 25 Maribor RK 2.45 8.00 1.85
19:00 Dobova MRD 30 : 27 Cimos Koper 1.82 9.00 2.35
20:00 Termo Škofja Loka 27 : 25 Velenje Gorenje RK 7.00 14.00 1.16
 Futball Szlovénia 2. SNL 2019/2020
16:00 Gorica Nova Gorica 2 : 3 Krsko Posavje - - -
16:30 Dekani 1 : 3 Radomlje 5.50 4.53 1.39
16:30 Beltinci NK 0 : 2 Drava Ptuj 2.57 3.58 2.24
16:30 Bre - : - Dob Roltek 2.75 3.60 2.10
16:30 Nafta 1 : 0 Bilje 1.61 4.00 4.00
16:30 Dravograd 0 : 2 Koper - - -
16:30 Krka 1 : 2 Fužinar 1.68 3.73 4.00
 Futball Venezuela Primera Division 2019
17:00 Metropolitanos FC 1 : 1 Caracas FC 4.37 3.22 1.79
Postp. Aragua FC - : - Deportivo Anzoátegui SC - - -
23:00 Trujillanos FC 3 : 2 Monagas SC 2.28 3.06 2.99
 Futball Wales Premier League 2019/2020
15:30 Carmarthen Town 2 : 2 Cardiff MU 2.74 3.24 2.37
15:30 Barry Town 0 : 0 Caernarfon Town 2.12 3.46 3.07
15:30 Aberystwyth Town 1 : 2 Airbus UK FC 2.16 3.67 2.82
15:30 Penybont 1 : 6 Bala Town 3.26 3.61 1.99
 Futball World World Cup Q - Africa 2019/2020
16:00 Botswana 0 : 0 Malawi 2.05 3.04 3.77

Sportstatisztikák

  • futball, kosárlabda, kézilabda és jégkorong statisztika több, mint 90 bajnokságból (eredmények, tabellák, következő mérközések, egyéb hasznos statisztikák, fogadóirodák oddsai)
  • egyéb hasznos dolgok: tippek; csapatok, illetve bajnokságok összehasonlitása; sorozatok (pl. egy csapat hány meccset nyert meg sorozatban); kiválasztások ( pl. melyik csapat nem nyert még mérközést); friss eredmények, fórum, sportfogadás.
  • az eredmények rendszeresen frissülnek, naponta többször

A funkciók részletes leirásait megtalálod a Súgóban.