sze, 2019 szeptember 18. @ 18:35 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Keresés

Keresés

Találd meg a csapatokat és bajnokságokat gyorsan

Hasonlitás

Hasonlitás

Klikkelj erre h2h az ikonra bárhol a csapatok összehasonlitásához és a statisztikák megtekintéséhez

Mérkőzések

Mérkőzések

Nézd meg a mai mérkőzések, a holnapi mérkőzések, a tegnapi eredmények listáját vagy bármely dátum mérkőzéseit a naptár segitségével


Legnépszerűbb bajnokságok


Tippjáték, totó, virtuális fogadások - több, mint 1.000 Euró havi nyeremények ITT!

Mérkőzések - 2019.09.29

Csoportosítás: bajnokság szerint | idő szerint
Idő Hazai Eredmény Vendég 1 X 2 H2H
 Futball Argentina Primera Division 2019/2020
01:00 Boca Juniors - : - Newell's - - -
16:00 Banfield - : - San Lorenzo - - -
18:15 Huracán - : - Atlético Tucumán - - -
20:30 Velez Sarsfield - : - Defensa y Justicia - - -
22:00 Colon Santa Fe - : - Argentinos - - -
22:00 Central C - : - Godoy Cruz - - -
22:45 Rosario - : - Racing Club - - -
 Futball Ausztria 1. Liga 2019/2020
10:30 Blau-Weiss Linz - : - Ried SV - - -
10:30 Austria Klagenfurt - : - Steyer Vorw. - - -
 Kosárlabda Ausztria Basketball Bundesliga 2019/2020
17:30 St.Pölten UKJ - : - Graz UBSC - - -
17:30 Klosterneuburg Dukes - : - Traiskirchen Lions - - -
 Futball Ausztria Bundesliga 2019/2020
14:30 SC Rheindorf Altach - : - Mattersburg SV - - -
14:30 Sturm Graz - : - Fc Admira - - -
17:00 Rapid Wien - : - Hartberg TSV - - -
 Jégkorong Ausztria Eishockey Liga 2019/2020
17:30 Klagenfurt - : - Linz - - -
17:30 Feh - : - Graz - - -
17:30 Dornbirn - : - Villach - - -
 Kézilabda Ausztria HLA M 2019/2020
17:45 West Wien - : - Alpla HC Hard - - -
 Futball Belgium 1e Klasse 2019/2020
14:30 Anderlecht - : - Waasland 1.32 5.55 8.20
18:00 Standard Liege - : - Charleroi 1.65 4.20 4.60
20:00 Oostende - : - FC Antwerp 3.50 3.80 1.95
 Futball Belgium 2e Klasse 2019/2020
16:00 Lommel - : - Lokeren KSC - - -
 Futball Bosznia Premier Liga 2019/2020
16:00 Mladost Doboj Kakanj - : - Sarajevo FK - - -
20:00 Zrinjski Mostar - : - Siroki Brijeg NK - - -
 Futball Brazilia Serie A 2019
16:00 Corinthians - : - Vasco da Gama - - -
21:00 Internacional - : - Palmeiras - - -
21:00 Fluminense - : - Gremio - - -
21:00 Santos - : - CSA Maceio - - -
22:00 Avai Florianopolis - : - Bahia - - -
22:00 Fortaleza EC - : - Botafogo - - -
 Futball Bulgária A PFG 2019/2020
15:00 Botev Plovdiv - : - Slavia Sofia - - -
17:15 Dunav Ruse - : - Ludogorets Razgrad - - -
19:30 Beroe Stara Zagora - : - CSKA Sofia - - -
 Futball Chile Primera Division 2019
01:00 Unión Espaňola - : - Municipal Iquique - - -
20:00 Audax Italiano - : - Colo Colo - - -
22:30 Cobresal - : - Huachipato - - -
 Jégkorong CHL Kontinental Hockey League 2019/2020
14:00 Čeljabinsk - : - Jaroslavl - - -
16:30 Nižnyj Novgorod - : - Sochi - - -
 Kézilabda CL Champions League M 2019/2020
12:10 CD Bidasoa - : - Rabotnik - - -
17:00 Celje Pivovarna Lasko - : - AAB Handbold - - -
17:00 Motor-ZNTU-ZAS Zaporozhye - : - Vardar Vatrost. Skopje - - -
17:30 Wisla Plock SSA - : - Kristianstad IFK - - -
19:00 Kadetten Schaffhausen - : - Chehovski Medvedi Moskau - - -
19:00 Montpellier HB - : - Veszprém - - -
 Futball Csehország 1. liga 2019/2020
15:30 Karviná FC - : - Opava - - -
16:30 Zlín - : - Jablonec - - -
18:00 Plzeň Viktoria - : - Sparta Praha - - -
 Jégkorong Csehország 1st League 2019/2020
16:00 Ústí n. Labem - : - Havířov - - -
 Futball Csehország 2. liga 2019/2020
10:15 Žižkov Viktoria - : - Jihlava - - -
16:30 Vlašim - : - Třinec - - -
 Jégkorong Csehország Extraleague 2019/2020
15:00 Plzeň - : - Mladá Boleslav - - -
16:00 Liberec - : - Zlín - - -
16:00 Kladno - : - Olomouc - - -
17:00 Třinec - : - Hradec Králové - - -
17:00 Pardubice - : - Vítkovice - - -
18:00 Sparta Praha - : - Litvínov - - -
18:00 Kometa Brno - : - Karlovy Vary - - -
 Futball Dánia 1st Division 2019/2020
13:45 Nastved - : - Vejle BK - - -
13:45 Amager FF - : - Roskilde FC 1906 - - -
14:00 Fredericia - : - Hvidovre Kobenhavn - - -
18:00 Hjörring IF - : - Herfölge - - -
 Jégkorong Dánia SuperBest-ligaen 2019/2020
13:00 Sonderjylland IK - : - Aalborg - - -
14:00 Rodovre Kobenhavn - : - Esbjerg - - -
15:00 Rungsted - : - Herlev - - -
15:00 Herning - : - Fredrikshavn - - -
 Futball Dánia Superligaen 2019/2020
12:00 Aarhus AGF - : - Nordsjalland FC 2.17 3.58 3.23
14:00 Aalborg BK - : - Randers Freja 2.02 3.53 3.70
16:00 Midtjylland FC - : - Odense 1.73 3.80 4.77
18:00 Sonderjyll - : - Bröndby Kobenhavn 3.00 3.55 2.30
 Futball Ecuador Primera A 2019
22:00 El Nacional Quito - : - Am - - -
22:00 River Plate (ECU) - : - Barcelona - - -
22:00 Mushuc Runa - : - Universidad Catolica Quito - - -
22:00 Independiente José Terán - : - LDU de Quito - - -
22:00 Deportivo Cuenca - : - Fuerza Amarilla - - -
22:00 Aucas - : - Macará - - -
22:00 Emelec Guayaquil - : - Olmedo Riobamba - - -
22:00 Delfin Manta - : - Técnico Universitario - - -
 Futball Egyesült Államok MLS 2019
23:00 New York Red Bulls - : - DC United - - -
23:00 Cincinnati - : - Orlando City S.C. - - -
23:00 New England Revolution - : - New York City FC - - -
23:00 Montreal Impact - : - Atlanta United FC - - -
23:00 Chicago - : - Toronto FC - - -
23:00 Columbus Crew - : - Philadelphia Union - - -
 Futball Észtország Meistriliiga 2019
12:00 Narva Trans - : - Flora Paide - - -
14:00 Tulevik Viljandi - : - Flora Tallin - - -
18:00 Tammeka Tartu - : - Kuressaare FC - - -
 Futball Fehéroroszország Premier League 2019
14:00 Slavia Mozyr - : - Horodeya Minsk reg. - - -
16:00 Vitsebsk FK - : - Isloch Minsk - - -
18:00 Dynamo Minsk - : - Shakhtsyor Salihorsk - - -
 Futball Franciaország Ligue 1 2019/2020
15:00 Strasbourg - : - Montpellier - - -
17:00 Nimes - : - St. Etienne - - -
21:00 Ol. Marseille - : - Rennes - - -
 Futball Görögország B Ethniki 2019/2020
18:00 Doxa Drama - : - Apollon Larissas - - -
18:00 Apollon Larissas - : - Kerkyra - - -
18:00 Platanias - : - Kissamikos - - -
18:00 Platanias - : - Levad Levadia - - -
18:00 Kalamaria - : - Kissamikos - - -
18:00 Yiannina - : - Ergotelis - - -
18:00 Panahaiki Patras - : - Karaiskakis - - -
18:00 Panahaiki Patras - : - Yiannina - - -
18:00 Doxa Drama - : - Karaiskakis - - -
18:00 Levad Levadia - : - Kerkyra - - -
18:00 Apollon Smirnis - : - Kalamaria - - -
18:00 Apollon Smirnis - : - Ergotelis - - -
 Futball Görögország Super League 2019/2020
14:00 OFI Crete - : - Asteras Tripolis - - -
16:00 Xanthi - : - Volos NFC - - -
16:15 Panionios Athens - : - Panathinaikos Athens - - -
18:30 Athens AEK - : - PAOK Saloniki - - -
 Futball Hollandia Eredivisie 2019/2020
12:15 Waalwijk RKC - : - Vitesse Arnheim 7.05 4.53 1.43
14:30 Utrecht - : - Willem Tilburg 1.60 3.92 5.55
14:30 Zwolle FC - : - PSV Eindhoven 8.20 6.05 1.29
16:45 Feyenoord - : - Twente Enschede 1.54 4.22 5.80
16:45 AZ Alkmaar - : - Heracles 1.39 5.10 6.80
 Futball Horvátország 1. HNL 2019/2020
16:30 INKER Zaprešič - : - Gorica - - -
19:00 Istra 1961 Pula - : - Hajduk Split - - -
 Futball Irország FAI Cup 2019
18:00 Dundalk FC - : - Sligo Rovers - - -
 Futball Japán J League 2019
07:00 Matsumoto Yamaga - : - Tokyo - - -
12:00 Shonan Bellmare - : - Shimizu - - -
 Futball Kolumbia Primera División 2019
22:00 Unión Magdalena - : - Atlético Junior - - -
22:00 Atlético Bucaramanga - : - Envigado FC - - -
22:00 Deportivo Pasto - : - Cúcuta Deportivo - - -
22:00 Millonarios - : - Alianza Petrolera - - -
22:00 La Equidad - : - América de Cali - - -
22:00 Once Caldas - : - Independiente Medellín - - -
22:00 Atlético Nacional - : - Deportes Tolima - - -
22:00 Atlético Huila - : - Itagui Ditaires - - -
22:00 Deportive Cali - : - Patriotas Tunja - - -
22:00 Jaguares de Cordoba - : - Independiente Santa Fe - - -
 Futball Lengyelország Ekstraklasa 2019/2020
12:30 Arka Gdynia - : - Piast Gliwice 2.88 3.15 2.53
15:00 Jagiellonia Bialystok - : - Pogon Szczecin 2.16 3.32 3.37
17:30 Wisla Kraków - : - Cracovia Kraków 2.47 3.20 2.92
 Jégkorong Lengyelország Ekstraliga 2019/2020
17:00 Katowice - : - Podhale Nowy Targ - - -
17:00 Tychy - : - Toruň - - -
18:00 Janów - : - Unia Osvětim - - -
18:30 Kraków - : - Jastrzebie JKH GKS - - -
 Kosárlabda Lengyelország Ekstraliga M 2019/2020
12:40 Stal Ostrów - : - Astoria Bydgoszcz KS - - -
17:00 Lubin SMK - : - Zastal Zielona Góra - - -
19:00 Anwil Włocławek - : - Starogard Gdaňsk - - -
 Futball Lengyelország I Liga 2019/2020
15:00 Warta - : - Miedz Legnica - - -
17:00 Puszcza Niepo - : - Nieciecza LKS - - -
17:00 Belchatów - : - Wigry Suwałki - - -
18:00 Chojniczanka Chojnice - : - Jastrzebie GKS - - -
18:00 Odra Opole - : - Zaglebie Sosnowiec - - -
 Futball Lettország Virsliga 2019
16:00 Valmiera FK - : - Ventspils FK 5.00 3.70 1.60
16:00 Metalurgs Liepaja - : - Jelgava RAF - - -
18:00 Daugava Riga - : - Metta LU Riga FS - - -
 Kosárlabda Litvánia 1st League M 2019/2020
17:00 Rudupis Prienu - : - Alytus Alita - - -
 Futball Macedónia First League 2019/2020
15:00 Sileks Krakovo - : - Rabotnički - - -
15:00 Struga - : - Makedonia Skopje - - -
15:00 Vardar Skopje - : - Akademija Pandev - - -
15:00 Renova FK - : - Borec Veles - - -
15:00 Shkupi Skopje - : - Shkendija 79 Tetovo - - -
 Futball Magyarország NB I 2019/2020
16:00 Ferencvárosi TC - : - Varda SE 1.22 5.90 11.00
 Futball Magyarország NB II 2019/2020
14:00 MTK Budapest - : - Nyíregyháza - - -
16:00 Vác FC - : - Vasas Budapest - - -
16:00 Balmaz - : - Tiszakecske - - -
17:00 Budafok - : - Kazincbarcika - - -
17:00 Szeged 2011 - : - Dorogi - - -
17:00 Szombathelyi Haladás - : - Fc Ajka - - -
17:00 Szolnok - : - Budaörs - - -
17:00 Gyirmót SE - : - Békéscsaba - - -
17:00 Csákvár - : - Győri ETO FC - - -
17:00 BFC Siófok - : - Soroksár - - -
 Futball Mexikó Primera Division 2019/2020
02:00 Necaxa - : - Juarez FC - - -
02:05 Monterey - : - Tigres - - -
04:05 America - : - Guadalajara - - -
19:00 U.N.A.M. - : - Santos Laguna - - -
 Futball Moldova Divizia Nationala 2019
16:00 Sfintul Gheorghe - : - Speranta - - -
18:00 Milsami Orhei - : - Codru Lozova - - -
 Jégkorong Németország 2. Bundesliga 2019/2020
17:00 Crimmitschau - : - Ravensburg - - -
17:00 Bayreuth ESV - : - Lausitzer Füchse - - -
18:30 Bad Tölz - : - Heilbronn - - -
18:30 Frankfurt - : - Kaufbeuren - - -
18:30 Kassel - : - Dresden - - -
18:30 Freiburg - : - Bietigheim - - -
 Futball Németország 2. Liga 2019/2020
13:30 Hannover 96 - : - Nürnberg FC - - -
13:30 Fürth - : - Holstein Kiel - - -
13:30 Aue Erzgebirge - : - Dresden - - -
13:30 St. Pauli - : - Sandhausen - - -
 Futball Németország 3. Liga 2019/2020
13:00 Waldhof Mannheim - : - Rostock - - -
14:00 Meppen - : - Uerdingen - - -
 Futball Németország Bundesliga 2019/2020
15:30 Düsseldorf - : - Freiburg 2.36 3.44 2.85
18:00 Köln - : - Hertha Berlin 2.12 3.57 3.20
 Kézilabda Németország Bundesliga M 2019/2020
13:30 Frisch Auf Göppingen - : - Stuttgart TVB - - -
16:00 Minden - : - Lemgo - - -
16:00 Füchse Berlin - : - Friesenheim TSG - - -
16:00 Erlangen HC - : - Nordhorn - - -
 Jégkorong Németország DEL 2019/2020
14:00 Krefeld - : - Bremerhaven - - -
16:30 Ingolstadt ERC - : - Mannheim - - -
16:30 München - : - Norimberk - - -
16:30 Wolfsburg - : - Augsburg - - -
16:30 Straubing - : - Köln - - -
17:00 Iserlohn Roosters - : - Düsseldorf - - -
 Futball Norvégia Adeccoligaen 2019
15:00 Sandefjord - : - Hamar Kam - - -
15:00 Tromsdalen - : - Kongsvinger - - -
15:00 Skeid - : - Strommen - - -
15:00 Raufoss - : - KFUM Oslo - - -
18:00 Ullensaker / Kisa - : - Aalesund - - -
18:00 Sogndal - : - Nest-Sotra - - -
18:00 Notodden - : - Jerv - - -
 Jégkorong Norvégia Eliteserien 2019/2020
14:00 Frisk/Asker - : - Narvik - - -
 Kézilabda Norvégia Eliteserien M 2019/2020
15:00 Fyllingen - : - Arendal IF - - -
 Futball Norvégia Tippeligaen 2019
18:00 Molde FK - : - Lilleström 1.41 5.05 7.10
18:00 Valerengen - : - Ranheim 1.71 4.30 4.30
18:00 Kristiansund BK - : - Haugar Haugesund 2.11 3.52 3.42
18:00 Stromsgodset - : - Odd Grenland 2.21 3.42 3.27
18:00 Sparta Sarpsborg - : - Stabaek 1.77 4.05 4.22
20:00 Bodo Glimt - : - Tromsö 1.67 3.95 5.05
 Kosárlabda Olaszország A1 M 2019/2020
18:00 Pallacanestro Trieste - : - Varese - - -
18:00 Pistoia - : - Virtus Bologna - - -
18:00 Sassari - : - Scavolini Pesaro - - -
18:00 Vanoli Cremona - : - Benetton Treviso - - -
18:00 Milano - : - Brescia - - -
18:00 Roma - : - Brindisi - - -
18:00 Regio Emilia - : - Pallacanestro Trento - - -
18:00 Fortitudo Bologna - : - Venezia - - -
 Futball Olaszország Serie A 2019/2020
12:30 Napoli - : - Brescia - - -
15:00 Lecce - : - AS Roma - - -
15:00 Lazio Roma - : - Genoa FC - - -
15:00 Udinese - : - Bologna - - -
15:00 Parma - : - AC Torino - - -
18:00 Cagliari - : - Helas Verona - - -
20:45 Ac Milan - : - Fiorentina - - -
 Futball Olaszország Serie B 2019/2020
15:00 Chievo Verona - : - Pordenone - - -
15:00 Benevento - : - Entella - - -
15:00 Spezia - : - Trapani - - -
21:00 Livorno - : - Salernitana - - -
 Futball Oroszország Premier League 2019/2020
10:30 Ural Sverdlovskaya Oblast - : - CSKA Moskva 3.95 3.40 1.91
13:00 Rubin Kazan - : - Ufa FK 1.84 3.28 4.50
15:30 Spartak Moskva - : - Gazovik Orenburg 1.58 3.87 5.60
18:00 Krasnodar FK - : - Arsenal Tula 1.46 4.30 6.50
 Futball Portugália Liga Sagres 2019/2020
17:00 Guimaraes - : - Ferreira - - -
17:00 Santa Clara - : - Gil Vicente - - -
17:00 Aves - : - Sporting Lisabon - - -
19:00 Portimonense - : - Braga - - -
21:00 Rio Ave - : - FC Porto - - -
 Futball Portugália Taça de Portugal 2019/2020
15:00 Madeira - : - Fafe - - -
15:00 Pinhalnovense - : - Estoril - - -
15:00 Caldas - : - Varzim - - -
15:00 Moncarapachense - : - Sertanense - - -
15:00 Anadia - : - Sintrense - - -
15:00 Loures - : - Lusitano FCV - - -
15:00 - : - Oriental - - -
15:00 Gondomar - : - Valadares Gaia - - -
15:00 Coutada - : - Fatima - - -
15:00 Espinho SC - : - Nacional - - -
15:00 Rabo Peixe - : - Viseu - - -
15:00 Vizela - : - Fontinhas - - -
15:00 Montalegre - : - Marinhense - - -
15:00 Pero Pinheiro - : - Vit - - -
15:00 Berco - : - Feirense - - -
15:00 Maria da Fonte - : - Pedras Salgadas - - -
15:00 Amora - : - Sao Joao Ver - - -
15:00 Louletano - : - Ginasio Figueirense - - -
15:00 Portomosense - : - Alverca - - -
15:00 Alcochetense - : - Leixoes DC - - -
15:00 Ideal - : - Sanjoanens - - -
15:00 Coruchense - : - Ol - - -
15:00 Branco C. - : - Olhanense SC - - -
15:00 Vila Pouca - : - Mafra - - -
15:00 Sao Martinho - : - Merelinense - - -
15:00 Carcao - : - Vilafranquen - - -
15:00 Penedo Gordo - : - Fabril Barreiro - - -
15:00 Beira Mar - : - Bustelo - - -
15:00 Lusitano FCV - : - Coimbra - - -
15:00 Aljustrelense - : - Casa Pia - - -
15:00 Leiria - : - Real - - -
15:00 Oliveirense AD - : - Felgueiras - - -
15:00 Lagos - : - Pevidem - - -
15:00 Sintra - : - Amarante - - -
15:00 Condeixa - : - Lusifania D.A. - - -
15:00 Vas. De Gama De S. - : - Cova Piedade - - -
15:00 Uniao Santarem - : - Farense - - -
15:00 Canelas - : - Anca - - -
15:00 Mort - : - Peňafiel - - -
15:00 Atl - : - Praiense - - -
15:00 Lusitania Lourosa - : - Covilha - - -
15:00 Aguias do Moradal - : - Torreense - - -
15:00 Leca - : - Oliveirense UD - - -
15:00 Electrico - : - Arouca - - -
15:00 Mirandela - : - Chaves - - -
15:00 Coimbroes - : - Prado GD - - -
 Kosárlabda Spanyolország ACB M 2019/2020
12:30 Bilbao Basket - : - Pamesa Valencia - - -
12:30 Estudiantes - : - C.B. Gran Canaria - - -
17:00 San Fernando Sevilla - : - Joventut Badalona - - -
17:00 Zaragoza CAI - : - Obradoiro CAB - - -
18:30 FC Barcelona - : - Baskonia - - -
20:00 Real Madrid Teka - : - Polaris Murcia - - -
 Kézilabda Spanyolország Asobal M 2019/2020
12:00 Valladolid BM - : - FC Barcelona - - -
 Futball Spanyolország La Liga 2019/2020
12:00 Espaňol Barcelona - : - Valladolid 1.91 3.40 4.07
14:00 Eibar - : - Celta Vigo 2.10 3.30 3.40
16:00 Alavés - : - Mallorca 1.95 3.30 4.07
18:30 Levante - : - Osasuna 2.00 3.22 3.90
21:00 FC Sevilla - : - Real Sociedad 1.62 3.63 5.83
 Futball Spanyolország Liga BBVA 2019/2020
12:00 Fc Malaga - : - Sporting Gijon - - -
16:00 Almeria - : - Cádiz FC - - -
18:30 Oviedo - : - Zaragoza - - -
21:00 Deportivo La Coruna - : - Mirandes - - -
21:00 Lugo - : - Tenerife CD - - -
 Futball Spanyolország Segunda B - Group I 2019/2020
12:00 Atletico Madrid B - : - Reyes - - -
12:00 Gijon Sporting B - : - Internacional de Madrid - - -
12:00 Las Rozas - : - Marino Luanco - - -
12:00 Real Madrid B - : - Rayo Majadahonda - - -
12:00 Oviedo B - : - Pontevedra CF - - -
12:00 Melilla - : - Pena Deportiva - - -
12:00 Atlético Baleares - : - Coruxo FC - - -
12:00 Celta Vigo B - : - Langreo - - -
12:00 Ibiza UD - : - Ferrol - - -
12:00 Getafe B - : - Las Palmas B - - -
 Futball Spanyolország Segunda B - Group II 2019/2020
12:00 Leioa - : - Alav - - -
12:00 Logrones - : - Tudelano - - -
12:00 Izarra - : - Haro - - -
12:00 Bilbao B - : - Osasuna B - - -
12:00 Guijuelo - : - Calahorra CD - - -
12:00 Real Union - : - Arenas de Getxo - - -
12:00 Barakaldo - : - San Sebastian Real B - - -
12:00 Unionistas de Salamanca - : - Leonesa Cultural - - -
12:00 Amorebieta - : - Valladolid B - - -
18:00 Burgos Real - : - Salamanca - - -
 Futball Spanyolország Segunda B - Group III 2019/2020
12:00 Valencia FC B - : - Espaňol Barcelona B - - -
12:00 Ebro - : - Prat - - -
12:00 Orihuela CF - : - Sabadell CE - - -
12:00 Castellon CD - : - Badalona CF - - -
12:00 Andorra CF - : - Villarreal B - - -
12:00 Lleida - : - Gimnástico de Tarragona - - -
12:00 Barcelona FC B - : - Levante B - - -
12:00 La Nucia - : - Olot - - -
12:00 Cornella - : - Ejea - - -
12:00 Llagostera - : - Hercules - - -
 Futball Spanyolország Segunda B - Group IV 2019/2020
12:00 Yeclano Deportivo - : - Talavera - - -
12:00 Huelva - : - Don Benito CD - - -
12:00 Murcia Real - : - Villarrobledo - - -
12:00 Marbella - : - Atletico Sanluqueno - - -
12:00 C - : - Algeciras - - -
12:00 Villarrubia - : - Murcia UCAM - - -
12:00 Linense - : - Cartagena - - -
12:00 Sevilla Atlético - : - Cordoba - - -
12:00 Badajoz - : - San Fernando - - -
12:00 Granada B - : - Merida - - -
 Futball Svájc Challenge League 2019/2020
14:30 Wil - : - Lausanne - - -
16:00 Vaduz - : - Aarau FC - - -
 Futball Svájc Super League 2019/2020
16:00 FC Basel - : - Luzern - - -
16:00 Servette FC - : - Fc Zürich - - -
16:00 Lugano AC - : - Xamax Neuchatel - - -
 Jégkorong Svédország Allsvenskan 2019/2020
15:00 Vita H - : - V - - -
 Futball Svédország Allsvenskan 2019
15:00 Elfsborg Boras IF - : - AIK Stockholm - - -
15:00 IFK Göteborg - : - Häcken BK - - -
 Jégkorong Svédország Allsvenskan 2019/2020
15:00 Mora IK - : - Almtuna IS - - -
 Futball Svédország Allsvenskan 2019
15:00 Sundsvall - : - Sirius - - -
17:30 AFC United - : - Malmö FF - - -
17:30 Falkenbergs FF - : - Norrkoping - - -
 Jégkorong Svédország Allsvenskan 2019/2020
17:30 Tingsryds AIF - : - AIK Stockholm - - -
17:30 Bofors IK - : - Timra IK - - -
 Futball Svédország Allsvenskan 2019
19:00 Hammarby - : - Örebro SK - - -
19:00 Östersunds FK - : - Djurgarden IF - - -
19:00 Helsingborg - : - Kalmar FF - - -
 Futball Svédország Superettan 2019
15:00 Dalkurd FF - : - Trelleborg FF - - -
15:00 Halmstad BK - : - Varbergs BoIS FC - - -
17:30 Västeras - : - Östers - - -
19:00 Norrby IF - : - GAIS Gothenburg - - -
19:00 Degerfors - : - Syrianska FC - - -
19:00 IK Frej - : - Brage - - -
19:00 Jonkoping Sodra IF - : - Mjällby - - -
 Futball Szerbia Super Liga 2019/2020
17:00 Vozdovac Beograd - : - Indjija - - -
17:00 Ba - : - Rad Bělehrad - - -
17:00 Radnički Niš - : - Partizan Belgrad - - -
17:00 Javor Ivanjica - : - Radnik Surdulica - - -
17:00 Crvena zvezda Bělehrad - : - Ma - - -
17:00 Spartak Zlatibor Voda - : - Čukarički Bělehrad - - -
17:00 Mladost Lučani - : - Vojvodina Nový Sad - - -
17:00 Proleter Novi Sad - : - Napredak Krusevac - - -
 Futball Szingapúr S-League 2019
11:30 Balestier Khalsa - : - Singapore Armed Forces - - -
14:15 Albirex Niigata - : - Home United - - -
14:15 Brunei DPMM - : - Sengkang Punggol - - -
14:15 Tampines Rovers - : - Young Lions - - -
 Jégkorong Szlovákia Extraliga 2019/2020
16:00 Nov - : - Budapest MAC - - -
16:00 Nitra - : - Košice - - -
17:00 Liptovský Mikuláš - : - Banská Bystrica - - -
17:00 Trenčín - : - Zvolen - - -
17:00 Poprad - : - Detva 07 HC - - -
17:30 Michalovce - : - Slovan Bratislava - - -
 Kézilabda Szlovákia Extraliga M 2019/2020
14:00 Prešov - : - Modra Slovan - - -
 Futball Szlovákia Super Liga 2019/2020
18:00 Dunajská Streda - : - Žilina - - -
18:00 Zlaté Moravce - : - Trnava - - -
 Futball Szlovénia 1. SNL 2019/2020
15:00 Tabor - : - Bravo Publikum - - -
17:00 Rudar Velenje - : - Triglav - - -
 Futball Szlovénia 2. SNL 2019/2020
15:30 Brda Dobrovo - : - Radomlje - - -
15:30 Drava Ptuj - : - Dob Roltek - - -
16:00 Gorica Nova Gorica - : - Krka - - -
 Futball Törökország Super League 2019/2020
13:00 Kombassan Konyaspor - : - Kayserispor II - - -
15:30 Ankaragücü - : - Genclerbirligi - - -
15:30 Antalyaspor - : - Malatyaspor - - -
18:00 Trabzonspor - : - Besiktas - - -
19:00 Gaziantepspor BB - : - Göztepe - - -
 Kosárlabda Törökország TBL M 2019/2020
14:15 Royal Hali Gaziantep - : - Afyon Belediye - - -
16:30 Bahcesehir Koleji Istanbul - : - Besiktas Istanbul - - -
19:00 Istanbul Buyuksehir Belediyesi - : - Fenerbahce - - -
 Futball Ukrajna Premier League 2019/2020
13:00 Illichivets Mariupol - : - Desna Chernihiv - - -
16:00 Dinamo Kiev - : - Dněpr Dněpropetrovsk - - -
18:30 Donetsk Olimpic - : - Zorya Luhansk - - -
 Futball Venezuela Primera Division 2019
22:00 Atlético Venezuela - : - Caracas FC - - -
22:00 Guaros de Lara FC - : - Metropolitanos FC - - -
22:00 Mineros de Guayana - : - Monagas SC - - -
22:00 Llaneros de Guanare FC - : - Zamora FC - - -
22:00 Deportivo La Guaira - : - Deportivo Táchira - - -
 Futball Wales Premier League 2019/2020
15:30 Connah's Quay - : - Penybont - - -

Sportstatisztikák

  • futball, kosárlabda, kézilabda és jégkorong statisztika több, mint 90 bajnokságból (eredmények, tabellák, következő mérközések, egyéb hasznos statisztikák, fogadóirodák oddsai)
  • egyéb hasznos dolgok: tippek; csapatok, illetve bajnokságok összehasonlitása; sorozatok (pl. egy csapat hány meccset nyert meg sorozatban); kiválasztások ( pl. melyik csapat nem nyert még mérközést); friss eredmények, fórum, sportfogadás.
  • az eredmények rendszeresen frissülnek, naponta többször

A funkciók részletes leirásait megtalálod a Súgóban.