k, 2019 november 12. @ 13:48 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Keresés

Keresés

Találd meg a csapatokat és bajnokságokat gyorsan

Hasonlitás

Hasonlitás

Klikkelj erre h2h az ikonra bárhol a csapatok összehasonlitásához és a statisztikák megtekintéséhez

Mérkőzések

Mérkőzések

Nézd meg a mai mérkőzések, a holnapi mérkőzések, a tegnapi eredmények listáját vagy bármely dátum mérkőzéseit a naptár segitségével


Legnépszerűbb bajnokságok


Magyar sportfogadók közössége - Lépj be te is!

Mérkőzések - 2019.09.21

Csoportosítás: bajnokság szerint | idő szerint
Idő Hazai Eredmény Vendég 1 X 2 H2H
 Futball Albánia Super League 2019/2020
16:00 Skenderbeu Korca 1 : 0 Teuta Durrës 2.26 3.27 3.02
16:00 Partizani Tirana 1 : 1 Bylis Ballshi - - -
19:00 Kukesi KS 2 : 1 Tirana SK 2.40 3.28 2.78
 Futball Anglia Championship 2019/2020
13:30 Leeds 1 : 1 Derby 1.36 5.04 8.21
16:00 Millwall 1 : 2 Q.P.R. 2.73 3.27 2.64
16:00 Sheffield Wednesday 1 : 1 Fulham 2.82 3.29 2.52
16:00 Brentford 0 : 0 Stoke 1.83 3.45 4.52
16:00 Luton 0 : 3 Hull 2.09 3.64 3.29
16:00 Birmingham 0 : 1 Preston 2.82 3.18 2.58
16:00 Reading 1 : 2 Blackburn 2.41 3.37 2.91
16:00 Cardiff 1 : 0 Middlesbrough 1.99 3.40 3.83
16:00 Nottingham 1 : 0 Barnsley 1.71 3.78 4.90
16:00 Wigan 2 : 0 Charlton 2.25 3.25 3.33
16:00 Bristol City 0 : 0 Swansea 2.57 3.48 2.65
 Futball Anglia Conference National 2019/2020
16:00 Torquay 0 : 0 Dagenham & Redbridge 1.93 3.51 3.37
16:00 Maidenhead United 1 : 1 Harrogate Town 2.58 3.26 2.52
16:00 Chorley 1 : 1 Woking 2.76 3.40 2.31
16:00 Sutton UTD 4 : 0 Chesterfield 2.90 3.12 2.37
16:00 Hartlepool 0 : 2 Dover Athletic 2.26 3.43 2.81
16:00 Bromley 2 : 1 Notts County 2.49 3.23 2.68
16:00 Solihull 0 : 1 Yeovil 1.83 3.53 3.84
16:00 Halifax 4 : 2 Barnet 2.57 3.22 2.56
16:00 Boreham Wood 4 : 0 Stockport 2.15 3.28 3.16
16:00 Ebbsfleet United 0 : 3 Barrow 2.53 3.42 2.50
16:00 Alderschot 1 : 0 Wrexham 3.02 3.20 2.24
18:20 Fylde 3 : 1 Eastleigh 2.00 3.35 3.45
 Futball Anglia FA Cup 2019/2020
13:30 Irlam 0 : 2 York 10.19 6.06 1.23
16:00 Stamford 0 : 4 Boston Utd. 5.31 4.27 1.53
16:00 Kidderminster 0 : 0 Stafford Rangers 1.33 5.03 8.28
16:00 Rushall Olympic 2 : 0 Gainsborough 1.70 3.96 4.27
16:00 Hendon 3 : 2 Deeping Rangers - - -
16:00 Poole Town 2 : 1 Hungerford Town - - -
16:00 Harrow Borough 0 : 1 Carshalton Athletic - - -
16:00 Marine 1 : 2 Dunston UTS - - -
16:00 Guiseley 1 : 0 Stockton Town - - -
16:00 Walthamstow 1 : 1 Abbey Rangers - - -
16:00 Lowestoft Town 4 : 0 Needham Market - - -
16:00 Tiverton 2 : 4 Bristol Manor Farm 1.35 4.97 7.65
16:00 Leamington 2 : 2 Chasetown - - -
16:00 Gateshead 6 : 0 Ramsbottom United 1.42 4.94 6.10
16:00 Billericay Town 1 : 0 Basildon United 1.22 6.36 9.96
16:00 Enfield 2 : 0 Braintree Town - - -
16:00 Barton Rovers 0 : 1 Hitchin - - -
16:00 Colne 0 : 0 Ossett United - - -
16:00 Alfreton Town 1 : 1 Kings Lynn 2.38 3.65 2.65
16:00 Chesham United 1 : 2 Hampton Richmond - - -
16:00 Boston Town 0 : 4 Leek Town - - -
16:00 St. Albans 2 : 2 Worthing 1.65 3.98 4.63
16:00 Kettering 1 : 1 Sutton Coldfield Town 1.42 4.93 6.10
16:00 Runcorn 1 : 3 Farsley - - -
16:00 Hednesford 3 : 2 Barwell - - -
16:00 Weston Super Mare 2 : 1 Merthyr 1.70 3.85 4.36
16:00 Oxford City 7 : 0 North Leigh 1.34 5.60 6.78
16:00 Haringey Borough 5 : 0 Staines Town - - -
16:00 Margate 3 : 1 Concord Rangers - - -
16:00 Trafford 1 : 3 Darlington - - -
16:00 Loughborough Dynamo 0 : 3 Tamworth - - -
16:00 Tavistock 4 : 0 Highworth Town - - -
16:00 Lancaster 0 : 5 Spennymoor Town 3.98 3.86 1.77
16:00 Flackwell Heath 0 : 3 Slough - - -
16:00 Biggleswade Town 1 : 2 Ware 1.61 4.23 4.56
16:00 Dulwich Hamlet 6 : 1 Bognor Regis Town 1.52 4.26 5.49
16:00 Balham 3 : 5 Royston Town - - -
16:00 Coalville 1 : 2 Stourbridge 2.19 3.47 3.00
16:00 Telford 0 : 3 Nantwich Town - - -
16:00 Buxton 5 : 0 Corby Town - - -
16:00 Kings Langley 4 : 0 Folkestone - - -
16:00 Southport 5 : 2 Scarborough - - -
16:00 Horsham 0 : 2 Dartford - - -
16:00 Potters Bar Town 2 : 0 Hornchurch - - -
16:00 Havant & W 2 : 1 Taunton Town 1.53 4.22 5.54
16:00 Welling 7 : 0 Chipstead - - -
16:00 Moneyfields 0 : 2 Whyteleafe 2.48 3.57 2.56
16:00 Halesowen Town 4 : 1 Stratford Town - - -
16:00 Maldon & Tiptree 4 : 2 Wingate & Finchley - - -
16:00 Tooting & Mitcham United 1 : 0 Dorking Wanderers - - -
16:00 Lewes 1 : 2 Bowers & Pitsea 2.52 3.47 2.57
16:00 Swindon Supermarine 0 : 4 Bath City 3.98 3.86 1.77
16:00 Blackfield & Langley 1 : 0 Dorchester - - -
16:00 FC United Of Manchester 1 : 2 Warrington Town 2.46 3.47 2.63
16:00 Belper Town 0 : 0 Witton Albion - - -
16:00 Curzon Ashton 4 : 4 Blyth S. 1.61 4.23 4.56
16:00 Badshot Lea 0 : 4 Hayes - - -
16:00 Cirencester Town 2 : 2 Chippenham Town 3.64 3.86 1.84
16:00 Northwich 1874 0 : 1 Whitby - - -
16:00 Bradford Park Avenue 2 : 4 Morpeth Town 2.67 3.48 2.41
16:00 Kidlington 0 : 5 Gloucester City - - -
16:00 Sholing 0 : 3 Weymouth - - -
16:00 Hereford 5 : 2 Truro City 1.69 3.90 4.32
16:00 Portland United 0 : 1 Salisbury - - -
16:00 Hartley Wintney 0 : 0 Chichester City - - -
16:00 Matlock Town 1 : 2 Kidsgrove Athletic 1.70 3.94 4.32
16:00 Hadley 1 : 0 Ramsgate - - -
16:00 Maidstone United 4 : 1 Cheshunt 1.62 4.23 4.52
16:00 Tonbridge Angels 1 : 2 Eastbourne 2.13 3.45 3.12
16:00 St Ives Town 0 : 0 Canvey - - -
16:00 Bishop Storford 1 : 2 Peterborough Sports 2.19 3.63 2.92
16:00 Farnborough 0 : 5 Wealdstone 6.05 4.40 1.45
16:00 Beaconsfield SYCOB 1 : 0 Hemel Hempstead Town - - -
16:00 Corinthian Casuals 2 : 0 Chelmsford City - - -
16:00 Ashton United 1 : 0 Pontefract Collieries 1.70 3.97 4.29
16:00 Chester 1 : 1 Altrincham 1.78 3.84 3.98
16:00 Brackley Town 4 : 0 Cinderford Town - - -
 Futball Anglia League One 2019/2020
16:00 Wycombe 1 : 0 Portsmouth 2.87 3.38 2.36
16:00 Lincoln 0 : 6 Oxford 2.16 3.34 3.13
16:00 Bolton 1 : 1 Sunderland 8.84 5.02 1.31
16:00 Tranmere 2 : 1 Burton 2.87 3.20 2.38
16:00 Gillingham 0 : 1 Ipswich 3.02 3.33 2.23
16:00 Accrington Stanley 1 : 1 Blackpool 2.55 3.25 2.71
16:00 Rotherham 0 : 0 Shrewsbury 1.77 3.57 4.29
16:00 Fleetwood Town 2 : 1 Rochdale 1.60 3.78 5.41
16:00 AFC Wimbledon 1 : 3 Bristol Rovers 2.68 3.25 2.51
16:00 Milton Keynes 0 : 1 Southend 1.65 3.86 4.97
16:00 Doncaster 2 : 0 Peterborough 2.55 3.44 2.51
 Futball Anglia League Two 2019/2020
16:00 Crewe 4 : 1 Salford City 1.78 3.84 4.04
16:00 Port Vale 2 : 2 Mansfield 2.41 3.22 2.87
16:00 Newport 1 : 1 Exeter 2.59 3.21 2.66
16:00 Colchester 2 : 1 Leyton 1.83 3.55 4.16
16:00 Plymouth 0 : 2 Cheltenham 1.81 3.60 4.14
16:00 Cambridge 0 : 1 Swindon 3.28 3.42 2.11
16:00 Grimsby 1 : 0 Macclesfield 1.86 3.43 4.11
16:00 Oldham 3 : 1 Morecambe 1.87 3.53 3.76
16:00 Bradford 3 : 1 Carlisle 1.73 3.64 4.39
16:00 Forest Green 0 : 0 Stevenage 2.04 3.29 3.62
16:00 Walsall 1 : 0 Scunthorpe 2.25 3.30 3.08
16:00 Northampton 2 : 2 Crawley Town 1.99 3.45 3.54
 Futball Anglia Premiership 2019/2020
13:30 Leicester 2 : 1 Tottenham 2.78 3.42 2.51
16:00 Burnley 2 : 0 Norwich 1.98 3.69 3.64
16:00 Manchester City 8 : 0 Watford 1.10 10.55 21.20
16:00 Everton 0 : 2 Sheffield United 1.70 3.56 5.64
18:30 Newcastle 0 : 0 Brighton 2.47 3.17 3.09
 Futball Argentina Primera Division 2019/2020
02:10 Argentinos 3 : 1 Central C 1.66 3.37 5.55
18:15 Estudiantes 1 : 0 Patronato Parana 1.92 3.06 4.18
20:30 Defensa y Justicia 0 : 1 Huracán 2.04 3.06 3.74
22:45 San Lorenzo 0 : 2 Boca Juniors 3.20 2.97 2.28
 Futball Ausztria 1. Liga 2019/2020
14:30 Anif USK 2 : 2 Tirol Innsbruck 2.17 3.66 2.70
20:00 Floridsdorfer AC 0 : 3 Dornbirn FC 2.06 3.30 3.13
 Futball Ausztria Bundesliga 2019/2020
17:00 Mattersburg SV 3 : 3 Sturm Graz 4.04 3.54 1.83
17:00 Wattens 0 : 2 Rapid Wien 4.45 4.03 1.65
17:00 Fc Admira 1 : 1 St. Pölten 2.25 3.45 2.91
 Jégkorong Ausztria Eishockey Liga 2019/2020
17:30 Feh 3 : 2 ot Dornbirn 1.79 4.75 3.32
 Kézilabda Ausztria HLA M 2019/2020
18:00 Schwaz 24 : 27 Ferlach 1.42 9.69 3.55
18:00 Austria Fivers Aon 36 : 26 HSG Graz 1.18 12.75 6.19
19:00 UHK Krems 25 : 22 West Wien 1.22 11.50 5.43
19:00 HSG Bärnbach/Köflach 23 : 32 Hurricanes Linz 2.85 8.63 1.61
 Futball Belgium 1e Klasse 2019/2020
18:00 Charleroi 0 : 3 St. Truidense 1.60 4.03 5.30
20:00 Waasland 1 : 1 Mouscron 3.41 3.53 2.06
20:00 FC Antwerp 3 : 1 Cercle Brugge 1.28 6.04 8.98
20:30 Genk 3 : 1 Oostende 1.34 5.21 8.26
 Futball Belgium 2e Klasse 2019/2020
17:00 Virton 3 : 0 Beerschot 2.31 3.12 2.81
20:30 Westerlo 1 : 2 Union St-Gilloise 2.50 3.11 2.60
 Futball Bosznia Premier Liga 2019/2020
16:30 Mladost Doboj Kakanj 2 : 0 Sloboda Tuzla 2.35 3.25 2.75
16:30 Sloga Simin Han 2 : 1 Sarajevo FK 3.24 3.31 2.05
19:00 Borac Banja Luka 1 : 1 Siroki Brijeg NK 2.06 3.14 3.28
19:30 Zeljeznicar Sarajevo 1 : 0 Radnik Bijeljina 1.49 3.48 6.61
 Futball Brazilia Serie A 2019
16:00 Botafogo 1 : 2 Sao Paulo 3.71 3.09 2.05
22:00 Cruzeiro 1 : 2 Flamengo 3.73 3.33 1.97
 Futball Bulgária A PFG 2019/2020
16:30 Botev Vratsa 0 : 0 Dunav Ruse 1.53 3.86 5.45
19:00 Slavia Sofia 0 : 2 Levski Sofia 5.65 3.67 1.54
 Jégkorong CHL Kontinental Hockey League 2019/2020
13:30 Ufa 2 : 0 Nižněkamsk 1.77 4.02 4.03
13:30 Jekatěrinburg 2 : 4 Spartak Moskva 1.62 4.40 4.63
14:00 Magnitogorsk 1 : 2 Kazaň 2.40 4.06 2.49
16:00 Čerepovec 2 : 4 Nižnyj Novgorod 3.00 4.06 2.08
16:00 Sochi 1 : 2 ot Admiral Vladivostok 1.76 4.11 4.00
16:10 Dynamo Minsk 5 : 0 Jokerit Helsinki 3.96 4.49 1.71
16:30 Dynamo Moskva 4 : 1 Dinamo Riga 1.65 4.18 4.69
 Kézilabda CL Champions League M 2019/2020
15:00 Wisla Plock SSA 27 : 23 Kadetten Schaffhausen 1.25 11.75 5.06
16:00 CD Bidasoa 34 : 19 Riihim 1.08 19.50 10.69
17:30 Veszprém 31 : 37 Kiel 1.36 9.25 4.00
17:30 Brestskiy HC Meshkovo 25 : 27 Montpellier HB 2.13 7.75 2.08
19:30 Sporting Lisboa CP 32 : 24 Prešov 1.22 10.75 5.55
20:00 FC Barcelona 45 : 21 Celje Pivovarna Lasko 1.01 32.00 20.25
 Futball Csehország 1. liga 2019/2020
16:30 Slovácko 1. FC 1 : 1 Teplice 1.60 3.53 5.43
16:30 Příbram 0 : 2 Karviná FC 1.86 3.31 3.97
16:30 Opava 1 : 1 Liberec 3.19 3.14 2.17
19:00 České Budějovice 0 : 3 Plzeň Viktoria 5.44 3.86 1.54
 Jégkorong Csehország 1st League 2019/2020
16:00 Chomutov 5 : 2 Ústí n. Labem 1.34 6.05 5.65
16:00 České Budějovice 4 : 2 Slavia Praha 1.34 5.95 5.65
17:00 P 1 : 0 Benátky 1.35 5.95 5.55
17:00 Poruba 4 : 2 Kadaň 1.17 8.15 9.20
17:00 Havířov 4 : 2 Sokolov 1.68 4.72 3.53
17:30 Jihlava 2 : 1 ot(p) Litoměřice 1.41 5.55 5.05
17:30 Vsetín 4 : 2 Třebíč 1.48 5.20 4.50
18:00 Fr 2 : 1 ot(p) Prostějov 2.08 4.42 2.60
 Futball Csehország 2. liga 2019/2020
10:15 Chrudim AFK 1 : 1 Vlašim 1.70 3.48 4.33
10:15 Dukla Praha FK 3 : 2 Ústí n. Labem 1.49 4.08 5.34
10:15 Třinec 4 : 2 Žižkov Viktoria 2.24 3.24 2.82
16:30 Líšeň SK 3 : 0 Prostějov 2.11 3.36 2.98
16:30 Varnsdorf 1 : 2 Pardubice Tesla 4.24 3.41 1.73
17:00 Hradec Králové 1 : 0 Vyšehrad 1.39 4.57 6.04
 Kézilabda Csehország Extraleague M 2019/2020
10:00 Hranice 25 : 32 Dukla Praha 6.25 12.67 1.17
17:00 Nov 30 : 24 Jičín 1.42 8.69 3.60
18:30 Lovosice 26 : 30 Brno 1.35 9.88 3.92
 Kézilabda Dánia 1st League M 2019/2020
16:00 Ribe-Esbjerg HH 27 : 22 MORS HF 1.43 10.06 3.42
 Kézilabda Dánia 1st League W 2019/2020
15:00 Aalborg EH 20 : 29 Esbjerg 8.38 16.50 1.11
16:10 GOG/Gudme 24 : 26 Midtjylland 1.42 10.19 3.50
 Futball Ecuador Primera A 2019
02:15 Técnico Universitario 4 : 4 River Plate (ECU) 1.96 3.56 3.32
22:15 Am 1 : 2 Emelec Guayaquil 3.04 3.09 2.23
 Futball Egyesült Államok MLS 2019
21:30 Atlanta United FC 3 : 1 San Jose Earthquakes 1.70 4.04 4.20
23:00 Vancouver Whitecaps 1 : 1 Columbus Crew 3.45 3.78 1.89
 Futball Észtország Meistriliiga 2019
12:00 Kalju Nomme JK 6 : 0 Kalev Tallin 1.09 8.71 13.63
12:00 Flora Paide 4 : 0 Tulevik Viljandi 1.14 7.34 10.69
15:00 Levadia Tallin 1 : 0 Narva Trans 1.52 4.30 4.72
 Futball Fehéroroszország Premier League 2019
15:00 Slutsk 1 : 2 Torpedo Zhodzina 3.33 3.22 2.04
17:00 Nyoman-Belcard Hrodna 1 : 0 Dněpr Mogilev 2.74 3.16 2.41
19:45 Shakhtsyor Salihorsk 4 : 0 Vitsebsk FK 1.41 4.42 6.22
 Jégkorong Finnország SM Liiga 2019/2020
16:00 KooKoo Kouvola 1 : 0 Kalpa Kuopio 2.23 4.05 2.67
16:00 Tappara Tampere 4 : 1 Saipa 1.36 5.55 6.40
16:00 Jyp Jyväskylä 3 : 4 ot Kärpät 2.96 3.79 2.16
16:00 Hämeenlinna 4 : 5 ot IFK Helsinki 2.89 3.89 2.15
16:00 Ässät Pori 3 : 1 Ilves Tampere 2.65 3.98 2.30
17:30 Sport Vaasa 1 : 4 Jukurit Mikkeli 1.88 4.19 3.34
 Futball Finnország Veikkausliiga 2019
12:00 Honka Espoo 3 : 1 HJK Helsinki 2.51 3.21 2.64
14:00 KPV Kokkola 4 : 1 Rovaniemi RoPS 2.38 3.14 2.87
17:00 HIFK Helsinki 2 : 0 SJK Seinajoki 2.23 3.03 3.14
 Futball Finnország Ykkönen 2019
14:00 MuSa Pori 0 : 4 Oulu 3.09 3.52 2.04
14:00 MyPa Myllykoski 2 : 3 KTP Kotka 3.03 3.76 1.95
14:00 Jaro Jakobstad 3 : 1 TPV Pallo Veikot Tampere 1.65 3.84 4.23
16:00 Kajaani AC 1 : 2 EIF Tammisaari 1.84 3.89 3.34
 Futball Franciaország Ligue 1 2019/2020
17:30 Ol. Marseille 1 : 1 Montpellier 1.98 3.26 4.23
20:00 Nice 2 : 1 Dijon 1.76 3.52 4.96
20:00 Reims 0 : 0 Monaco 2.56 3.17 2.88
20:00 Nimes 1 : 0 Toulouse 2.11 3.38 3.52
20:00 Bordeaux 2 : 2 Brest 1.82 3.40 4.76
20:00 Metz 1 : 2 Amiens 2.10 3.01 4.05
 Futball Franciaország Ligue 2 2019/2020
15:00 Caen 0 : 2 Lens 3.64 2.94 2.13
 Kosárlabda Franciaország Pro A M 2019/2020
18:30 Monaco 67 : 62 Gravelines Dunkerque 1.06 27.50 8.80
20:00 Boulazac 78 : 72 Le Mans 1.71 14.50 2.30
20:00 Elan Chalon 75 : 73 Nanterre 1.63 14.75 2.46
20:00 Cholet Basket 85 : 59 Roanne Chorale 1.60 14.75 2.53
20:30 Bourg Jeunesse 80 : 72 Strasbourg IG 1.55 15.00 2.64
 Kézilabda Franciaország Pro A W 2019/2020
20:00 Besancon ESBF 25 : 29 Dijon 1.25 11.19 5.00
20:30 Merignac 23 : 36 Metz 18.50 30.50 1.01
20:30 Chambray Touraine 22 : 37 Nantes 2.31 8.25 1.87
20:30 Brest Bretagne 27 : 21 Toulon/Saint-Cyr 1.16 13.25 6.69
 Futball Görögország Super League 2019/2020
16:15 Volos NFC 1 : 0 OFI Crete 2.66 3.00 2.79
18:30 Asteras Tripolis 2 : 1 Atromitos Athinon FC 2.16 3.01 3.72
19:00 Panetolikos 0 : 1 Athens AEK 6.02 3.71 1.59
 Futball Hollandia Eerste Divisie 2019/2020
19:45 Helmond 0 : 2 Top Oss 2.46 3.39 2.48
 Futball Hollandia Eredivisie 2019/2020
18:30 Sparta Rotterdam 4 : 0 Waalwijk RKC 1.44 5.05 5.81
19:45 Groningen 2 : 0 Zwolle FC 1.86 3.64 3.97
19:45 Willem Tilburg 1 : 0 Venlo VVV 1.70 3.93 4.55
20:45 Vitesse Arnheim 4 : 2 Sittard Fortuna 1.20 6.88 11.06
 Futball Horvátország 1. HNL 2019/2020
16:30 Slaven Belupo 2 : 0 Gorica 2.92 3.32 2.23
19:00 Varteks Varazdin 1 : 0 Dinamo Zagreb 15.06 5.70 1.18
 Kézilabda Horvátország 1.liga M 2019/2020
18:00 Dubrovnik 27 : 27 Umag 1.95 7.75 2.30
19:00 Gorica 28 : 27 Poreč 1.55 8.25 3.25
19:00 Dubrava 32 : 29 Sesvete 1.40 9.00 3.90
19:00 Spacva Vinkovci 31 : 24 Zamet 1.38 9.00 4.10
 Futball Irország Division 1 2019
20:45 Shelbourne United 7 : 0 Limerick 37 1.24 5.65 10.50
20:45 Cobh 1 : 3 Longford Town 3.52 3.42 1.88
20:45 Bray Wanderers 4 : 1 Drogheda United 2.26 3.42 2.70
20:45 Wexford Youths 1 : 2 Cabinteely Dublin 5.83 4.19 1.44
20:45 Athlone Town 2 : 2 Galway United 4.09 4.00 1.63
 Futball Izrael Ligat Al 2019/2020
17:00 Maccabi Netanya 2 : 2 Hapoel Kfar Sava 1.67 3.46 4.63
18:00 SC Nes-Ziona 0 : 1 Bnei Yehuda 4.44 3.20 1.76
19:30 Maccabi Tel Aviv 1 : 0 Maccabi Haifa 2.01 3.18 3.41
19:30 Ironi Kiriat Shmona 0 : 2 Beitar Jerusalem 3.33 3.16 2.05
 Futball Kolumbia Primera División 2019
01:30 Deportes Tolima 0 : 1 La Equidad 1.63 3.41 5.25
21:00 Deportivo Pasto 1 : 2 Atlético Nacional 2.46 2.94 2.77
23:00 Patriotas Tunja 1 : 0 Atlético Huila 1.56 3.46 5.66
 Kézilabda Lengyelország 1.liga M 2019/2020
18:00 Zabrze KS 28 : 23 Kalisz MKS 1.11 14.75 7.69
18:00 Tarn 31 : 29 ot(p) Chroby Glogow AMD 3.34 9.19 1.45
18:00 Pulawy Wisla-Azoty 27 : 23 Lubin Zaglebie 1.07 17.50 9.63
19:15 Stal Mielec 23 : 27 Wybrzeze Gdansk 1.96 7.94 2.16
 Futball Lengyelország Ekstraklasa 2019/2020
15:00 Lódz LKS 1 : 4 Arka Gdynia 2.14 3.34 3.21
17:30 Lechia Gdaňsk 2 : 0 Korona Kielce 1.83 3.41 4.22
20:00 Slask Wroclaw 4 : 4 Zaglebie Lubin 1.92 3.42 3.79
 Futball Lengyelország I Liga 2019/2020
17:00 Stal Mielec 1 : 0 Belchatów 1.49 4.02 5.41
18:00 Zaglebie Sosnowiec 2 : 4 Jastrzebie GKS 2.16 3.13 3.10
18:00 Chrobry G 3 : 2 Odra Opole 2.40 3.07 2.75
18:00 Chojniczanka Chojnice 1 : 3 Radomiak Radom 2.26 3.26 2.84
19:10 Sandecja Nowy Sącz 1 : 2 Warta 2.15 3.01 3.22
20:00 Nieciecza LKS 0 : 1 Miedz Legnica 2.31 3.02 2.90
 Futball Lettország Virsliga 2019
13:00 Jelgava RAF 1 : 1 Daugava Riga 4.32 3.31 1.76
14:00 Spartaks Jurmala 4 : 2 Metalurgs Liepaja 2.42 3.51 2.46
 Kosárlabda Litvánia 1st League M 2019/2020
16:00 Lietuvos Rytas 95 : 84 Pieno zvaigzdes 1.07 - 6.80
16:00 Neptunas Klaipeda 80 : 67 Juventus-LKSK Utenos 1.25 - 3.58
17:15 Lietkabelis 74 : 61 Rudupis Prienu 1.30 - 3.19
 Futball Litvánia A Lyga 2019
12:00 Traku FK 1 : 1 Žalgiris Vilnius 5.74 4.10 1.45
14:00 Spyris Kaunas 0 : 2 Suduva Marijampole 5.16 3.78 1.56
18:00 Atlantas Klaipeda 3 : 0 Stumbras Kaunas - - -
 Futball Macedónia First League 2019/2020
15:00 Borec Veles 1 : 1 Rabotnički - - -
 Futball Magyarország Magyar Kupa 2019/2020
11:45 Eger 2 : 4 Fc Fehérvár - - -
15:00 K 1 : 5 Békéscsaba - - -
15:00 Erdi VSE 0 : 1 Diósgyőri VTK - - -
15:00 Hévíz 0 : 6 Mezokovesd Zsory - - -
15:00 Ujfeh 2 : 6 ot Fc Ajka - - -
15:00 Szekszárd 2 : 3 ot(p) Lipot SK - - -
15:00 Salgotarjan BTC 3 : 2(p) Szolnok - - -
15:00 Nagykanizsa 1 : 0 Veszprem - - -
15:00 Andráshida LSC 0 : 6 Kecskemét - - -
15:00 Berettyoujfalui SE 3 : 2 ot(p) Szajol - - -
15:00 Dunaharaszti 1 : 7 Budapest Honvéd - - -
15:00 Hajd 2 : 3 V - - -
15:00 H 0 : 4 ot Budaörs - - -
15:00 Bog 0 : 5 Kerulet TVE Budape - - -
15:00 Szeged 2011 4 : 0 Bicskei - - -
15:00 S 0 : 3 Debrecen - - -
15:00 Nagyecsed RSE 1 : 2 ot(p) Nagybajomi AC - - -
15:00 Balassagyarmati 2 : 3(p) Dorogi - - -
15:00 Unione Budapest 0 : 1 MTK Budapest - - -
15:00 Berkenye 2 : 4 Ozdi Kohasz - - -
15:00 Ceglédi VSE 1 : 2 P - - -
15:00 Edel 0 : 7 BFC Siófok - - -
15:00 Hatvan FC 0 : 2 Újpest Budapest - - -
15:00 Kelen 0 : 3 Vác FC - - -
15:00 Bonyhád-Völgység 0 : 5 Puskás Akadémia - - -
15:00 Tam 4 : 1 Tihany - - -
15:00 Sopron FC 3 : 1 Kecsk - - -
15:00 Putnok 0 : 5 Paksi FC - - -
15:00 Magl 6 : 0 Miskolc MVSC - - -
15:00 Balatoni Vasas 4 : 2 Kecskem - - -
15:00 Vill 0 : 8 Tisza - - -
15:00 Kinizsi Szabadegyháza 1 : 2 Dabas-Gy - - -
15:00 Csornai SE 0 : 2 Fc Tatabánya - - -
15:00 Egerszal 1 : 6 Pecs - - -
15:00 Hevesi LSC 1 : 3 F - - -
15:00 Szentlőrinci 0 : 1 Gyirmót SE - - -
15:00 Soltvadkerti 0 : 4 Gabona Trans-Kaposvár - - -
15:00 Pétervására 1 : 2 ot(p) M - - -
15:00 Ajka Padragk 1 : 2(p) Balkány SE - - -
15:00 Balatonlellle 1 : 3 Dabas - - -
15:00 Velence SE 1 : 3 Szeged - - -
18:00 Mór SE 0 : 2 Kozarmisleny SE - - -
19:00 DEAC Debrecen 2 : 0 ot Csákvár - - -
 Futball Mexikó Primera Division 2019/2020
04:00 Atlas 0 : 1 Toluca 2.21 3.27 3.07
04:00 Atl. Morelia 1 : 0 Guadalajara 2.20 3.28 2.99
 Futball Moldova Divizia Nationala 2019
15:00 Codru Lozova 0 : 1 Dinamo Cioburciu - - -
18:00 Speranta 0 : 0 Serif Tiraspol - - -
 Futball Németország 2. Liga 2019/2020
13:00 Stuttgart 2 : 0 Fürth 1.51 4.26 5.95
13:00 Sandhausen 1 : 1 Bochum 2.09 3.32 3.46
13:00 Nürnberg FC 1 : 1 Karlsruher 1.95 3.46 3.71
13:00 Wehen SV 2 : 5 Bielefeld 3.76 3.81 1.84
 Futball Németország 3. Liga 2019/2020
14:00 Duisburg 2 : 1 München 1860 1.65 3.66 4.81
14:00 Viktoria K 0 : 0 Braunschweig 2.77 3.20 2.41
14:00 Kaiserslautern 1 : 1 Magdeburg FC 2.42 3.38 2.65
14:00 Hallescher 2 : 2 Münster 1.37 4.72 7.40
14:00 Chemnitzer 3 : 2 Jena 1.99 3.43 3.43
14:00 Unterhaching 2 : 0 Sonnenhof Grossaspach SG 1.60 3.95 4.83
 Futball Németország Bundesliga 2019/2020
15:30 Leverkusen 2 : 0 Berlin Union 1.34 5.40 8.09
15:30 Hertha Berlin 2 : 1 Paderborn 1.64 4.20 4.85
15:30 Freiburg 1 : 1 Augsburg FC 1.88 3.78 3.93
15:30 Bayern München 4 : 0 Köln 1.09 10.55 20.90
18:30 Werder Bremen 0 : 3 Leipzig 4.06 4.14 1.77
 Kézilabda Németország Bundesliga M 2019/2020
20:30 Friesenheim TSG 19 : 23 Erlangen HC 2.90 8.25 1.63
 Kézilabda Németország Bundesliga W 2019/2020
19:00 Bad Wildungen/Fr./B. 25 : 26 Blomberg-Lippe HSG 3.05 8.81 1.54
19:00 Frisch Auf Göppingen 34 : 26 Ketsch TSG 1.05 22.75 12.00
19:00 Mainz 05 29 : 39 Buxtehuder SV 14.00 30.00 1.04
19:00 Neckarsulmer 25 : 31 Oldenburg VfL 1.31 10.38 4.33
19:30 Metzingen TuS 31 : 26 Bensheim-Auerbach HSG 1.12 16.25 7.63
 Futball Norvégia Adeccoligaen 2019
15:30 Kongsvinger 1 : 2 Ullensaker / Kisa 1.96 3.58 3.24
 Jégkorong Norvégia Eliteserien 2019/2020
16:00 Stjernen 2 : 4 Lillehammer 4.69 5.10 1.49
16:00 Valerenga Oslo 3 : 1 Narvik 1.09 11.60 16.40
 Kézilabda Norvégia Eliteserien M 2019/2020
15:00 Fyllingen 26 : 30 Baekkelaget Oslo 1.81 8.67 2.42
 Futball Norvégia Tippeligaen 2019
18:00 Brann Bergen 0 : 0 Haugar Haugesund 2.01 3.23 3.64
 Futball Olaszország Serie A 2019/2020
15:00 Udinese 0 : 1 Brescia 1.89 3.56 4.17
18:00 Juventus 2 : 1 Helas Verona 1.19 6.71 15.90
20:45 Ac Milan 0 : 2 Inter Milan 3.57 3.25 2.15
 Futball Olaszország Serie B 2019/2020
15:00 Spezia 2 : 2 Perugia 2.13 3.16 3.50
15:00 Empoli AC 1 : 0 Cittadella 1.75 3.49 4.65
15:00 Pescara 1 : 1 Entella 2.31 3.09 3.15
15:00 Cremonese 2 : 1 Crotone 2.21 3.08 3.35
15:00 Livorno 2 : 1 Pordenone 2.18 2.99 3.57
15:00 Benevento 1 : 0 Cosenza 1.55 3.63 6.55
15:00 Juve Stabia 1 : 5 Ascoli 2.20 3.00 3.46
18:00 Chievo Verona 2 : 2 Pisa AC 2.11 3.04 3.74
 Futball Oroszország Premier League 2019/2020
13:00 Terek Groznyj 1 : 1 Krylya Sovetov Samara 2.08 3.12 3.63
18:00 Tambov 2 : 1 Rostselmash Rostov 4.51 3.31 1.81
18:00 Zenit St.Petersburg 5 : 0 Rubin Kazan 1.31 4.63 9.75
 Futball Portugália Liga Sagres 2019/2020
19:00 Belenenses 0 : 2 Rio Ave 3.23 3.22 2.18
21:30 Moreirense 1 : 2 Benfica Lisabon 7.81 4.92 1.34
 Futball Portugália Liga Vitalis 2019/2020
12:00 Oliveirense UD 0 : 0 Porto FC B 2.24 3.17 2.93
17:00 Viseu 1 : 0 Farense 2.58 3.07 2.59
17:00 Nacional 2 : 1 Peňafiel 1.95 3.29 3.49
17:00 Chaves 2 : 3 Covilha 1.71 3.36 4.48
 Futball Románia Liga I 2019/2020
14:00 Voluntari FC 1 : 2 Buftea CS 2.21 3.18 3.19
16:30 Sepsi Sfantu Gheorghe 3 : 0 Hermannstadt Sibiu 2.37 2.94 3.20
19:30 Astra Ploiesti 3 : 2 Dinamo Bucureşti 2.13 3.24 3.31
 Futball Románia Liga II 2019/2020
10:00 Juventus Bucureşti 2 : 3 Metaloglobus Bukure 3.73 3.37 1.85
10:00 Pandurii 2 : 5 UT Arad 5.02 3.94 1.54
10:00 Mioveni 1 : 1 Dunarea Calarasi 2.10 3.12 3.20
10:00 Turris-Oltul Turnu Magurele 2 : 0 Energeticianul 1.57 3.63 5.14
10:00 Damila Maciuca 0 : 1 Csikszereda 9.35 5.15 1.24
11:30 Concordia 1 : 1 Arges Piesti 2.64 3.11 2.44
15:30 ASU Poli Timisoara 0 : 0 Rešita CSM 2.08 3.21 3.19
 Futball Skócia First Division 2019/2020
16:00 Caledonian Thistle 2 : 0 Queen of the South 1.74 3.44 4.43
16:00 Dundee Utd. 2 : 1 Arbroath 1.46 4.20 5.98
16:00 Partick Thistle 0 : 3 Dunfermline 2.46 3.18 2.65
16:00 Alloa 1 : 4 Ayr. United 3.57 3.58 1.88
16:00 Greenock Morton 1 : 0 Dundee FC 2.90 3.14 2.31
 Futball Skócia Premier League 2019/2020
16:00 Motherwell FC 1 : 2 Ross County 1.67 3.77 4.75
16:00 Livingston 0 : 2 Aberdeen FC 2.98 3.01 2.44
16:00 St. Mirren 0 : 0 Hamilton 1.86 3.40 4.15
 Futball Skócia Scottish Cup 2019/2020
16:00 Gretna 1 : 0 Hill Of Beath Hawthorn - - -
16:00 Nairn County 0 : 0 Clachnacuddin - - -
16:00 Dalbeattie Star 1 : 3 Gala Fairydean - - -
16:00 Fraserburgh 0 : 1 Bonnyrigg Rose - - -
16:00 Linlithgow 1 : 0 Huntly - - -
16:00 Turriff United 1 : 5 Formartine Utd - - -
16:00 Cumbernauld Colts 1 : 5 Penicuik Athletic - - -
16:00 Fort William 5 : 0 Vale of Leithen - - -
16:00 Keith FC 2 : 3 Stirling University - - -
16:00 Strathspey Thistle 2 : 1 Lossiemouth - - -
16:00 Caledonian Braves 3 : 4 Rothes - - -
16:00 Forres Mechanics 1 : 4 Banks O Dee FC - - -
16:00 Inverurie 3 : 2 Wick Academy FC - - -
16:00 Spartans 1 : 1 Deveronvale - - -
16:00 Buckie Thistle 4 : 1 Civil Service Strollers - - -
16:00 Broxburn Athletic 3 : 2 East Stirling - - -
16:00 Edinburgh University 1 : 3 Lochee United FC - - -
 Futball Skócia Second Division 2019/2020
16:00 East Fife 2 : 2 Dumbarton 1.74 3.73 3.91
16:00 Airdrieonians 0 : 1 Raith Rovers 3.21 3.42 1.99
16:00 Stranraer 0 : 3 Falkirk FC 5.38 4.09 1.54
16:00 Peterhead 1 : 1 Clyde 2.44 3.37 2.59
16:00 Forfar 2 : 0 Montrose 1.98 3.31 3.35
 Futball Skócia Third Division 2019/2020
16:00 Stenhousehuir 1 : 0 Brechin 1.75 3.48 4.15
16:00 Albion Rovers 1 : 3 Edinburgh City 3.24 3.61 1.96
16:00 Queen's Park FC 0 : 3 Cowdenbeath 1.95 3.36 3.49
16:00 Elgin 0 : 2 Cove Rangers 5.29 4.61 1.45
16:00 Annan Athletic 0 : 0 Stirling Albion 1.84 3.42 3.72
 Kézilabda Spanyolország Asobal M 2019/2020
17:30 Nava 27 : 27 Rayet Guadalajara 1.51 8.94 3.18
18:00 Sinf 26 : 29 Granollers BM 2.67 7.63 1.71
18:30 Frig. Morrazo Cangas 28 : 28 Puerto Sagunto CB 1.34 9.88 4.13
19:00 Angel Ximenez 26 : 33 Anaitasuna Helvetia 2.00 7.44 2.21
 Futball Spanyolország La Liga 2019/2020
13:00 Villarreal 2 : 0 Valladolid 1.62 4.02 5.35
16:00 Levante 0 : 0 Eibar 2.18 3.45 3.25
18:30 Atletico Madrid 0 : 0 Celta Vigo 1.45 4.21 7.76
21:00 Granada 2 : 0 FC Barcelona 7.39 4.82 1.42
 Futball Spanyolország Liga BBVA 2019/2020
16:00 Cádiz FC 0 : 0 Deportivo La Coruna 2.15 3.04 3.60
18:00 Zaragoza 0 : 0 Lugo 1.42 4.24 7.54
20:00 Vallecano Madrid 1 : 1 Almeria 2.09 3.20 3.53
20:30 Albacete 1 : 0 Fc Malaga 2.58 2.82 2.98
 Futball Spanyolország Segunda B - Group I 2019/2020
12:00 Coruxo FC 0 : 0 Ibiza UD 3.15 2.96 2.22
18:00 Langreo 0 : 0 Getafe B 2.46 2.84 2.88
 Futball Spanyolország Segunda B - Group II 2019/2020
16:30 Osasuna B 4 : 2 Real Union 2.27 3.01 3.01
 Futball Spanyolország Segunda B - Group III 2019/2020
17:00 Villarreal B 0 : 1 Barcelona FC B 1.93 3.39 3.74
19:00 Levante B 1 : 0 Llagostera 2.16 2.89 3.31
 Futball Spanyolország Segunda B - Group IV 2019/2020
18:30 Murcia UCAM 2 : 1 Granada B 1.78 3.13 4.32
19:00 Cordoba 1 : 1 Badajoz 2.20 2.98 3.21
 Futball Svájc Challenge League 2019/2020
17:00 Stade Lausanne Ouchy 3 : 0 Chiasso 1.75 3.70 3.76
18:00 Winterthur 0 : 3 Wil 1.92 3.49 3.34
19:00 Aarau FC 3 : 1 Schaffhausen FC 1.78 3.64 3.67
 Jégkorong Svájc Nationalliga A 2019/2020
19:45 Biel Bienne EHC 3 : 2 ot(p) Langnau 2.08 4.18 2.90
19:45 Servette GE 4 : 2 Bern 2.72 4.08 2.20
19:45 Zug 3 : 2 ot(p) Lugano 1.66 4.75 3.92
19:45 Rapperswill 3 : 2 ot SC Curych 2.82 3.99 2.15
 Jégkorong Svájc Nationalliga B 2019/2020
17:00 GCK Lions 3 : 2 Visp 3.12 4.62 1.80
18:00 Sierre 2 : 5 Winterthur 1.79 4.62 3.16
19:45 Kloten 4 : 6 Ajoie 2.28 4.38 2.38
19:45 Chaux de Fonds 7 : 2 Olten 2.40 4.47 2.19
20:00 Thurgau 4 : 2 Langenthal 2.66 4.39 2.05
 Futball Svájc Super League 2019/2020
19:00 St. Gallen 3 : 1 Servette FC 2.59 3.54 2.41
19:00 Xamax Neuchatel 1 : 3 Sion FC 2.76 3.37 2.38
 Futball Svédország Allsvenskan 2019
13:30 Falkenbergs FF 1 : 0 Östersunds FK 1.98 3.46 3.65
16:00 Norrkoping 3 : 0 Örebro SK 1.42 4.58 6.87
16:00 Kalmar FF 1 : 1 Häcken BK 3.92 3.38 1.93
18:00 IFK Göteborg 2 : 1 Sirius 1.62 3.96 5.06
 Jégkorong Svédország Elitserien 2019/2020
15:15 HV 71 2 : 1 ot(p) Leksand IF 1.75 4.28 3.84
15:15 Brynas Gavle 1 : 2 Farjestad 2.34 4.05 2.63
15:15 Linköpings 2 : 3 Rogle BK 2.56 3.96 2.37
18:00 Malmo IF 4 : 1 Lulea HF 2.67 3.88 2.31
18:00 Vaxjö Lakers HC 1 : 4 Skelleftea AIK 1.95 4.01 3.33
18:00 Oskarshamn 3 : 2 Djurgarden IF 3.55 4.31 1.81
18:00 Örebro HK 3 : 4 Frolunda 2.56 4.01 2.36
 Kézilabda Svédország Elitserien M 2019/2020
16:00 Varberg HK 28 : 36 Kristianstad IFK 10.69 18.75 1.07
 Futball Svédország Superettan 2019
13:30 Varbergs BoIS FC 5 : 0 Syrianska FC 1.33 4.86 7.21
16:00 Jonkoping Sodra IF 0 : 2 Norrby IF 1.50 3.88 6.01
16:00 Dalkurd FF 2 : 1 Östers 2.49 3.22 2.63
 Futball Szerbia Super Liga 2019/2020
16:00 Indjija 0 : 1 Radnički Niš 3.89 3.26 1.87
18:00 Čukarički Bělehrad 1 : 0 Mladost Lučani 1.50 3.64 6.15
18:00 Rad Bělehrad 0 : 1 Radnik Surdulica 2.05 3.29 3.24
18:00 Napredak Krusevac 1 : 3 Ba 2.30 3.20 2.80
18:00 Spartak Zlatibor Voda 1 : 0 Javor Ivanjica 1.69 3.41 4.61
20:00 Ma 0 : 1 Proleter Novi Sad 1.53 3.71 5.71
20:00 Vojvodina Nový Sad 1 : 2 Vozdovac Beograd 1.48 3.82 6.16
 Futball Szingapúr S-League 2019
11:30 Home United 3 : 2 Geylang United 1.98 3.66 3.10
 Kézilabda Szlovákia Extraliga M 2019/2020
18:00 Hlohovec 30 : 24 Bratislava 1.45 9.25 3.60
18:00 Považská Bystrica 36 : 20 Topolčany 1.10 14.00 10.00
 Futball Szlovákia Super Liga 2019/2020
17:00 Dunajská Streda 0 : 1 Ružomberok 1.35 4.93 6.31
19:00 Nitra 0 : 2 Michalovce 2.35 3.20 2.75
19:00 Žilina 2 : 1 Dolná Ždaňa Sokol 1.16 6.40 11.94
19:00 Sereď 0 : 0 Zlaté Moravce 2.42 3.01 2.81
 Futball Szlovénia 1. SNL 2019/2020
18:00 Aluminij Kidricevo 3 : 0 Tabor 1.62 3.66 4.76
 Kézilabda Szlovénia 1.liga M 2019/2020
18:00 Maribor RK 25 : 22 Velenje Gorenje RK 4.20 9.75 1.35
19:00 Dobova MRD 31 : 24 Jeruzalem Omrož 1.42 9.75 3.70
19:30 Izola RD 27 : 24 Gradec Slovenj RK 1.95 9.25 2.15
 Futball Szlovénia 2. SNL 2019/2020
14:00 Bre 0 : 1 Krsko Posavje - - -
16:00 Fužinar 0 : 1 Gorica Nova Gorica - - -
16:00 Krka 1 : 3 Radomlje - - -
16:00 Dravograd 0 : 1 Dob Roltek - - -
16:00 Beltinci NK 1 : 3 Bilje - - -
16:00 Nafta 4 : 1 Roga - - -
 Futball Törökország Super League 2019/2020
14:00 Kasimpasa SK Istanbul 3 : 0 Antalyaspor 2.26 3.42 3.01
16:30 Kayserispor II 1 : 1 Denizlispor 2.45 3.32 2.78
19:00 Fenerbahce 2 : 1 Ankaragücü 1.17 7.27 13.80
 Futball Ukrajna Premier League 2019/2020
13:00 Lvov FC 0 : 1 Donetsk Olimpic 2.40 3.06 2.79
16:00 Zorya Luhansk 0 : 0 Illichivets Mariupol 1.47 3.94 6.06
 Futball Uruguay Primera Division 2019
21:00 Juventud 1 : 1 Peňarol 4.69 3.66 1.63
 Futball Venezuela Primera Division 2019
Postp. Deportivo Anzoátegui SC - : - Zulia Maracaibo - - -
22:00 Estudiantes de Caracas 1 : 1 Academia Puerto Cabello 2.67 3.20 2.38
22:00 Lala AC 1 : 0 Zamora FC 3.00 3.14 2.20
22:00 Portuguesa FC 0 : 2 Deportivo Táchira 2.11 3.14 3.19
22:00 Carabobo FC 2 : 1 Aragua FC 1.94 3.11 3.79
 Futball Wales Premier League 2019/2020
15:30 Penybont 3 : 1 Airbus UK FC 2.37 3.52 2.61
15:30 Carmarthen Town 2 : 6 Llansantffraid 8.95 6.12 1.22
15:30 Bala Town 1 : 2 Cardiff MU 2.39 3.37 2.65

Sportstatisztikák

  • futball, kosárlabda, kézilabda és jégkorong statisztika több, mint 90 bajnokságból (eredmények, tabellák, következő mérközések, egyéb hasznos statisztikák, fogadóirodák oddsai)
  • egyéb hasznos dolgok: tippek; csapatok, illetve bajnokságok összehasonlitása; sorozatok (pl. egy csapat hány meccset nyert meg sorozatban); kiválasztások ( pl. melyik csapat nem nyert még mérközést); friss eredmények, fórum, sportfogadás.
  • az eredmények rendszeresen frissülnek, naponta többször

A funkciók részletes leirásait megtalálod a Súgóban.