v, 2019 augusztus 18. @ 21:17 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Keresés

Keresés

Találd meg a csapatokat és bajnokságokat gyorsan

Hasonlitás

Hasonlitás

Klikkelj erre h2h az ikonra bárhol a csapatok összehasonlitásához és a statisztikák megtekintéséhez

Mérkőzések

Mérkőzések

Nézd meg a mai mérkőzések, a holnapi mérkőzések, a tegnapi eredmények listáját vagy bármely dátum mérkőzéseit a naptár segitségével


Legnépszerűbb bajnokságok


Magyar sportfogadók közössége - Lépj be te is!

Mérkőzések - 2019.09.01

Csoportosítás: bajnokság szerint | idő szerint
Idő Hazai Eredmény Vendég 1 X 2 H2H
 Futball Argentina Primera Division 2019/2020
01:00 Racing Club - : - Godoy Cruz - - -
16:00 Atlético Tucumán - : - Arsenal de Sarandí - - -
16:00 Colon Santa Fe - : - Rosario - - -
18:15 Talleres - : - Aldosivi - - -
18:15 Newell's - : - Huracán - - -
22:00 River Plate - : - Boca Juniors - - -
 Futball Ausztria 1. Liga 2019/2020
10:30 Austria Lustenau - : - Floridsdorfer AC - - -
 Futball Ausztria Bundesliga 2019/2020
17:00 St. Pölten - : - Hartberg TSV - - -
17:00 Austria Wien - : - Rapid Wien - - -
17:00 SC Rheindorf Altach - : - Sturm Graz - - -
 Futball Belgium 1e Klasse 2019/2020
14:30 Club Brugge - : - Genk - - -
18:00 Anderlecht - : - Standard Liege - - -
20:00 Waregem - : - FC Antwerp - - -
 Futball Belgium 2e Klasse 2019/2020
16:00 Virton - : - Westerlo - - -
 Futball Bosznia Premier Liga 2019/2020
20:00 Borac Banja Luka - : - Celik Zenica - - -
 Futball Brazilia Serie A 2019
02:00 Internacional - : - Botafogo - - -
21:00 Flamengo - : - Palmeiras - - -
21:00 Fortaleza EC - : - Goiás - - -
 Futball Bulgária A PFG 2019/2020
14:00 Vitosha Bistritsa - : - Tsarsko selo - - -
16:45 CSKA Sofia - : - Levski Sofia - - -
19:30 Botev Vratsa - : - Ludogorets Razgrad - - -
 Futball Chile Primera Division 2019
02:00 Audax Italiano - : - Unión Espaňola - - -
18:30 Universidad de Concepción - : - Palestino - - -
21:00 Antofagasta - : - Universidad Católica - - -
23:30 O'Higgins - : - Huachipato - - -
 Jégkorong CHL Kontinental Hockey League 2019/2020
17:00 CSKA Moskva - : - Omsk 1.65 4.40 4.54
 Futball Csehország 1. liga 2019/2020
16:30 Jablonec - : - Ostrava Baník - - -
16:30 Teplice - : - Karviná FC - - -
16:30 Opava - : - Slavia Praha - - -
16:30 České Budějovice - : - Zlín - - -
19:00 Sparta Praha - : - Olomouc - - -
 Futball Csehország 2. liga 2019/2020
17:00 Varnsdorf - : - Ústí n. Labem - - -
18:00 Hradec Králové - : - Jihlava - - -
 Futball Dánia 1st Division 2019/2020
13:45 Roskilde FC 1906 - : - Fredericia - - -
15:00 Vejle BK - : - Viborg FF - - -
15:00 Lolland-Falster Alliancen - : - Kolding IF - - -
15:00 Amager FF - : - Nastved - - -
15:00 Skive - : - Herfölge - - -
18:00 Hjörring IF - : - Hvidovre Kobenhavn - - -
 Futball Dánia Superligaen 2019/2020
12:00 Aarhus AGF - : - Esbjerg FB - - -
12:00 Odense - : - Sonderjyll - - -
14:00 Randers Freja - : - Silkeborg IF - - -
14:00 Horsens - : - Lyngby Kobenhavn - - -
16:00 Aalborg BK - : - FC Kobenhavn - - -
18:00 Midtjylland FC - : - Bröndby Kobenhavn - - -
 Futball Ecuador Primera A 2019
00:30 Universidad Catolica Quito - : - Independiente José Terán - - -
21:00 Olmedo Riobamba - : - Delfin Manta - - -
22:00 Am - : - Técnico Universitario - - -
22:00 Fuerza Amarilla - : - Aucas - - -
22:00 Deportivo Cuenca - : - Barcelona - - -
23:15 Emelec Guayaquil - : - River Plate (ECU) - - -
 Futball Egyesült Államok MLS 2019
01:00 Columbus Crew - : - Chicago - - -
01:00 Philadelphia Union - : - Atlanta United FC - - -
01:00 New York Red Bulls - : - Colorado Rapids - - -
01:00 New England Revolution - : - Toronto FC - - -
01:00 Montreal Impact - : - DC United - - -
02:00 Dallas Burn - : - Cincinnati - - -
02:30 Kansas City Wiz - : - Houston Dynamo - - -
04:00 Vancouver Whitecaps - : - New York City FC - - -
04:30 San Jose Earthquakes - : - Orlando City S.C. - - -
04:30 Portland Timbers - : - Real Salt Lake - - -
 Futball Észtország Meistriliiga 2019
12:00 Tulevik Viljandi - : - Kuressaare FC - - -
14:00 Flora Paide - : - Flora Tallin - - -
18:00 Levadia Tallin - : - Maardu FC - - -
 Futball Finnország Veikkausliiga 2019
16:00 Lahti FC - : - IFK Mariehamn - - -
17:30 HJK Helsinki - : - Rovaniemi RoPS - - -
 Futball Franciaország Ligue 1 2019/2020
15:00 Rennes - : - Nice - - -
15:00 Reims - : - Lille - - -
17:00 Strasbourg - : - Monaco - - -
21:00 Ol. Marseille - : - St. Etienne - - -
 Futball Görögország Super League 2019/2020
18:15 Volos NFC - : - Aris Saloniki - - -
18:15 Larissa AE - : - Olympiakos Piraeus - - -
19:00 PAOK Saloniki - : - Panionios Athens - - -
20:00 Lamia - : - Atromitos Athinon FC - - -
20:30 Asteras Tripolis - : - Athens AEK - - -
 Futball Hollandia Eerste Divisie 2019/2020
14:30 Maastricht - : - Roda Kerkade - - -
 Futball Hollandia Eredivisie 2019/2020
12:15 Twente Enschede - : - Utrecht - - -
14:30 Sparta Rotterdam - : - Ajax Amsterdam - - -
16:45 Willem Tilburg - : - Feyenoord - - -
16:45 Vitesse Arnheim - : - AZ Alkmaar - - -
20:00 Waalwijk RKC - : - PSV Eindhoven - - -
 Futball Izland Landsbankadeild Karla 2019
18:00 HK Kopavogur - : - Vikingur Reykjavik - - -
18:00 Vestmannaeyar IBV - : - Valur Reykjavík - - -
19:00 Reykjavík KR - : - Akranes IA - - -
21:15 Breidablik - : - Fylkir - - -
 Futball Japán J League 2019
11:00 Cerezo - : - Kawasaki F. - - -
11:00 Shimizu - : - Kashima - - -
12:00 Shonan Bellmare - : - Urawa - - -
 Jégkorong Jégkorong Bajnokok Ligája Champions Hockey League 2019/2020
16:00 Junost Minsk - : - Třinec - - -
16:00 Skelleftea AIK - : - Grenoble - - -
16:00 Frolunda - : - Hradec Králové - - -
17:00 Cardiff - : - Graz - - -
17:00 Tychy - : - Mannheim - - -
18:00 Lahti Pelicans - : - Lausanne - - -
18:00 Kärpät - : - Bern - - -
19:30 CE Wien - : - Djurgarden IF - - -
 Futball Kolumbia Primera División 2019
22:00 Atlético Bucaramanga - : - Atlético Junior - - -
22:00 Unión Magdalena - : - Cúcuta Deportivo - - -
22:00 La Equidad - : - Alianza Petrolera - - -
22:00 Once Caldas - : - América de Cali - - -
22:00 Atlético Huila - : - Deportes Tolima - - -
22:00 Envigado FC - : - Itagui Ditaires - - -
22:00 Atlético Nacional - : - Millonarios - - -
22:00 Jaguares de Cordoba - : - Patriotas Tunja - - -
22:00 Independiente Santa Fe - : - Independiente Medellín - - -
22:00 Deportive Cali - : - Deportivo Pasto - - -
 Kosárlabda Kosárlabda WNBA 2019
02:00 San Antonio - : - Los Angeles - - -
02:00 Tulsa - : - Washington - - -
 Futball Lengyelország Ekstraklasa 2019/2020
15:00 Slask Wroclaw - : - Pogon Szczecin - - -
17:30 Lech Poznan - : - Cracovia Kraków - - -
20:00 Legia Warszawa - : - Rakow Czestochowa - - -
 Futball Lengyelország I Liga 2019/2020
15:00 Miedz Legnica - : - Wigry Suwałki - - -
17:00 Belchatów - : - Chrobry G - - -
19:00 Puszcza Niepo - : - Stal Mielec - - -
 Futball Litvánia A Lyga 2019
17:00 Panevezys FK - : - Stumbras Kaunas - - -
 Futball Magyarország NB I 2019/2020
18:00 Ferencvárosi TC - : - Diósgyőri VTK - - -
 Futball Mexikó Primera Division 2019/2020
02:00 Pachuca - : - Real San Luis - - -
02:00 Tigres - : - Leon - - -
04:05 Cruz Azul - : - Guadalajara - - -
19:00 U.N.A.M. - : - Toluca - - -
 Futball Moldova Divizia Nationala 2019
15:00 Zimbru Kišiněv - : - Sfintul Gheorghe - - -
18:00 Speranta - : - Petrocub Sarata-Galbena - - -
 Futball Németország 2. Liga 2019/2020
13:30 Sandhausen - : - Darmstatd 98 - - -
13:30 Nürnberg FC - : - Heidenheim 1.FC - - -
13:30 Holstein Kiel - : - Aue Erzgebirge - - -
13:30 Hamburg SV - : - Hannover 96 - - -
13:30 Osnabrück - : - Karlsruher - - -
 Futball Németország 3. Liga 2019/2020
13:00 Kaiserslautern - : - Waldhof Mannheim - - -
14:00 Uerdingen - : - Braunschweig - - -
 Futball Németország Bundesliga 2019/2020
15:30 Werder Bremen - : - Augsburg FC 1.62 4.13 5.05
18:00 Frankfurt Eintracht - : - Düsseldorf 1.65 3.92 5.03
 Kézilabda Németország Bundesliga M 2019/2020
13:30 Stuttgart TVB - : - Kiel - - -
16:00 Balingen-Weilstetten HBW - : - Nordhorn - - -
16:00 Füchse Berlin - : - Erlangen HC - - -
16:00 Lemgo - : - Magdeburg - - -
 Futball Norvégia Adeccoligaen 2019
15:00 Sandefjord - : - Sandnes Ulf - - -
17:00 Tromsdalen - : - Hamar Kam - - -
18:00 Skeid - : - Kongsvinger - - -
18:00 Raufoss - : - Nest-Sotra - - -
18:00 Aalesund - : - Jerv - - -
18:00 Ullensaker / Kisa - : - Strommen - - -
18:00 Notodden - : - KFUM Oslo - - -
 Kézilabda Norvégia Eliteserien W 2019/2020
17:00 Storhamar - : - Sola - - -
18:00 Vag Kristiansand - : - Oppsal - - -
18:00 Trondheim Byasen - : - Fredrikstad - - -
18:00 Fana - : - Bergen Tertnes - - -
18:00 Aker - : - Molde HK - - -
 Futball Norvégia Tippeligaen 2019
18:00 Tromsö - : - Haugar Haugesund - - -
18:00 Mjondalen IF - : - Molde FK - - -
18:00 Sparta Sarpsborg - : - Viking Stavanger - - -
18:00 Lilleström - : - Brann Bergen - - -
18:00 Ranheim - : - Kristiansund BK - - -
18:00 Odd Grenland - : - Bodo Glimt - - -
20:00 Valerengen - : - Rosenborg Trondheim - - -
 Futball Olaszország Serie A 2019/2020
18:00 Lazio Roma - : - AS Roma - - -
20:45 Atalanta Bergamo - : - AC Torino - - -
20:45 Sassuolo - : - Sampdoria Genoa - - -
20:45 Lecce - : - Helas Verona - - -
20:45 Genoa FC - : - Fiorentina - - -
20:45 Udinese - : - Parma - - -
20:45 Cagliari - : - Inter Milan - - -
 Futball Olaszország Serie B 2019/2020
18:00 Pescara - : - Pordenone - - -
21:00 Frosinone - : - Ascoli - - -
 Futball Oroszország Premier League 2019/2020
13:00 Ural Sverdlovskaya Oblast - : - Krasnodar FK - - -
15:30 Arsenal Tula - : - CSKA Moskva - - -
18:00 Spartak Moskva - : - Zenit St.Petersburg - - -
 Futball Portugália Liga Sagres 2019/2020
17:00 Tondela - : - Santa Clara - - -
19:30 FC Porto - : - Guimaraes - - -
22:00 Braga - : - Benfica Lisabon - - -
 Futball Portugália Liga Vitalis 2019/2020
12:15 Estoril - : - Varzim - - -
17:00 Mafra - : - Coimbra - - -
17:00 Oliveirense UD - : - Farense - - -
19:15 Chaves - : - Peňafiel - - -
19:15 Viseu - : - Covilha - - -
 Futball Spanyolország La Liga 2019/2020
17:00 FC Valencia - : - Mallorca - - -
19:00 Espaňol Barcelona - : - Granada - - -
19:00 Atletico Madrid - : - Eibar - - -
21:00 Villarreal - : - Real Madrid - - -
 Futball Spanyolország Liga BBVA 2019/2020
18:00 Vallecano Madrid - : - Deportivo La Coruna - - -
18:00 Lugo - : - Alcorcón - - -
18:00 Sporting Gijon - : - Albacete - - -
19:00 Girona FC - : - Fc Malaga - - -
20:00 Ponferradina - : - Tenerife CD - - -
21:00 Cádiz FC - : - Extremadura - - -
 Futball Spanyolország Segunda B - Group I 2019/2020
12:00 Atletico Madrid B - : - Pena Deportiva - - -
12:00 Gijon Sporting B - : - Reyes - - -
12:00 Celta Vigo B - : - Melilla - - -
12:00 Oviedo B - : - Langreo - - -
12:00 Ferrol - : - Pontevedra CF - - -
12:00 Getafe B - : - Las Rozas - - -
12:00 Atlético Baleares - : - Las Palmas B - - -
12:00 Coruxo FC - : - Internacional de Madrid - - -
12:00 Real Madrid B - : - Marino Luanco - - -
12:00 Ibiza UD - : - Rayo Majadahonda - - -
 Futball Spanyolország Segunda B - Group II 2019/2020
12:00 Real Union - : - Leonesa Cultural - - -
12:00 Guijuelo - : - Barakaldo - - -
12:00 Arenas de Getxo - : - Tudelano - - -
12:00 Unionistas de Salamanca - : - San Sebastian Real B - - -
12:00 Burgos Real - : - Alav - - -
12:00 Osasuna B - : - Valladolid B - - -
12:00 Logrones - : - Haro - - -
12:00 Bilbao B - : - Calahorra CD - - -
12:00 Izarra - : - Leioa - - -
18:00 Amorebieta - : - Salamanca - - -
 Futball Spanyolország Segunda B - Group III 2019/2020
12:00 Llagostera - : - Ejea - - -
12:00 Lleida - : - La Nucia - - -
12:00 Orihuela CF - : - Prat - - -
12:00 Cornella - : - Olot - - -
12:00 Hercules - : - Villarreal B - - -
12:00 Andorra CF - : - Badalona CF - - -
12:00 Ebro - : - Espaňol Barcelona B - - -
12:00 Levante B - : - Sabadell CE - - -
12:00 Castellon CD - : - Valencia FC B - - -
12:00 Barcelona FC B - : - Gimnástico de Tarragona - - -
 Futball Spanyolország Segunda B - Group IV 2019/2020
12:00 Badajoz - : - Sevilla Atlético - - -
12:00 Granada B - : - San Fernando - - -
12:00 Atletico Sanluqueno - : - Merida - - -
12:00 Yeclano Deportivo - : - C - - -
12:00 Huelva - : - Talavera - - -
12:00 Don Benito CD - : - Cartagena - - -
12:00 Murcia Real - : - Algeciras - - -
12:00 Marbella - : - Villarrobledo - - -
12:00 Villarrubia - : - Cordoba - - -
12:00 Linense - : - Murcia UCAM - - -
 Futball Svájc Challenge League 2019/2020
16:00 Vaduz - : - Grasshoppers Zürich - - -
 Futball Svájc Super League 2019/2020
16:00 FC Basel - : - Lugano AC - - -
16:00 Thun - : - Sion FC - - -
16:00 Luzern - : - Young Boys Bern - - -
 Futball Svédország Allsvenskan 2019
15:00 AIK Stockholm - : - Djurgarden IF - - -
15:00 Kalmar FF - : - Malmö FF - - -
15:00 Sundsvall - : - IFK Göteborg - - -
17:30 Häcken BK - : - Falkenbergs FF - - -
17:30 Norrkoping - : - Hammarby - - -
19:00 Helsingborg - : - Östersunds FK - - -
 Futball Svédország Superettan 2019
15:00 Jonkoping Sodra IF - : - Örgryte - - -
15:00 Brommapojkarna - : - Syrianska FC - - -
17:30 Dalkurd FF - : - Norrby IF - - -
17:30 Trelleborg FF - : - Västeras - - -
 Futball Szingapúr S-League 2019
11:30 Sengkang Punggol - : - Home United - - -
11:30 Balestier Khalsa - : - Brunei DPMM - - -
 Futball Szlovákia Super Liga 2019/2020
18:00 Dunajská Streda - : - Slovan Bratislava - - -
19:00 Trenčín - : - Nitra - - -
 Futball Szlovénia 1. SNL 2019/2020
17:00 Tabor - : - Olimpija Lublaň - - -
18:00 Celje Biostart Publikum - : - Rudar Velenje - - -
20:10 Domzale - : - Maribor Branik NK - - -
20:15 Aluminij Kidricevo - : - Mura Murska Sobota - - -
 Futball Szlovénia 2. SNL 2019/2020
15:00 Radomlje - : - Dravograd - - -
17:00 Koper - : - Beltinci NK - - -
17:00 Krsko Posavje - : - Brda Dobrovo - - -
17:00 Bilje - : - Gorica Nova Gorica - - -
17:00 Dob Roltek - : - Nafta - - -
17:00 Fužinar - : - Dekani - - -
17:00 Drava Ptuj - : - Bre - - -
17:00 Roga - : - Krka - - -
 Futball Törökország Super League 2019/2020
18:15 Sivasspor - : - Gaziantepspor BB - - -
18:15 Genclerbirligi - : - Istanbul Büyüksehir - - -
20:45 Malatyaspor - : - Alanyaspor K - - -
20:45 Fenerbahce - : - Trabzonspor - - -
 Futball Ukrajna Premier League 2019/2020
21:00 Zorya Luhansk - : - Dinamo Kiev - - -
21:00 Dněpr Dněpropetrovsk - : - Kolos Kovalivka - - -
21:00 Desna Chernihiv - : - Karpaty Lvov - - -
21:00 Lvov FC - : - Illichivets Mariupol - - -
21:00 Vorskla Poltava - : - Oleksandrija FK - - -
21:00 Donetsk Olimpic - : - Shahtior Donetsk - - -
 Futball Uruguay Primera Division 2019
22:00 Montevideo Wanderers - : - Cerro - - -
22:00 Danubio - : - River Plate (URU) - - -
22:00 Liverpool Montevideo - : - Plaza Colonia - - -
22:00 Progreso - : - Juventud - - -
22:00 Racing Montevideo - : - Rampla Juniors - - -
22:00 Defensor Sporting - : - Boston River - - -
22:00 Cerro Largo - : - Fénix - - -
22:00 Nacional - : - Peňarol - - -
 Futball Venezuela Primera Division 2019
22:00 Mineros de Guayana - : - Aragua FC - - -
22:00 Monagas SC - : - Academia Puerto Cabello - - -
22:00 Estudiantes FC - : - Trujillanos FC - - -
22:00 Atlético Venezuela - : - Zamora FC - - -
23:00 Caracas FC - : - Zulia Maracaibo - - -

Sportstatisztikák

  • futball, kosárlabda, kézilabda és jégkorong statisztika több, mint 90 bajnokságból (eredmények, tabellák, következő mérközések, egyéb hasznos statisztikák, fogadóirodák oddsai)
  • egyéb hasznos dolgok: tippek; csapatok, illetve bajnokságok összehasonlitása; sorozatok (pl. egy csapat hány meccset nyert meg sorozatban); kiválasztások ( pl. melyik csapat nem nyert még mérközést); friss eredmények, fórum, sportfogadás.
  • az eredmények rendszeresen frissülnek, naponta többször

A funkciók részletes leirásait megtalálod a Súgóban.