v, 2019 augusztus 18. @ 21:02 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Keresés

Keresés

Találd meg a csapatokat és bajnokságokat gyorsan

Hasonlitás

Hasonlitás

Klikkelj erre h2h az ikonra bárhol a csapatok összehasonlitásához és a statisztikák megtekintéséhez

Mérkőzések

Mérkőzések

Nézd meg a mai mérkőzések, a holnapi mérkőzések, a tegnapi eredmények listáját vagy bármely dátum mérkőzéseit a naptár segitségével


Legnépszerűbb bajnokságok


Tippjáték, totó, virtuális fogadások - több, mint 1.000 Euró havi nyeremények ITT!

Mérkőzések - 2019.08.06

Csoportosítás: bajnokság szerint | idő szerint
Idő Hazai Eredmény Vendég 1 X 2 H2H
 Futball Anglia Carling Cup 2019/2020
20:45 Portsmouth 3 : 0 Birmingham 2.05 3.53 4.03
 Futball Anglia Conference National 2019/2020
20:45 Yeovil 1 : 0 Eastleigh 2.36 3.16 2.82
20:45 Notts County 1 : 1 Stockport 2.16 3.21 3.09
20:45 Bromley 3 : 1 Ebbsfleet United 1.92 3.38 3.62
20:45 Woking 0 : 1 Alderschot 2.21 3.10 3.10
20:45 Maidenhead United 1 : 1 Chesterfield 2.81 3.02 2.50
20:45 Boreham Wood 2 : 2 Wrexham 3.26 3.16 2.14
20:45 Sutton UTD 1 : 1 Barnet 2.37 3.01 2.92
20:45 Halifax 2 : 0 Hartlepool 2.37 3.16 2.77
20:45 Barrow 0 : 3 Harrogate Town 2.45 3.25 2.62
20:45 Solihull 3 : 0 Torquay 1.93 3.44 3.58
20:45 Dover Athletic 1 : 2 Dagenham & Redbridge 1.94 3.42 3.50
20:45 Fylde 0 : 0 Chorley 1.54 4.08 5.12
 Futball Anglia LDV Trophy 2019/2020
20:00 Rotherham 0 : 2 Manchester United U21 - - -
20:45 Swindon 2 : 3 Chelsea U21 - - -
 Futball Argentina Primera Division 2019/2020
Postp. Independiente - : - Newell's 1.82 3.10 4.69
02:10 Godoy Cruz 0 : 2 Arsenal de Sarandí 2.00 3.19 3.80
 Futball Brazilia Serie A 2019
01:00 Gremio 3 : 3 Chapecoense AF 1.28 5.02 10.50
 Futball Dánia Landspokal 2019/2020
17:30 Marstal/Rise 5 : 3 ot Kolding B 6.10 5.10 1.39
18:00 Eskilstrup 0 : 12 Roskilde KFUM BK 12.25 7.20 1.16
18:00 Vildbjerg SF 2 : 3 ot Vejgaard B 6.25 5.13 1.35
18:00 Herlev 4 : 1 Karlslunde 2.26 3.95 2.50
18:00 Sunshine Kobenhavn 0 : 3 BK Frem Kobenhavn 9.83 8.27 1.15
18:00 Aarhus FC 2 : 3 ot Brabrand 2.67 3.55 2.29
18:00 Union Kobenhavn BK 1 : 0 B 93 5.52 4.57 1.45
18:00 Harby/Flemlose 1 : 2 Otterup 5.38 4.74 1.44
18:00 Norresundby 2 : 1 Lyseng IF 2.52 3.77 2.32
18:00 SGI Sonderris 1 : 6 Tarup-Paarup IF 5.80 4.90 1.42
18:00 Herstedoster IC 1 : 0 Taastrup 4.30 4.42 1.61
18:15 Helsingor 0 : 2 AB Kobenhavn 1.82 3.47 3.86
18:30 Nastved 77 0 : 8 LSF Smorum 17.67 9.42 1.09
18:30 Chang Odense BK 2 : 3 ot(p) Sonderborg Fremad - - -
18:30 SfB-Oure Svendborg 0 : 1 ot Middelfart 3.32 4.13 1.82
18:30 Marienlyst 3 : 1 Hedensted 1.26 5.63 8.37
18:30 Jaegersborg 1 : 2 ot HIK Hellerup 10.08 6.62 1.19
18:30 Jammerbugt 1 : 2 ot Viborg FF 6.28 4.52 1.40
18:30 Fuglebakken KFUM 3 : 1 ot Vatanspor VRI - - -
 Futball Ecuador Primera A 2019
02:15 Olmedo Riobamba 0 : 2 Técnico Universitario 1.64 3.53 4.71
 Futball Izland Landsbankadeild Karla 2019
21:15 Reykjavík KR 5 : 2 Grindavík UG 1.45 4.21 6.10
21:15 Hafnarfjordur FH 1 : 0 Akranes IA 1.93 3.47 3.61
 Kosárlabda Kosárlabda WNBA 2019
04:00 San Antonio 70 : 99 Washington 1.98 14.75 2.01
 Futball Lengyelország Puchar Polski 2019/2020
19:00 Olimpia Elbląg 2 : 1 Rybnik ROW 1.93 3.40 3.63
 Futball Olaszország Coppa Italia 2019/2020
20:30 Reggina 3 : 2 Vicenza 2.21 3.22 3.14
 Futball Románia Liga II 2019/2020
18:30 Arges Piesti 1 : 2 Ripensia Timisoara 1.55 3.85 5.21
 Futball Skócia Challenge Cup 2019/2020
20:30 Fraserburgh 2 : 3 Ross County U20 2.26 3.61 2.64
20:45 Albion Rovers 1 : 4 Hearts of Midlothian U20 2.71 3.81 2.12
20:45 St. Mirren U20 1 : 0 East Kilbride 2.92 3.81 2.02
20:45 Brora Rangers FC 6 : 0 Aberdeen FC U20 2.13 3.64 2.81
20:45 Livingston U20 1 : 3 Formartine Utd 2.29 3.75 2.51
20:45 Berwick 1 : 2 Glasgow Rangers U20 6.32 4.48 1.39
20:45 Kelty Hearts 4 : 0 Kilmarnock FC U20 2.07 3.91 2.75
20:45 Hibernian U20 3 : 4 Elgin 2.40 3.66 2.44
20:45 St. Johnstone U20 1 : 4 Cove Rangers 4.17 3.95 1.65
20:45 Queen's Park FC 2 : 3(p) Celtic Glasgow U20 4.83 3.99 1.56
 Futball Svédország Superettan 2019
19:00 Örgryte 3 : 1 Halmstad BK 2.21 3.24 3.09
 Futball UEFA Champions League Qualification 2019/2020
19:00 Apoel Nikósia 1 : 2 Garabag-Azersun Agdam 1.96 3.02 4.33
19:00 AIK Stockholm - : - Rosenborg Trondheim - - -
19:00 PAOK Saloniki 2 : 2 Ajax Amsterdam 3.68 3.53 1.92
20:00 Dinamo Zagreb 1 : 1 Ferencvárosi TC 1.46 4.15 6.30
20:30 Club Brugge 1 : 0 Dinamo Kiev 1.84 3.47 4.22
20:45 Crvena zvezda Bělehrad 1 : 1 FC Kobenhavn 2.04 3.19 3.76
 Futball UEFA Europa League 2019/2020
17:00 Ararat-Armenia 1 : 2 Saburtalo Tbilisi 1.88 3.36 4.02
18:00 Caramba 1 : 1 HJK Helsinki 2.42 2.95 3.03
20:15 Sutjeska Niksic 1 : 2 Linfield Belfast 1.52 3.74 6.57

Sportstatisztikák

  • futball, kosárlabda, kézilabda és jégkorong statisztika több, mint 90 bajnokságból (eredmények, tabellák, következő mérközések, egyéb hasznos statisztikák, fogadóirodák oddsai)
  • egyéb hasznos dolgok: tippek; csapatok, illetve bajnokságok összehasonlitása; sorozatok (pl. egy csapat hány meccset nyert meg sorozatban); kiválasztások ( pl. melyik csapat nem nyert még mérközést); friss eredmények, fórum, sportfogadás.
  • az eredmények rendszeresen frissülnek, naponta többször

A funkciók részletes leirásait megtalálod a Súgóban.