v, 2019 augusztus 18. @ 20:43 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Keresés

Keresés

Találd meg a csapatokat és bajnokságokat gyorsan

Hasonlitás

Hasonlitás

Klikkelj erre h2h az ikonra bárhol a csapatok összehasonlitásához és a statisztikák megtekintéséhez

Mérkőzések

Mérkőzések

Nézd meg a mai mérkőzések, a holnapi mérkőzések, a tegnapi eredmények listáját vagy bármely dátum mérkőzéseit a naptár segitségével


Legnépszerűbb bajnokságok


Magyar sportfogadók közössége - Lépj be te is!

Mérkőzések - 2019.08.21

Csoportosítás: bajnokság szerint | idő szerint
Idő Hazai Eredmény Vendég 1 X 2 H2H
 Futball Copa Sudamericana Copa Sudamericana 2019
02:30 Atlético Mineiro - : - La Equidad - - -
 Futball Dánia 1st Division 2019/2020
18:30 Viborg FF - : - Fredericia - - -
19:00 Kolding IF - : - Vejle BK - - -
19:00 Lolland-Falster Alliancen - : - Nastved - - -
19:00 Hjörring IF - : - Skive - - -
19:00 Roskilde FC 1906 - : - Herfölge 3.93 3.55 1.84
19:00 Hvidovre Kobenhavn - : - Amager FF - - -
 Futball Kolumbia Primera División 2019
22:00 La Equidad - : - Deportivo Pasto - - -
22:00 Atlético Huila - : - Cúcuta Deportivo - - -
22:00 Unión Magdalena - : - Millonarios - - -
23:00 Atlético Bucaramanga - : - Deportes Tolima - - -
 Kosárlabda Kosárlabda WNBA 2019
01:00 Indiana - : - New York - - -
01:00 Atlanta - : - Chicago - - -
04:00 San Antonio - : - Phoenix - - -
04:30 Los Angeles - : - Minnesota - - -
 Futball Lengyelország I Liga 2019/2020
17:00 Warta - : - Podbeskidzie Bielsko-Biała - - -
17:30 Radomiak Radom - : - Jastrzebie GKS - - -
19:00 Puszcza Niepo - : - Zaglebie Sosnowiec - - -
19:00 Olimpia Grudziądz - : - Wigry Suwałki - - -
19:00 Belchatów - : - Odra Opole - - -
19:00 Tychy GKS - : - Chrobry G - - -
20:00 Chojniczanka Chojnice - : - Miedz Legnica - - -
20:00 Nieciecza LKS - : - Stal Mielec - - -
20:30 Stomil Olsztyn - : - Sandecja Nowy Sącz - - -
 Futball Libertadores Kupa Copa Libertadores 2019
02:30 Gremio - : - Palmeiras 2.42 2.98 3.11
 Futball Norvégia Adeccoligaen 2019
18:00 Tromsdalen - : - Sogndal - - -
18:00 Sandefjord - : - Raufoss - - -
18:00 Aalesund - : - Hamar Kam - - -
18:00 Notodden - : - Nest-Sotra - - -
18:00 Jerv - : - KFUM Oslo - - -
18:00 Kongsvinger - : - Strommen - - -
18:00 Ullensaker / Kisa - : - Sandnes Ulf - - -
 Futball Oroszország Cup 2019/2020
11:00 Chita FK - : - Luch-Energiya Vladivostok - - -
15:00 Alania Vladikavkaz - : - Rotor Volgograd - - -
16:00 Jaroslavl Shinnik - : - Tekstilshchik Ivanovo - - -
16:00 Ararat Moscow - : - Nizhniy Novgorod FK - - -
17:00 Akron Togliatii - : - Mordovia Saransk - - -
17:00 Salyut-Energiya Belgorod - : - Fakel Voronezh - - -
17:00 Inter Cherkessk - : - Chayka - - -
17:00 Veles Moscow - : - Torpedo-ZIL Moskva - - -
17:00 Chernomorets Novorossijsk - : - Torpedo Armavir - - -
17:30 Zvezda Razan - : - Chertanovo Moscow - - -
17:30 Leningradets - : - Baltika Kaliningrad - - -
17:30 Kamaz Nab. Chelny - : - Neftekhimik Nizhnekamsk - - -
18:00 Khimki FK - : - Avangard Kursk - - -
 Futball Svédország Svenska Cupen 2019/2020
18:00 Qviding FIF - : - Häcken BK - - -
18:00 Tvaakers IF - : - Trelleborg FF - - -
18:30 Husqvarna - : - Mjällby - - -
18:30 Sollentuna Fotboll IF - : - Degerfors - - -
18:30 Forssa BK - : - Syrianska FC - - -
18:30 IFK Timra - : - Norrkoping - - -
18:30 Raslätts SK - : - GAIS Gothenburg - - -
18:30 Trollhättan FC - : - Halmstad BK - - -
18:30 Malmö Anadolu BI - : - Kalmar FF - - -
18:30 Gamla Upsala SK - : - Västeras - - -
18:30 Eskilsminne IF - : - Norrby IF - - -
18:30 IFK Lulea - : - Hammarby - - -
18:30 Karlskrona AIF - : - Östers - - -
18:30 Torns IF - : - Jonkoping Sodra IF - - -
18:30 Karlstad BK - : - Sirius - - -
18:30 Gute FC - : - Dalkurd FF - - -
18:30 Enskede IK - : - AIK Stockholm - - -
18:30 Utsiktens BK - : - Örgryte - - -
18:30 Lidingö IFK FK - : - Sundsvall - - -
18:30 Gottne IF - : - Brommapojkarna - - -
18:30 Sandvikens IF - : - IK Frej - - -
18:30 Nyköpings BIS - : - Örebro SK - - -
 Futball Szlovákia Cup 2019/2020
17:00 Demjata - : - - - -
17:00 Pr - : - Kom - - -
17:00 Se - : - Vranov - - -
17:00 Kechnec - : - - - -
17:00 Gelnica - : - Spi - - -
17:00 - : - Mlados - - -
17:00 Ve - : - Prešov - - -
17:00 Medzev - : - Sl - - -
 Futball UEFA Champions League Qualification 2019/2020
21:00 Olympiakos Piraeus - : - Krasnodar FK 2.03 3.30 3.70
21:00 Dinamo Zagreb - : - Rosenborg Trondheim 1.71 3.77 4.66
21:00 Young Boys Bern - : - Crvena zvezda Bělehrad 1.81 3.50 4.43

Sportstatisztikák

  • futball, kosárlabda, kézilabda és jégkorong statisztika több, mint 90 bajnokságból (eredmények, tabellák, következő mérközések, egyéb hasznos statisztikák, fogadóirodák oddsai)
  • egyéb hasznos dolgok: tippek; csapatok, illetve bajnokságok összehasonlitása; sorozatok (pl. egy csapat hány meccset nyert meg sorozatban); kiválasztások ( pl. melyik csapat nem nyert még mérközést); friss eredmények, fórum, sportfogadás.
  • az eredmények rendszeresen frissülnek, naponta többször

A funkciók részletes leirásait megtalálod a Súgóban.