cs, 2019 november 14. @ 20:23 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Keresés

Keresés

Találd meg a csapatokat és bajnokságokat gyorsan

Hasonlitás

Hasonlitás

Klikkelj erre h2h az ikonra bárhol a csapatok összehasonlitásához és a statisztikák megtekintéséhez

Mérkőzések

Mérkőzések

Nézd meg a mai mérkőzések, a holnapi mérkőzések, a tegnapi eredmények listáját vagy bármely dátum mérkőzéseit a naptár segitségével


Legnépszerűbb bajnokságok


Magyar sportfogadók közössége - Lépj be te is!

Mérkőzések - 2019.11.09

Csoportosítás: bajnokság szerint | idő szerint
Idő Hazai Eredmény Vendég 1 X 2 H2H
 Futball Albánia Super League 2019/2020
13:30 Bylis Ballshi 2 : 3 Skenderbeu Korca - - -
13:30 Luftëtari Gjirokastër 0 : 0 Teuta Durrës - - -
 Futball Anglia Championship 2019/2020
13:30 Nottingham 1 : 0 Derby 2.13 3.34 3.48
16:00 Reading 3 : 0 Luton 1.86 3.60 4.13
16:00 Leeds 2 : 1 Blackburn 1.45 4.26 7.56
16:00 Q.P.R. 2 : 2 Middlesbrough 1.97 3.66 3.67
16:00 Hull 0 : 1 West Bromwich 3.07 3.62 2.19
16:00 Wigan 0 : 3 Brentford 3.54 3.30 2.13
16:00 Preston 3 : 1 Huddersfield 1.84 3.46 4.51
16:00 Birmingham 0 : 1 Fulham 3.05 3.28 2.37
16:00 Sheffield Wednesday 2 : 2 Swansea 2.15 3.33 3.45
16:00 Millwall 2 : 1 Charlton 2.01 3.30 3.90
16:00 Barnsley 2 : 4 Stoke 2.93 3.21 2.49
 Futball Anglia Conference National 2019/2020
16:00 Stockport 1 : 0 Dagenham & Redbridge 2.52 3.20 2.65
 Futball Anglia FA Cup 2019/2020
14:00 Sunderland RCA 1 : 1 Gillingham 1.57 3.88 5.37
16:00 Carshalton Athletic 1 : 4 Boston Utd. 2.86 3.58 2.22
16:00 Walsall 2 : 2 Darlington 1.42 4.48 6.48
16:00 AFC Wimbledon 1 : 1 Doncaster 3.53 3.45 1.96
16:00 Shrewsbury 1 : 1 Bradford 2.09 3.18 3.44
16:00 Nantwich Town 0 : 1 Fylde 4.76 3.86 1.64
16:00 Maidenhead United 1 : 3 Rotherham 6.85 4.60 1.40
16:00 Ebbsfleet United 2 : 3 Notts County 2.83 3.43 2.28
16:00 Cambridge 1 : 1 Exeter 2.69 3.23 2.50
16:00 Tranmere 2 : 2 Wycombe 2.92 3.22 2.33
16:00 Accrington Stanley 0 : 2 Crewe 2.29 3.35 2.88
16:00 Milton Keynes 0 : 1 Port Vale 2.13 3.35 3.22
16:00 Ipswich 1 : 1 Lincoln 2.33 3.26 2.89
16:00 Crawley Town 4 : 1 Scunthorpe 2.31 3.41 2.79
16:00 Bolton 0 : 1 Plymouth 2.70 3.20 2.51
16:00 Stourbridge 2 : 2 Eastleigh 4.09 3.76 1.76
16:00 Salford City 1 : 1 Burton 3.96 3.53 1.83
16:00 Mansfield 1 : 0 Chorley 1.45 4.49 5.99
16:00 Grimsby 1 : 1 Newport 2.56 3.25 2.60
16:00 Colchester 0 : 2 Coventry 2.97 3.20 2.31
16:00 Blackpool 4 : 1 Morecambe 1.40 4.49 7.00
16:00 Stevenage 1 : 1 Peterborough 4.57 3.86 1.66
16:00 Oxford City 1 : 5 Solihull 4.96 3.85 1.62
16:00 Maidstone United 1 : 0 Torquay 3.44 3.52 1.97
16:00 Forest Green 4 : 0 Billericay Town 1.33 4.92 8.04
16:00 Cheltenham 1 : 1 Swindon 2.54 3.26 2.63
 Futball Anglia FA Trophy 2019/2020
16:00 Colne 3 : 1 Buxton - - -
16:00 Royston Town 7 : 0 Haywards Heat Town - - -
16:00 Matlock Town 1 : 0 Ashton United - - -
16:00 Haringey Borough 2 : 1 Canvey - - -
16:00 Yate Town 6 : 3 Totton AFC - - -
16:00 Cinderford Town 1 : 0 Potters Bar Town - - -
16:00 Tamworth 3 : 5 Gainsborough - - -
16:00 FC United Of Manchester 3 : 1 Basford United 2.24 3.64 2.57
16:00 Bognor Regis Town 3 : 1 East Thurrock United - - -
16:00 Peterborough Sports 2 : 0 Whitby - - -
16:00 Margate 0 : 4 Tooting & Mitcham United - - -
16:00 Gosport Borough 4 : 2 Melksham Town - - -
16:00 Runcorn 1 : 1 Prescot Cables - - -
16:00 Westfields 1 : 1 Hartley Wintney - - -
16:00 Sutton Coldfield Town 1 : 5 Hednesford - - -
16:00 Halesowen Town 2 : 1 Grantham Town - - -
16:00 Enfield 5 : 0 Thatcham Town - - -
16:00 Basildon United 1 : 6 Hornchurch - - -
16:00 Needham Market 1 : 2 Leatherhead 2.32 3.54 2.52
16:00 Leek Town 1 : 3 Workington - - -
16:00 Blackfield & Langley 3 : 1 Truro City - - -
16:00 South Shields 4 : 0 Rushden - - -
16:00 Atherton Collieries 2 : 1 Morpeth Town 2.88 3.70 2.00
16:00 Salisbury 2 : 1 Kings Langley - - -
16:00 Metropolitan Police 2 : 2 Biggleswade Town - - -
16:00 Hastings Utd 2 : 2 Whitehawk - - -
16:00 Worthing 1 : 4 Sudbury - - -
16:00 Hitchin 1 : 1 Bedfont Sports - - -
16:00 Taunton Town 3 : 3 Aveley - - -
 Futball Anglia Premiership 2019/2020
13:30 Chelsea 2 : 0 Crystal Palace 1.36 5.20 8.61
16:00 Tottenham 1 : 1 Sheffield United 1.54 4.19 6.32
16:00 Southampton 1 : 2 Everton 3.03 3.32 2.42
16:00 Newcastle 2 : 1 Bournemouth 2.61 3.21 2.84
16:00 Burnley 3 : 0 West Ham 2.19 3.57 3.25
18:30 Leicester 2 : 0 Arsenal 1.93 3.87 3.69
 Futball Argentina Primera Division 2019/2020
01:10 Union Santa Fe 0 : 1 Atlético Tucumán 1.73 3.35 5.03
19:30 Lanus 0 : 1 Banfield 1.96 3.12 3.89
21:45 San Lorenzo 3 : 0 Argentinos 2.61 2.87 2.80
 Futball Ausztrália A-League 2019/2020
07:00 Newcastle 1 : 1 Perth Glory 2.96 3.48 2.25
09:30 Western United 2 : 1 Western Sydney 2.14 3.41 3.26
 Futball Ausztria 1. Liga 2019/2020
14:30 Dornbirn FC 2 : 2 Blau-Weiss Linz 2.88 3.45 2.15
14:30 Anif USK 1 : 3 Steyer Vorw. 2.06 3.51 2.99
 Kosárlabda Ausztria Basketball Bundesliga 2019/2020
17:30 Traiskirchen Lions 89 : 65 Danube City Timberwolves 1.24 18.25 4.20
20:00 Klosterneuburg Dukes 74 : 81 ot Oberwart Gunners 1.48 15.25 2.79
 Futball Ausztria Bundesliga 2019/2020
17:00 SC Rheindorf Altach 0 : 3 Rapid Wien 3.61 3.61 1.91
17:00 St. Pölten 5 : 1 Wattens 2.20 3.58 2.98
17:00 Sturm Graz 3 : 1 Hartberg TSV 1.42 4.82 5.93
 Kézilabda Ausztria HLA M 2019/2020
18:00 Austria Fivers Aon 34 : 24 HSG Bärnbach/Köflach 1.03 24.67 16.00
19:00 Hurricanes Linz 28 : 28 UHK Krems 4.07 10.33 1.36
19:00 Bregenz Handball A1 23 : 21 Ferlach 1.78 7.75 2.57
 Futball Belgium 1e Klasse 2019/2020
18:00 Charleroi 1 : 0 Eupen 1.79 3.59 4.43
20:00 Cercle Brugge 2 : 1 St. Truidense 2.43 3.53 2.72
20:00 Kortrijk 1 : 3 Waasland 1.63 4.07 4.94
20:30 Oostende 2 : 2 Mouscron 2.44 3.53 2.74
 Futball Bosznia Premier Liga 2019/2020
13:30 Radnik Bijeljina 1 : 1 Sarajevo FK 2.54 3.16 2.50
13:30 Celik Zenica 2 : 1 Zvijezda Brgule 1.34 4.06 8.56
16:00 Zrinjski Mostar 4 : 0 Sloga Simin Han 1.66 3.49 4.70
16:30 Sloboda Tuzla 0 : 4 Zeljeznicar Sarajevo 4.30 3.41 1.71
 Futball Brazilia Serie A 2019
21:00 Goiás 0 : 3 Santos 3.75 3.41 1.95
23:00 Palmeiras 1 : 1 Corinthians 1.58 3.53 6.68
 Futball Bulgária A PFG 2019/2020
14:00 Etar Veliko Tarnovo 1 : 0 Černo More Varna 3.02 3.08 2.26
16:30 CSKA Sofia 1 : 0 Slavia Sofia 1.37 4.14 7.78
 Futball Chile Primera Division 2019
Postp. Universidad de Chile - : - Universidad de Concepción - - -
Postp. Everton - : - Colo Colo - - -
Postp. Universidad Católica - : - Palestino - - -
Postp. Cobresal - : - Curicó Unido - - -
Postp. O'Higgins - : - Audax Italiano - - -
Postp. Antofagasta - : - Municipal Iquique - - -
Postp. Union La Calera - : - Coquimbo Unido - - -
Postp. Huachipato - : - Unión Espaňola - - -
 Kézilabda CL Champions League M 2019/2020
16:00 CD Bidasoa 27 : 27 Prešov 1.20 12.50 5.69
16:00 Sävehof IK 28 : 22 Riihim 1.22 11.88 5.50
17:30 Brestskiy HC Meshkovo 30 : 37 Veszprém 4.68 10.63 1.29
17:30 Vardar Vatrost. Skopje 28 : 28 Kielce Vive KS 1.92 8.31 2.26
19:30 Sporting Lisboa CP 36 : 26 Rabotnik 1.19 13.50 5.88
 Kézilabda CL Champions League W 2019/2020
13:30 Sävehof IK 27 : 36 Györi ETO 18.75 30.00 1.01
18:30 Lublin MKS 20 : 30 Rostov Don 13.00 21.25 1.05
19:30 Budapest FTC 29 : 34 Vag Kristiansand 1.91 7.69 2.30
 Futball Copa Sudamericana Copa Sudamericana 2019
21:30 Colon Santa Fe 1 : 3 Independiente José Terán 2.68 2.86 2.80
 Futball Csehország 1. liga 2019/2020
14:30 Zlín 1 : 0 Olomouc 2.35 2.93 2.97
14:30 Příbram 0 : 0 Opava 1.81 3.35 4.15
17:00 Jablonec 2 : 2 Sparta Praha 2.83 3.21 2.32
 Futball Csehország 2. liga 2019/2020
10:15 Chrudim AFK 1 : 0 Sokolov Baník 1.77 3.35 4.18
10:15 Vyšehrad 0 : 2 Pardubice Tesla 3.46 3.20 1.97
10:15 Třinec 1 : 1 Líšeň SK 1.90 3.63 3.27
 Kézilabda Csehország Extraleague M 2019/2020
17:00 Brno 30 : 22 Malom 1.04 20.25 12.00
18:00 Zubří 29 : 23 Dukla Praha 1.96 7.25 2.21
 Kosárlabda Csehország National League M 2019/2020
17:30 Ostrava NH 99 : 89 Brno 1.88 - 1.82
17:45 Kolín 90 : 93 Ústí nad Labem 2.75 - 1.40
18:00 Svitavy 78 : 70 USK Praha 1.31 - 3.18
18:00 Opava 85 : 65 Pardubice 1.27 - 3.41
18:00 Olomoucko BK 70 : 106 Nymburk 11.25 - 1.01
18:00 Děčín 98 : 70 Hradec Kr 1.04 - 8.40
 Kosárlabda Dánia 1st League M 2019/2020
14:00 Stevnsgade SuperMen 83 : 92 EBAA Aarhus 1.23 18.00 4.25
14:30 Amager BK 74 : 97 Bakken Bears - - -
 Kézilabda Dánia 1st League M 2019/2020
16:10 Sonderjyske 25 : 25 Tvis Holstebro 3.26 9.00 1.49
 Futball Dánia Superligaen 2019/2020
16:00 Horsens 2 : 1 Silkeborg IF 1.86 3.70 3.95
 Futball Észtország Meistriliiga 2019
12:00 Kalju Nomme JK 2 : 3 Tammeka Tartu 1.23 5.49 9.29
12:00 Flora Paide 3 : 1 Levadia Tallin 3.78 3.89 1.72
12:00 Kalev Tallin 3 : 0 Tulevik Viljandi 1.61 3.99 4.34
12:00 Maardu FC 0 : 12 Flora Tallin 33.50 13.90 1.02
12:00 Kuressaare FC 0 : 1 Narva Trans 4.55 4.03 1.58
 Futball Fehéroroszország Premier League 2019
12:00 Slutsk 0 : 0 Horodeya Minsk reg. 2.22 3.04 3.17
14:00 Shakhtsyor Salihorsk 5 : 1 Slavia Mozyr 1.36 4.43 7.16
16:00 Gomel FC 1 : 0 Minsk FK 2.25 3.14 3.00
 Kézilabda Franciaország D1M 2019/2020
20:00 Paris Handball 36 : 23 Pays D'Aix UC HB 1.10 17.25 9.50
 Futball Franciaország Ligue 1 2019/2020
17:30 Brest 1 : 2 Paris SG 11.10 6.28 1.25
20:00 Strasbourg 4 : 1 Nimes 1.81 3.45 4.69
20:00 Reims 0 : 0 Angers 2.34 3.00 3.44
20:00 Lille 0 : 0 Metz 1.59 3.80 6.41
20:00 Monaco 1 : 0 Dijon 1.44 4.65 7.11
 Futball Franciaország Ligue 2 2019/2020
14:45 Guingamp 1 : 1 Ajaccio 2.01 3.08 3.85
 Kosárlabda Franciaország Pro A M 2019/2020
18:30 Monaco 108 : 76 Orleanaise Entente 1.08 26.00 7.90
20:00 Elan Chalon 78 : 90 Dijon Bourgogne 2.79 15.25 1.50
20:00 Le Mans 70 : 74 Gravelines Dunkerque 1.53 15.00 2.71
20:00 Cholet Basket 88 : 60 Bourg Jeunesse 1.91 14.25 2.02
20:30 Roanne Chorale 83 : 84 Strasbourg IG 2.27 14.50 1.72
 Kézilabda Franciaország Pro A W 2019/2020
20:15 Merignac 24 : 25 Chambray Touraine 5.58 13.67 1.21
 Futball Görögország Super League 2019/2020
16:15 Volos NFC 3 : 2 Panetolikos 2.26 3.15 3.31
18:30 OFI Crete 0 : 1 PAOK Saloniki 4.49 3.75 1.75
 Futball Hollandia Eredivisie 2019/2020
18:30 Heerenveen 2 : 1 Sparta Rotterdam 1.99 3.70 3.39
19:45 Sittard Fortuna 1 : 0 ADO den Haag 2.33 3.67 2.73
20:45 Heracles 6 : 1 Venlo VVV 1.60 4.22 4.96
 Futball Horvátország 1. HNL 2019/2020
15:00 Lokomotiva Zagreb 3 : 1 INKER Zaprešič 1.49 4.04 5.78
17:30 Varteks Varazdin 0 : 0 Slaven Belupo 2.84 3.07 2.41
 Kézilabda Horvátország 1.liga M 2019/2020
19:00 Dubrava 34 : 27 Dubrovnik 1.05 21.00 12.00
 Kosárlabda Horvátország A1 M 2019/2020
18:00 Gorica 87 : 63 Zabok KK - - -
19:00 Split Croatia 100 : 73 Darda VROS - - -
20:00 Alkar Sinj 93 : 76 Dubrava Zagreb - - -
 Kosárlabda Izrael 1st League M 2019/2020
19:00 Hapoel Holon 92 : 73 Hapoel Beer Sheva 1.22 18.75 4.55
 Futball Izrael Ligat Al 2019/2020
14:00 Ironi Kiriat Shmona 0 : 1 Hapoel Tel Aviv 2.38 3.00 2.83
16:30 SC Nes-Ziona 2 : 1 Hapoel Beer Sheva 7.20 4.38 1.35
17:30 Maccabi Netanya 1 : 0 Hapoel Ranana 1.99 3.05 3.61
18:50 Maccabi Tel Aviv 3 : 0 Hapoel Haifa 1.40 4.23 6.29
 Futball Japán J League 2019
06:00 Marinos 4 : 2 Sapporo 1.64 4.09 4.31
06:00 Nagoja 3 : 0 Vissel Kobe 2.34 3.66 2.60
06:00 Kashima 0 : 2 Kawasaki F. 2.58 3.32 2.54
06:00 Jubilo 0 : 1 Tokyo 4.06 3.39 1.83
07:00 Cerezo 1 : 0 Shonan Bellmare 1.64 3.70 4.82
 Jégkorong Jégkorong NHL 2019/2020
01:30 Detroit 4 : 2 Boston 4.23 4.70 1.61
02:00 Winnipeg 4 : 1 Vancouver 2.21 4.11 2.66
03:00 Edmonton 4 : 0 New Jersey 1.93 4.19 3.19
19:00 Tampa Bay 5 : 3 Buffalo 1.86 4.35 3.28
19:00 NY Islanders 2 : 1 Florida 2.37 4.06 2.50
 Futball Kolumbia Primera División 2019
23:00 Independiente Santa Fe 2 : 1 América de Cali 2.13 2.98 3.28
 Kosárlabda Kosárlabda NBA 2019/2020
01:00 Orlando 118 : 86 Memphis 1.33 13.75 3.94
01:00 Indiana 112 : 106 Detroit 1.44 13.00 3.26
01:00 Washington 100 : 113 Cleveland 1.57 12.50 2.74
01:30 Atlanta 109 : 121 Sacramento 2.28 12.25 1.79
02:00 Minnesota 125 : 119 ot Golden State 1.13 18.00 7.20
02:00 New Orleans 104 : 122 Toronto 2.35 12.25 1.75
02:30 Dallas 102 : 106 New York 1.16 16.75 6.30
03:00 Utah 103 : 100 Milwaukee 2.35 12.25 1.74
03:00 Denver 100 : 97 Philadelphia 1.54 12.50 2.84
04:00 Portland 115 : 119 New Jersey 1.68 12.25 2.48
04:30 L.A.Lakers 95 : 80 Miami 1.27 14.50 4.50
23:00 San Antonio 115 : 135 Boston 1.82 12.25 2.22
 Kézilabda Lengyelország 1.liga M 2019/2020
18:00 Tarn 27 : 23 Stal Mielec 1.81 7.38 2.45
18:00 Pogon Szczecin 33 : 29 Piotrkowianin-Kiper 1.68 8.13 2.61
 Kézilabda Lengyelország 1.liga W 2019/2020
17:00 Elblag Start 33 : 30 Piotrkow Piotrcovia 1.17 13.75 6.13
18:00 Politechnika KU AZS 31 : 33 ot(p) Jaros 1.32 10.75 4.05
 Futball Lengyelország Ekstraklasa 2019/2020
15:00 Plock 0 : 0 Cracovia Kraków 2.82 3.21 2.42
17:30 Legia Warszawa 5 : 1 Górnik Zabrze 1.39 4.38 7.88
20:00 Wisla Kraków 0 : 1 Arka Gdynia 2.30 3.25 3.01
 Kosárlabda Lengyelország Ekstraklasa W 2019/2020
15:00 Politechnika Gdanska 52 : 85 Gdynia GTK 11.75 - 1.01
18:00 Bydgoszcz Baton - : - Torun - - -
 Kosárlabda Lengyelország Ekstraliga M 2019/2020
15:00 Stal Ostrów 81 : 72 Starogard Gdaňsk 1.32 16.75 3.57
17:30 Zastal Zielona Góra 106 : 83 Rosasport Radom 1.03 29.00 10.50
19:30 Astoria Bydgoszcz KS 89 : 93 Dabrowa G 1.39 15.75 3.15
 Futball Lengyelország I Liga 2019/2020
12:40 Stomil Olsztyn 1 : 3 Warta 2.51 3.15 2.53
14:00 Radomiak Radom 1 : 1 Puszcza Niepo 1.63 3.48 4.88
16:00 Chojniczanka Chojnice 0 : 2 Stal Mielec 3.19 3.46 1.98
16:00 Jastrzebie GKS 2 : 2 Miedz Legnica 2.96 3.24 2.17
17:00 Belchatów 1 : 4 Tychy GKS 2.99 3.24 2.16
17:00 Odra Opole 2 : 0 Nieciecza LKS 2.96 3.15 2.21
18:00 Zaglebie Sosnowiec 2 : 0 Wigry Suwałki 1.77 3.52 3.85
 Futball Lettország Virsliga 2019
13:00 Valmiera FK 3 : 3 Metta LU Riga FS 1.33 4.72 7.44
13:00 Ventspils FK 0 : 1 Metalurgs Liepaja 1.55 3.94 5.23
13:00 Caramba 4 : 1 Spartaks Jurmala 1.67 3.81 4.20
13:00 Daugava Daugavpils 2 : 2 Jelgava RAF 3.14 3.37 2.06
 Kosárlabda Litvánia 1st League M 2019/2020
15:30 Nevezis Kedainiai 68 : 65 Lietuvos Rytas 6.90 - 1.07
16:00 Neptunas Klaipeda 78 : 74 Lietkabelis 1.30 - 3.20
16:00 Juventus-LKSK Utenos 112 : 108 ot Pieno zvaigzdes 1.33 - 3.07
 Futball Litvánia A Lyga 2019
12:00 Suduva Marijampole 4 : 1 Spyris Kaunas 1.51 4.34 4.64
 Futball Macedónia First League 2019/2020
13:00 Renova FK 1 : 1 Akademija Pandev 3.04 3.00 2.30
13:00 Struga 2 : 1 Vardar Skopje 4.15 3.20 1.82
13:00 Sileks Krakovo 1 : 0 Shkupi Skopje 1.83 3.24 4.01
13:00 Borec Veles 1 : 1 Makedonia Skopje 2.32 3.00 3.00
 Futball Magyarország NB I 2019/2020
17:00 Puskás Akadémia 1 : 3 Újpest Budapest 2.44 3.09 2.72
17:00 Gabona Trans-Kaposvár 0 : 2 Fc Fehérvár 7.08 4.74 1.34
17:00 Zalaegerszeg 1 : 1 Mezokovesd Zsory 2.33 3.24 2.79
17:00 Paksi FC 1 : 1 Varda SE 2.19 3.27 2.96
19:30 Budapest Honvéd 1 : 0 Diósgyőri VTK 1.59 3.85 4.69
 Futball Mexikó Primera Division 2019/2020
02:00 Atl. Morelia 3 : 2 Puebla 1.62 3.66 5.15
04:00 Veracruz 0 : 5 America 5.61 4.06 1.50
04:10 Tijuana Xoloitzcuintles 0 : 4 Monterey 2.84 3.31 2.31
 Futball Moldova Divizia Nationala 2019
12:00 Dinamo Cioburciu 2 : 1 Sfintul Gheorghe - - -
12:00 Serif Tiraspol 1 : 1 Petrocub Sarata-Galbena - - -
12:00 Speranta 2 : 1 Milsami Orhei - - -
12:00 Zimbru Kišiněv 0 : 0 Codru Lozova - - -
 Futball Montenegro Prva Liga 2019/2020
13:00 Iskra Danilovgrad 2 : 1 Mladost Lje 1.62 3.50 5.04
13:00 Rudar Plevlja 1 : 1 Zeta Golubovci 3.36 3.20 2.03
Postp. Grbalj Radanovici FK - : - Buducnost Podgorica 7.54 4.29 1.36
15:00 Mladost Podgorica FK 1 : 2 Petrovac OFK 1.57 3.66 5.24
 Futball Németország 2. Liga 2019/2020
13:00 Sandhausen 3 : 2 Fürth 2.18 3.30 3.26
13:00 Holstein Kiel 1 : 1 Hamburg SV 3.53 3.49 2.00
13:00 Osnabrück 1 : 0 Stuttgart 4.08 3.69 1.81
 Futball Németország 3. Liga 2019/2020
14:00 Hallescher 0 : 1 München 1860 1.49 4.20 5.97
14:00 Uerdingen 0 : 3 Kaiserslautern 2.21 3.52 2.89
14:00 Unterhaching 0 : 0 Meppen 1.96 3.52 3.54
14:00 Sonnenhof Grossaspach SG 0 : 3 Waldhof Mannheim 2.95 3.55 2.16
14:00 Ingolstadt 4 : 2 Zwickau 1.69 3.85 4.34
14:00 Rostock 1 : 2 Duisburg 2.01 3.45 3.38
 Kosárlabda Németország BBL M 2019/2020
18:00 Ulm 73 : 82 Oliver Würzburg 1.53 15.00 2.70
18:00 Crailsheim Merlins 83 : 92 EnBw Ludwigsburg 1.67 14.50 2.36
20:30 Avitos Giessen 79 : 87 Vechta SC 2.04 14.25 1.89
 Futball Németország Bundesliga 2019/2020
15:30 Hertha Berlin 2 : 4 Leipzig 4.13 4.03 1.79
15:30 Schalke 04 3 : 3 Düsseldorf 1.62 3.95 5.45
15:30 Paderborn 0 : 1 Augsburg FC 2.43 3.77 2.68
15:30 Mainz 2 : 3 Berlin Union 2.18 3.41 3.32
18:30 Bayern München 4 : 0 Dortmund 1.56 4.51 5.05
 Kézilabda Németország Bundesliga M 2019/2020
20:30 Melsungen 31 : 34 Leipzig DHfK 1.24 11.19 5.44
 Kézilabda Németország Bundesliga W 2019/2020
15:30 Dortmund Borussia 32 : 20 Frisch Auf Göppingen 1.06 21.33 11.50
16:30 Blomberg-Lippe HSG 33 : 27 Oldenburg VfL 1.09 18.33 9.33
18:00 Ketsch TSG 33 : 40 Mainz 05 1.09 18.33 9.50
19:30 Metzingen TuS 29 : 21 Bad Wildungen/Fr./B. 1.06 22.00 11.67
20:00 Bensheim-Auerbach HSG 27 : 30 Bayer 04 Leverkusen TSV 2.87 8.92 1.62
 Futball Nemzetközi Friendly M 2019
13:00 Uzbekistan 3 : 1 Kyrgyzstan 1.27 5.50 8.81
13:45 Malaysia 1 : 0 Tajikistan 2.26 3.34 2.90
 Futball Norvégia Adeccoligaen 2019
15:30 Raufoss 4 : 5 Skeid 1.87 3.63 3.43
15:30 Hamar Kam 3 : 2 Nest-Sotra 2.98 3.48 2.12
15:30 KFUM Oslo 1 : 0 Sogndal 2.94 2.22 3.57
15:30 Notodden 0 : 2 Start Kristiansand 3.13 3.70 1.92
15:30 Ullensaker / Kisa 2 : 0 Tromsdalen 1.46 4.41 5.41
15:30 Aalesund 3 : 1 Sandefjord 1.89 3.67 3.42
15:30 Jerv 0 : 2 Kongsvinger 3.86 3.67 1.80
Postp. Sandnes Ulf - : - Strommen 2.32 3.58 2.57
 Futball Norvégia Tippeligaen 2019
18:00 Haugar Haugesund 1 : 0 Viking Stavanger 2.07 3.46 3.28
 Kosárlabda Olaszország A1 M 2019/2020
20:30 Scavolini Pesaro 95 : 101 ot Pallacanestro Trento 3.24 16.50 1.41
 Futball Olaszország Serie A 2019/2020
15:00 Brescia 0 : 4 AC Torino 2.94 3.26 2.47
18:00 Inter Milan 2 : 1 Helas Verona 1.30 5.39 9.68
20:45 Napoli 0 : 0 Genoa FC 1.29 5.81 9.70
 Futball Olaszország Serie B 2019/2020
15:00 Pisa AC 3 : 2 Spezia 2.57 2.99 2.88
15:00 Perugia 0 : 2 Cittadella 2.03 3.15 3.83
15:00 Juve Stabia 1 : 1 Benevento 4.08 3.23 1.93
15:00 Entella 1 : 1 Pordenone 2.27 3.08 3.24
15:00 Venezia AC 1 : 0 Livorno 2.20 3.20 3.25
18:00 Empoli AC 1 : 2 Pescara 1.80 3.40 4.48
 Futball Oroszország Premier League 2019/2020
12:00 Rubin Kazan 0 : 1 Dynamo Moskva 2.98 2.89 2.51
14:30 Rostselmash Rostov 1 : 2 Tambov 1.57 3.74 5.80
17:00 Spartak Moskva 2 : 0 Krylya Sovetov Samara 1.62 3.68 5.25
 Futball Portugália Liga Sagres 2019/2020
16:30 Rio Ave 1 : 0 Setúbal 1.54 3.84 6.04
19:00 Santa Clara 1 : 2 Benfica Lisabon 6.10 4.21 1.48
21:30 Famalicao 3 : 3 Moreirense 1.87 3.46 4.01
 Futball Portugália Liga Vitalis 2019/2020
12:00 Mafra 3 : 1 Porto FC B 1.99 3.33 3.49
16:00 Coimbra 1 : 2 Farense 2.33 3.15 2.88
18:15 Feirense 1 : 2 Varzim 1.60 3.62 5.19
18:15 Leixoes DC 3 : 2 Oliveirense UD 1.40 4.18 7.31
 Futball Románia Liga I 2019/2020
12:00 Buftea CS 1 : 0 CSMS Iasi 2.89 3.07 2.46
16:30 Chindia Targoviste 1 : 1 Universitatea Craiova 4.82 3.45 1.72
19:30 Botosani 0 : 2 Steaua Bucureşti 3.04 3.24 2.26
 Futball Románia Liga II 2019/2020
10:00 Energeticianul 1 : 3 Dunarea Calarasi 2.04 3.21 3.28
10:00 Farul Constanta 5 : 0 Pandurii 1.25 5.17 9.05
10:00 Rešita CSM 1 : 1 Petrolul Ploiesti 4.57 3.76 1.62
10:00 Concordia 2 : 0 Damila Maciuca 1.30 4.70 7.90
10:00 Gloria Buzău 1 : 2 Metaloglobus Bukure 1.96 3.26 3.45
10:00 Juventus Bucureşti - : - Mioveni - - -
13:00 ASU Poli Timisoara 1 : 0 Csikszereda 2.30 3.08 2.84
14:00 Arges Piesti 0 : 0 UT Arad 2.60 3.19 2.42
 Futball Skócia First Division 2019/2020
16:00 Alloa 2 : 1 Dunfermline 4.36 3.59 1.72
16:00 Queen of the South 3 : 1 Ayr. United 2.80 3.29 2.33
16:00 Partick Thistle 2 : 1 Greenock Morton 1.80 3.57 3.87
16:00 Arbroath 3 : 0 Caledonian Thistle 3.33 3.47 1.98
 Futball Skócia Premier League 2019/2020
16:00 Hearts of Midlothian 5 : 2 St. Mirren 1.90 3.40 3.90
16:00 St. Johnstone 1 : 4 Hibernian 2.36 3.35 2.90
16:00 Ross County 1 : 3 Aberdeen FC 4.33 3.63 1.78
16:00 Kilmarnock FC 2 : 2 Hamilton 1.60 3.84 5.36
 Futball Skócia Second Division 2019/2020
16:00 Raith Rovers 3 : 1 Stranraer 1.40 4.48 6.29
16:00 Clyde 1 : 2 Peterhead 2.01 3.44 3.26
16:00 Montrose 3 : 0 Forfar 1.86 3.64 3.52
16:00 Falkirk FC 1 : 2 Airdrieonians 1.50 4.02 5.53
16:00 Dumbarton 2 : 4 East Fife 2.87 3.28 2.26
 Futball Skócia Third Division 2019/2020
16:00 Cove Rangers 1 : 0 Stirling Albion 1.23 5.88 9.12
16:00 Annan Athletic 1 : 0 Cowdenbeath 2.24 3.47 2.78
16:00 Queen's Park FC 5 : 2 Brechin 1.47 4.32 5.57
16:00 Albion Rovers 2 : 1 Stenhousehuir 2.63 3.35 2.39
16:00 Edinburgh City 1 : 1 Elgin 1.86 3.74 3.56
 Kosárlabda Spanyolország 1st League W 2019/2020
18:00 Lacturale Araski 72 : 53 Campus Promete Logrono 1.24 18.00 4.20
18:15 Bembibre PDM 63 : 70 Del Pais Vasco 2.26 14.25 1.70
19:00 Ensino 68 : 62 Salamanca Halcon - - -
19:15 Valencia 74 : 64 Zaragoza 1.01 28.50 11.75
19:30 Caja Rural Tintos De Toro 64 : 67 Extremadura Badajoz 1.90 14.00 1.99
20:00 La Seu D'Urgell 81 : 57 Clarinos San Cristobal 1.36 16.00 3.33
 Kosárlabda Spanyolország ACB M 2019/2020
18:00 Fuenlabrada Baloncesto 87 : 83 Manresa TDK 1.78 14.50 2.22
20:30 Laguna Canarias 85 : 82 Burgos 1.32 17.50 3.77
20:30 Bilbao Basket 90 : 97 C.B. Gran Canaria 1.69 14.75 2.37
 Kézilabda Spanyolország Asobal M 2019/2020
17:00 Angel Ximenez 30 : 26 Puerto Sagunto CB 1.50 9.31 3.20
18:30 Cuenca Ciudad Encantada 25 : 26 Sinf 1.10 15.25 8.81
19:00 Anaitasuna Helvetia 34 : 27 Rayet Guadalajara 1.55 8.69 3.05
 Futball Spanyolország La Liga 2019/2020
13:00 Alavés 3 : 0 Valladolid 2.43 3.04 3.21
16:00 FC Valencia 2 : 0 Granada 1.63 3.77 5.87
18:30 Eibar 0 : 4 Real Madrid 5.27 4.22 1.61
21:00 FC Barcelona 4 : 1 Celta Vigo 1.19 7.16 13.85
 Futball Spanyolország Liga BBVA 2019/2020
16:00 Mirandes 2 : 0 Extremadura 2.09 3.06 3.68
16:00 Huesca 3 : 1 Oviedo 1.62 3.71 5.81
18:00 Sporting Gijon 0 : 1 Numancia 1.77 3.23 4.94
18:00 Albacete 0 : 1 Lugo 1.81 3.14 4.86
20:00 Las Palmas 1 : 1 Alcorcón 2.14 2.93 3.76
 Futball Spanyolország Segunda B - Group I 2019/2020
17:00 Marino Luanco 2 : 0 Reyes 2.09 3.23 3.20
 Futball Spanyolország Segunda B - Group II 2019/2020
16:00 Unionistas de Salamanca 0 : 2 Real Union 2.26 3.14 2.96
17:30 Leioa 0 : 0 Osasuna B 2.06 3.30 3.33
18:00 San Sebastian Real B 3 : 1 Salamanca 1.78 3.35 4.00
19:00 Haro 1 : 1 Calahorra CD 2.60 2.91 2.64
19:00 Logrones 1 : 1 Valladolid B 1.93 3.34 3.47
 Futball Spanyolország Segunda B - Group III 2019/2020
17:00 Andorra CF 2 : 2 Sabadell CE 2.40 2.89 2.94
 Futball Spanyolország Segunda B - Group IV 2019/2020
16:00 C 2 : 1 Merida 2.01 3.05 3.61
17:00 Villarrubia 2 : 2 Huelva 3.04 3.08 2.24
18:00 Badajoz 0 : 0 Atletico Sanluqueno 1.77 3.30 4.18
18:30 Sevilla Atlético 2 : 3 Don Benito CD 1.98 3.08 3.63
19:00 Cordoba 2 : 0 Villarrobledo 1.56 3.75 4.93
 Futball Svájc Challenge League 2019/2020
17:30 Wil 1 : 4 Chiasso 1.84 3.49 3.70
 Futball Svájc Super League 2019/2020
19:00 Xamax Neuchatel 2 : 3 Thun 2.20 3.45 2.98
19:00 Luzern 1 : 2 Servette FC 2.48 3.42 2.62
 Jégkorong Svédország Allsvenskan 2019/2020
15:15 Vasteras 1 : 4 Bofors IK 2.16 4.16 2.69
18:00 Modo 3 : 1 Bjorkloven 1.93 4.13 3.23
 Kézilabda Svédország Elitserien M 2019/2020
16:00 Ystad HK IFK 24 : 20 Lugi HK 1.89 7.94 2.31
 Futball Svédország Svenska Cupen 2019/2020
14:00 Enskede IK 0 : 7 AIK Stockholm 19.00 11.05 1.04
 Futball Szerbia Super Liga 2019/2020
Postp. Proleter Novi Sad - : - Radnički Niš 5.05 3.67 1.64
16:00 Rad Bělehrad 2 : 0 Spartak Zlatibor Voda 1.94 3.21 3.64
16:00 Radnik Surdulica 0 : 1 Mladost Lučani 1.73 3.42 4.39
16:00 Napredak Krusevac 3 : 1 Čukarički Bělehrad 3.10 3.14 2.18
18:00 Ma 0 : 1 Vojvodina Nový Sad 5.36 3.34 1.62
 Kézilabda Szlovákia Extraliga M 2019/2020
18:00 Hlohovec 26 : 27 Považská Bystrica 4.75 10.50 1.28
 Futball Szlovákia Super Liga 2019/2020
14:00 Žilina 1 : 2 Ružomberok 1.58 4.04 4.48
17:00 Dunajská Streda 3 : 1 Trenčín 1.59 4.11 4.38
17:00 Sereď 0 : 1 Nitra 2.19 3.41 2.86
17:00 Senica SH 4 : 0 Michalovce 2.42 3.28 2.61
17:00 Trnava 3 : 2 Dolná Ždaňa Sokol 1.35 4.40 7.54
 Futball Szlovénia 1. SNL 2019/2020
14:45 Rudar Velenje 3 : 3 Celje Biostart Publikum 4.22 3.68 1.69
16:55 Maribor Branik NK 4 : 1 Domzale 1.62 3.84 4.52
 Kézilabda Szlovénia 1.liga M 2019/2020
18:00 Adria Krka 33 : 40 Dobova MRD 2.15 8.00 2.05
19:30 Maribor RK 31 : 28 Izola RD 1.23 11.50 5.50
20:00 Cimos Koper 28 : 30 Gradec Slovenj RK 1.40 9.50 3.80
20:30 Termo Škofja Loka 25 : 25 Ribnica 6.25 12.00 1.19
 Futball Szlovénia 2. SNL 2019/2020
14:00 Krka 1 : 3 Drava Ptuj - - -
14:00 Roga 0 : 2 Krsko Posavje 3.00 3.50 2.00
14:00 Gorica Nova Gorica 3 : 0 Dravograd - - -
14:00 Fužinar 2 : 0 Bilje - - -
14:00 Bre 1 : 1 Radomlje 4.75 3.50 1.62
14:00 Dekani 1 : 1 Dob Roltek - - -
16:00 Nafta 2 : 2 Beltinci NK - - -
 Futball Törökország Super League 2019/2020
13:00 Genclerbirligi 2 : 1 Kayserispor II 1.52 4.41 5.50
15:30 Caykur Rizespor 1 : 0 Antalyaspor 2.01 3.48 3.60
15:30 Sivasspor 2 : 0 Kombassan Konyaspor 1.81 3.56 4.22
18:00 Gaziantepspor BB 0 : 2 Galatasaray 3.41 3.43 2.11
 Kosárlabda Törökország TBL M 2019/2020
11:00 Bahcesehir Koleji Istanbul 72 : 70 Pinar Karsiyaka Izmir 3.07 15.75 1.41
13:15 Bursaspor Durmazlar 84 : 79 Demir Insaat 1.10 23.00 6.70
15:30 Galatasaray Istanbul 78 : 75 Darüssafaka Istanbul 1.39 15.75 3.17
18:00 Istanbul Buyuksehir Belediyesi 76 : 94 Banvit 8.20 26.00 1.06
 Futball Ukrajna Premier League 2019/2020
13:00 Illichivets Mariupol 2 : 2 Karpaty Lvov 2.00 3.11 3.59
13:00 Desna Chernihiv 1 : 1 Dněpr Dněpropetrovsk 1.38 4.05 7.65
16:00 Lvov FC 2 : 0 Vorskla Poltava 2.56 3.01 2.69
 Futball Uruguay Primera Division 2019
20:00 Juventud 0 : 0 Danubio 2.81 3.23 2.29
20:00 Rampla Juniors 0 : 1 Plaza Colonia 2.50 3.19 2.59
23:00 Peňarol 1 : 0 River Plate (URU) 1.51 3.93 5.54
 Futball Wales Cup 2019/2020
14:30 Llanefydd 1 : 5 Guilsfield - - -
14:30 Mold Alexander 8 : 1 Llanrug United - - -
14:30 Greenfield 1 : 3 Flint Town United - - -
14:30 Abertillery Bluebirds 4 : 3 Llanidloes Town - - -
14:45 Dyffryn Nantlle Vale 0 : 1 Colwyn Bay - - -
15:30 Llandudno 4 : 1 Llanfair United - - -
15:30 Porthmadog 4 : 1 Gresford Athletic - - -
15:30 Holyhead Hotspurs 0 : 3 Buckley Town - - -
15:30 Bangor 1876 0 : 2 Ruthin Town - - -
15:30 Undy Athletic 5 : 6 Swansea University - - -
15:30 Haverfordwest C. 1 : 2 Cambrian & Clydach - - -
15:30 Ammanford 3 : 1 Ton Pentre - - -
15:30 Rhyl FC 3 : 0 Queens Park - - -
15:30 Goytre United 6 : 4 Cefn Cribwr - - -
15:30 Llanelli AFC 0 : 1 Penrhyncoch - - -
15:30 Pontypridd Town 1 : 0 Llandrindod Wells - - -
15:30 Bangor City 0 : 3 Prestatyn Town - - -
 Futball Wales Premier League 2019/2020
15:30 Barry Town 0 : 4 Connah's Quay 2.82 3.32 2.26
Postp. Llansantffraid - : - Carmarthen Town 1.13 7.71 12.80
Postp. Newi Cefn Druids - : - Cardiff MU 2.58 3.46 2.36
15:30 Airbus UK FC 1 : 2 Penybont 2.38 3.73 2.44

Sportstatisztikák

  • futball, kosárlabda, kézilabda és jégkorong statisztika több, mint 90 bajnokságból (eredmények, tabellák, következő mérközések, egyéb hasznos statisztikák, fogadóirodák oddsai)
  • egyéb hasznos dolgok: tippek; csapatok, illetve bajnokságok összehasonlitása; sorozatok (pl. egy csapat hány meccset nyert meg sorozatban); kiválasztások ( pl. melyik csapat nem nyert még mérközést); friss eredmények, fórum, sportfogadás.
  • az eredmények rendszeresen frissülnek, naponta többször

A funkciók részletes leirásait megtalálod a Súgóban.