cs, 2019 október 17. @ 18:31 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Keresés

Keresés

Találd meg a csapatokat és bajnokságokat gyorsan

Hasonlitás

Hasonlitás

Klikkelj erre h2h az ikonra bárhol a csapatok összehasonlitásához és a statisztikák megtekintéséhez

Mérkőzések

Mérkőzések

Nézd meg a mai mérkőzések, a holnapi mérkőzések, a tegnapi eredmények listáját vagy bármely dátum mérkőzéseit a naptár segitségével


Legnépszerűbb bajnokságok


Szeretsz fogadni? Látogasd meg a Sportfogadás weboldalunkat!

Mérkőzések - 2019.10.05

Csoportosítás: bajnokság szerint | idő szerint
Idő Hazai Eredmény Vendég 1 X 2 H2H
 Futball Albánia Super League 2019/2020
17:00 Flamurtari Vlorë 2 : 2 Tirana SK - - -
17:00 Partizani Tirana 1 : 1 Teuta Durrës - - -
17:00 Skenderbeu Korca 2 : 0 Luftëtari Gjirokastër 1.42 4.08 7.75
 Futball Anglia Championship 2019/2020
13:30 Fulham 2 : 2 Charlton 1.40 4.59 8.14
16:00 Swansea 1 : 2 Stoke 1.99 3.33 3.93
16:00 Nottingham 1 : 0 Brentford 2.83 3.28 2.51
16:00 Bristol City 1 : 0 Reading 2.00 3.48 3.70
16:00 Sheffield Wednesday 1 : 0 Wigan 1.76 3.51 5.03
16:00 Millwall 2 : 1 Leeds 4.58 3.68 1.78
16:00 Q.P.R. 4 : 2 Blackburn 2.19 3.45 3.19
16:00 Huddersfield 3 : 0 Hull 2.63 3.25 2.73
16:00 Preston 5 : 1 Barnsley 1.60 3.91 5.62
16:00 Derby 2 : 0 Luton 2.03 3.52 3.56
16:00 West Bromwich 4 : 2 Cardiff 1.78 3.76 4.46
 Futball Anglia Conference National 2019/2020
16:00 Torquay 2 : 1 Fylde 2.13 3.41 3.03
16:00 Dover Athletic 2 : 2 Notts County 2.19 3.40 2.89
16:00 Bromley 1 : 2 Barrow 2.16 3.32 3.03
16:00 Sutton UTD 0 : 0 Stockport 2.26 3.20 2.95
16:00 Dagenham & Redbridge 1 : 1 Barnet 2.31 3.22 2.83
16:00 Boreham Wood 1 : 0 Solihull 2.73 3.16 2.47
16:00 Maidenhead United 0 : 1 Halifax 2.77 3.05 2.46
16:00 Chorley 0 : 0 Alderschot 2.26 3.15 2.97
16:00 Woking 1 : 1 Wrexham 2.33 3.22 2.83
16:00 Hartlepool 2 : 1 Yeovil 2.50 3.28 2.57
16:00 Chesterfield 1 : 2 Eastleigh 2.13 3.20 3.17
18:20 Harrogate Town 2 : 0 Ebbsfleet United 1.76 3.64 3.92
 Futball Anglia FA Cup 2019/2020
13:30 Halesowen Town 0 : 2 Altrincham 4.65 4.50 1.52
16:00 Whitby 1 : 1 Gloucester City 2.55 3.62 2.32
16:00 Tooting & Mitcham United 0 : 2 Poole Town 3.28 3.65 1.92
16:00 Salisbury 2 : 4 Margate 2.02 3.74 2.96
16:00 Bristol Manor Farm 0 : 0 Wealdstone 8.35 5.68 1.25
16:00 Nantwich Town 1 : 0 Morpeth Town 2.29 3.70 2.55
16:00 Belper Town 2 : 1 Rushall Olympic 3.32 3.59 1.92
16:00 Leek Town 0 : 2 Kings Lynn 5.75 4.83 1.41
16:00 Kidsgrove Athletic 0 : 1 Gateshead 5.79 4.35 1.45
16:00 Haringey Borough 1 : 0 Cray Wanderers 2.22 3.62 2.70
16:00 Chippenham Town 3 : 3 Slough 2.79 3.47 2.25
16:00 Weymouth 4 : 1 St. Albans 1.55 4.03 5.03
16:00 Tamworth 0 : 0 Hereford 2.86 3.51 2.16
16:00 Royston Town 2 : 1 Beaconsfield SYCOB 1.74 3.79 3.85
16:00 Brackley Town 2 : 0 Warrington Town 1.31 5.11 7.27
16:00 Maldon & Tiptree 6 : 1 Chertsey Town 1.68 3.87 4.10
16:00 Ashton United 2 : 6 Spennymoor Town 2.89 3.65 2.09
16:00 Leamington 0 : 2 Darlington 2.38 3.30 2.66
16:00 Hednesford 4 : 2 Blyth S. 1.92 3.64 3.27
16:00 Farsley 0 : 5 Southport 2.12 3.48 2.96
16:00 Chichester City 1 : 0 Enfield 4.21 4.43 1.58
16:00 Welling 4 : 1 Tavistock 1.15 7.21 12.45
16:00 Sutton Coldfield Town 0 : 1 Boston Utd. 5.45 4.77 1.40
16:00 Canvey 1 : 1 Bowers & Pitsea 3.51 4.19 1.75
16:00 Peterborough Sports 1 : 0 Guiseley 3.47 3.71 1.84
16:00 Blackfield & Langley 1 : 4 Dartford 2.28 3.55 2.65
16:00 Maidstone United 2 : 1 Hitchin 1.34 5.07 6.54
16:00 Abbey Rangers 0 : 2 Whyteleafe 2.32 3.65 2.54
16:00 Kingstonian 1 : 1 Weston Super Mare 2.80 3.41 2.22
16:00 Hayes 5 : 4 Hendon 1.93 3.81 3.13
16:00 Dunston UTS 2 : 3 Colne 2.65 3.88 2.19
16:00 Stourbridge 2 : 1 Stafford Rangers 1.86 3.54 3.56
16:00 Ware 1 : 2 Potters Bar Town 2.66 3.99 2.13
16:00 Buxton 1 : 2 York 7.44 5.16 1.30
16:00 Oxford City 2 : 0 Hampton Richmond 2.13 3.48 2.94
16:00 Billericay Town 4 : 2 Bath City 2.11 3.62 2.93
16:00 Lowestoft Town 1 : 2 Carshalton Athletic 2.96 3.75 2.02
16:00 Kings Langley 3 : 0 Corinthian Casuals 1.74 3.79 3.85
16:00 Havant & W 3 : 0 Hadley 1.16 6.85 11.25
16:00 Dulwich Hamlet 3 : 0 Eastbourne 1.91 3.49 3.51
 Futball Anglia League One 2019/2020
16:00 Milton Keynes 0 : 3 Burton 2.89 3.37 2.35
16:00 Doncaster 1 : 2 Portsmouth 2.68 3.37 2.51
16:00 Wycombe 3 : 3 Peterborough 2.67 3.56 2.42
16:00 Lincoln 2 : 0 Sunderland 3.06 3.34 2.26
16:00 Accrington Stanley 2 : 2 Oxford 3.11 3.42 2.20
16:00 Tranmere 0 : 1 Shrewsbury 2.56 3.29 2.66
16:00 Gillingham 3 : 1 Southend 1.72 3.80 4.47
16:00 AFC Wimbledon 3 : 2 Rochdale 2.25 3.27 3.16
16:00 Rotherham 4 : 0 Coventry 2.24 3.45 2.98
16:00 Fleetwood Town 0 : 1 Ipswich 2.20 3.21 3.31
 Futball Anglia League Two 2019/2020
16:00 Northampton 0 : 1 Leyton 1.95 3.51 3.62
16:00 Crewe 1 : 1 Exeter 2.27 3.37 2.93
16:00 Bradford 2 : 1 Swindon 2.35 3.33 2.82
16:00 Newport 1 : 0 Carlisle 1.70 3.84 4.49
16:00 Colchester 3 : 1 Stevenage 1.85 3.46 4.12
16:00 Walsall 0 : 3 Salford City 2.08 3.21 3.42
16:00 Grimsby 0 : 1 Mansfield 2.61 3.14 2.61
16:00 Cambridge 2 : 2 Macclesfield 1.96 3.27 3.76
16:00 Port Vale 3 : 1 Morecambe 1.68 3.64 4.71
16:00 Oldham 1 : 1 Cheltenham 2.40 3.27 2.86
16:00 Forest Green 3 : 1 Crawley Town 2.36 3.32 2.79
16:00 Plymouth 2 : 2 Scunthorpe 1.86 3.51 4.03
 Futball Anglia Premiership 2019/2020
13:30 Brighton 3 : 0 Tottenham 4.62 3.85 1.76
16:00 Liverpool 2 : 1 Leicester 1.50 4.45 6.48
16:00 Burnley 1 : 0 Everton 2.99 3.25 2.47
16:00 Watford 0 : 0 Sheffield United 2.17 3.34 3.44
16:00 Norwich 1 : 5 Aston Villa 2.38 3.59 2.85
18:30 West Ham 1 : 2 Crystal Palace 2.00 3.56 3.75
 Futball Argentina Primera Division 2019/2020
02:10 Atlético Tucumán 2 : 1 Talleres 2.78 2.87 2.72
18:15 Godoy Cruz 2 : 4 Gimnasia L.P. 2.43 2.96 2.96
18:15 Argentinos 2 : 1 Arsenal de Sarandí 1.99 2.98 3.99
20:30 San Lorenzo 1 : 4 Central C 1.59 3.41 6.08
22:45 Estudiantes 0 : 0 Huracán 1.80 3.26 4.50
 Futball Ausztria 1. Liga 2019/2020
14:30 Grazer AK 2 : 3 Austria Wien (Am.) 1.87 3.72 3.28
19:00 Lafnitz 1 : 1 Dornbirn FC 1.78 3.59 3.78
 Kosárlabda Ausztria Basketball Bundesliga 2019/2020
17:30 Wels WBC 84 : 67 Danube City Timberwolves 1.01 - 13.25
17:30 Kapfenberg Bulls 91 : 73 St.Pölten UKJ 1.03 - 11.25
20:00 Gmunden Swans 85 : 75 Oberwart Gunners 1.28 17.25 3.87
 Futball Ausztria Bundesliga 2019/2020
17:00 Fc Admira 3 : 1 Wattens 2.51 3.45 2.55
17:00 Mattersburg SV 2 : 3 Rapid Wien 5.23 4.47 1.51
17:00 Austria Salzburg 6 : 0 SC Rheindorf Altach 1.13 8.05 13.81
 Kézilabda Ausztria HLA M 2019/2020
19:00 HSG Graz 29 : 35 Hurricanes Linz 1.52 8.25 3.20
19:00 HSG Bärnbach/Köflach 24 : 31 West Wien 3.92 10.00 1.36
 Futball Belgium 1e Klasse 2019/2020
18:00 Eupen 0 : 2 Mechelen 2.49 3.42 2.74
20:00 Waasland 3 : 1 Oostende 2.52 3.55 2.61
20:00 Waregem 6 : 0 Cercle Brugge 1.58 4.25 5.12
20:30 Kortrijk 4 : 0 St. Truidense 1.85 3.92 3.79
 Futball Belgium 2e Klasse 2019/2020
17:00 Westerlo 0 : 1 Virton 2.06 3.29 3.15
20:30 Oud Heverlee 2 : 3 Lokeren KSC 1.80 3.44 4.00
 Futball Bosznia Premier Liga 2019/2020
15:30 Celik Zenica 2 : 0 Siroki Brijeg NK 2.30 3.24 2.76
15:30 Radnik Bijeljina 3 : 2 Sloboda Tuzla 1.32 4.31 9.00
15:30 Zrinjski Mostar 0 : 0 Sarajevo FK 2.34 3.23 2.71
15:30 Sloga Simin Han 3 : 0 Zvijezda Brgule 1.14 6.62 13.83
 Futball Brazilia Serie A 2019
22:00 Vasco da Gama 0 : 1 Santos 2.54 2.98 2.84
22:00 Sao Paulo 2 : 1 Fortaleza EC 1.47 4.16 6.24
 Futball Bulgária A PFG 2019/2020
14:00 Botev Vratsa 3 : 0 Botev Plovdiv 2.41 3.09 2.76
16:30 Etar Veliko Tarnovo 0 : 5 Lokomotiv Plovdiv 3.44 3.26 2.00
19:00 CSKA Sofia 4 : 0 Vitosha Bistritsa 1.14 6.39 15.25
 Futball Chile Primera Division 2019
01:30 Huachipato 1 : 2 Union La Calera 2.41 3.13 2.73
17:00 Antofagasta 3 : 1 O'Higgins 1.96 3.24 3.59
20:00 Colo Colo 3 : 2 Universidad de Chile 1.79 3.47 3.92
22:30 Universidad de Concepción 1 : 1 Unión Espaňola 2.22 3.08 3.03
 Jégkorong CHL Kontinental Hockey League 2019/2020
09:00 Admiral Vladivostok 2 : 1 Red Star Kunlun 2.32 3.81 2.72
12:30 Novosibirsk 4 : 2 Nižněkamsk 2.00 3.85 3.28
14:00 Jekatěrinburg 1 : 4 Dynamo Moskva 1.78 4.18 3.87
14:00 Magnitogorsk 2 : 3 ot(p) Nižnyj Novgorod 1.87 4.15 3.47
16:00 CSKA Moskva 6 : 1 Dinamo Riga 1.13 8.63 17.60
16:30 Vitiaz Chekhov 1 : 2 ot(p) Spartak Moskva 1.87 4.25 3.41
16:30 Petrohrad 1 : 2 Čeljabinsk 1.31 5.48 8.92
 Kézilabda CL Champions League W 2019/2020
15:00 Rostov Don 31 : 21 Lublin MKS 1.01 27.00 17.00
19:00 Buducnost Podgorica 32 : 35 Brest Bretagne 1.24 12.00 5.31
19:15 Vag Kristiansand 31 : 22 Budapest FTC 2.26 7.94 1.94
 Futball Csehország 1. liga 2019/2020
16:30 Příbram 0 : 0 Olomouc 2.47 3.18 2.70
16:30 Ostrava Baník 4 : 0 Zlín 1.73 3.49 4.32
16:30 Opava 0 : 1 Teplice 2.41 3.04 2.89
19:00 Sparta Praha 4 : 0 Karviná FC 1.20 5.73 11.90
 Jégkorong Csehország 1st League 2019/2020
16:00 Ústí n. Labem 4 : 2 Sokolov 2.18 4.47 2.44
17:00 P 2 : 1 Chomutov 2.14 4.22 2.60
17:00 Benátky 4 : 1 Havířov 2.85 4.33 1.98
17:00 Litoměřice 4 : 0 Třebíč 1.89 4.39 3.00
17:00 Kadaň 2 : 3 Prostějov 4.33 5.29 1.49
17:00 Slavia Praha 2 : 1 Fr 1.92 4.39 2.89
17:00 České Budějovice 2 : 3 ot(p) Poruba 1.82 4.48 3.14
17:30 Jihlava 2 : 4 Vsetín 1.90 4.23 3.05
 Futball Csehország 2. liga 2019/2020
10:15 Chrudim AFK 1 : 4 Brno 3.79 3.27 1.86
10:15 Dukla Praha FK 1 : 0 Prostějov 1.24 5.01 9.49
10:15 Třinec 3 : 2 Vítkovice 1.53 3.66 5.61
13:10 Hradec Králové 1 : 0 Pardubice Tesla 2.03 3.14 3.40
16:00 Líšeň SK 1 : 3 Ústí n. Labem 1.98 3.49 3.21
 Jégkorong Csehország Extraleague 2019/2020
15:00 Kladno 5 : 3 Liberec 3.70 4.83 1.69
 Kézilabda Csehország Extraleague M 2019/2020
10:00 Hranice 20 : 21 Jičín 2.40 7.33 1.84
18:00 Kopřivnice 25 : 25 Zubří 2.17 7.42 2.02
 Kosárlabda Csehország National League M 2019/2020
17:30 Ostrava NH 78 : 100 USK Praha 2.29 - 1.55
17:45 Kolín 67 : 96 Opava 3.20 - 1.30
18:00 Olomoucko BK 93 : 70 Hradec Kr 1.09 - 6.00
18:00 Děčín 98 : 96 ot Svitavy 2.11 - 1.65
19:00 Brno 88 : 91 ot Ústí nad Labem 2.33 - 1.54
 Futball Dánia 1st Division 2019/2020
13:15 Hvidovre Kobenhavn 3 : 1 Nastved 2.37 3.35 2.77
 Kézilabda Dánia 1st League M 2019/2020
16:00 Svendborg TGI 29 : 27 Skanderborg 1.33 10.38 4.06
16:10 Kolding KIF 26 : 34 Fredericia HK 1990 2.13 8.13 2.03
 Kosárlabda Dánia 1st League M 2019/2020
20:00 Copenhagen Wolfpack 79 : 71 Svendborg Rabbits 2.62 14.75 1.54
 Kézilabda Dánia 1st League W 2019/2020
14:00 Viborg HK 28 : 16 Aalborg EH 1.05 21.00 12.50
14:00 Randers HK 29 : 29 Arhus SK 1.79 7.81 2.50
15:00 Ajax Kobenhavn 26 : 24 Tvis Holstebro 2.78 9.00 1.62
 Futball Dánia Superligaen 2019/2020
16:00 Hobro 0 : 2 Aalborg BK 4.00 3.72 1.85
 Futball Észtország Meistriliiga 2019
12:00 Kuressaare FC 4 : 1 Tulevik Viljandi 2.50 3.48 2.38
12:00 Maardu FC 2 : 2 Kalev Tallin 2.17 3.46 2.80
15:00 Flora Tallin 1 : 0 Narva Trans 1.24 5.84 7.88
 Futball Fehéroroszország Premier League 2019
14:00 Slutsk 0 : 3 BATE Borisov 7.07 4.87 1.33
17:00 Shakhtsyor Salihorsk 3 : 0 Torpedo Zhodzina 1.57 3.67 5.17
19:45 Nyoman-Belcard Hrodna 0 : 1 Dynamo Brest 6.02 4.86 1.38
 Jégkorong Finnország Mestis 2019/2020
16:00 Hermes Kokkola 10 : 1 Hokki Kajaani 1.62 4.93 3.75
16:00 Kiekko-Vantaa 4 : 5 Kettera Imarta 2.72 4.51 2.01
16:00 Jokipojat Joensuu 2 : 3 ot Tuto Turku 2.56 4.42 2.13
16:00 Iisalmen Peli-Karhut 2 : 6 SaPKo Savonlinnan 2.06 4.51 2.65
16:00 RoKi Rovaniemi 3 : 4 ot(p) HeKi Heinolan 1.89 4.49 2.97
 Jégkorong Finnország SM Liiga 2019/2020
16:00 Saipa 0 : 2 Kärpät 4.32 4.41 1.64
16:00 KooKoo Kouvola 2 : 1 ot(p) IFK Helsinki 2.64 3.92 2.29
16:00 Lahti Pelicans 4 : 3 ot(p) Kalpa Kuopio 1.82 4.15 3.54
16:00 Ässät Pori 5 : 3 Hämeenlinna 2.11 3.81 3.00
16:00 Lukko Rauma 5 : 1 TPS Turku 1.90 4.06 3.35
16:00 Tappara Tampere 5 : 2 Jukurit Mikkeli 1.39 5.19 6.31
16:00 Jyp Jyväskylä 6 : 4 Ilves Tampere 2.01 4.37 2.91
 Futball Finnország Ykkönen 2019
14:00 MuSa Pori 1 : 0 EIF Tammisaari 2.40 3.74 2.40
14:00 Kajaani AC 1 : 2 Valkeakoski Haka 4.57 4.63 1.51
16:00 Oulu 4 : 1 Jaro Jakobstad 2.41 3.41 2.57
 Futball Franciaország Ligue 1 2019/2020
17:30 Paris SG 4 : 0 Angers 1.19 7.21 13.30
20:00 Nantes 1 : 0 Nice 2.10 3.21 3.77
20:00 Dijon 1 : 0 Strasbourg 2.88 2.93 2.77
20:00 Brest 2 : 0 Metz 2.51 3.19 2.95
20:00 Toulouse 1 : 3 Bordeaux 2.44 3.11 3.08
20:00 Montpellier 3 : 1 Monaco 3.09 3.25 2.40
 Futball Franciaország Ligue 2 2019/2020
14:45 Auxerre 2 : 0 Le Havre 2.35 2.95 3.10
 Kosárlabda Franciaország Pro A M 2019/2020
18:30 Monaco 71 : 65 Roanne Chorale 1.03 32.00 11.75
20:00 Le Mans 88 : 80 Elan Chalon 1.43 15.75 3.04
20:30 Orleanaise Entente 88 : 87 Pau Orthez 2.15 14.25 1.80
 Kosárlabda Franciaország Pro A W 2019/2020
13:30 Union Hainaut 82 : 73 ot Reze 1.30 - 3.20
16:00 Landes Basket 71 : 58 Charleville 3.04 - 1.33
 Kézilabda Franciaország Pro A W 2019/2020
20:30 Nantes 29 : 17 Nice 1.44 9.75 3.38
20:30 Dijon 27 : 21 Chambray Touraine 1.80 7.63 2.49
 Kosárlabda Görögország A1 M 2019/2020
14:45 Rethimno Ago 60 : 79 Peristeri Athens 2.81 15.25 1.50
14:45 Panionios Athens 69 : 83 Larissa Faros BC 3.25 16.00 1.39
14:45 Promitheas Patras 87 : 80 Ionikos Nikaias 1.19 19.75 5.00
15:15 PAOK Saloniki 87 : 61 Ermis Agias Larissa 1.19 19.75 5.00
17:15 Iraklis Saloniki 82 : 66 Aris Saloniki 1.38 16.25 3.27
 Futball Görögország Super League 2019/2020
16:15 Panathinaikos Athens 0 : 1 Xanthi 1.66 3.42 6.00
18:30 Larissa AE 0 : 0 Athens AEK 4.38 3.22 1.91
 Futball Hollandia Eredivisie 2019/2020
18:30 Heracles 2 : 0 Emmen 1.65 4.13 4.38
19:45 Sparta Rotterdam 2 : 1 Twente Enschede 1.82 3.87 3.92
19:45 Vitesse Arnheim 2 : 1 Utrecht 2.37 3.70 2.68
20:45 Heerenveen 1 : 0 Zwolle FC 1.54 4.44 5.30
 Futball Horvátország 1. HNL 2019/2020
15:00 Hajduk Split 2 : 0 Varteks Varazdin 1.08 8.41 23.75
17:00 Dinamo Zagreb 1 : 0 Slaven Belupo 1.14 6.83 14.94
19:00 HNK Osijek 2 : 1 Gorica 1.64 3.67 4.79
 Kézilabda Horvátország 1.liga M 2019/2020
19:00 Gorica 25 : 25 Bjelovar 1.15 14.00 7.25
19:00 Dubrovnik 27 : 30 Spacva Vinkovci 1.68 8.00 2.75
 Kosárlabda Horvátország A1 M 2019/2020
17:00 Zabok KK 85 : 74 Split Croatia 2.65 14.75 1.53
17:00 Darda VROS 72 : 71 Hermes Zagreb 1.08 24.50 7.60
18:00 Gorica 91 : 74 Alkar Sinj 1.04 28.00 9.80
19:00 Skrljevo KK 80 : 83 Dubrava Zagreb 1.07 25.50 8.10
19:00 Sonik Puntamika 58 : 76 GKK 3.31 16.25 1.36
 Futball Irország Premier League 2019
20:45 Sligo Rovers 0 : 0 Shamrock Rovers 4.36 3.90 1.62
 Kosárlabda Izrael 1st League M 2019/2020
18:35 Hapoel Holon 89 : 75 Hapoel Tel Aviv 1.33 16.75 3.60
19:25 Ironi Ness Ziona 81 : 93 Hapoel Jerusalem 3.22 16.00 1.39
 Futball Izrael Ligat Al 2019/2020
17:00 Maccabi Tel Aviv 0 : 0 Hapoel Hadera 1.30 5.00 9.05
18:00 SC Nes-Ziona 0 : 3 Maccabi Haifa 8.30 4.57 1.30
19:30 Hapoel Haifa 0 : 3 Hapoel Beer Sheva 3.52 3.35 1.91
 Futball Japán J League 2019
07:00 Nagoja 1 : 1 Trinita Oita 1.88 3.52 3.66
07:00 Jubilo 0 : 2 Marinos 3.62 3.67 1.83
07:00 Vegalta Sendai 0 : 1 Matsumoto Yamaga 2.02 3.22 3.49
07:00 Sagan Tosu 2 : 1 Tokyo 3.53 3.23 2.03
09:00 Hiroshima 6 : 2 Vissel Kobe 2.34 3.24 2.73
 Jégkorong Jégkorong NHL 2019/2020
01:00 NY Islanders 1 : 2 Washington 2.37 3.92 2.58
01:00 Columbus 1 : 4 Toronto 3.13 4.15 1.99
01:00 New Jersey 4 : 5 ot(p) Atlanta 2.10 4.14 2.89
04:30 San Jose 1 : 5 Las Vegas 2.72 4.19 2.18
 Kézilabda Lengyelország 1.liga M 2019/2020
13:00 Gwardia Opole 23 : 28 Wisla Plock SSA 6.33 14.00 1.16
16:00 Kielce Vive KS 38 : 16 Kalisz MKS 1.09 25.67 24.17
18:00 Tarn - : - Pulawy Wisla-Azoty - - -
18:00 Pogon Szczecin 27 : 24 Kwidzyn MMTS 2.47 9.00 1.73
18:00 Piotrkowianin-Kiper 27 : 23 Chroby Glogow AMD 2.23 8.00 1.92
 Kézilabda Lengyelország 1.liga W 2019/2020
17:00 Kobierzyce KPR 25 : 24 Ruch Chorzów 1.05 19.00 11.83
18:00 Lublin Zaglebie 23 : 21 Politechnika KU AZS 1.28 11.33 4.60
19:30 Jaros 32 : 30 ot(p) Elblag Start 2.88 9.08 1.56
 Futball Lengyelország Ekstraklasa 2019/2020
15:00 Pogon Szczecin 1 : 2 Rakow Czestochowa 1.97 3.28 3.75
17:30 Lech Poznan 4 : 0 Wisla Kraków 1.62 3.90 4.92
20:00 Lechia Gdaňsk 1 : 2 Zaglebie Lubin 1.99 3.36 3.58
 Kosárlabda Lengyelország Ekstraklasa W 2019/2020
17:00 Uniwersytet Gdanski AZS 65 : 101 Gorzow Wielkopolski PWSZ - - -
17:30 Gdynia GTK 77 : 50 Torun 1.01 - 11.50
 Kosárlabda Lengyelország Ekstraliga M 2019/2020
12:30 Astoria Bydgoszcz KS 80 : 97 Torun 3.12 15.75 1.40
17:00 Gliwice GTK 79 : 81 Szczecin 2.41 14.50 1.62
19:00 Dabrowa G 98 : 94 Slask Wroclaw 1.66 14.25 2.35
 Futball Lengyelország I Liga 2019/2020
17:00 Wigry Suwałki 1 : 4 Radomiak Radom 3.17 3.14 2.12
17:45 Chrobry G 0 : 0 Warta 2.82 3.10 2.34
18:00 Zaglebie Sosnowiec 3 : 1 Sandecja Nowy Sącz 2.39 3.05 2.75
18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała 4 : 0 Belchatów 1.71 3.34 4.43
18:00 Chojniczanka Chojnice 1 : 2 Odra Opole 2.11 3.21 3.10
19:00 Nieciecza LKS 4 : 3 Tychy GKS 2.09 3.14 3.22
 Futball Lettország Virsliga 2019
13:00 Jelgava RAF 5 : 2 Spartaks Jurmala 2.66 3.16 2.45
13:00 Metalurgs Liepaja 2 : 1 Metta LU Riga FS 1.51 3.73 5.90
14:00 Daugava Daugavpils 1 : 1 Ventspils FK 3.96 3.31 1.86
15:15 Valmiera FK 1 : 3 Daugava Riga 4.48 3.63 1.65
 Kosárlabda Litvánia 1st League M 2019/2020
15:30 Pieno zvaigzdes 79 : 75 Alytus Alita 1.36 - 2.92
16:00 Rudupis Prienu 79 : 77 Nevezis Kedainiai 1.34 - 3.02
16:00 Neptunas Klaipeda 90 : 94 Siauliai BC 1.06 - 7.30
 Futball Litvánia A Lyga 2019
12:00 Spyris Kaunas 1 : 2 Žalgiris Vilnius 4.84 4.05 1.53
14:00 Atlantas Klaipeda 2 : 1 Traku FK 6.27 4.98 1.36
16:00 Stumbras Kaunas 0 : 3 Palanga - - -
18:00 Suduva Marijampole 3 : 1 Panevezys FK 1.11 7.30 14.00
 Futball Macedónia First League 2019/2020
15:00 Borec Veles 3 : 2 Struga - - -
15:00 Makedonia Skopje 0 : 0 Shkupi Skopje - - -
15:00 Shkendija 79 Tetovo 0 : 0 Vardar Skopje - - -
15:00 Akademija Pandev 2 : 0 Sileks Krakovo - - -
 Kosárlabda Magyarország 1st League W 2019/2020
14:30 Miskolc DKSK 101 : 55 BEAC Újbuda - - -
17:00 Zalaegerszeg Volán TE 80 : 71 ot SEAT - Foton Győr - - -
18:00 MiZo Pécs 84 : 94 Budapest BSE - - -
18:00 MKB Sopron 90 : 45 Ceglédi EKK - - -
18:00 Vasas Csata DSE 59 : 75 Atomeromu KSC Szekszárd - - -
 Futball Magyarország NB I 2019/2020
14:30 Újpest Budapest 1 : 2 Mezokovesd Zsory 1.96 2.88 4.16
17:00 Paksi FC 2 : 1 Gabona Trans-Kaposvár 1.67 3.68 4.38
17:00 Varda SE 3 : 3 Zalaegerszeg 2.50 3.29 2.51
17:00 Diósgyőri VTK 1 : 1 Puskás Akadémia 2.75 3.11 2.40
19:30 Fc Fehérvár 2 : 1 Debrecen 1.78 3.50 3.95
 Futball Mexikó Primera Division 2019/2020
04:00 Atl. Morelia 2 : 3 Necaxa 2.21 3.26 2.93
 Futball Montenegro Prva Liga 2019/2020
14:30 Petrovac OFK 2 : 1 Kom Podgorica 2.48 3.00 2.81
14:30 Buducnost Podgorica 1 : 0 Mladost Lje 1.42 4.14 7.03
14:30 Grbalj Radanovici FK 2 : 2 Rudar Plevlja 2.08 3.18 3.34
14:30 Sutjeska Niksic 2 : 1 Zeta Golubovci 1.52 4.10 5.28
 Futball Németország 2. Liga 2019/2020
13:00 Dresden 0 : 2 Hannover 96 2.50 3.45 2.66
13:00 Sandhausen 2 : 2 Aue Erzgebirge 2.01 3.49 3.48
13:00 Hamburg SV 2 : 0 Fürth 1.40 4.68 7.09
 Futball Németország 3. Liga 2019/2020
14:00 Sonnenhof Grossaspach SG 1 : 5 Ingolstadt 3.32 3.63 1.97
14:00 Kaiserslautern 3 : 1 Jena 1.51 4.21 5.60
14:00 Rostock 2 : 1 Meppen 1.89 3.51 3.74
14:00 Hallescher 1 : 1 Zwickau 1.53 4.19 5.28
14:00 Viktoria K 2 : 2 Waldhof Mannheim 2.87 3.62 2.23
14:00 Unterhaching 2 : 2 Münster 1.60 4.08 4.72
 Kosárlabda Németország BBL M 2019/2020
18:00 Oliver Würzburg 90 : 75 Göttingen BG 74 1.21 19.75 4.75
18:00 StadtSport Braunschweig 94 : 88 Ulm 1.91 14.25 2.01
20:30 EnBw Ludwigsburg 94 : 80 Telecom Baskets Bonn 1.62 14.75 2.47
20:30 Vechta SC 68 : 73 EWE Baskets Oldenburg 3.57 16.75 1.33
 Futball Németország Bundesliga 2019/2020
15:30 Paderborn 1 : 2 Mainz 2.48 3.74 2.60
15:30 Freiburg 2 : 2 Dortmund 5.40 4.19 1.60
15:30 Bayern München 1 : 2 Hoffenheim 1.11 9.74 18.90
15:30 Leverkusen 1 : 1 Leipzig 2.31 3.72 2.85
18:30 Schalke 04 1 : 1 Köln 1.63 4.19 4.93
 Kézilabda Németország Bundesliga M 2019/2020
18:30 Magdeburg 30 : 21 Frisch Auf Göppingen 1.15 15.75 6.81
20:30 Friesenheim TSG 23 : 27 Stuttgart TVB 1.84 8.50 2.42
20:30 Nordhorn 33 : 30 Leipzig DHfK 3.67 9.56 1.44
 Futball Nemzetközi Friendly M 2019
14:45 Malaysia 6 : 0 Srí Lanka - - -
18:00 Jordan 0 : 0 Singapur 1.17 7.17 11.67
 Futball Norvégia Adeccoligaen 2019
15:30 Jerv 1 : 7 Start Kristiansand 3.84 3.66 1.77
 Jégkorong Norvégia Eliteserien 2019/2020
16:00 Stjernen 3 : 0 Gr 1.33 6.25 6.31
16:00 Valerenga Oslo 1 : 2 ot(p) Storhamar 2.34 4.04 2.50
 Futball Norvégia Tippeligaen 2019
18:00 Odd Grenland 1 : 1 Valerengen 1.77 3.73 4.13
 Kosárlabda Olaszország A1 M 2019/2020
20:30 Pallacanestro Trento 73 : 76 Sassari 1.94 14.50 2.02
20:45 Brindisi 88 : 78 Brescia 1.58 15.25 2.62
 Futball Olaszország Serie A 2019/2020
15:00 Spal 1 : 0 Parma 2.56 3.17 2.87
18:00 Helas Verona 2 : 0 Sampdoria Genoa 2.58 3.22 2.82
20:45 Genoa FC 1 : 2 Ac Milan 3.00 3.20 2.44
 Futball Olaszország Serie B 2019/2020
15:00 Pordenone 2 : 0 Empoli AC 2.96 3.16 2.39
15:00 Livorno 3 : 4 Chievo Verona 2.57 2.93 2.90
15:00 Crotone 3 : 1 Entella 1.67 3.61 5.19
15:00 Spezia 0 : 1 Benevento 2.96 3.19 2.37
15:00 Cosenza 1 : 1 Venezia AC 2.17 3.09 3.44
18:00 Trapani 1 : 2 Juve Stabia 2.10 3.09 3.65
 Futball Oroszország Premier League 2019/2020
10:30 Ufa FK 0 : 1 Terek Groznyj 2.25 2.93 3.44
13:00 Gazovik Orenburg 2 : 0 Dynamo Moskva 2.76 2.95 2.65
15:30 Rubin Kazan 2 : 1 Tambov 2.02 3.08 3.86
18:00 Dynamo St. Peterburg 0 : 2 Krylya Sovetov Samara 2.06 3.19 3.59
 Futball Portugália Liga Sagres 2019/2020
16:30 Aves 0 : 1 Tondela 2.33 3.32 2.89
 Futball Portugália Liga Vitalis 2019/2020
12:00 Nacional 4 : 1 Porto FC B 1.60 3.63 4.90
12:00 Coimbra 1 : 0 Benfica Lisabon B 2.13 3.29 3.07
 Futball Románia Liga I 2019/2020
13:30 Gaz Metan Mediaş 2 : 1 Buftea CS 1.53 3.81 5.93
19:30 Steaua Bucureşti 1 : 1 Dinamo Bucureşti 1.63 3.85 4.74
 Futball Románia Liga II 2019/2020
10:00 Concordia 1 : 1 Metaloglobus Bukure 2.70 3.32 2.62
10:00 Farul Constanta 1 : 0 Damila Maciuca 1.17 6.09 11.75
Postp. Rapid Bucureşti - : - UT Arad - - -
10:00 Juventus Bucureşti 2 : 3 Dunarea Calarasi 7.63 4.38 1.34
10:00 Rešita CSM 1 : 7 Energeticianul 1.93 3.37 3.42
10:00 Mioveni 3 : 0 Csikszereda 1.83 3.29 3.86
11:00 Pandurii 0 : 1 Petrolul Ploiesti 6.93 4.57 1.35
13:00 ASU Poli Timisoara 3 : 0 Arges Piesti 3.02 3.27 2.13
 Futball Skócia First Division 2019/2020
16:00 Partick Thistle 0 : 1 Queen of the South 1.82 3.50 3.77
16:00 Greenock Morton 1 : 1 Dunfermline 2.72 3.26 2.34
16:00 Dundee FC 2 : 0 Arbroath 1.69 3.56 4.39
16:00 Ayr. United 0 : 2 Caledonian Thistle 2.16 3.24 3.03
 Futball Skócia Premier League 2019/2020
16:00 Ross County 2 : 2 St. Johnstone 2.19 3.31 3.20
16:00 Aberdeen FC 1 : 1 Hibernian 1.92 3.32 4.01
16:00 Motherwell FC 2 : 0 St. Mirren 1.82 3.43 4.27
16:00 Hearts of Midlothian 0 : 1 Kilmarnock FC 2.39 3.15 2.94
 Futball Skócia Second Division 2019/2020
16:00 Peterhead 1 : 2 Airdrieonians 2.57 3.33 2.40
16:00 East Fife 1 : 1 Stranraer 1.51 4.00 5.50
16:00 Dumbarton 3 : 1 Forfar 2.37 3.41 2.61
16:00 Clyde 0 : 2 Montrose 1.80 3.54 3.85
16:00 Raith Rovers 2 : 2 Falkirk FC 2.76 3.41 2.26
 Futball Skócia Third Division 2019/2020
16:00 Cowdenbeath 1 : 0 Edinburgh City 2.81 3.55 2.19
16:00 Brechin 1 : 1 Stirling Albion 2.71 3.49 2.26
16:00 Stenhousehuir 3 : 2 Cove Rangers 6.96 5.02 1.32
16:00 Albion Rovers 1 : 3 Elgin 2.63 3.53 2.35
16:00 Queen's Park FC 1 : 2 Annan Athletic 2.11 3.48 3.04
 Kosárlabda Spanyolország 1st League W 2019/2020
13:00 La Seu D'Urgell 61 : 59 Lacturale Araski 1.36 16.00 3.31
18:00 Caja Rural Tintos De Toro 31 : 65 Girona 7.30 24.50 1.08
18:15 Bembibre PDM 52 : 56 Campus Promete Logrono 1.65 14.25 2.36
19:15 Valencia 95 : 49 Ensino 1.05 27.00 9.10
 Kosárlabda Spanyolország ACB M 2019/2020
18:00 Obradoiro CAB 98 : 96 ot Bilbao Basket 1.59 15.00 2.60
18:00 Polaris Murcia 89 : 73 Zaragoza CAI 1.76 14.75 2.26
20:30 Laguna Canarias 71 : 76 Real Madrid Teka 4.20 18.50 1.27
20:30 Joventut Badalona 74 : 82 Burgos 2.23 14.50 1.78
 Kézilabda Spanyolország Asobal M 2019/2020
18:00 Sinf 30 : 29 Puerto Sagunto CB 1.35 10.56 4.02
18:00 Benidorm 26 : 27 Valladolid BM 1.67 8.63 2.69
18:30 Cuenca Ciudad Encantada 32 : 23 Frig. Morrazo Cangas 1.15 14.00 6.94
18:30 Nava 27 : 31 Darien Logrono 3.16 8.94 1.51
19:00 Angel Ximenez 25 : 24 Huesca BM 2.29 7.25 1.95
 Futball Spanyolország La Liga 2019/2020
13:00 Leganes 1 : 2 Levante 2.00 3.37 3.85
16:00 Real Madrid 4 : 2 Granada 1.31 5.57 8.87
18:30 FC Valencia 2 : 1 Alavés 1.55 4.02 6.24
21:00 Osasuna 2 : 1 Villarreal 2.86 3.23 2.55
 Futball Spanyolország Liga BBVA 2019/2020
16:00 Lugo 0 : 2 Las Palmas 2.64 2.87 2.84
18:00 Elche FC 1 : 1 Vallecano Madrid 2.81 2.96 2.59
20:00 Ponferradina 2 : 0 Mirandes 1.95 2.97 4.34
20:30 Tenerife CD 1 : 2 Extremadura 1.84 3.25 4.38
 Futball Spanyolország Segunda B - Group II 2019/2020
16:00 Alav 1 : 0 Barakaldo 2.41 2.90 2.86
16:30 Amorebieta 1 : 4 Real Union 2.07 3.07 3.36
17:00 Valladolid B 2 : 1 San Sebastian Real B 2.22 3.04 2.99
18:00 Arenas de Getxo 1 : 2 Bilbao B 3.91 3.33 1.80
19:00 Leonesa Cultural 3 : 1 Guijuelo 1.44 3.98 6.06
 Futball Spanyolország Segunda B - Group III 2019/2020
18:00 Espaňol Barcelona B 2 : 1 La Nucia 1.82 3.21 3.93
19:00 Orihuela CF 0 : 3 Llagostera 2.57 2.97 2.61
19:00 Levante B 1 : 1 Andorra CF 2.62 2.83 2.66
 Futball Svájc Challenge League 2019/2020
17:00 Chiasso 0 : 1 Schaffhausen FC 2.42 3.38 2.51
17:30 Grasshoppers Zürich 3 : 0 Wil 1.77 3.64 3.76
18:30 Kriens 2 : 3 Aarau FC 2.53 3.65 2.27
 Jégkorong Svájc Nationalliga A 2019/2020
19:45 Zug 2 : 3 ot(p) Biel Bienne EHC 1.65 4.81 3.98
19:45 Servette GE 5 : 6 Davos 2.19 4.11 2.74
19:45 Langnau 4 : 3 ot(p) Lugano 2.43 3.97 2.49
19:45 Fribourg 4 : 1 Rapperswill 1.82 4.12 3.63
19:45 Lausanne 3 : 1 Ambri Piota 1.77 4.50 3.56
 Futball Svájc Super League 2019/2020
19:00 Thun 0 : 2 Luzern 2.63 3.36 2.47
19:00 Xamax Neuchatel 2 : 2 Servette FC 2.60 3.44 2.44
 Futball Svédország Allsvenskan 2019
13:30 Sundsvall 4 : 4 Norrkoping 4.66 3.80 1.74
16:00 Sirius 2 : 1 Helsingborg 2.21 3.38 3.13
16:00 AIK Stockholm 2 : 0 Örebro SK 1.33 5.08 8.81
 Jégkorong Svédország Elitserien 2019/2020
15:15 Leksand IF 1 : 3 Vaxjö Lakers HC 2.30 4.06 2.61
15:15 Farjestad 12 : 0 Oskarshamn 1.48 5.09 5.16
15:15 Brynas Gavle 1 : 4 HV 71 2.10 3.89 3.01
15:15 Linköpings 1 : 2 ot(p) Malmo IF 2.67 3.94 2.29
18:00 Frolunda 1 : 2 Rogle BK 1.81 4.33 3.54
18:00 Örebro HK 5 : 1 Skelleftea AIK 2.28 4.10 2.61
18:00 Lulea HF 1 : 3 Djurgarden IF 2.09 4.00 3.05
 Futball Svédország Superettan 2019
13:30 Varbergs BoIS FC 4 : 0 Västeras 1.56 3.92 5.03
16:00 Mjällby 3 : 2 Östers 1.92 3.29 3.65
18:00 Degerfors 2 : 1 Brommapojkarna 1.70 3.65 4.23
 Futball Szerbia Super Liga 2019/2020
18:00 Ma 0 : 1 Radnički Niš 4.95 3.45 1.64
18:00 Čukarički Bělehrad 2 : 0 Javor Ivanjica 1.50 3.95 5.61
18:00 Radnik Surdulica 1 : 0 Ba 2.54 3.03 2.65
18:00 Rad Bělehrad 1 : 1 Proleter Novi Sad 2.08 3.06 3.42
 Kézilabda Szlovákia Extraliga M 2019/2020
18:00 Košice 34 : 22 Topolčany 1.10 17.00 9.25
 Futball Szlovákia Super Liga 2019/2020
16:30 Trnava 1 : 2 Dunajská Streda 2.83 3.17 2.34
17:00 Nitra 1 : 4 Senica SH 2.14 3.22 3.09
17:00 Žilina 1 : 0 Sereď 1.25 5.44 8.44
17:00 Dolná Ždaňa Sokol 2 : 2 Michalovce 3.00 3.17 2.25
 Futball Szlovénia 1. SNL 2019/2020
15:30 Bravo Publikum 2 : 2 Celje Biostart Publikum 2.88 3.31 2.21
18:00 Domzale 1 : 0 Tabor 1.53 4.01 4.97
20:15 Maribor Branik NK 0 : 0 Mura Murska Sobota 1.58 3.80 4.85
 Kézilabda Szlovénia 1.liga M 2019/2020
17:30 Maribor RK 23 : 31 Celje Pivovarna Lasko 6.50 12.00 1.18
19:00 Adria Krka 23 : 24 Jeruzalem Omrož 1.42 9.50 3.70
19:00 Dobova MRD 32 : 35 Trimo Trebnje 1.95 8.75 2.20
20:00 Termo Škofja Loka 31 : 37 Gradec Slovenj RK 1.45 10.50 3.40
 Futball Szlovénia 2. SNL 2019/2020
15:30 Dekani 1 : 0 Bre - - -
15:30 Radomlje 2 : 2 Dob Roltek 1.36 4.50 6.50
15:30 Fužinar 1 : 1 Beltinci NK - - -
15:30 Roga 1 : 3 Dravograd - - -
15:30 Krka 3 : 2 Nafta - - -
15:30 Bilje 3 : 0 Drava Ptuj 2.00 3.60 3.00
18:30 Krsko Posavje 1 : 2 Koper - - -
 Futball Törökország Super League 2019/2020
14:00 Kasimpasa SK Istanbul 1 : 4 Kombassan Konyaspor 2.17 3.33 3.24
16:30 Göztepe 4 : 0 Kayserispor II 1.60 3.91 5.51
19:00 Genclerbirligi 0 : 0 Galatasaray 3.19 3.56 2.12
 Kosárlabda Törökország TBL M 2019/2020
12:00 Tofas Spor Kulubu Bursa 123 : 80 Istanbul Buyuksehir Belediyesi 1.04 27.50 9.40
14:15 Galatasaray Istanbul 85 : 76 Bahcesehir Koleji Istanbul 1.18 19.50 4.95
16:30 Darüssafaka Istanbul 63 : 81 Bursaspor Durmazlar 1.14 21.00 5.70
 Futball Ukrajna Premier League 2019/2020
13:00 Vorskla Poltava 1 : 1 Illichivets Mariupol 2.22 3.00 3.14
16:00 Desna Chernihiv 1 : 0 Donetsk Olimpic 1.66 3.33 5.10
18:30 Lvov FC 0 : 0 Zorya Luhansk 6.78 3.93 1.43
 Futball Uruguay Primera Division 2019
21:00 Danubio 1 : 1 River Plate (URU) 2.32 3.13 2.85
21:00 Boston River 0 : 2 Nacional 4.59 3.68 1.63
21:00 Racing Montevideo 4 : 1 Fénix 2.48 3.31 2.51
21:00 Cerro Largo 5 : 1 Rampla Juniors 1.83 3.41 3.82
23:30 Montevideo Wanderers 0 : 1 Progreso 2.31 3.30 2.75
 Futball Venezuela Primera Division 2019
17:00 Metropolitanos FC 2 : 1 Mineros de Guayana 2.10 3.17 3.18
 Futball Wales Premier League 2019/2020
15:30 Newtown AFC 2 : 3 Barry Town 2.44 3.28 2.62
15:30 Carmarthen Town 1 : 2 Connah's Quay 5.59 3.94 1.51
15:30 Airbus UK FC 1 : 1 Cardiff MU 2.87 3.44 2.15

Sportstatisztikák

  • futball, kosárlabda, kézilabda és jégkorong statisztika több, mint 90 bajnokságból (eredmények, tabellák, következő mérközések, egyéb hasznos statisztikák, fogadóirodák oddsai)
  • egyéb hasznos dolgok: tippek; csapatok, illetve bajnokságok összehasonlitása; sorozatok (pl. egy csapat hány meccset nyert meg sorozatban); kiválasztások ( pl. melyik csapat nem nyert még mérközést); friss eredmények, fórum, sportfogadás.
  • az eredmények rendszeresen frissülnek, naponta többször

A funkciók részletes leirásait megtalálod a Súgóban.