cs, 2019 október 17. @ 18:39 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Keresés

Keresés

Találd meg a csapatokat és bajnokságokat gyorsan

Hasonlitás

Hasonlitás

Klikkelj erre h2h az ikonra bárhol a csapatok összehasonlitásához és a statisztikák megtekintéséhez

Mérkőzések

Mérkőzések

Nézd meg a mai mérkőzések, a holnapi mérkőzések, a tegnapi eredmények listáját vagy bármely dátum mérkőzéseit a naptár segitségével


Legnépszerűbb bajnokságok


Tippjáték, totó, virtuális fogadások - több, mint 1.000 Euró havi nyeremények ITT!

Mérkőzések - 2019.10.13

Csoportosítás: bajnokság szerint | idő szerint
Idő Hazai Eredmény Vendég 1 X 2 H2H
 Futball Anglia FA Trophy 2019/2020
16:00 Cambridge City 2 : 1 Market Drayton Town 1.32 5.00 6.42
16:00 Pickering Town 1 : 1 Stocksbridge Park Steels 3.78 4.29 1.62
 Futball Anglia League One 2019/2020
13:00 Coventry 0 : 1 Tranmere 1.60 3.86 5.46
 Futball Ausztrália A-League 2019/2020
07:00 Wellington Phoenix 0 : 1 Western United 2.97 3.46 2.27
09:00 Perth Glory 1 : 1 Brisbane 1.53 4.12 5.62
 Kosárlabda Ausztria Basketball Bundesliga 2019/2020
17:30 St.Pölten UKJ 74 : 85 Gmunden Swans 5.10 19.75 1.17
17:30 Klosterneuburg Dukes 70 : 60 Kapfenberg Bulls 1.67 14.25 2.31
17:30 Traiskirchen Lions 92 : 82 Graz UBSC 2.27 14.00 1.67
 Jégkorong Ausztria Eishockey Liga 2019/2020
17:30 Villach 4 : 0 Graz 2.11 4.41 2.65
17:30 Innsbruck 2 : 8 Salzburg 3.96 5.42 1.58
17:30 Feh 3 : 4 Bolzano 2.35 4.53 2.32
17:30 Znojmo 4 : 3 ot Linz 2.15 4.42 2.58
17:30 Dornbirn 1 : 6 Klagenfurt 3.77 4.75 1.67
 Futball Belgium 2e Klasse 2019/2020
16:00 Lokeren KSC 1 : 1 Union St-Gilloise 3.20 3.33 2.06
 Futball Brazilia Serie A 2019
02:00 Palmeiras 1 : 0 Botafogo 1.24 5.11 12.06
21:00 Internacional 0 : 0 Santos 2.16 3.12 3.42
21:00 Atlético Paranaense 0 : 2 Flamengo 2.90 3.21 2.39
21:00 Vasco da Gama 1 : 0 Fortaleza EC 1.54 3.99 5.78
21:00 Ceará 1 : 0 Avai Florianopolis 1.59 3.52 6.02
23:00 Sao Paulo 1 : 0 Corinthians 2.17 2.86 3.77
 Futball Chile Primera Division 2019
17:30 O'Higgins 1 : 2 Universidad de Concepción 2.08 3.21 3.25
 Jégkorong CHL Kontinental Hockey League 2019/2020
09:00 Red Star Kunlun 3 : 6 Jaroslavl 2.73 3.89 2.28
15:00 Jokerit Helsinki 3 : 2 ot(p) Ufa 2.31 4.03 2.63
16:00 Vitiaz Chekhov 3 : 0 Dynamo Minsk 1.60 4.49 4.68
16:00 Nižnyj Novgorod 1 : 4 Petrohrad 4.09 4.30 1.71
16:00 Sochi 0 : 2 CSKA Moskva 7.20 4.99 1.39
 Kézilabda CL Champions League M 2019/2020
15:00 Veszprém 38 : 28 Porto Vitalis FC 1.13 15.50 7.81
15:10 Svendborg TGI 28 : 27 Wisla Plock SSA 1.69 8.19 2.73
16:50 AAB Handbold 28 : 35 Szeged Pick SC 2.89 8.31 1.63
17:00 Rabotnik 31 : 30 Riihim 1.11 15.75 8.50
17:00 Paris Handball 27 : 18 Celje Pivovarna Lasko 1.03 27.00 14.25
 Kézilabda CL Champions League W 2019/2020
13:00 Budapest FTC 28 : 34 Metz 2.74 8.00 1.67
15:00 Sävehof IK 21 : 25 Ljubljana Krim 1.57 8.13 3.05
17:00 Bietigheim SG BBM 23 : 30 Buducnost Podgorica 2.49 8.19 1.79
18:00 Koprivnica 25 : 24 Vag Kristiansand 4.54 11.25 1.29
19:00 Most 21 : 46 Györi ETO 18.50 29.00 1.01
 Jégkorong Csehország 1st League 2019/2020
17:00 Fr 2 : 4 Litoměřice 2.17 4.34 2.50
 Jégkorong Csehország Extraleague 2019/2020
16:00 Hradec Králové 1 : 3 Karlovy Vary 1.46 5.35 5.14
16:00 Mladá Boleslav 5 : 3 Vítkovice 1.68 4.20 4.16
16:30 Plzeň 5 : 3 Pardubice 1.36 5.79 6.15
17:30 Litvínov 5 : 1 Zlín 2.38 4.02 2.46
17:30 Kometa Brno 7 : 4 Liberec 2.25 4.06 2.61
18:00 Sparta Praha - : - Kladno - - -
 Futball Dánia 1st Division 2019/2020
15:00 Hjörring IF 1 : 1 Nastved 1.65 3.91 4.54
 Kézilabda Dánia 1st League M 2019/2020
15:00 MORS HF 28 : 32 Kolding KIF 1.31 10.25 4.36
 Jégkorong Dánia SuperBest-ligaen 2019/2020
15:00 Sonderjylland IK 4 : 5 ot(p) Rungsted 1.95 4.45 2.97
 Futball Ecuador Primera A 2019
Postp. Olmedo Riobamba - : - Independiente José Terán 3.24 3.33 2.05
 Jégkorong Finnország Mestis 2019/2020
16:00 KOO-VEE Tampere 1 : 2 ot RoKi Rovaniemi 1.26 6.70 7.05
 Kosárlabda Franciaország Pro A M 2019/2020
16:00 Dijon Bourgogne 70 : 79 Villeurbanne Asvel Lyon 2.03 14.25 1.89
 Kosárlabda Franciaország Pro A W 2019/2020
15:00 Reze 83 : 73 Charleville 2.99 - 1.34
 Kosárlabda Görögország A1 M 2019/2020
17:00 Ermis Agias Larissa 92 : 78 Aris Saloniki 2.93 15.50 1.46
18:00 Panathinaikos Athens 99 : 68 Promitheas Patras 1.04 30.00 10.50
 Futball Görögország B Ethniki 2019/2020
Postp. Yiannina - : - Ergotelis - - -
Postp. Apollon Smirnis - : - Kalamaria - - -
Postp. Levad Levadia - : - Kerkyra - - -
Postp. Doxa Drama - : - Apollon Larissas - - -
Postp. Platanias - : - Kissamikos - - -
Postp. Panahaiki Patras - : - Karaiskakis - - -
 Futball Hollandia Eerste Divisie 2019/2020
12:15 Volendam 1 : 1 Den Bosch 1.79 3.89 3.59
14:30 Excelsior 3 : 2 Dordrecht 1.37 5.00 5.97
14:30 Omniworld 1 : 1 Deventer 2.09 3.42 3.07
 Kézilabda Horvátország 1.liga M 2019/2020
19:00 Bjelovar 24 : 29 Dubrava 2.42 8.13 1.77
 Jégkorong Jégkorong NHL 2019/2020
01:00 Montreal 6 : 3 St. Louis 2.70 4.00 2.24
01:00 Chicago 2 : 3 ot Atlanta 2.19 4.10 2.74
01:00 Carolina 2 : 3 Columbus 1.76 4.29 3.83
01:00 Detroit 2 : 5 Toronto 3.54 4.38 1.81
01:00 Boston 3 : 0 New Jersey 1.75 4.21 3.89
01:00 NY Islanders 3 : 2 ot(p) Florida 2.33 4.00 2.59
02:00 Dallas 1 : 4 Washington 2.35 3.95 2.59
02:30 Minnesota 4 : 7 Pittsburgh 2.24 3.95 2.72
03:00 Colorado 3 : 2 ot Phoenix 2.03 4.04 3.06
04:00 Vancouver 3 : 2 ot(p) Philadelphia 2.36 4.05 2.53
04:00 Las Vegas 6 : 2 Calgary 2.05 4.09 2.99
 Futball Kolumbia Primera División 2019
00:20 Alianza Petrolera 0 : 1 Deportes Tolima 2.53 2.83 2.86
02:45 Millonarios 1 : 2 América de Cali 1.90 3.11 4.01
21:00 La Equidad 1 : 1 Once Caldas 2.38 2.94 2.90
23:00 Unión Magdalena 1 : 0 Envigado FC 2.22 2.90 3.24
 Kézilabda Lengyelország 1.liga M 2019/2020
15:00 Lubin Zaglebie 29 : 25 Pogon Szczecin 1.41 9.44 3.53
18:00 Chroby Glogow AMD 26 : 23 Stal Mielec 1.29 10.88 4.36
 Kosárlabda Lengyelország Ekstraklasa W 2019/2020
17:00 Sleza Wroclaw 78 : 43 Poznan AZS - - -
17:00 Uniwersytet Gdanski AZS 59 : 84 Widzew Lodz - - -
18:00 Lublin AZS 90 : 85 Gorzow Wielkopolski PWSZ - - -
18:00 Politechnika Gdanska 83 : 74 Torun 1.03 - 9.20
18:10 Gdynia GTK 85 : 56 Polkowice 1.60 - 2.20
 Jégkorong Lengyelország Ekstraliga 2019/2020
17:00 Stoczniowiec Gdaňsk 1 : 2 Jastrzebie JKH GKS 2.38 4.20 2.34
17:00 Unia Osvětim 1 : 2 ot Podhale Nowy Targ 1.44 5.45 4.78
17:00 Zagłębie Sosnowiec 3 : 2 ot Katowice 5.20 4.98 1.44
17:00 Janów 0 : 6 Kraków 53.67 31.17 1.01
 Kosárlabda Lengyelország Ekstraliga M 2019/2020
12:30 Slask Wroclaw 73 : 83 Szczecin 1.96 14.00 1.93
15:00 Lubin SMK 91 : 80 Dabrowa G 1.29 16.50 3.61
17:00 Prokom Trefl Sopot 78 : 87 Gliwice GTK 1.07 25.00 7.80
19:00 Legia Warszawa 69 : 71 Astoria Bydgoszcz KS 1.28 17.25 3.87
 Kosárlabda Litvánia 1st League M 2019/2020
16:00 Nevezis Kedainiai 85 : 98 Siauliai BC 1.84 - 1.87
16:00 Neptunas Klaipeda 73 : 80 Žalgiris Kaunas 5.20 - 1.13
17:15 Lietkabelis 75 : 62 Pieno zvaigzdes 1.26 - 3.50
 Kosárlabda Magyarország 1st League W 2019/2020
17:30 Miskolc DKSK 69 : 63 Atomeromu KSC Szekszárd - - -
18:00 Ceglédi EKK 85 : 75 Vasas Csata DSE - - -
 Jégkorong Németország 2. Bundesliga 2019/2020
17:00 Crimmitschau 2 : 1 ot Bietigheim 3.01 4.90 1.84
17:00 Lausitzer Füchse 1 : 2 Bad Nauheim 1.81 5.13 3.06
17:00 Bayreuth ESV 4 : 3 ot Dresden 2.27 4.53 2.41
18:30 Heilbronn 5 : 2 Ravensburg 2.49 4.83 2.13
18:30 Bad Tölz 5 : 6 ot Landshut 1.82 4.85 3.11
18:30 Kassel 7 : 3 Kaufbeuren 1.46 5.75 4.50
18:30 Freiburg 3 : 1 Frankfurt 2.79 4.63 2.01
 Kosárlabda Németország BBL M 2019/2020
15:00 Göttingen BG 74 72 : 77 Vechta SC 1.74 14.50 2.24
15:00 Mitteldeutscher BC 96 : 99 ot GHP Bamberg 2.96 15.50 1.45
18:00 Bayreuth BBC 79 : 88 Oliver Würzburg 2.10 14.25 1.84
 Kézilabda Németország Bundesliga M 2019/2020
13:30 Erlangen HC 29 : 29 Rhein-Neckar-Löwen 4.50 10.88 1.31
16:00 Frisch Auf Göppingen 29 : 21 Friesenheim TSG 1.10 17.50 8.94
16:00 Minden 23 : 27 Flensburg-Handewitt 5.69 10.13 1.24
16:00 Füchse Berlin 27 : 24 Bergischer HC 1.23 12.00 5.44
16:00 Wetzlar 26 : 31 Melsungen 2.21 7.13 2.03
16:00 Hannover-Burgdorf TSV 31 : 28 Magdeburg 2.30 7.63 1.96
 Jégkorong Németország DEL 2019/2020
14:00 Wolfsburg 2 : 5 Bremerhaven 2.15 4.33 2.67
14:00 Straubing 3 : 1 Mannheim 2.70 4.36 2.15
14:00 München 5 : 2 Iserlohn Roosters 1.35 5.65 6.80
16:30 Ingolstadt ERC 2 : 4 Eisbaren 2.01 4.53 2.82
16:30 Schwenningen 2 : 3 ot(p) Düsseldorf 2.79 4.18 2.13
17:00 Krefeld 2 : 3 Köln 2.23 4.07 2.66
19:00 Augsburg 5 : 1 Norimberk 1.83 4.53 3.29
 Futball Nemzetközi EURO Qualifiers 2019/2020
15:00 Kazakhstan 0 : 2 Belgium 11.70 6.55 1.24
18:00 Belarus 1 : 2 Netherlands 11.70 6.13 1.25
18:00 Cyprus 0 : 5 Russia 7.76 4.30 1.45
18:00 Scotland 6 : 0 San Marino 1.01 28.30 72.40
18:00 Hungary 1 : 0 Azerbaijan 1.34 5.04 9.47
20:45 Slovenia 0 : 1 Austria 2.80 3.12 2.69
20:45 Wales 1 : 1 Croatia 3.36 3.20 2.27
20:45 Estonia 0 : 3 Germany 44.70 20.00 1.03
20:45 Poland 2 : 0 Macedonia 1.50 4.12 7.21
 Futball Nemzetközi Friendly M 2019
14:00 Brasil 1 : 1 Nigeria 1.26 5.15 11.35
15:00 Ethiopia 0 : 1 Uganda 3.31 2.97 2.21
15:00 Kenya 0 : 1 Mozambique 1.94 3.12 4.12
15:00 Rovníková Guinea 1 : 1 Togo - - -
15:00 South Africa 2 : 1 Mali 1.85 3.14 4.60
16:00 Argentina 6 : 1 Ecuador 1.69 3.68 4.75
17:00 Benin 2 : 2 Zambia 2.19 3.10 3.45
19:00 Ivory Coast 3 : 1 Konžská republika 1.99 3.03 4.06
20:45 Slovakia 1 : 1 Paraguay 2.72 2.94 2.77
 Kézilabda Norvégia Eliteserien M 2019/2020
18:00 Runar IL 24 : 23 Baekkelaget Oslo 1.35 9.88 4.02
 Kézilabda Norvégia Eliteserien W 2019/2020
16:00 Gjerpen Skien 18 : 31 Molde HK 6.44 13.00 1.17
18:00 Oppsal 22 : 21 Aker 1.86 8.19 2.35
 Kosárlabda Olaszország A1 M 2019/2020
12:00 Sassari 59 : 65 Pallacanestro Trieste 1.15 22.50 6.10
17:00 Venezia 76 : 46 Cantů 1.22 19.75 4.80
17:30 Milano 89 : 92 Brindisi 1.20 20.50 5.10
18:00 Brescia 92 : 66 Pallacanestro Trento 1.50 15.50 2.85
18:30 Regio Emilia 85 : 71 Vanoli Cremona 1.48 15.75 2.94
19:00 Scavolini Pesaro 79 : 94 Virtus Bologna 4.30 18.50 1.26
20:45 Fortitudo Bologna 77 : 69 Benetton Treviso 1.53 15.50 2.78
 Kosárlabda Oroszország 1st League W 2019/2020
14:00 Ekaterinburg UMMC 89 : 63 Novosibirsk Dynamo-Energiya - - -
14:00 Spartak Noginsk 60 : 79 Krasnoyarsk Shelen 6.20 22.00 1.12
14:00 Orenburg Nadezhda 60 : 71 Kursk Dynamo 3.00 15.50 1.42
18:30 Moskva Dynamo 64 : 89 Moskva Spartak Region 15.25 - 1.01
 Futball Portugália Liga Vitalis 2019/2020
16:00 Cova Piedade 0 : 2 Farense 2.99 3.09 2.30
17:00 Vilafranquen 3 : 2 Oliveirense UD 2.33 3.00 2.92
 Futball Románia Liga II 2019/2020
13:30 Damila Maciuca 1 : 1 Universitatea Cluj 7.05 5.42 1.29
16:00 Csikszereda 2 : 2 Pandurii 1.33 4.46 7.74
18:30 Petrolul Ploiesti 3 : 0 Juventus Bucureşti 1.11 7.09 15.05
 Kosárlabda Spanyolország 1st League W 2019/2020
12:00 Clarinos San Cristobal 68 : 63 Extremadura Badajoz 1.44 15.25 2.95
12:30 Zaragoza 57 : 48 Del Pais Vasco 2.45 14.50 1.60
12:30 Caja Rural Tintos De Toro 63 : 65 ot Lacturale Araski 2.68 15.00 1.52
18:00 Bembibre PDM 60 : 75 Bizkaia Ibaizabal 4.20 17.75 1.24
18:00 La Seu D'Urgell 37 : 73 Salamanca Halcon 6.40 22.50 1.11
18:00 Girona 66 : 58 Ensino - - -
20:30 Valencia 76 : 32 Campus Promete Logrono 1.03 29.00 10.50
 Kosárlabda Spanyolország ACB M 2019/2020
12:30 Real Madrid Teka 89 : 64 Fuenlabrada Baloncesto 1.02 36.00 14.50
13:00 C.B. Gran Canaria 80 : 67 Morabanc Andorra 1.60 15.00 2.57
17:00 Bilbao Basket 79 : 75 Baskonia 3.31 16.50 1.40
18:30 FC Barcelona 97 : 94 Pamesa Valencia 1.28 18.00 4.05
20:00 Estudiantes 87 : 79 Manresa TDK 1.49 15.75 2.90
 Futball Spanyolország Liga BBVA 2019/2020
12:00 Mirandes 2 : 1 Fuenlabrada 2.86 2.88 2.64
16:00 Numancia 0 : 1 Zaragoza 2.95 3.07 2.44
18:00 Huesca 1 : 1 Santander 1.64 3.35 5.91
18:00 Albacete 1 : 2 Oviedo 2.72 2.82 2.84
21:00 Las Palmas 3 : 0 Deportivo La Coruna 2.29 2.95 3.33
 Futball Spanyolország Segunda B - Group I 2019/2020
11:30 Getafe B 0 : 2 Reyes 2.06 3.20 3.28
12:00 Atletico Madrid B 3 : 0 Coruxo FC 1.64 3.58 4.61
12:00 Marino Luanco 1 : 0 Pena Deportiva 2.76 3.12 2.37
12:00 Oviedo B 0 : 1 Ferrol 2.15 3.14 3.09
12:00 Las Rozas 0 : 0 Langreo 1.78 3.30 4.10
12:00 Melilla 0 : 1 Las Palmas B 1.67 3.39 4.78
12:00 Atlético Baleares 2 : 0 Gijon Sporting B 1.57 3.43 5.69
12:00 Celta Vigo B 0 : 1 Rayo Majadahonda 2.51 3.25 2.50
12:00 Ibiza UD 2 : 0 Internacional de Madrid 1.48 3.67 6.19
 Futball Spanyolország Segunda B - Group II 2019/2020
17:00 Izarra 0 : 1 Leonesa Cultural 4.42 3.60 1.66
17:00 Burgos Real 3 : 2 Osasuna B 1.71 3.27 4.58
17:30 Guijuelo 1 : 2 Salamanca 2.50 2.95 2.74
18:00 San Sebastian Real B 3 : 0 Alav 1.82 3.23 4.02
18:00 Barakaldo 2 : 1 Haro 1.78 3.37 4.00
 Futball Spanyolország Segunda B - Group III 2019/2020
12:00 Ebro 3 : 1 Levante B 2.26 2.80 3.23
12:00 Andorra CF 2 : 1 Hercules 2.62 2.94 2.60
17:00 Lleida 2 : 0 Prat 1.76 3.13 4.60
17:00 Olot 1 : 1 Espaňol Barcelona B 2.64 2.79 2.69
18:00 La Nucia 1 : 1 Badalona CF 2.08 2.98 3.40
18:00 Cornella 1 : 2 Villarreal B 3.33 2.94 2.12
18:30 Castellon CD 1 : 1 Ejea 1.58 3.32 5.88
 Futball Spanyolország Segunda B - Group IV 2019/2020
17:00 C 1 : 0 San Fernando 3.19 2.98 2.17
17:30 Murcia Real 1 : 0 Merida 1.85 3.03 4.21
18:00 Badajoz 3 : 2 Villarrobledo 1.67 3.35 4.71
18:00 Yeclano Deportivo 2 : 1 Murcia UCAM 2.82 2.79 2.53
18:00 Huelva 1 : 1 Linense 2.17 2.86 3.39
18:00 Algeciras 2 : 2 Cordoba 2.56 2.96 2.65
18:00 Marbella 0 : 0 Cartagena 2.51 2.99 2.68
18:30 Villarrubia 0 : 1 Don Benito CD 2.44 2.77 2.98
 Jégkorong Svájc Nationalliga A 2019/2020
15:45 Lausanne 5 : 2 Lugano 2.21 4.21 2.65
 Kézilabda Svédország Elitserien M 2019/2020
16:00 Redbergslids IK 21 : 25 Ystads IF 1.84 7.88 2.40
 Jégkorong Szlovákia Extraliga 2019/2020
15:00 Miskolci JJSE 2 : 4 Trenčín 2.28 3.91 2.62
16:00 Nitra 1 : 2 Banská Bystrica 2.59 4.35 2.15
17:00 Poprad 1 : 0 Nov 1.63 4.59 4.05
17:00 Budapest MAC 6 : 0 Liptovský Mikuláš 1.55 5.13 4.32
17:30 Michalovce 2 : 5 Zvolen 2.54 4.15 2.26
18:00 Detva 07 HC 2 : 4 Slovan Bratislava 3.79 4.71 1.67
 Futball Szlovénia 2. SNL 2019/2020
15:30 Drava Ptuj 0 : 0 Krsko Posavje 2.44 3.48 2.40
15:30 Beltinci NK 1 : 2 Dekani 1.92 3.58 3.24
 Kosárlabda Törökország TBL M 2019/2020
12:00 Demir Insaat 64 : 84 Ormanspor 2.04 14.00 1.86
14:15 Bursaspor Durmazlar 77 : 85 Pinar Karsiyaka Izmir 2.24 14.25 1.71
16:30 Banvit 84 : 66 Pilsen Istanbul 6.80 23.00 1.10
19:00 Istanbul Buyuksehir Belediyesi 61 : 98 Darüssafaka Istanbul 10.25 28.50 1.03
 Futball Venezuela Primera Division 2019
17:00 Deportivo La Guaira 2 : 2 Academia Puerto Cabello 1.89 3.25 3.78
22:00 Llaneros de Guanare FC 1 : 0 Aragua FC 2.97 3.12 2.26
22:00 Atlético Venezuela 2 : 1 Monagas SC 2.83 2.95 2.44
22:00 Guaros de Lara FC 1 : 0 Deportivo Táchira 2.15 3.17 3.11

Sportstatisztikák

  • futball, kosárlabda, kézilabda és jégkorong statisztika több, mint 90 bajnokságból (eredmények, tabellák, következő mérközések, egyéb hasznos statisztikák, fogadóirodák oddsai)
  • egyéb hasznos dolgok: tippek; csapatok, illetve bajnokságok összehasonlitása; sorozatok (pl. egy csapat hány meccset nyert meg sorozatban); kiválasztások ( pl. melyik csapat nem nyert még mérközést); friss eredmények, fórum, sportfogadás.
  • az eredmények rendszeresen frissülnek, naponta többször

A funkciók részletes leirásait megtalálod a Súgóban.