sze, 2018 augusztus 15. @ 07:21 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Keresés

Keresés

Találd meg a csapatokat és bajnokságokat gyorsan

Hasonlitás

Hasonlitás

Klikkelj erre h2h az ikonra bárhol a csapatok összehasonlitásához és a statisztikák megtekintéséhez

Mérkőzések

Mérkőzések

Nézd meg a mai mérkőzések, a holnapi mérkőzések, a tegnapi eredmények listáját vagy bármely dátum mérkőzéseit a naptár segitségével


Legnépszerűbb bajnokságok


Magyar sportfogadók közössége - Lépj be te is!

Mérkőzések - 2018.08.22

Csoportosítás: bajnokság szerint | idő szerint
Idő Hazai Eredmény Vendég 1 X 2 H2H
 Futball Csehország Pohár 2018/2019
17:30 Žďár n. Sázavou - : - Brno - - -
18:00 Kozlovice FK - : - Znojmo - - -
18:00 P - : - Chrudim AFK - - -
 Futball Dánia 1st Division 2018/2019
18:30 Hvidovre Kobenhavn - : - Helsingor - - -
18:30 Silkeborg IF - : - Viborg FF - - -
18:30 Fredericia - : - Thisted - - -
18:30 Nastved - : - Herfölge - - -
18:30 Amager FF - : - Roskilde FC 1906 - - -
18:30 Lyngby Kobenhavn - : - Lolland-Falster Alliancen - - -
 Futball Kolumbia Primera División 2018
02:30 Deportivo Pasto - : - Deportivo Rionegro - - -
 Futball Lengyelország I Liga 2018/2019
17:45 Lódz LKS - : - Stal Mielec - - -
18:00 Wigry Suwałki - : - Nieciecza LKS - - -
18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - : - Warta - - -
19:00 Puszcza Niepo - : - Bytovia Bytów - - -
19:10 Sandecja Nowy Sącz - : - Stomil Olsztyn - - -
20:00 Rakow Czestochowa - : - Katowice GKS - - -
20:00 Jastrzebie GKS - : - Chrobry G - - -
20:00 Chojniczanka Chojnice - : - Odra Opole - - -
20:30 Tychy GKS - : - Garbarnia Krak - - -
 Futball Libertadores Kupa Copa Libertadores 2018
02:45 Independiente - : - Santos 2.00 2.80 4.25
 Futball Litvánia A Lyga 2018
17:00 Stumbras Kaunas - : - Žalgiris Vilnius - - -
19:00 Atlantas Klaipeda - : - Lietava Jonava - - -
 Futball Mexikó Primera Division 2018/2019
22:00 Cruz Azul - : - Toluca - - -
22:00 Leon - : - America - - -
22:00 Tigres - : - Veracruz - - -
22:00 Lobos BUAP - : - Monterey - - -
 Futball Oroszország Cup 2018/2019
12:00 Tyumen FK - : - Sibir Novosibirsk - - -
12:00 Luch-Energiya Vladivostok - : - SKA Chabarovsk - - -
18:00 Chayka - : - Torpedo Armavir - - -
18:00 Chelyabinsk - : - Volga-Olimpiyets Nizhny Novgor - - -
18:00 Volgar Astrachan - : - Fakel Voronezh - - -
18:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - : - Mordovia Saransk - - -
18:00 Dinamo Barnaul - : - Tom Tomsk - - -
18:00 Torpedo-ZIL Moskva - : - Jaroslavl Shinnik - - -
18:00 Dynamo Brjansk - : - Avangard Kursk - - -
18:00 Znamya Orekhovo-Zuyevo - : - Baltika Kaliningrad - - -
18:00 Tekstilshchik Ivanovo - : - Khimki FK - - -
18:00 Energiya Volzhskiy - : - Chertanovo Moscow - - -
18:00 Chernomorets Novorossijsk - : - Dynamo St. Peterburg - - -
18:00 Zvezda Irkutsk - : - Sakhalin - - -
18:00 Syzran - : - Rotor Volgograd - - -
18:00 Kaluga - : - Tambov - - -
 Futball Svédország Svenska Cupen 2018/2019
17:30 Nyköpings BIS - : - Sundsvall - - -
18:00 Malmö Anadolu BI - : - Landskrona - - -
18:30 Hudiksvalls ABK - : - Jonkoping Sodra IF - - -
18:30 S - : - Halmstad BK - - -
18:30 Motala - : - Elfsborg Boras IF - - -
18:30 V - : - Häcken BK - - -
18:30 Eskilsminne IF - : - Helsingborg - - -
18:30 Assyriska Turabdin IK - : - Kalmar FF - - -
18:30 Sylvia - : - Djurgarden IF - - -
18:30 Karlskrona UF - : - Varbergs BoIS FC - - -
 Futball UEFA Champions League Qualification 2018/2019
20:00 Fc Fehérvár - : - Athens AEK - - -
20:00 Ajax Amsterdam - : - Dinamo Kiev - - -
20:45 Young Boys Bern - : - Dinamo Zagreb - - -
 Futball Ukrajna Cup 2018/2019
14:00 Krystal Kherson - : - Ahrobiznes Volochysk - - -
14:00 Tavria Simferopol - : - Volyn - - -
14:00 Inhulets - : - Kolos Kovalivka - - -
14:00 Balkany Zorya - : - Mykolaiv - - -
14:00 Cherkaskyi Dnipro - : - Rukh Vynnyky - - -
14:00 Kremin Kreminchuk - : - Zirka Kirovohrad - - -
14:00 Minai - : - Ivano-Frankivsk - - -
14:00 Viktoriya Mykolaivka - : - Myr Hornostayivka - - -
14:00 Kalush - : - Avanhard Kramatorsk - - -
14:00 Niva Vinnica - : - Hirnyk-Sport Komsomolsk - - -
14:00 Metalist Charkov - : - Obolon - - -
14:00 Metalurg Záporožís - : - Dnipro Cherkasy - - -
14:00 Lebedin - : - Hirnyk Kryvyi Rih - - -
14:00 Sumy - : - Helios Charkov - - -
 Futball Venezuela Primera Division 2018
21:30 Aragua FC - : - Academia Puerto Cabello - - -
21:30 Estudiantes de Caracas - : - Zulia Maracaibo - - -
21:30 Caracas FC - : - Mineros de Guayana - - -
21:30 Atlético Venezuela - : - Zamora FC - - -
22:00 Trujillanos FC - : - Metropolitanos FC - - -
23:00 Carabobo FC - : - Deportivo Táchira - - -

Sportstatisztikák

  • futball, kosárlabda, kézilabda és jégkorong statisztika több, mint 90 bajnokságból (eredmények, tabellák, következő mérközések, egyéb hasznos statisztikák, fogadóirodák oddsai)
  • egyéb hasznos dolgok: tippek; csapatok, illetve bajnokságok összehasonlitása; sorozatok (pl. egy csapat hány meccset nyert meg sorozatban); kiválasztások ( pl. melyik csapat nem nyert még mérközést); friss eredmények, fórum, sportfogadás.
  • az eredmények rendszeresen frissülnek, naponta többször

A funkciók részletes leirásait megtalálod a Súgóban.