h, 2019 július 22. @ 01:05 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Keresés

Keresés

Találd meg a csapatokat és bajnokságokat gyorsan

Hasonlitás

Hasonlitás

Klikkelj erre h2h az ikonra bárhol a csapatok összehasonlitásához és a statisztikák megtekintéséhez

Mérkőzések

Mérkőzések

Nézd meg a mai mérkőzések, a holnapi mérkőzések, a tegnapi eredmények listáját vagy bármely dátum mérkőzéseit a naptár segitségével


Legnépszerűbb bajnokságok


Tippjáték, totó, virtuális fogadások - több, mint 1.000 Euró havi nyeremények ITT!

Mérkőzések - 2018.08.15

Csoportosítás: bajnokság szerint | idő szerint
Idő Hazai Eredmény Vendég 1 X 2 H2H
 Futball Dánia Landspokal 2018/2019
18:00 Greve 0 : 4 Roskilde FC 1906 13.67 6.83 1.14
18:00 Hundested IK 3 : 2 ot(p) Union Kobenhavn BK 4.40 4.23 1.59
18:30 Hvidovre Kobenhavn 1 : 4 Amager FF 2.15 3.33 3.05
 Futball Románia Cupa Romaniei 2018/2019
16:30 Gloria Bistrita - : - Avantul Reghin - - -
16:30 Sacele FC 0 : 2 Olimpic Cetate - - -
16:30 Rapid Bucureşti 5 : 0 Bragadiru - - -
16:30 Pescarusul Sarichioi 0 : 6 Otelul Galati - - -
16:30 Sticla Ariesul Turda 1 : 3 Sanatatea Cluj CS - - -
16:30 Cetate Deva 1 : 2 Lugoj CSM - - -
16:30 Avrig 0 : 1 Unirea Alba Iulia - - -
16:30 Sportul Petresti 0 : 3 Metalurgistul Cugir - - -
16:30 Unirea Mircesti 0 : 5 Ceahlaul Piatra Neamt - - -
16:30 Ramnicu Sarat CSM 1 : 3 Metalul Buzau - - -
16:30 Universitatea Galati 1 : 3 Sporting Liesti - - -
16:30 Gloria Cornesti - : - Flacara Moreni - - -
16:30 Sanatatea Darabani 0 : 1 Bucovina Radauti - - -
16:30 Industria Galda - : - Performanta Ighiu - - -
16:30 Agricola Borcea 2 : 9 Oltenita - - -
16:30 Victoria Traian 1 : 4 Unirea Slobozia - - -
16:30 Viitorul Liteni 2 : 1 Roman - - -
16:30 Slatina CSM 2 : 0 U Craiova 1948 - - -
16:30 Gloria Lunca Teuz Cermei 2 : 0 National Sebis - - -
16:30 Unirea Bascov 1 : 2 Sporting Rosiori - - -
16:30 Unirea Cristuru Secuiesc 1 : 7 Harman - - -
16:30 Focsani 3 : 0 Targu Secuiesc - - -
16:30 Inainte Modelu 2 : 5 Axiopolis - - -
16:30 Minaur Baia Mare 3 : 1 Unirea Tasnad - - -
16:30 Petrofac Ticleni 1 : 3 Filiasi - - -
16:30 Victoria Zabrani 1 : 2 Soimii Lipova - - -
 Futball Skócia Challenge Cup 2018/2019
20:45 Elgin 1 : 2(p) Arbroath 3.94 3.95 1.65
20:45 East Kilbride 2 : 1(p) Spartans 2.21 3.63 2.64
20:45 Cove Rangers 2 : 3(p) Montrose 4.30 4.03 1.60
20:45 Dundee Utd. 3 : 2 St. Johnstone U20 1.51 4.21 5.30
 Futball Szlovénia Cup 2018/2019
16:00 Celje NK 0 : 1 ot Ivancna Gorica 1.87 3.66 3.38
16:00 Drava Ptuj 0 : 2 Bravo Publikum 1.64 3.77 4.40
16:00 Nafta 2 : 1 Ankaran 1.91 3.79 3.21
16:00 Videm 1 : 2 ot Triglav 12.00 7.50 1.13
16:00 Jesenice 0 : 12 Koper 18.33 10.50 1.06
16:00 Bilje 0 : 2 Celje Biostart Publikum 11.25 6.88 1.15
16:00 Me 1 : 7 Brda Dobrovo 21.60 11.65 1.04
16:00 Plama Podgrad 0 : 5 Gorica Nova Gorica 23.25 10.38 1.05
16:00 Grad 1 : 2 Aluminij Kidricevo 24.75 12.13 1.03
18:00 Prevalje 5 : 1 Kranj 1.33 5.33 6.08

Sportstatisztikák

  • futball, kosárlabda, kézilabda és jégkorong statisztika több, mint 90 bajnokságból (eredmények, tabellák, következő mérközések, egyéb hasznos statisztikák, fogadóirodák oddsai)
  • egyéb hasznos dolgok: tippek; csapatok, illetve bajnokságok összehasonlitása; sorozatok (pl. egy csapat hány meccset nyert meg sorozatban); kiválasztások ( pl. melyik csapat nem nyert még mérközést); friss eredmények, fórum, sportfogadás.
  • az eredmények rendszeresen frissülnek, naponta többször

A funkciók részletes leirásait megtalálod a Súgóban.