h, 2018 október 15. @ 22:55 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Keresés

Keresés

Találd meg a csapatokat és bajnokságokat gyorsan

Hasonlitás

Hasonlitás

Klikkelj erre h2h az ikonra bárhol a csapatok összehasonlitásához és a statisztikák megtekintéséhez

Mérkőzések

Mérkőzések

Nézd meg a mai mérkőzések, a holnapi mérkőzések, a tegnapi eredmények listáját vagy bármely dátum mérkőzéseit a naptár segitségével


Legnépszerűbb bajnokságok


Tippjáték, totó, virtuális fogadások - több, mint 1.000 Euró havi nyeremények ITT!

Mérkőzések - 2018.10.31

Csoportosítás: bajnokság szerint | idő szerint
Idő Hazai Eredmény Vendég 1 X 2 H2H
 Kézilabda Ausztria HLA M 2018/2019
18:00 Ferlach - : - Union Leoben - - -
18:00 Schwaz - : - Austria Fivers Aon - - -
18:00 Hurricanes Linz - : - UHK Krems - - -
18:00 HSG Graz - : - Bregenz Handball A1 - - -
19:30 Alpla HC Hard - : - West Wien - - -
 Futball Ausztria ÖFB Stiegl Cup 2018/2019
17:00 St. Andrä - : - Rapid Wien - - -
17:30 SC Rheindorf Altach - : - LASK Linz - - -
17:30 Austria Lustenau - : - Austria Salzburg - - -
18:00 Lafnitz - : - St. Pölten - - -
18:12 Ried SV - : - FC Wiener Neustadt - - -
 Futball Belgium 1e Klasse 2018/2019
20:00 Waregem - : - Standard Liege - - -
20:00 Mouscron - : - Gent - - -
20:00 Charleroi - : - St. Truidense - - -
20:00 Kortrijk - : - Waasland - - -
20:00 FC Antwerp - : - Genk - - -
20:00 Eupen - : - Cercle Brugge - - -
20:00 Anderlecht - : - Lokeren KSC - - -
20:00 Club Brugge - : - Oostende - - -
 Jégkorong CHL Kontinental Hockey League 2018/2019
16:00 Jekatěrinburg - : - Jokerit Helsinki - - -
16:00 Vitiaz Chekhov - : - Chabarovsk Amur - - -
16:00 Magnitogorsk - : - Sochi - - -
 Jégkorong Csehország 1st League 2018/2019
17:30 Poruba - : - Třebíč - - -
17:30 Vsetín - : - Ústí n. Labem - - -
17:30 Jihlava - : - Kladno - - -
17:30 Slavia Praha - : - Kadaň - - -
17:30 Fr - : - Litoměřice - - -
17:30 P - : - Prostějov - - -
17:30 Benátky - : - Havířov - - -
 Kézilabda Csehország Extraleague M 2018/2019
17:00 Litovel - : - Dukla Praha - - -
18:00 Frýdek- Místek - : - Karviná Baník - - -
18:00 Plzeň - : - Lovosice - - -
18:00 Nov - : - Hranice - - -
18:00 Zubří - : - Brno - - -
18:00 Kopřivnice - : - Jičín - - -
 Kosárlabda Csehország National League M 2018/2019
18:00 Opava - : - Brno - - -
18:00 Kolín - : - Olomoucko BK - - -
18:00 Ústí nad Labem - : - Hradec Kr - - -
18:00 USK Praha - : - Ostrava NH - - -
 Kézilabda Dánia 1st League M 2018/2019
18:30 Bjerringbro FH - : - Arhus GF - - -
 Kézilabda Dánia 1st League W 2018/2019
19:30 GOG/Gudme - : - Esbjerg - - -
 Futball Dánia Landspokal 2018/2019
18:00 Aalborg BK - : - Horsens - - -
18:00 Nastved - : - Aarhus AGF - - -
18:00 Kolding IF - : - Vejle BK - - -
 Futball Fehéroroszország Premier League 2018
16:00 Dynamo Brest - : - BATE Borisov - - -
17:30 Shakhtsyor Salihorsk - : - Vitsebsk FK 1.85 3.23 3.65
17:45 Torpedo Zhodzina - : - Dynamo Minsk 3.60 3.00 2.00
 Kosárlabda FIBA EuroCup M 2018/2019
18:00 Tofas Spor Kulubu Bursa - : - Cedevita Zagreb - - -
18:00 Lokomotiv-Rostov - : - Alba Berlin - - -
18:00 UNICS Kazaň - : - Frankfurt Skyliners - - -
18:00 Ankara Telecom - : - Partizan Belgrad - - -
19:00 Mornar KK - : - Lietuvos Rytas - - -
19:45 Monaco - : - Morabanc Andorra - - -
20:00 Prokom Trefl Sopot - : - Limoges CSP - - -
20:30 Pamesa Valencia - : - Pallacanestro Trento - - -
 Jégkorong Finnország Mestis 2018/2019
17:30 KOO-VEE Tampere - : - Tuto Turku - - -
17:30 Iisalmen Peli-Karhut - : - Hermes Kokkola - - -
17:30 KeuPa HT - : - RoKi Rovaniemi - - -
17:30 Kettera Imarta - : - SaPKo Savonlinnan - - -
17:30 Kiekko-Vantaa - : - LeKi - - -
17:30 Jokipojat Joensuu - : - HeKi Heinolan - - -
 Jégkorong Finnország SM Liiga 2018/2019
17:30 Lahti Pelicans - : - Saipa - - -
17:30 Kärpät - : - Ilves Tampere - - -
17:30 Jukurit Mikkeli - : - Lukko Rauma - - -
17:30 Ässät Pori - : - KooKoo Kouvola - - -
 Futball Horvátország HR Nogometni Cup 2018/2019
18:00 Krk NK - : - HNK Osijek - - -
18:00 Varteks Varazdin - : - HNK Rijeka - - -
18:00 Vinogradar Lokošin Dol - : - Jadran Luka Plo - - -
18:00 Zelina - : - Dinamo Zagreb - - -
18:00 INKER Zaprešič - : - Istra 1961 Pula - - -
18:00 Croatia Slavonski Brod - : - Slaven Belupo - - -
18:00 Zadarkomerc - : - Lokomotiva Zagreb - - -
18:00 HNK Sibenik - : - Hajduk Split - - -
 Jégkorong Jégkorong NHL 2018/2019
00:30 Montreal - : - Dallas - - -
00:30 Tampa Bay - : - New Jersey - - -
01:00 Nashville - : - Las Vegas - - -
02:00 Edmonton - : - Minnesota - - -
03:00 Phoenix - : - Ottawa - - -
03:00 Anaheim - : - Philadelphia - - -
03:30 San Jose - : - NY Rangers - - -
 Kosárlabda Kosárlabda NBA 2018/2019
00:30 Boston - : - Detroit - - -
00:30 Toronto - : - Philadelphia - - -
01:00 Oklahoma City - : - L.A.Clippers - - -
01:00 Memphis - : - Washington - - -
01:00 Houston - : - Portland - - -
 Jégkorong Lengyelország Ekstraliga 2018/2019
17:00 Zagłębie Sosnowiec - : - Polsko 20 - - -
 Kosárlabda Lengyelország Ekstraliga M 2018/2019
18:00 Rosasport Radom - : - Trefl Sopot - - -
19:00 Zastal Zielona Góra - : - Lubin SMK - - -
 Futball Lengyelország Puchar Polski 2018/2019
15:00 Starogard Gda - : - Puszcza Niepo - - -
15:00 Resovia - : - Lechia Gdaňsk - - -
15:00 Katowice GKS - : - Jagiellonia Bialystok - - -
15:00 Wis - : - Podbeskidzie Bielsko-Biała - - -
15:00 Rakow Czestochowa - : - Lech Poznan - - -
15:00 Polonia - : - Odra Opole - - -
15:00 Wisła Puławy - : - Rozwój Katowice - - -
15:00 Pogo - : - Chrobry G - - -
15:00 Legionovia Legionowo - : - Górnik Zabrze - - -
15:00 Piast Gliwice - : - Legia Warszawa - - -
15:00 Nieciecza LKS - : - Cracovia Kraków - - -
15:00 Huragan Morag - : - Arka Gdynia - - -
15:00 Olimpia Grudziądz - : - Plock - - -
15:00 Wigry Suwałki - : - Stomil Olsztyn - - -
15:00 Belchatów - : - Miedz Legnica - - -
15:00 Bytovia Bytów - : - Slask Wroclaw - - -
 Kosárlabda Litvánia 1st League M 2018/2019
17:00 Alytus Alita - : - Siauliai BC - - -
 Futball Macedónia First League 2018/2019
17:00 Shkupi Skopje - : - Akademija Pandev - - -
17:00 Makedonia Skopje - : - Vardar Skopje - - -
17:00 Renova FK - : - Sileks Krakovo - - -
17:00 Belasica Strumica - : - Shkendija 79 Tetovo - - -
17:00 Rabotnički - : - Pobeda Prilep - - -
 Jégkorong Németország 2. Bundesliga 2018/2019
19:30 Freiburg - : - Ravensburg - - -
 Jégkorong Németország DEL 2018/2019
19:30 Norimberk - : - Straubing - - -
19:30 Augsburg - : - Bremerhaven - - -
 Futball Németország DFB Pokal 2018/2019
18:30 Rostock - : - Nürnberg FC 4.05 3.46 1.83
18:30 Köln - : - Schalke 04 3.54 3.36 1.99
18:30 Dortmund - : - Berlin Union 1.17 6.83 12.63
18:30 Weiche Flensburg ETSV - : - Werder Bremen 9.81 5.54 1.24
20:45 Leipzig - : - Hoffenheim 2.08 3.36 3.27
20:45 Holstein Kiel - : - Freiburg 2.59 3.26 2.57
20:45 Mönchengladbach - : - Leverkusen 2.57 3.27 2.58
20:45 Bielefeld - : - Duisburg 2.17 3.26 3.17
 Kézilabda Norvégia Eliteserien M 2018/2019
17:30 Naerbo - : - Haslum HK - - -
18:00 Elverum - : - Drammen HK - - -
 Kézilabda Norvégia Eliteserien W 2018/2019
18:00 Storhamar - : - Bergen Tertnes - - -
18:30 Vag Kristiansand - : - Ralingen - - -
18:30 Trondheim Byasen - : - Molde HK - - -
18:30 Larvik HK - : - Skrim - - -
 Futball Norvégia NM Cupen 2018
20:00 Stromsgodset - : - Lilleström - - -
 Futball Olaszország Serie A 2018/2019
20:30 Ac Milan - : - Genoa FC 1.47 4.18 6.55
 Futball Oroszország Cup 2018/2019
13:00 Krasnodar FK - : - Krylya Sovetov Samara - - -
13:00 Zenit St.Petersburg - : - Rostselmash Rostov - - -
13:00 Dynamo Moskva - : - Rubin Kazan - - -
13:00 Arsenal Tula - : - Terek Groznyj - - -
13:00 Lokomotiv Moskva - : - Metallurg Krasnoyarsk - - -
13:00 Ural Sverdlovskaya Oblast - : - Volga-Olimpiyets Nizhny Novgor - - -
13:00 Spartak Moskva - : - Makhachkala Anzhi - - -
13:00 Gazovik Orenburg - : - Tyumen FK - - -
 Futball Románia Cupa Romaniei 2018/2019
15:30 Mioveni - : - Sepsi Sfantu Gheorghe - - -
18:00 Universitatea Cluj - : - Astra Ploiesti - - -
20:45 Gaz Metan Mediaş - : - CFR Cluj - - -
 Jégkorong Svájc Nationalliga B 2018/2019
19:45 Chaux de Fonds - : - Kloten - - -
19:45 Visp - : - Academy Zug EVZ - - -
 Futball Svájc Schweizer Pokal 2018/2019
16:00 Winterthur - : - FC Basel - - -
16:00 Wil - : - Thun - - -
16:00 Lugano AC - : - Xamax Neuchatel - - -
16:00 Nyonnais - : - Young Boys Bern - - -
16:00 Red Star Z - : - Fc Zürich - - -
 Futball Svédország Allsvenskan 2018
19:00 Djurgarden IF - : - IFK Göteborg - - -
19:00 Malmö FF - : - Örebro SK - - -
 Jégkorong Svédország Allsvenskan 2018/2019
19:00 Oskarshamn - : - Vasteras - - -
 Futball Svédország Allsvenskan 2018
19:00 Elfsborg Boras IF - : - Dalkurd FF - - -
19:00 Östersunds FK - : - AIK Stockholm - - -
 Jégkorong Svédország Allsvenskan 2018/2019
19:00 Karlskrona HK - : - Tingsryds AIF - - -
 Futball Svédország Allsvenskan 2018
19:00 Häcken BK - : - Sirius - - -
19:00 Sundsvall - : - Hammarby - - -
 Jégkorong Svédország Allsvenskan 2018/2019
19:00 Bjorkloven - : - Vita H - - -
 Futball Svédország Allsvenskan 2018
19:00 Brommapojkarna - : - Norrkoping - - -
19:00 Kalmar FF - : - Trelleborg FF - - -
 Jégkorong Svédország Allsvenskan 2018/2019
19:00 Pantern - : - Sodertalje SK - - -
19:00 Bofors IK - : - Leksand IF - - -
 Kézilabda Svédország Elitserien M 2018/2019
19:00 AIK Solna - : - Redbergslids IK - - -
 Futball Szerbia Super Liga 2018/2019
17:00 Čukarički Bělehrad - : - Partizan Belgrad - - -
17:00 Radnički Niš - : - Ma - - -
17:00 Dinamo Vranje - : - Proleter Novi Sad - - -
17:00 Napredak Krusevac - : - Mladost Lučani - - -
17:00 Vojvodina Nový Sad - : - Radnik Surdulica - - -
17:00 Vozdovac Beograd - : - Rad Bělehrad - - -
17:00 Spartak Zlatibor Voda - : - Zemun - - -
17:00 Crvena zvezda Bělehrad - : - Ba - - -
 Futball Szlovákia Cup 2018/2019
14:30 Podbrezova - : - Trnava - - -
 Jégkorong Szlovákia Extraliga 2018/2019
17:00 Poprad - : - Detva 07 HC - - -
17:00 Liptovský Mikuláš - : - Nitra - - -
17:30 Banská Bystrica - : - Zvolen - - -
18:00 Trenčín - : - Košice - - -
18:30 Nov - : - Miskolci JJSE - - -
19:00 Budapest MAC - : - Žilina - - -
 Futball Szlovénia Cup 2018/2019
18:00 Domzale - : - Maribor Branik NK - - -
18:00 Aluminij Kidricevo - : - Krsko Posavje - - -
18:00 Mura Murska Sobota - : - Gorica Nova Gorica - - -
18:00 Olimpija Lublaň - : - Koper - - -
 Futball Ukrajna Cup 2018/2019
18:00 Hirnyk Kryvyi Rih - : - Lvov FC - - -
18:00 Kalush - : - Dněpr Dněpropetrovsk - - -
18:00 Minai - : - Dinamo Kiev - - -
18:00 Shahtior Donetsk - : - Donetsk Olimpic - - -
18:00 Desna Chernihiv - : - Zorya Luhansk - - -
18:00 Inhulets - : - Illichivets Mariupol - - -
18:00 Cherkaskyi Dnipro - : - Karpaty Lvov - - -
18:00 Černomorec Oděsa - : - Vorskla Poltava - - -

Sportstatisztikák

  • futball, kosárlabda, kézilabda és jégkorong statisztika több, mint 90 bajnokságból (eredmények, tabellák, következő mérközések, egyéb hasznos statisztikák, fogadóirodák oddsai)
  • egyéb hasznos dolgok: tippek; csapatok, illetve bajnokságok összehasonlitása; sorozatok (pl. egy csapat hány meccset nyert meg sorozatban); kiválasztások ( pl. melyik csapat nem nyert még mérközést); friss eredmények, fórum, sportfogadás.
  • az eredmények rendszeresen frissülnek, naponta többször

A funkciók részletes leirásait megtalálod a Súgóban.