v, 2023 január 29. @ 02:39 (Europe/Budapest) | Időzóna választás
Magyar sportfogadók közössége - Lépj be te is!

FIBA Euroleague W 2022/2023

Következő mérkőzések

Hazai Vendég 1 X 2 H2H
k, 2023 január 31. @ 17:00
Mersin Belediye Schio Famila - - -
k, 2023 január 31. @ 18:00
Atomeromu KSC Szekszárd Bourges CJM - - -
k, 2023 január 31. @ 18:10
Miskolc DKSK Girona - - -
k, 2023 január 31. @ 19:00
USK Praha Fenerbahce - - -
sze, 2023 február 01. @ 19:30
Landes Basket Kangoeroes Mechelen - - -
sze, 2023 február 01. @ 20:00
Valencia Polkowice - - -
sze, 2023 február 01. @ 20:30
Bologna Olympiakos Pireus - - -
Salamanca Halcon Sopron MKB - - -

Legutóbbi eredmények

Összes eredmény
Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
cs, 2023 január 26. @ 20:30
Kangoeroes Mechelen 61 : 75 Salamanca Halcon 4.00 17.00 1.26
cs, 2023 január 26. @ 18:10
Miskolc DKSK 77 : 78 Mersin Belediye 3.77 16.50 1.29
sze, 2023 január 25. @ 20:00
Bourges CJM 70 : 68 Valencia 1.94 12.50 1.98
sze, 2023 január 25. @ 19:30
Schio Famila 85 : 71 Landes Basket 1.14 20.50 5.90
sze, 2023 január 25. @ 19:00
Polkowice 57 : 92 USK Praha 3.60 16.25 1.31
sze, 2023 január 25. @ 18:00
Sopron MKB 62 : 60 Girona 1.37 15.25 3.26
sze, 2023 január 25. @ 17:30
Olympiakos Pireus 87 : 68 Atomeromu KSC Szekszárd 2.09 12.75 1.84
sze, 2023 január 25. @ 17:00
Fenerbahce 95 : 73 Bologna 1.01 29.50 13.75
cs, 2023 január 19. @ 18:10
Miskolc DKSK 77 : 75 ot Sopron MKB 3.54 16.00 1.32
sze, 2023 január 18. @ 20:45
Girona 71 : 59 Kangoeroes Mechelen 1.06 25.00 8.40
sze, 2023 január 18. @ 20:30
Salamanca Halcon 61 : 72 Schio Famila 1.58 13.50 2.54
sze, 2023 január 18. @ 19:00
USK Praha 65 : 57 Bourges CJM 1.09 22.50 7.00
sze, 2023 január 18. @ 18:00
Atomeromu KSC Szekszárd 54 : 75 Valencia 3.50 16.00 1.33
sze, 2023 január 18. @ 17:00
Mersin Belediye 75 : 59 Landes Basket 1.06 25.00 8.50
sze, 2023 január 18. @ 16:30
Olympiakos Pireus 58 : 92 Fenerbahce 15.00 28.50 1.01

Csoportok

Poz Név LM Ny NyO VO V DP:KP Pt
Qualifying Round - Group C
1 Girona 2 1 0 0 1 123:112 3
2 Lille Villeneuve ESB 2 1 0 0 1 112:123 3
Poz Név LM Ny NyO VO V DP:KP Pt
Qualifying Round - Group A
1 Olympiakos Pireus 2 2 0 0 0 157:114 4
2 Sepsi BC Gheorghe 2 1 0 0 1 137:136 3
3 Beograd Crvena Zvezda 2 0 0 0 2 123:167 2

Poz Név LM Ny NyO VO V DP:KP Pt
Qualifying Round - Group B
1 Miskolc DKSK 2 2 0 0 0 155:108 4
2 Ramla Elitzur 2 1 0 0 1 126:144 3
3 Botas Spor 2 0 0 0 2 118:147 2
Poz Név LM Ny NyO VO V DP:KP Pt
Group A
1 Fenerbahce 11 8 1 1 1 953:797 20
2 USK Praha 11 8 0 1 2 897:758 19
3 Polkowice 11 7 0 0 4 806:819 18
4 Valencia 11 7 0 0 4 803:760 18
5 Bourges CJM 11 6 0 0 5 765:752 17
6 Atomeromu KSC Szekszárd 11 2 1 0 8 751:910 14
7 Bologna 11 3 0 0 8 800:837 14
8 Olympiakos Pireus 11 1 0 0 10 737:879 12

Poz Név LM Ny NyO VO V DP:KP Pt
Group B
1 Sopron MKB 11 8 0 1 2 754:671 19
2 Schio Famila 11 7 1 0 3 803:761 19
3 Mersin Belediye 11 7 0 0 4 763:739 18
4 Girona 11 6 0 0 5 714:674 17
5 Salamanca Halcon 11 6 0 1 4 794:734 17
6 Miskolc DKSK 11 5 1 1 4 782:806 17
7 Landes Basket 11 1 1 0 9 668:773 13
8 Kangoeroes Mechelen 11 1 0 0 10 743:863 12
Poz Név LM Ny NyO VO V DP:KP Pt
Qualifying Round - Group C
1 Lille Villeneuve ESB 1 1 0 0 0 69:57 2
2 Girona 1 1 0 0 0 66:43 2
Poz Név LM Ny NyO VO V DP:KP Pt
Qualifying Round - Group A
1 Sepsi BC Gheorghe 1 1 0 0 0 83:63 2
2 Olympiakos Pireus 1 1 0 0 0 73:54 2
3 Beograd Crvena Zvezda 1 0 0 0 1 60:84 1

Poz Név LM Ny NyO VO V DP:KP Pt
Qualifying Round - Group B
1 Miskolc DKSK 1 1 0 0 0 75:54 2
2 Botas Spor 1 0 0 0 1 64:72 1
3 Ramla Elitzur 1 0 0 0 1 54:80 1
Poz Név LM Ny NyO VO V DP:KP Pt
Group A
1 Fenerbahce 6 5 1 0 0 557:430 12
2 Polkowice 6 4 0 0 2 440:407 10
3 Bourges CJM 6 4 0 0 2 431:401 10
4 USK Praha 5 3 0 0 2 397:356 8
5 Valencia 5 3 0 0 2 365:353 8
6 Atomeromu KSC Szekszárd 5 2 1 0 2 364:404 8
7 Olympiakos Pireus 6 1 0 0 5 403:468 7
8 Bologna 5 1 0 0 4 351:385 6

Poz Név LM Ny NyO VO V DP:KP Pt
Group B
1 Schio Famila 6 5 1 0 0 466:414 12
2 Girona 6 5 0 0 1 414:348 11
3 Sopron MKB 6 5 0 0 1 392:369 11
4 Salamanca Halcon 5 4 0 0 1 398:319 9
5 Miskolc DKSK 5 3 1 0 1 365:352 9
6 Mersin Belediye 5 4 0 0 1 351:322 9
7 Kangoeroes Mechelen 6 1 0 0 5 400:489 7
8 Landes Basket 5 0 1 0 4 293:329 6
Poz Név LM Ny NyO VO V DP:KP Pt
Qualifying Round - Group C
1 Girona 1 0 0 0 1 57:69 1
2 Lille Villeneuve ESB 1 0 0 0 1 43:66 1
Poz Név LM Ny NyO VO V DP:KP Pt
Qualifying Round - Group A
1 Olympiakos Pireus 1 1 0 0 0 84:60 2
2 Beograd Crvena Zvezda 1 0 0 0 1 63:83 1
3 Sepsi BC Gheorghe 1 0 0 0 1 54:73 1

Poz Név LM Ny NyO VO V DP:KP Pt
Qualifying Round - Group B
1 Miskolc DKSK 1 1 0 0 0 80:54 2
2 Ramla Elitzur 1 1 0 0 0 72:64 2
3 Botas Spor 1 0 0 0 1 54:75 1
Poz Név LM Ny NyO VO V DP:KP Pt
Group A
1 USK Praha 6 5 0 1 0 500:402 11
2 Valencia 6 4 0 0 2 438:407 10
3 Bologna 6 2 0 0 4 449:452 8
4 Fenerbahce 5 3 0 1 1 396:367 8
5 Polkowice 5 3 0 0 2 366:412 8
6 Bourges CJM 5 2 0 0 3 334:351 7
7 Atomeromu KSC Szekszárd 6 0 0 0 6 387:506 6
8 Olympiakos Pireus 5 0 0 0 5 334:411 5

Poz Név LM Ny NyO VO V DP:KP Pt
Group B
1 Mersin Belediye 6 3 0 0 3 412:417 9
2 Miskolc DKSK 6 2 0 1 3 417:454 8
3 Salamanca Halcon 6 2 0 1 3 396:415 8
4 Sopron MKB 5 3 0 1 1 362:302 8
5 Landes Basket 6 1 0 0 5 375:444 7
6 Schio Famila 5 2 0 0 3 337:347 7
7 Girona 5 1 0 0 4 300:326 6
8 Kangoeroes Mechelen 5 0 0 0 5 343:374 5

Ez az oldal tartalmazza a(z) Euroleague W bajnokság 2022/2023 szezonjának az elkövetkezendő mérkőzéseit, fontosabb statisztikáit, korábbi nyertesek listáját, a tabellákat lebontva teljes, hazai és vendég eredmények szerint. Emellett megtalálod itt a csapatok listáját, a korábbi arhivált szezonokat. Innen eljuthatsz a csapatok statisztikai oldalakra valamint összehasonlithatod a csapatokat a következő mérkőzések alapján.