cs, 2018 október 18. @ 05:54 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Legnépszerűbb bajnokságok

Csapatok Hazai % Vendég % Átlag pontok
Kosárlabda Kosárlabda NBA 2018/2019
30 100 0 200
Euroliga Euroliga Euroleague M 2018/2019
16 50 50 167.44
Spanyolország Spanyolország ACB M 2018/2019
19 58.82 41.18 157.74
Németország Németország BBL M 2018/2019
18 56.52 43.48 166.17
Olaszország Olaszország A1 M 2018/2019
16 75 25 167.25

Mérkőzések - 2018.10.27

Csoportosítás: bajnokság szerint | idő szerint
Idő Hazai Eredmény Vendég 1 X 2 H2H
  Ausztria Basketball Bundesliga 2018/2019
19:00 Kapfenberg Bulls - : - Vienna Basket Clubs - - -
19:30 Oberwart Gunners - : - Fürstenfeld BSC - - -
20:05 Klosterneuburg Dukes - : - Danube City Timberwolves - - -
  Csehország National League M 2018/2019
17:00 Svitavy - : - Kolín - - -
17:30 Ostrava NH - : - Ústí nad Labem - - -
18:00 Olomoucko BK - : - Opava - - -
18:00 Děčín - : - USK Praha - - -
19:00 Hradec Kr - : - Nymburk - - -
19:00 Brno - : - Pardubice - - -
  Dánia 1st League M 2018/2019
15:00 Randers Cimbria - : - Copenhagen Wolfpack - - -
  Franciaország Pro A M 2018/2019
18:30 Elan Chalon - : - Monaco - - -
20:00 Nanterre - : - Le Mans - - -
20:00 Limoges CSP - : - Cholet Basket - - -
20:00 Dijon Bourgogne - : - Antibes - - -
20:00 Strasbourg IG - : - Gravelines Dunkerque - - -
  Franciaország Pro A W 2018/2019
20:00 Landerneau Bretagne - : - Montpellier AB - - -
20:00 Roche Vendee - : - Bourges CJM - - -
20:00 Charleville - : - Union Hainaut - - -
20:00 Reze - : - Landes Basket - - -
20:00 Mondeville USO Basket - : - Tarbes Gespe Bigorre - - -
  Görögország A1 M 2018/2019
14:45 Lavrio GS - : - Panionios Athens - - -
14:45 Holargos BC - : - PAOK Saloniki - - -
14:45 Larissa Faros BC - : - Kolossos Rodou - - -
14:45 Kymis GS - : - Peristeri Athens - - -
17:00 Promitheas Patras - : - AEK Athens - - -
  Horvátország A1 M 2018/2019
17:30 Split Croatia - : - GKK - - -
  Izrael 1st League M 2018/2019
19:10 Nahariya - : - Ironi Ness Ziona - - -
19:30 Galil Elyon - : - Hapoel Jerusalem - - -
  Kosárlabda NBA 2018/2019
01:00 Toronto - : - Dallas - - -
01:00 New York - : - Golden State - - -
01:00 Charlotte Bobcats - : - Chicago - - -
02:00 New Orleans - : - New Jersey - - -
02:00 Minnesota - : - Milwaukee - - -
02:00 Houston - : - L.A.Clippers - - -
04:00 Sacramento - : - Washington - - -
  Lengyelország Ekstraklasa W 2018/2019
17:00 Politechnika Gdanska - : - Torun - - -
18:00 Ostrovia Ostr - : - Gorzow Wielkopolski PWSZ - - -
18:00 Gdynia GTK - : - Sleza Wroclaw - - -
18:00 Poznan AZS - : - Widzew Lodz - - -
18:00 Siedlce MKK - : - Wisla Krakow TS - - -
19:00 Lublin AZS - : - Bydgoszcz Baton - - -
  Lengyelország Ekstraliga M 2018/2019
12:40 Anwil Włocławek - : - Torun - - -
17:00 Ziemny Koszalin AZS - : - Stargard Szczeciński - - -
  Litvánia 1st League M 2018/2019
16:00 Pieno zvaigzdes - : - Lietuvos Rytas - - -
16:20 Siauliai BC - : - Neptunas Klaipeda - - -
  Magyarország 1st League W 2018/2019
17:00 Atomeromu KSC Szekszárd - : - MKB Sopron - - -
18:00 Budapest BSE - : - Zalaegerszeg Volán TE - - -
18:30 Csata NKE Budapest - : - BEAC Újbuda - - -
  Németország BBL M 2018/2019
18:00 Ulm - : - Avitos Giessen - - -
18:00 GHP Bamberg - : - Mitteldeutscher BC - - -
20:30 EWE Baskets Oldenburg - : - Frankfurt Skyliners - - -
20:30 Jena Baskets - : - Telecom Baskets Bonn - - -
  Olaszország A1 M 2018/2019
18:30 Pallacanestro Trento - : - Venezia - - -
20:30 Brescia - : - Avellino - - -
  Oroszország 1st League W 2018/2019
15:00 Ekaterinburg UMMC - : - Inventa Kursk - - -
  Spanyolország 1st League W 2018/2019
18:00 Del Pais Vasco - : - Valencia - - -
18:30 Bizkaia Ibaizabal - : - La Seu D'Urgell - - -
19:00 Ferrol - : - Lacturale Araski - - -
  Spanyolország ACB M 2018/2019
18:15 Polaris Murcia - : - Manresa TDK - - -
18:15 Leche Rio Lugo - : - Obradoiro CAB - - -
20:30 Unicaja Malaga - : - Zaragoza CAI - - -
20:30 Morabanc Andorra - : - Laguna Canarias - - -
  Törökország TBL M 2018/2019
12:00 Besiktas Istanbul - : - Istanbul Buyuksehir Belediyesi - - -
14:15 Royal Hali Gaziantep - : - Fenerbahce - - -
16:30 Tofas Spor Kulubu Bursa - : - Galatasaray Istanbul - - -
17:00 Alpella Istanbul - : - Darüssafaka Istanbul - - -
Sorozatok
Leghosszabb nyereségi sorozat14 Kalev Tallinn BC / 1st League M
Leghosszabb vereségi sorozat14 Audentese SG/Noortekoondis / 1st League M